offtopic
wukovsky 2009 jún. 26. - 08:00:35 Előzmény iR T-800u
(652/1272)
Alapvetõen elértük a hûthetõség fizikai felsõhatárát, így több magot kellett használni, és az ezek közötti kommunikáció, mûveleti összehangolás során biztosan felfedeztek ezt azt :)

A terminátorok procija amúgy is rengeteg magos, ami viszont gond nekem, hogy rengeteg hõt termelhetnek, de hol hütik ?:$
8/10
offtopic
iR T-800u 2009 jún. 26. - 00:36:26 8/10
(651/1272)
Hitem még van a folytatásban (ezért is jöttem vissza! :D), csak a türelmem van fogytán.

Amúgy van egy olyan furcsa érzésem, hogy történt egy technológiai áttörés a processzorok terén csak ülnek rajta és kussolnak.. közben 'csiszolgatják' Szóval ez is egy plusz pont az életcél megújításhoz. ^^

Nem Kyro, Jiro!
offtopic
wukovsky 2009 jún. 26. - 00:06:38
(650/1272)
:D

Még lehet, a kutya nincs el ásva 1 évig, ha akkor sem lesz, akkor nem lesz :$


Viszont az a gyanum, hogy Seten nem csak moziban nézte meg, mert elég jól vissza adta az elejét, olyan részletességgel, hogy az csak na :D


Vagy terminátor, és iszonyat jó memóriája van, vagy Kyro egyik védelmezõje és vissza vetitette magának, amit felvett :D

Vagy megvan neki valami kaloz verzió és most gyorsan megnézte, aztán leoltott bennünket :D


Amúgy atomrobbanás után általában esik az esõ, csak azért jegyzem meg, mert amikor Márkusz kimászik, ha jól emlékszem, esõ esik de rendesen :)
8/10
offtopic
iR T-800u 2009 jún. 25. - 23:55:12 8/10
(649/1272)
"távolabb robbant :D"

Az én voltam, akkor tudtam meg, hogy nem lesz harmadik évad! :D
offtopic
wukovsky 2009 jún. 25. - 23:31:05
(648/1272)
Arra nem emlékeztem, hogy mivel megy el, de most már beugrott, hogy az LHX-el, azt hiszem ez a neve :)


Tényleg, a gomba felhõ távolabb robbant :D

A foglyokról pedig elfeledkeztem :$


De köszönjük a korrekt tájékoztatást :)
6/10
CsengoZoli 2009 jún. 25. - 23:30:29 6/10
(647/1272)
Na,ezmá hasonlit az én verziómra! :)
offtopic
wukovsky 2009 jún. 25. - 23:12:15
(646/1272)
Hallog ice bébi, megnéztem a hozzá szólásaidet, huuuu, de kemény vagy, egy nap ennyi filmet végig nézni, aztán 10 perc alatt haza érve végig kommentálni öket, ez aztán a teljesítmény.

Nekem csak az a fura, hogy eddig semmi hozzá szólás, aztán a mai napon hirtelen 6 hsz, ráadásul mind futó, vagy éppen premier filmek, és mindrõl csak jót, vagy szinte csak jót tudsz nyilatkozni.

Nekem itt valami reklám tevékenység büzlik. :(

Javíts ki ha tévednék.

A T4nél is Bale-t próbáltad fényezni, akire rá is fér, mert kritikán aluli volt a teljesítménye.
offtopic
wukovsky 2009 jún. 25. - 22:58:25
(645/1272)
Miféle színész válogatás, Bale megkapta a forgatókönyvet, és azt mondta, hogy nem tudtam vissza utasítani, mert olyan jó szerep. Na ezért húzom le õt ebben a szerepben, mert van választás, mondhatta volna, hogy gyerekek kösz nem, mert atom gyenge a forgatókönyv JC nézve. Nick Stahl bukó volt, ezért Õ nem maradhatott, de Cathrine-nek jobban örültem volna, ha marad az elõd
offtopic
wukovsky 2009 jún. 25. - 22:56:35
(644/1272)
Igen, én pedig válaszoltam a kérdésre, a gödörben felrobbant egy atombomba, amit odalent senki sem élt túl. Tehát akkor forgatókönyv szerint mégegyszer a gyengeelméjüeknek.


