cellasto 2015 jún. 27. - 19:03:13
(97/417)
egyébként már egy mozis verzio elérhetõ a neten belõle..belenéztem
konkrétan:siralmas
offtopic
cellasto 2015 jún. 27. - 18:17:20 Előzmény Andrew8
(96/417)
kinek a fia?
Andrew8 2015 jún. 26. - 19:21:18
(95/417)
https://www.youtube.com/watch?v=w-X8XkXXfEE
Terminator Genisys OST-01 Fate And Hope

Itt fent vannak a Terminator Genysis számok!

Hans Zimmer volt a zenei producer meg is látszik, de a régi téma is többször visszatér! A zenét pedig a játékokban (Assassin's Creed3 és Revelations, Beyound Two Souls,, stb) már ismert zeneszerzõ csinálta d õ csinálta a Saul fia zenéjét is!
Sz Peter 2015 jún. 23. - 20:26:46
(94/417)
"Indiana Jones- vagy a Vasember-filmekhez hasonló"?

Szerintem kizárt, hogy bárkinek tetszene egy ilyen Terminator film.
Akkor már inkább a Robot Chicken. ;)
Kovács kolléga 2015 jún. 23. - 20:08:26
(93/417)
Továbbra sem mernék fogadni arra, milyen lesz a film fogadtatása. Egyelõre úgy érzem, hogy ha marad a Cameron-filmekben megszokott komor, drámai hangulat, akkor ezzel az alaptörténettel és szereposztással biztos a bukás. Ha az Indiana Jones- vagy a Vasember-filmekhez hasonló laza és humoros kalandfilm jön, sok-sok öniróniával és kikacsintással, akkor akár jól is elsülhet a dolog. (Bár a rajongók prüszkölni fognak, az tuti.)
Blindmouse 2015 jún. 21. - 18:29:23
(92/417)
Lehet hogy marketing az alapja az ilyen megmozdulásainak, de abszolút jól csinálja.
Szó szerint megfogja a közönségét ezzel. :D
offtopic
cellasto 2015 jún. 20. - 14:04:58
(91/417)
swarci adta nagyon :D
van humora az õregnek :)
8/10
mro26 2015 jún. 19. - 04:49:40 8/10
(90/417)
Biztos, hogy nem magyarázza meg a punkokat, nem olyan jelentõs dolog amit érdemes. Én jobban örültem volna ha az elsõ film anyagát használják fel és csak ott használnak CGI Arnoldot mikor a két gép összecsap.

Ahogy írod, úgy kellett volna megcsinálni a képet, a szûrõt rajta a '80-as években játszódó részeknél, hogy teljesen olyan hangulata legyen mint az elsõnek és nem kellett volna újraforgatni a "punkos jelenetet"
Blindmouse 2015 jún. 18. - 23:56:05
(89/417)
Kíváncsi lennék hogy mivel magyarázza meg sztoriszál, a 3 punk teljesen másnak levését. :D
Egyébként nincs L.A-ben egy hasonmásügynökség? Lehet érdemes lett volna túrni onnan pár embert.

Utálom a CGI-t alapból, de úgy vagyok ezzel, hogy inkább legyen CGI-vel reprodukálva/helyretéve, mintsem valami tökmás legyen.
Úgysem lesz ugyanaz, egyszerûen más volt akkor az atmoszféra. még akkor is ha minden ugyanúgy van.
Esetleg a helyükben direkt visszahúztam volna a kontrasztot,meg a fényerõt, hogy analógosabbnak, ha úgy tetszik tech-noir-osabbnak tûnjön az egész.

Na és most megnézem ezt a Cameronos magasztalásos videót.:)
8/10
mro26 2015 jún. 18. - 15:42:54 8/10
(88/417)
Mindenki megöregszik, de még a T3-at és TS filmeket szidta, ezt meg dícséri az TALÁN jelent valamit. Az alternativ idõsíkkal egy komplett rebootot akarnak elérni, ha nem is lesz sikeres ez a film, még tuti, hogy két folytatás lesz, trilógiának szánták (mint anno a Salvation-nál, csak itt már megerõsítették fogadtatástól függetlenül).

Szerintem jó ötlet sokkal ésszerûbb mint a Salvation-t folytatni, vagy egy prequelt csinálni. NEMSOKÁRA KIDERÜL :) Alig várom.


Ridley Scott meg a Prometheus után elmehet a .... :D
8/10
mro26 2015 jún. 18. - 15:26:36 8/10
(87/417)
Olvasgattam itt az eszmecseréket, gondoltam besegítek:

Itt a link amiben a megtekintés után Cameron dícséri a filmet.

https://www.youtube.com/watch?v=7LqgdNVTcRA
(ha nem adja ki akkor rá lehet keresni úgy hogy: Terminator Genisys James Cameron Featurette)

Nem tudom, hogy mennyit fizettek neki a jó szavakért (elég gazdag szóval nem hiszem, hogy szüksége lenne annyira a pénzre mikor ellenezte a 2 óta elkészített részeket) vagy tényleg egy ennyire jó filmet hoztak össze.

