8/10
iR T-800u 2009 jún. 09. - 19:19:59 8/10
(412/1272)
Hát amibe az a két rész még kerülne, abból lazán kijönne néhány évad TSCC.. :(

Á nem számoltam bele, legalábbis tudatosan nem, hogy több részt gondoltak. Csak mindig mindenkinek érdekel az igazi motivációja, és minden cselekedet mögött értelmet keresek, mert valahol van.

Egyébként ezért is regisztráltam anno, hogy valaki képviselje a gépi oldalt is, szóval egyáltalán nem nemodafigyelés eredménye ha valaki Skynet indítékai felett elsiklik, hanem erre vagyok beállva, hogy ezt figyeljem és ne az embereket, mert azok úgyis figyelnek egymásra. :D (legalábbis amikor van közös ellenségük)
offtopic
wukovsky 2009 jún. 09. - 19:05:12
(411/1272)
Igen, még emlékezhetünk a jurassic parkban, amikor jön a T-rex bizony bizony remeg minden, vagy amikor elmegy mellettünk a vonat, na akkor is. És akkor is, amikor a 95 kilós vízilabdás kisöcsikém alá ereszkedik az emeletrõl a maga lassú kis tempójában, akkor is rezonál minden :D

Szóval ez über gáz volt!!!!!


És a leggázabb, az McG, mintha valami óriási márka név lenne Õ, hát kevés nála pocsékabb rendezõt ismerek. Sokszor nem értem, hogy miért nem lehet egy normális rendezõt felkérni, olyan sokat kérnek, vagy amikor elolvassák a forgatókönyvet, és megtudják, hogy kikkel kellene ezt megvalósítani, akkor azt mondják, hogy na ne, sz*rból nem lehet várat építeni, mert itt a forgatókönyv, az vicc kategóriába sem jó.


Nem tudom mennyi idõbe fog telleni, amíg feldolgozom ezt a filmet, hogy ilyen lett
5/10
iso-kicsibruce 2009 jún. 09. - 18:55:48 5/10
(410/1272)
Mélypont:
Benzinkút a semmi közepén, 8-10 morcos csávó szegez fegyvert 3 másikra. Sok zajt épp nem csapnak, kaszálni lehet a feszültséget. Aztán a néma kiscsaj megérez valamit...
Egy kábé 1000 tonnás lépegetõt, amelyik - nyilvánvalóan lábujjhegyen - odasettenkedett mögéjük, hogy némi élõ szövetet raboljon.
Csúcspont: ööö... szerintem az kimaradt.
lostangels 2009 jún. 09. - 18:40:00
(409/1272)
"Transformers megváltás"

LOL!
Ez nem kritika volt. Ez egy olyan dolog volt, amin jót röhögtem. :D
offtopic
wukovsky 2009 jún. 09. - 18:34:44
(408/1272)
Kedves Enny, most már legyen elég ennyi a movie hunter vagy minek a reklámozásából :D

különben bekapcsoljuk a spam szürõt :)

Azt azért el kell, hogy ismerjem, kedves IR, hogy engem annyira shokkolt a film, hogy fel sem tudtam fogni, hogy a skynet mit tervez, illetve nem gondoltambele, hogy még van két rész, és itt bizony bizony még sok minden lehetséges :$

Remélem nem fogunk úgy járni, mint a karib tengernél, hogy egy nagyon jó elsõ rész után jött egy jó második, és jött egy jól induló, de annál rosszabbul végzõdõ harmadik.