Nagyon Nagyon Spoiler!!!!!!!!!

Megérkezik egy csapat helikopter, behatolnak a bázisra, de pár ember fent marad õrségben a gépeknél, és egyben utóvédként, hogy fentrõl ne lephessék meg a gépek az embereket.

Odalent minimális ellenállásba ütköznek, ami nagyon gyanús a számukra, és akkor megtalálják a t-800 terveit, amire közlik is, pontosan az a gép, amit megjósoltál, hiszen JC-t egy profétának tartják, mert elég pontosan megmondja, hogy mik lesznek a skynet lépései, és gépei.

Ekkor, miután letöltötték a géprõl szóló információt, próbálják hívni a fenti egységet, de nem jelentkezik senki, ekkor JC egyedül felmegy, hogy megnézze, hogy mi van fent. Nem nagyon értem, hogy miért egyedül, hiszen a fontos adatokat már leszedték, de hát ez is a forgatókönyv, a gyatra forgatókönyv egyik gyengesége, és súlyos hibája.


Szóval felmegy egyedül, ahol is tapasztalja, hogy a fent hagyott utóvéd teljes egészében le lett mészárólva, ekkor jelenti a lent maradottaknak, hiszen egy háborús övezetben egyedül mászkálok, akkor amikor a film végén arról sírok, ha meghal kyle, akkor én sem leszek, és akkor minden elvész, szóval amikor errõl sírok, akkor közben felmegyek egy akció közepén egyedül oda, ahonnan vagy 10 ember nem jelentkezik be, micsoda logika, és bátorság, és ostobaság.


Miután felment, harcba keveredett, és helikopteren próbál meg elmenekülni, csak hogy idõközben a gödörben felrobban egy atombomba, ami miatt lezúhan a gép, vagy talán még egy sorozatot is bekap, ami miatt mégirányíthatatlanabb, a lényeg, hogy a gép lezuhan, a többiek pedig lent tartózkodtak a gödörben, ahol is felrobbant egy atombomba, így leégett a hús a csontjukról, a börük, a húsuk hamuvá porrá vált. Ez történt a lent maradt egységekkel. De ezt nem tudja rádión jelenteni. Mivel nincs rádió.


Ennyi a film eleje, itt kb már 3 ellentmondás van az elsõ 5 percben, és ezután még kb 2-3 percenként kapunk még egyet. Az eloszlás nem normál, tehát van amikor 10 percig nincs egy sem, és van amikor 1 perc alatt van 4 :(


Ha kijött a film dvd-n, akkor majd kockázd ki, nézd meg kb 5 ször, és akkor Te is érteni fogod, illetve olvas el pár könyvet, és akkor jobban benne leszel a T univerzumban, és akkor szintén jobban érteni fogod, hogy hol mire hogyan próbáltak utalni az alkotok, vagy éppen másolni :$
8/10
icewolf 2009 jún. 25. - 22:44:05 8/10
(643/1272)
Nem igazán értek veled egyet, de hát ízlések és pofonok:)
Amúgy engem valahogy zavar ez a "színész-váltogatás". Bale-t jobb színésznek gondolom mégis talán jobb lett volna, ha elõdje fejezi be.
6/10
CsengoZoli 2009 jún. 25. - 22:40:53 6/10
(642/1272)
Te jó ég.. :)
A kérdés eleve az volt,hogy mi lett a többiekkel,akik lementek a gödörbe!
Nemtom feltûnt-e,hogy lement egy csapat a gödörbe Conorral egyetemben!
Láttad? Leesett? Felfogtad?
És a gödörbõl egyedül õ jön fel,még az atombomba elõtt!
Megvan? Kapise?
A kérdés az volt,hogy ott lennt mi történt,errõl beszélgettünk,mielõtt beleokoskodtál!
Könyörgöm kímélj meg a hozzászólásaidtól,írj másnak,te nagyonokos ! :P
offtopic
wukovsky 2009 jún. 25. - 22:37:14
(641/1272)
CB mit alakított, kb le is mehetett volna nélküle a film. Nem vonjuk kétségbe CB színészi tehetséget, de azért ez a film nem igazán róla szólott. Az a pár monológja, amit eleresztett, hát nem volt valami emlékezetes, és kb a szövegének a 70% az tette ki, hogy Bond, James Bond, azaz, akarom mondani, Connor, John Connor :D Nagyon nagy szerep volt, el vagyok hasalva teljesen.