Az apró részletek, hogy nem ugyanazok az épületek, punkok meg stb. elõször furcsa volt, de mivel már maguk a fõszereplõk sem ugyanazok a színészek, így alig hasonlítanak az eredeti szereplõkre (kivéve Arnold :D ) ezért beleférnek apró eltérések.
KÜLÖNÖSEN ÚGY, HOGY EZ EGY ALTERNATÍV IDÕVONAL, MIVEL MÁR KORÁBBAN VISSZAKÜLDTÉK ARNOLD TERMINATORÁT SARAH GYEREKKORÁBA ÍGY KISIKLOTT MÁR ANNYIRA, AMI MAGYARÁZAT AZ APRÓ ELTÉRÉSEKRE.
Mint a Pillangó hatás filmben, egy apróságot változtat meg az ember a múltban, de teljesen más lesz a jövõ szinte minden téren.
Blindmouse 2015 jún. 18. - 14:38:18
(86/417)
youtubi link?
Blindmouse 2015 jún. 18. - 13:54:48
(85/417)
A punkok meg mégcsak távolról sem hasonlítanak fazonra sem. :)
Mondjuk egy képet láttam róluk.
Blindmouse 2015 jún. 18. - 13:52:54
(84/417)
Akkor csak a megvilágítás miatt nem látszott az épülete a háttérben, mondjuk nem biztos hogy a végleges effektezést látjuk a trailerben.

http://3danimationcgi.com/wp-content/uploads/2014/12/arnoldcgicompare.jpg

Közben nézegetek összehasonlításként képeket, van ahol megvan az épület is a háttérben már.
Blindmouse 2015 jún. 18. - 12:44:35
(83/417)
A CGI T800-101 az még rendben is van, de a kukásautó karja már nem stimmel a háttérben és az épület sem.
Meg elég sok reprodukált jelenet háttere sem már a trailerben, ha kekeckedni akar az ember.

Pedig nem lett volna nehéz megtalálni az eredeti forgatási helyszíneket, még a neten is fentvannak vagy biztos létezik még hetvenes évekbeli International Harvester teherautó.

Amúgy én azért ázok a filmtõl, mert mint tudjuk a jó sci-fi attól jó hogy hihetõ hogy akár meg is történhetne ilyen (a T1 idején azért szarta összemagát mindenki, mert nem rugaszkodott el jobban a valóságtól mint amennyire muszáj volt), ahol a fizikát szó szerint már elnézést de megbasszák (a repülõ busz, vagy a teligázzal elgázolt majd sértetlen T800) ott az ember csóválja már a fejét hogy "na hagyjukmááár"

Szóval várom is, meg félem is a genisyst.
8/10
mro26 2015 jún. 15. - 21:22:27 8/10
(82/417)
Mennyire elméletileg? Mert bejövõs. Remélem ez a film mindenkit pozitívan lep majd meg a megtekintés után.
8/10
mro26 2015 jún. 15. - 20:57:50 8/10
(81/417)
Persze, ízlések és pofonok, én soha nem is reméltem hogy jobb lesz az elsõ kettõnél (de fõleg az egynél, az a favorit), viszont remélem és bizakodom, hogy azok után ez lesz a legjobb és nem a T3 vagy a Salvation. Viszont ennek akkor is nagyobb T hangulata van mint a Salvation-nak. Az utóbbi filmtõl ha elvonatkoztatunk és csak a két film trailer-ét nézzük akkor is a T5 "terminatáorosabb". Nemsokára kiderül maga a film is milyen lett. Én várom.
8/10
mro26 2015 jún. 15. - 19:42:46 8/10
(80/417)
Hát a Salvation-nak semmi Terminator hangulata nincs (SAJNOS), egyedüli jó jelenet a T-800 elleni harc a gyárban. De a többi botrányos. Még a gépek sem úgy néznek ki mint ahogy elõtte láttuk õket. Egyszerûen gyenge volt. Önálló filmként...öh... "kellemes".
84
Mindenkinek joga van a véleményéhez. De azért egyértelmûen leírni/magasztalni egy filmet a megjelenés elõtt eléggé... GÁZ :D mint mikor megjelenés elõtt pontozzák. Én utáltam az ötletet mikor kiderült, hogy Arnold visszatér, Terminatort játszik megint. Meg mikor a színészek szerepei kiderültek... de az elõzetes alapján érdekes és jó ötletet vezettek fel azzal, hogy

SPOILER

Kicsit az elsõ rész eseményeit látjuk, de megváltoztattak megint valamit a múltba ami a '84-es eseményeket is megváltoztatja, alternatív idõt kapunk. Jó elgondolás, kiderül milyen megvalósítás lesz. Na meg az "ArnOLD vs ArnYOUNG" harc is érdekes, remélem jól megcsinálják, majd kiderül ez is. Hogy elvileg ugyanazt a T-800-ast és T-1000est kapjuk amit a második részben, csak nem a '90-es évekbe küldik vissza õket és a T-800 neveli és védi a fiatal Sarah-t

SPOILER vége

De hogy a Salvation jó Terminator film :D :D :D Tény, mindenkinek más az ízlése, de nagyon "furcsa"

SPOILER VÉGE
8/10
mro26 2015 jún. 15. - 11:51:31 8/10
(79/417)
Minden második rész? Akkor a Salvation az nálad jónak számít? :D

Jai tényleg gyenge választás, a csajt nem tudom majd kiderül, Arnold korát megmagyarázták, bár szerintem már simán lehetne más modeleket is küldeni (Arnoldé T-800 101-es model), az elsõ filmben a jövõben mikor beszivárgott a terminator a bázisra az is más volt (Arnold testépítõ bajnok haverja Franco Columbu), simán lehetne másokat is választani. Oké hogy Arnold egybeforrt a Terminator karakterével, de azért mégicsak...
De jó ötletnek tartom azt, hogy az idõvonal megváltoztatásával érdekes megváltozott szerepeket/felállást hoznak a filmbe. Úgy igaz jobb lenne, hogyha az eredeti színészek lennének jobb lenne az átélés, de õk már öregek ehhez.

Láthatatlanban azt mondom jobb lesz mint a 3-4, de nem fogja megközelíteni az elsõ 2 részt.
3/10
nikato 2015 jún. 15. - 06:58:25 3/10
(78/417)
Hát igen, én is csodálkoztam, hogy õt választották, elég kislányos.