Remélem a két folytatásban a kritikákból okulva javítanak egy két dolgon :$
8/10
iR T-800u 2009 jún. 09. - 18:07:33 8/10
(407/1272)
"habár Õ a gépekkel van"
*pislog, majd felfogja* :DDD *hátradõl röhögve a foteljében* :DDDDD

http://forum.port.hu/viewtopic.php?post_id=1333855&highlight=1333855#1333855

Ja mondom én, hogy:
"Ezenfelül, az is jól jön amit az itteni írásaimra válaszolnak egyesek! :P"

És tessék.
Köszííí! :DD

(TSCC reklám helye)
Skynet: és mi a kedvenc színe?
én: a Szürke!
8/10
zolten 2009 jún. 09. - 17:33:53 8/10
(406/1272)
Logikát senki ne keressen ebben a filmben, mert rámegy az élete, aztán ha eljön az utolsó levegõvétel, átadhatja a feladatot a fiának.
Nem rossz ez a T4! Nézhetõ, élvezhetõ!
offtopic
wukovsky 2009 jún. 09. - 17:29:06
(405/1272)
Caltech= kaliforniai mûszaki egyetem. örökös harcban áll az MIT-val a meszecsuszeti müszaki egyetemmel. Az egyik a nyugati parton van a másik a keleti parton, és Õk ott olyanok, mint ehun a BME. Vagyis van a BME, és vannak a többi müszaki egyetemek. Ott van a Caltech és az MIT, és vannak a többiek.

Ez a szösszenet csak uzsmuzs és társai miatt, hogy értsék mirõl beszélünk.


Egyébként a T filmeknek ezért szerves melegágya a nyugati part, hiszen ott van a mojave sivatag, ahol igen igen sok katonai fejlesztés folyik, és ott van a szilícium völgy is, ami egy ideig a chip kutatás fellegvára volt. Ki tudja, hogy a katonai rendszerek terén ma hol állnak.

Valamint, ahogyan a Hulk-ban is láthattuk, elég komoly bunker redszerek lehetnek ott, ideális bázis a SN számára
offtopic
wukovsky 2009 jún. 09. - 17:24:26
(404/1272)
Na igen, összetett a kérdés, de az az egy biztos, hogy a hadsereg, az veszettül fejleszt, és nem csak az ami, hanem a kínai, indiai, orosz, és az európai hadseregek is. A japán robottechnikáról ne is beszéljünk :$

Abban ir-nek nagyon igazat adok, hogy a halálosztóban Cameronék nem bizták a fantáziára a terminátorok vázszerkezetét!!! Bementek a CalTech-re, és felkértek pár álmodozó gépészmérnököt, hogy ugyan, ha szervokkal akarnánk egy humán felépítményû híper modern robotot csinálni, vajon hogy nézne ki ?:$ És megcsinálták. Tökéletesen mûködõ képes, és mindent tud, amit tudnia kell. Annál jobb endo skeleton nincs :$ Már csak a technológia hiányzik hozzá, hogy ténylegesen megvalósítsák
offtopic
wukovsky 2009 jún. 09. - 17:19:47
(403/1272)
Egy sorozat keretein belül egy sokkal komolyabb üldözést láthattunk! :)

Ahogy beáll FBI-osnak, és tényleg végig caplat az iskolákon, és a hasonló korú és frissen beiratkozott diákokat ellenõrzi.

Fantasztikus a fejlõdés. A halálosztóban még kitépi a telefonkönyvbõl a listát. Az ítélet napban, már Patrick beül a rendõrautóba, és a kompjuter kidob minden adatot. A gépek lázadásában és a sorozatban is már mindent leszednek a netrõl.


Egyébként a sorozat topicjában pont azt beszéltük a múltkor, ha létezne egy skynet, az átlag felhasználó észre sem venné, hogy fent van a gépén, és használja az erõforrásait. Egy olyan inteligenciáról beszélünk, ami könnyedén kijátsza az összes vírus irtót, akár azon az elven is, mint az aids vírusai pl., és akkor ha minden gépen csak 1-5% használ, mekkora gigászi össze teljesítményt kapunk!!!