Nick Stahl-t ne bántsuk, neki legalább generálodtak érzések az arcán, düh, fájdalom, öröm, CB meg mint egy fapofa, de az eddigi szerepeiben ezt kellett játszani, ezért tartjuk Õt jó színésznek. Kivévve az amerikai rapszódiát, ott tényleg igen igen jól játszik. De Eqviben és batmanban full fapofa :$
offtopic
wukovsky 2009 jún. 25. - 22:34:10
(640/1272)
Ki az aki nem érti. Kimászik a gödörbõl, és jelenti, hogy idefent mindenki meghalt, aztán kerül összetüzésbe odafent a t-600-okkal, megpróbál elmenni a helikopterrel, de mivel felrobban az atom, ami egy elektromágneses impulzust hoz létre, ami kb tönkre tesz mindent, amiben elektromosság van, kivévve azon dolgokat, melyek árnyékolva vannak EMI ellen, így a helikoptere, ami nincs, az lezuhan!!! Az olyan jobb helikopterek, mint pl az europai fejlesztésû Tiger védve van EMI ellen. Utána odalent még kicsit harcol a T-600-al, ha jól emlékszem, és vissza térve a bázisra Common kérdezi, hogy mi van a testvérével, és akkor mondja, hogy mindenki odaveszett.

Na kis tusi, kb ezt történt. Azért mászik ki a gödörbõl, mert a fenti egységek nem jelentkeznek, és kimegy megnézni, hogy mi a helyzet, és persze mert Õ JC, mindezt egyedül teszi egy olyan helyen, ahol elvileg nyüzsöghetnek a terminátorok, hát nem édes :)


Mint már említettük az agy nem egy máj, hogy levágom a felét, és vissza nõ, ha abba belenyúlsz úgy, hogy véletlen megsértesz valamit, akkor megvakulsz, vagy nem tudsz többet beszélni, vagy oda a hosszútávú emlékezõ tehetséged. Azért van a chip a kisagy és a gerincvelõ perifériáján, ahol még nagyjából kis sérülésekkel és kockázatokkal be lehet ültetni a dolgot. Egyébként pedig skynet célja az volt, hogy márkusz minél emberibb legyen, ehhez pedig az kellett, hogy az agya és a szíve vezérelje õt, ne pedig egy chip, a chip az csak amolyan stratégiai vésztertelék lehetett, ami olyan érzéseket generált benne tudat alatt, hogy meg kell találnod, azt aki ezt tette veled, meg kell találnod JC-is, és el kell hoznod a bázisra :$


U.I.: Amúgy ne haragudj, de tényleg nem vagy túl nagy lángelme :$
8/10
icewolf 2009 jún. 25. - 22:30:07 8/10
(639/1272)
Tökéletesen megfelelt egy terminátor-filmnek. Úgy gondoltam a 4. részre már túlságosan unalmas lesz, de számomra ez kedvenc. Christian Bale jól alakított, karakteresebb, mint elõde(igaz rá inkább illett az elõzõ filmben felvázolt "hajléktalan") Mindent összevetve 8/10
6/10
CsengoZoli 2009 jún. 25. - 21:57:39 6/10
(638/1272)
SPOILER!!!
Bírom az ilyen totál sötét emberket,akik másokat hulyeznek le :)
Kezdjük ott,te baromi okos,hogy az elején, a gödörbõl egyedül jön ki Connor és még mielõtt felrobbanna az atombomba, jelenti ,hogy mindenki meghalt!
Utánna,már nem is tudná jelenteni,lévén lezuhant a helikopter amiben a rádió volt stb. :)
A másik,hogy a szívén kivül elvileg szinte mindene fém,ezért nem hal bele abba,hogy aknára lép!
Ha meglennének a belsõ szervei a fémvázom belûl,akkor belehalna.
Egyébként meg ha valakit átalakitana egy szervezet neki dolgozó robottá,akkor a minimum lenne,hogy olyan helyre teszi bele az irányító chippet,hogy ha akarja se tudja kitépni.
Úgyhogy könyörgöm ne oktass,mert azt veszem észre,hogy a filmek felét sem érted,kímélj meg az ostoba hozzászólásaidtól!
Köszi!
offtopic
wukovsky 2009 jún. 25. - 21:51:38
(637/1272)
Spoiler Márkusz teljesen máshonnan bukkan elõ, hiszen némi séta után bele botlik kyle-ba, tehát nem kell neki feltétlen ott kijönnie, valahol egyszercsak elengedte Õt a skynet, mint egy mérgezett egeret, hogy vigyen a többinek is a méregbõl :$
offtopic
wukovsky 2009 jún. 25. - 21:46:48 Előzmény CsengoZoli
(636/1272)
Spoiler és magyarázat :


