10/10
iR T-800u 2009 márc. 29. - 23:14:56 10/10
(940/4500)
A másik, ami technikailag érdekel.

Ha már "izzadnak, büdösek meg" minden, akkor Cameronnak, és a többinek is kell idõnként fürdeni..

Cam ezt persze fel is tudná használni arra, hogy JC-vel -khmm- kényes helyzetbe kerüljön, amibõl szintén ki tudja magát vágni, abban az esetben ha elutasítják.

JC fürdik, Cam meg rányitja (vagy töri, ha zárva :D) az ajtót, mert "nem hallotta" hogy használatban van a kád, és õ neki meg ideje lenne megtisztítani a burkolatát.

*bal kezében szappan*

Ha JC kizavarja, akkor megfordul és elejti a szappant, majd lehajol érte. Ha ez sem használ, és JC balhézik, ráfogja a kézremegésre! :D

Bocs, csak lefutott a szimuláció a vizespóló kapcsán..
10/10
iR T-800u 2009 márc. 29. - 22:32:27 10/10
(939/4500)
Á, nekem így is elég volt, hogy kiváltsa a "gyere ide, majd én ölelgetlek amíg meg nem száradsz édesem" üzemmódot. ^^

Apropó ölelkezés.

Egy ideje foglalkoztat milyen lenne egy olyan rész ahol két együtt dolgozó terminátor lenne egy 'házaspár'. Dupla hatékonyság, fele feltûnés. Meg milyen lenne ha SN, vagy JC száz évvel korábbra szándékosan küldene vissza gépet, és bemutatnák meddig fejlõdne annyi idõ alatt.

Bár részlegesen erre válaszoltak a 211-ben amikor Myron Starkról készült filmet nézték, és abban dicsérték milyen jól bánik az emberekkel mert nem különbözteti meg õket, és dupla fizetést kaptak.

Ja, és Stark.. Cam-cica ismerte, gondolom nem a gyárban futottak össze. Ez a vonal még visszatérhet, valamikor.
9/10
offtopic
wukovsky 2009 márc. 29. - 22:13:14 9/10
(938/4500)
Nekem akkor is a T-X a szerelmem :)

Én az ilyen hüvös északi tip csajokat szeressem, akik nem is olyan hüvösek, ha oda kerül a sor :D
10/10
offtopic
iR T-800u 2009 márc. 29. - 22:03:13 10/10
(937/4500)
És láttunk ázott macskát víííhj! :D (Cam+víz)
9/10
offtopic
wukovsky 2009 márc. 29. - 21:52:07 9/10
(936/4500)
Igen tudom, csak úgy halkan jegyeztem meg, hogy erre ment ki bizonnyal a játék :D

Azért a filmekben is jobban lõnek, arról pedig ne is beszéljünk, hogy Robocop-hoz képest céllövésben sehol de sehol sincsenek :D

Mondjuk amikor a T-1ben egy T8** betört Kyle-ék bunkerébe az igen igen jó céllövõ volt a maga kis plazma gépágyújával, kb szétlötte az egész bunkert mire talán nagy nehezen kicsinálták :D
10/10
iR T-800u 2009 márc. 29. - 21:37:33 10/10
(935/4500)
Ha jobban céloznának, ráadásul azonnal amint szabad, akkor a pilot-ban lelõtte volna Cro' JC-t. :D

203, 208-ban is összevissza lõtt, csak JC-t nem találta el. :D
Most meg nem lett volna a raktár jelent, ha C kilövi a kereket, és ott helyben nekiáll nyakat törni.

Ha Cam jól lõ, kevesebb jelenete van, és többet nyavalyoghat Sarah *megborsódzik* az sokkal rosszabb lett volna! :D
10/10
iR T-800u 2009 márc. 29. - 21:20:18 10/10
(934/4500)
Mármint Cameron....

Terminátorok közt nem csak Cam béna lövész, lásd Cro' meg az összes többi.

Csak ezé állnak gyõzelemre Connorék a jövõbe, mert a gépek nem tudnak célozni! :D
9/10
offtopic
wukovsky 2009 márc. 29. - 21:17:15 9/10
(933/4500)
Azért azt megjegyezném a részhez, hogy Summer pocsék céllövövé avanzsálta megát a szememben, simán lelöhette volna a sofõrt, és mégis elhibázta :$
10/10
offtopic
iR T-800u 2009 márc. 29. - 21:01:15 10/10
(932/4500)
Ha szépet nem is, de figyelemmágnest biztosan. :)

Személy szerint a vakolatmentes bõrt szeretem, mert a sminket sok esetben úgy látom mint a túlzásba vitt optikai tuningot az autókon. Természetellenes, és megbontja az eredeti szépséget.

De, Summer Cameronizálása isteni, olyan mintha nem is élne.. Mint valami Realdoll, vagy Lara Croft. :D
10/10
Rexxar 2009 márc. 29. - 20:03:31 10/10
(931/4500)
Csak az elsõ bekezdés volt a tolmácsolós rész. Az idõsíkok említése saját elmerenngés volt. :)
9/10
offtopic
wukovsky 2009 márc. 29. - 11:26:51 9/10
(930/4500)
"Andie Goodi vagy hogy írják, zseni gyerek volt, de aztán kiugrott a projektbõl, valszeg akkor, amikor a robbanás történt, de lehet, hogy addig tett bele olyan dolgokat, ami miatt érezte a sajátjának, vagy ha az nem történik meg, nem robbantják fel, akkor csinálta volna, Dyson jobb kezeként, és Õ olyan jövõben volt akkor még, mert Derek fogsága után ment vissza Kyle, ergo lehet olyan jövõben vallotta be ezt Andie, ahogy még 97'-ben nem volt aza robbanás."