A legtöbb civilizált országban a sávszélesség is adott hozzá, nem úgy mint ehun nálunk, ahol csak pár szerencsésnek adatik meg a 15/15 Megabit, vagy több :$


Vissza térve a filmhez, a skynetbõl még sokat lehet kihozni, mint ellenfél, de ahhoz igen igen csavaros forgatókönyv kell, hogy kultusz film legyen, ahogyan a SW1-3 az tudott lenni. Sajnos ez a mozi egyenlõre csak látványos volt, de annál semmi több. Ha sikerül két olyan folytatást hozzá tenni, mint a klónok háborúja, és a sith-ek bosszúja, akkor a lehetõség adott, de ahhoz ennél jóval több kell, mint ami ebben a filmben volt :$
offtopic
wukovsky 2009 jún. 09. - 17:00:09
(402/1272)
Neked az, Csillagnak is az, sõt még iR-t800-nak is az, habár Õ a gépekkel van, pont az ellenkezõje Marcusnak, Õ gép volt az emberek oldalán, iR meg Ember a gépek oldalán!!! :D Viszont Uzsmuzsnak nem evidens :P


A T-3 önmagában jó lett volna, ha nincs az elsõ két rész, mert kb az elsõ rész mintájára készült. De mivel volt elõtte másik két rész, ahol a 2 magasra helyezte a mércét, így nem volt meg benne az a többlet, ami elegendõ lett volna ahhoz, hogy méltó legyen az elõdökhõz.

Az új trilógia elsõ részeként a Salvation viszont nagyon nagyon gyenge. A baljos árnyak ennél sokkal jobb felvezetése volt a klónok háborújának és a Sith-ek lázadásának, és teljesen helyre rakott egy csomó mindent, vagyis hogy mi kellett ahhoz, hogy Anakin gonosz legyen.

Kiváncsi vagyok, hogy az 5-6 rész mennyire tudja majd helyre rakni, hogy miért tette a skynet azt amit tett!!!

Illetõlegesen érdekes ez a párhuzam, amit iR vetett fel, pont olyan, mint a Mátrixban Neo létezése, szükségszerû, hogy eljusson oda, ahova, hiszen Õ alapítja meg az új Ziont :$


a halálosztó törött chipje, és karja teszi le a Cyberdyne systems alapjait :$
offtopic
wukovsky 2009 jún. 09. - 16:42:06
(401/1272)
Kézi méretû. A birodalmi lépegetõ tetején van valami, de kézbe vehetõ egyfázisos plazma géppisztoly még nincs!!!!!!
offtopic
wukovsky 2009 jún. 09. - 16:41:14
(400/1272)
1. Az egyik, amikor a benzinkúton diskurálnak, és két kissrác játszik, hogy lelötelek, de nem löhetsz le, mert nekem páncélingem van!!! Ekkor kérdezi meg JC Arnie-t, hogy nem tesszük meg igaz? Arnie válasza egyenes, és határozott, a véretekben van az önpusztítás.

2. Amikor Sarah nézi, ahogy játszik Arnie-val, és elmondja a monológot, hogy potapák jöttek mentek, de csak ez az egy gép állja meg a helyét, soha sem rúg be, nem veri meg, nem mondja, hogy nincs ideje foglalkozni vele, és ha kell, meg is hal érte!!!


3. Amikor Miles Dyson-t oltja, hogy milyen feltaláló, pont olyan, mint akik a hidrogén bombát csinálták. Csak pusztítani tud. Az az irónia benne, hogy Miles tényleg azért akarta megtervezni a chipet, hogy az vezesse a repülöket (civil járatok), kamionok, buszok, hajók etc. A hadsereg, és a kormány viszont azonnal fegyvert látott benne.


Ez a legfõbb tanulság, hogy minden új felfedezés azért jön létre, hogy fegyvert csinálhassunk belöle.


Ennek egyik legfantasztikusabb példája a 2001 ûrodesszia eleje, amikor is a két emberszabású horda össze csap, és az egyik botokat ragad, amivel legyözik az ellent!!! Az elsõ feltaláló, és amit feltalált az a gyilkos fegyver, amivel a fajtársait kiírtótta!!!!!