Ha nem tünt volna fel, akkor egy szép kis gomba felhõ tünt fel ott a láthatáron a gödör helyén, ami a gyengébbek kedvéért azt jelenti, hogy ott felrobbant egy atombomba!!!!!!!! Nos egy atombombát a csotányokon és a patkányokon kivül legnagyobb valószínûséggel egy skorpió élné túl, de azon kivül más nem nagyon semmi :(


Tehát emberek kipipálva.


Hogy mi értelme van egy olyan terminátornak, ami csak úgy kitépi magából a chip-et????


Ember, Neked aztán tényleg érdemes volt megnézni ezt a filmet, még egy kétszer háromszor fussál neki, és akkor talán feltünik, hogy Márkuszt az elején kivégzik, mint embert, és a testét felajánlja kísérletekre, aminek az eredménye, hogy megmarad elég sok szerve, szív, tüdõ, agy, és a külsõ élõ szövet. De a belsejét kicserélik fémre, hasonló, mint Rozsomák az X-men-bõl, csak ott a csontvelõbe nyomják bele a fémet, itt pedig szerintem magát a szerveket pakolják át egy ilyen fémvázra.

Tehát Márkusz a szó szoros értelmében nem terminátor, hanem csak cyborg, hiszen a terminátor az megsemmisítõ, Õ pedig csak egy kísérleti kibernetikus organizmus: Olyan robot, amit élõ emberi, vagy ahhoz hasonló szövet vesz körül, így kívállóan alkalmas beszívárgásra, beépülésre, emberekkel való együttélésre.


U.I.: A t-600-888 egyiknek sincs szíve, amit esetleg John Connornak oda adhatna :$
Valezius 2009 jún. 25. - 20:34:42
(635/1272)
Azért jelentik le, mert meglátják a számítógépben a tervrajzokat, és nem azt, mert egyszer csak megszólal az egyik katona, hogy "Hú ezt nézd meg, mi van itt"
A lényeg, hogy semmi értelme nem lenne, ha onnan jönne elõ. Fel se tudna mászni egymaga!
Remélem ebben semmi spoiler nem volt ;)
6/10
CsengoZoli 2009 jún. 25. - 18:35:35 6/10 Előzmény Valezius
(634/1272)
SPOILER!!!!

Nemnem! :)
Connorék mikor lemennek a gödörbe rájönnek és le is jelentik rádión,hogy félelmetes új terminátor készül,tehát Marcus bizony onnan jön elõ.
Hogy pontosan mi történik lennt az nem derül ki,csak abból,hogy rádión azt mondja Connor egyedül õ maradt életben.
De azért örülök,hogy más sem érti mi is történt :P
Valezius 2009 jún. 25. - 09:28:12
(633/1272)
Spoiler
Connort felküldik, hogy nézze meg mi van, felér látja, hogy mindenki halott. Beszáll a helikopterbe és felrepül, mondjuk ezt nem értettem miért, aztán a robbanás hatására lezuhan. Ergo nem a gödörbõl mászik ki, hanem a helikopterbõl.
Marcusnál nem teljesen világos, hogy honnan is jön elõ, csak úgy elõkerül a robbanás utánról, de mivel rajta van a bõr, így nem nagyon lehetett a gödörben.
Új Terminátorok sem voltak a gödörben, mert azokat San Franciscoban gyártják.

Egyébként zavaros ez az egész :)