Ha Te nem vetted eddig észre ezt, hogy az egész T2 errõl szól, akkor még párszor nézdd meg!!!!!!!!!
offtopic
wukovsky 2009 jún. 09. - 15:46:03
(399/1272)
Nem nem, csak azért van ott annyi név, mert bele vették azon neveket is, akik az elõzményeket írták, meg ilyesmi. A nagy mondás, hogy jöjjön velem, ha élni akar, meg maga a mítosz. James Cameron nem vett részt a forgatókönyv megírásában.

EGyébként van ott még pár tehetséges ember, de hát nekik is azt kell írni, amit rendelnek tõlük. És ezt rendelték :$
offtopic
wukovsky 2009 jún. 09. - 15:22:56
(398/1272)
Én is megvárom a bõvített kiadást, azért is nem szavaztam még, hátha egy kicsit össze szedettebb lesz a dolog.


Azért az vicces, hogy a SW (star wars) teljes egészében a rajongókra épített, pedig jóval korábban készült film.


És aki addig nem volt rajongó az az lett, és a 4-6 részt újra el lehetett adni díszdobozban digitálisan felújítva!!!!!


Én csak ezt a párhuzamot tudom felhozni, mert monumentalitásában, legendájában, mondanivalójában, és fantáziavilágában az közelíti meg.


Érdekes, hogy ott egyértelmûen belátták, hogy a csoda újra megismétléséhez nem darth vader-re van szükség, és Luc Skywalker-re, és nem is han solo-ra meg Leila hercegnõre, habár Õt Natalie Portman személyében megkaptuk, hanem egyszerûen Chebaca-ra !!! :D:D:D:D Na és persze magára George Lucasra.

Ahogyan itt is James Cameronra lett volna szükség.


és még valami, hiába tudtak full full számítógépes grafikát elõídézni, nagyon kínosan ügyeltek arra, hogy nem készíthetnek modernebb fegyvereket, mint amik a 4-5-6 ban szerepeltek!!!!


Itt ez sajnos nincsen
offtopic
wukovsky 2009 jún. 09. - 15:10:41
(397/1272)
A korábbi részekbõl megismertünk egy fegyver arzenált, amihez a T-3 is tartotta magát, a lánctalpas, kétágyús felépítmény!!!

Itt pedig olyan fegyverek vannak, amik a vicc kategóriában vannak, a lépegetõ birodalmi, ami gyûjti az embereket, mint a világok harcában :D:D:D


Egyértelmû, hogy még nincs plazma fegyver, de vannak komoly páncéltörõ fegyverek. Amit néha néha használnak is, de a T-800-ról valahogy lepattognak.


Ami a leöntött forró akármit illeti, a T-1ben is felkellt "arnie" miután full leégett róla minden a végén. Szóval a hõterhelést az bírják a szervó motorok, azzal nincs is gond, csak az egyszerû fizika. Kb 150-180 kiló között lehet az a szerkezet. Ha megkinálják egy gránátvetõvel hátra kell b*szodnia!!!! Ennyiiiii!!!!!
8/10
iR T-800u 2009 jún. 09. - 14:58:33 8/10
(396/1272)
** SPOILER, meg ilyenek, kissé túlzó megfogalmazásokkal stb. **

Úgy tûnik nekem, hogy páran félreértik a Skynet-et, sõt talán hülyének is gondolják..

Skynet (továbbiakban SN) ugyan óvatlannak látszik, csak elfelejtjük azt, hogy ha John Connor (JC) rendelkezik olyan információkkal ami a jövõjére vonatkozik, akkor SN is.

A Terminator 2 óta SN-nek létszükséglet JC és Sarah, meg a nyakukra küldött gépek. Mert az õ tevékenységeik okoznak olyan körülményeket aminek köszönhetõen létrejön és olyan amilyen. Tömören: Kölcsönösen függnek egymástól, ez a szép a paradoxonban.

Szóval. Szerintem maximálisan uralja a helyzetet, és úgy ügyeskedik, hogy az általa ismert jövõ/múlt közel pont úgy történjen meg ahogy kell.
Jelen esetben szüksége van arra, hogy JC megismerje Kyle-t és visszaküldje a múltba. Úgy ahogy az elõzõ ciklusban tette.

Ez az egész cécó errõl szólt, mert ugye Marcus-t is meg lehetett volna úgy építeni, hogy amint meglátja JC buráját akkor felrobban vagy letüsszögi valami gyorsan ható anyaggal.

Az, hogy emberi agya van, nem oszt nem szoroz, mert a gépteste és a közé lazán befér egy chip ami helyzetelemzést végez, és átveszi az irányítást amikor az emberi komponens elvégezte a feladatát.

SN okot is szolgáltatott Kyle elrablásával arra, hogy az események úgy alakuljanak ahogy kell, és Marcus volt az eszköz mellesleg arra is, hogy sikerrel járjon a szöktetés ha JC bénázna ebben a ciklusban.

Valahogy úgy használta fel õket mint az orvostudomány a piócákat.

SN-nek nagyon óvatosan kell szervezkednie, figyelve arra, hogy bizonyos események megtörténjenek, annak ellenére is, hogy hatalmas károkat szenved el. (lásd amputáció)
De egyúttal arra is figyelnie kell, hogy ne kövessen el olyan hibákat amik a 2029-es elbukását idézik elõ ismét.

A Marcus-t megjavíttató gép sem esett nagyon pánikba amikor ellenük fordult a teremtmény. Direkt idegesítette fel, hogy az lázadni kezdjen és segítsen megléptetni SN létezését elõidézõ kulcsfigurákat.

Tehát, minden terv szerint ment. Ha viccelni akarok, akkor Marcus még szervdonor is. :D Ami megmagyarázná miért volt igazi szíve egy mechanikus helyett.
--

> T-600: Hát ezek borzalmas gyengék, agyilag. Most vagy a látvány és az "elszántsága" kihangsúlyozására lövettek szét vele a saját lábát a drótkötél helyett, vagy bizonyítván, hogy igen, van némi különbség a 600 és 800 között értelmileg.

> Tréler, óriásrobot, HK, motorrobot jelenet egyszerû Transformers vs Mad Max.. Látványosnak látványos, de tömény hülyeség, olyan jó amerikai népnevelõ módra. Talán nem nagyon kell részletezni hogy miért.. :)

> A kis Kraken-ek, meg aranyosan fickándoznak az asztalon, és ahogy wukovsky is mondta.. tiszta Mátrix utánzatok, pedig még csak polipkarjuk sincs, de nekem is elsõre ez esett le amikor megláttam õket. :DD

> Motorrobotok. Hát ennél nagyobb hülyeséget el sem tudtam volna képzelni. Mad Max 2: The Road Warrior rendesen befigyelt, és hát tudatni kellett a nézõvel, hogy tetszett az alkotóknak az a film is! :D

> Fizika. Igaz, hogy csak a "kamerás" verziót láttam a filmbõl de azért elgondolkodtatott, hogyan lehet a trélerrel vontatott robotot felcsapni oda, és akkora erõvel az édzskének? Khmm, sehogy.. De azért még megnézem majd jó minõségben is.. de van egy olyan tippem, hogy akkor sem lesz rá magyarázat. :P

> Jeep reklám. Ha találunk egy atomháború után elhagyott üzemképtelen terepjárót akkor annak az akkumulátora fel van töltve minden esetben. (a BMW fantáziált arról, hogy üzemanyagcellára cserélik az akkut, de nem hiszem, hogy a jenkik itt tartanának az autógyártásban)

> Az emberfogó nagy robot. Szép és jó, és megtudhattuk, hogy sacc száztonnás létének ellenére képes lábujjhegyen odaosonni észrevétlenül, hogy leszüretelje az embereket. Mesés. Még jó hogy ilyen könnyû léptû, mert különben zavarta volna a zaj a karakterek párbeszédét.

T-800: Frankó, és a fentebb írt SN motivációja megmagyarázza, hogy miért nem képes logikusan és egyszerûen megölni JC-t. Mert ugye egy halálosztó nem játszik az áldozatával mint macska az egérrel, hanem megfogja és nyakát töri, mint Cromartie az aktakukacét, vagy Cameron tette Alison Young-al a TSCC-ben.

Tehát a 800-as elszórakoztatta JC-t, és egyben utalt rá, hogy megvan a faterod, szóval tûnés, és vissza se gyere! :D
Nem értett belõle. Ennek köszönhetõen kellett neki új szív.

> Emberek: A film egyik legnagyobb gyenge pontja, az emberi intelligencia hiánya. Na nehogy már ne számítsanak arra, hogy SN számít arra, hogy az emberek rájönnek a közte és a gépei közötti kommunikáció "gyengeségeire"
Ekkora naivitás, és magabiztosság tényleg elõfordul rendre az emberekben, de hogy (ha jól emlékszem) senkinek nem volt gyanús, hogy túl lazán mennek a dolgok ezen a téren, az gáz.

> Marcus: Jól eltalált személyiség SN szempontjából. Elég tökös ahhoz, hogy célba jusson idegösszeomlás nélkül, és elég ember ahhoz, hogy az ellenállás oldalán maradjon a fejlesztések és valószínûsíthetõ kitaszítottságának ellenére.

> John Connor: Nem százas az arc, de meg lehet érteni, nagy rajta a nyomás.

> Skynet: Zseni, és igazi bábmester. Emiatt az embereknek le sem esik, hogy szórakozik velük. :D
--

Pozitívumok a filmmel kapcsolatban: (szubjektív vélemény)
> Végre van növényzet és víz egy poszt-nukleáris filmben!
> Jó csaj (az aki kimenekítette Marcus-t. A gyors szerelemre gyulladása is rendben van szerintem, mert ilyen körülmények közt nemigen van idõ randizni, gyorsan kell élni)
> Látvány.
> Érzékelhetõ intelligenciabeli eltérés a különbözõ gépek között, és mintha lenne stílusuk.

Negatívumok: (szubjektív ez is)
> Zene. Nagyon nem terminátoros, inkább rajzfilmzene.
> Logika hiánya.
> Láthatóan nem a régi Terminátor fanoknak készült alkotás, hanem új(fajta) célközönségre koncentráltak.
> Kevés harc. Ennek oka az említett célközönség lehet, akik a csaták iránti vágyát alapvetõen kielégíti a filmhez készített lineáris megyünk és lövünk stílusú játék.
> Zombik. Ugyanis hiába van sok ember, de azok olyan üresek, kidolgozatlanok, hogy mintha nem is élnének. (Olyanok mint a Fallout 3 NPC-i. Teli van a játéktér velük, de mégis egyedül érzed magad játék közben, mert végtelenül üresek és egyszerûek a karakterek.)
> Rövid, nagyon rövid. Viszont borzalmasan hosszúnak érzõdik, így megvágva is, és ez rossz jel. Tényleg egy új trilógia felvezetõ részeként lehetne csak felfogni, és nem az elõzõ három folytatásaként. Ebben is játékra hasonlít, hogy apránként a letölthetõ kiegészítõkkel válik élvezhetõvé.

Remélhetõleg a bõvített kiadás legalább olyan minõségi javulást fog okozni, mint az Aliens hosszabb változata.

Összegzés:
Nem vártam sokat, valahogy sejthetõ volt, hogy elcseszik.
Pont mint a Robotzsaru. Az 1-3 klassz, de a fölött "mi ez a sz.r?"
Azt, amire számítottam, bizonyos szempontból meg is haladta a T4. De ennek okán borult a mérleg, és (a nem túl nagy) igyekezetük ellenére összecsapott hatása van.

Lényegében Marcus-ról és Skynet zsenialitásáról szól, de ez utóbbi olyan jól bujtatva, hogy észre sem venni, ha nem keressük.

Nem terminátor rajongóknak készült, hanem az utcáról betévedõ, leülünk és nézünk valamit, aztán eszük, majd otthon dugunk egyet típusúaknak.
Nekik viszont kiváló! :D

Na, így elsõ megnézésre ennyire futotta mint vélemény.
Tudom, magamban is tarthattam volna, de ez is olyan mint a hányás, ha jön akkor jön.. :DDD
Ezt a filmet is besorolom a 'lehetett volna rosszabb is' kategóriába. Tehát nézhetõnek tartom.
A bõvített kiadás még dobhat a színvonalán. Azt azért megvárom, hátha pozitívan átformálja a véleményem a filmrõl. Majd utána pontozom is.
8/10
erroris 2009 jún. 09. - 14:53:17 8/10
(395/1272)
Lehet butaság amit mondok de talán van értelme!Arról beszéltek néhányan,hogy nem ezt mutatták az elõzõ részek elõretekintései!De én úgy vettem észre,hogy ebben a részben kicsit korábban járunk az idõben mint az eddigi részekben mutatott jelenetek!Az idõ mely eltelt talán elég volt a fejlettebb fegyverek kifejlesztésére vagy ellopására!Nem beszélve az esetleges folytatás(ok)ról:ha most ellõnek mindent és megmutatják az igazi harcot mi marad késõbbre?
offtopic
wukovsky 2009 jún. 09. - 14:30:33
(394/1272)
Lehiggadtam.

Egy olyan kis apróságon, hogy ilyen fegyver, olyan fegyver????



Idézet a bibliából: Ki az, hogy ha a gyermeke kérjen bármit is, kigyót ad helyette a kezébe......


Ki az az idióta, aki ha kimehet egy Barret-el, vagy egy gepárd M6-al, de legyen akár az a sörétes, amit Cam cica használt Cromartie ellen, szóval ki az, aki ha kimehet egy ilyennel egy T-600, vagy T-800 ellen, akkor egy sima M-16, vagy M-4-el megy ki, ami lepattog csak róla ? :$

Szóval azért ez nem olyan kis apróság.

Aki látta a Death race-t, az tudja jól, hogy nincs olyan páncél, amit nem lehet átlönni.


És akkor gondolkozzunk logikusan, én a T jövõben tuti nem mászkálnék ilyen nyavalyás törpe pisztolykákkal. Semmit sem ér. Lehet, hogy 10 kilóóóó vagy 15 áááázzz áááá puskááááá, de szétlövi a rohadt gépet!!!!



És csak az xXx-bõl tudom idézni Vin Diesel-t a Kávézós jelenetbõl! Ha a pincérnõ nem valódi, akkor a kávézó sem valódi!!!


Ha a fegyver nem valódi (itt jelentsen inkább megfelelõt, alkalmast), szóval ha a fegyver csak játék, akkor a háború sem komoly. És ezen komolyság hiányzott.

A T1-es jövõ képekben bombák, plazma fegyverek, és tényleg elhitted, hogy ezek a srácok fel tudják venni a harcot a gépek ellen. De itt!!!!

Egy vasúti kocsi kerekét kellett rádobni a gépre, na az volt az elején az egyetlen hiteles jelenet!!!!
Uzsmuzs 2009 jún. 09. - 13:58:18
(393/1272)
Sziasztok!

Most jöttem a moziból és olvasva a kommenteket, én csak sajnálni tudlak benneteket. Hihetetlen, hogy ilyen apróságokon vagytok fennakadva, hogy ilyen fegyver, olyan fegyver, mi ez már, hogy nem tudják lelõni és hasonlók. Ez egy szórakoztató film, magyarul ülj be a moziba, és élvezd! Ezt nagyban segíti az, hogyha beleéled magad a történetbe és nem a hibákat keresed. És ezzel szerintem sokat veszítettetek, mert nagyon is magával ragadó a történet és izgulni is lehet rajta, sõt még élvezni is! Próbáljatok egyszer így elmenni egy filmre, megéri!