Ha erre gondolsz, akkor nagyjából azt akartam írni, hogy a sorozatból tudjuk, hogy Andie Godie dolgozott a Cyberdyne Systems-nek ifjú egyetemista korában. A T2-ben pedig van egy jelenet, amikor egy kis pöcs nyalokával a szájában, és kolával a kezében kéri Dyson-t, hogy vegye ki a széfbõl a cuccokat. Nos lehet, hogy éppen Õ volt Andie.

Viszont ami a lényeg, ezt nem Dyson konstruálta egyedül, ezen több ember dolgozott megfeszítetten, úgy ahogy minden más nagy projekten piszok sokan dolgoznak. Ma már egy ember nem tud csodákat tanni, mint Anno Newton, vagy Arkhimédesz.

Egyszóval Andie simán emlékezhetett erre a kódsorra, és bele rakhatta a törökba, vagy a saját kódsorát tette bele a skynet-be, amit aztán a törökbe is bele épített.

Ez még egyenlõre bonyolult, hogy a skynet miért pont arra vadászott a neten, lehet, hogy tudta, hogy annyi maradt meg, annyi szívárgott ki, de ha én biztonsági fönök lennék, tuti mindenrõl lenne biztonsági másolat valahol, valami nagyon védett helyen, és egy ekkora kompjuter gyárat nem csak olyan két kis csíra örizne, szóval itt vicces a T2 vége, de mindegy :)

Amúgy Charley halála tényleg elég szomorú, valóban nagyon kedves ember látszatát keltette, hiszen a szem a lélek tükre, és az õ szemei még akkor is kedvesek voltak, amikor szomorúnak kellett volna lennie :(
10/10
Rexxar 2009 márc. 29. - 11:10:37 10/10
(929/4500)
Szerinte Andy Goode alternatív jövõjében, ahol a vallomást tette Dereknek, nem történt meg az a T2-ben látott robbantás, így Cyberdyne nem semmisült meg - így õ (is) felelõs.

Eddig a tolmácsolás. :) Szerintem amúgy az is lehet, hogy Andy tudta, hogy a Cyberdyne nem semmisült meg teljesen, kiszivárgott valami még korábban, és abból épült meg Skynet. És ilymódon õ is felelõs volt érte, minthogy benne volt az õ munkája is.
Az õ alternatív idõsíkján a Török megmaradt az, ami volt: egy sakkozógép, mert Weaver nem csinált belõle John Henryt.
De még a Cyberdyne-nak végzett munkája okán felelõs volt a dolgok alakulásáért. Kb. :)

Bonyolult ám ez a Terminátor-Univerzum, kismillió idõsík meg minden, meg azért van ám paradoxon is egy pár, de ezek mondjuk engem nem zavarnak nagyon - aránylag ritkán megyek bele az idõsíkokkal és alternatívákkal kapcsolatos találgatásokba. :)
9/10
offtopic
wukovsky 2009 márc. 29. - 01:38:17 9/10
(928/4500)
Andie Goodi vagy hogy írják, zseni gyerek volt, de aztán kiugrott a projektbõl, valszeg akkor, amikor a robbanás történt, de lehet, hogy addig tett bele olyan dolgokat, ami miatt érezte a sajátjának, vagy ha az nem történik meg, nem robbantják fel, akkor csinálta volna, Dyson jobb kezeként, és Õ olyan jövõben volt akkor még, mert Derek fogsága után ment vissza Kyle, ergo lehet olyan jövõben vallotta be ezt Andie, ahogy még 97'-ben nem volt aza robbanás.

Viszont a robbanással kiugrott, meg csinálta a Törököt, aki most John Henry. De az addigi munkáit magával vitte, vagy ismerte fejbõl azt a számsort, amit bele tett a skynetbe, viszont az Dyson neve alatt futott.

A T2-ben van is lelkes kiscsávó, kolával a kezében, aki kéri Dysont, hogy vegye ki a kezet, meg a chipet, lehet, hogy éppen Õ volt Andie :)

A Caltech-re nem járnak hülye gyerekek :)

Az overálos embereket egyértelmûen Skynet irányítja. Az is egyértelmû, hogy csak annyi infót ad nekik, amennyi feltétlen szükséges.

John Henry is eltudta bújtatni a kiscsajt, szóval ha skynet akár csak 1 évvel idõsebb, akkor már bõség jóságban tart ott, hogy egy ilyen akciót kivitelezzen :$

Amúgy összeségében jó rész volt, de az elõzõ kettõ nekem jobban tetszett.

És valóban Cam hamar rebootolt :$
10/10
iR T-800u 2009 márc. 28. - 22:57:48 10/10
(927/4500)
sminkes dologban, lehet tévedtem picit, de, hogy Summer-el elképesztõ dolgokat mûvelnek az tuti! ^^
10/10
iR T-800u 2009 márc. 28. - 22:14:14 10/10
(926/4500)
Dean Winters:
- Valóban, kár az általa alakított karakterért, és nem tudom ki hogy van vele, de mindig mosolyognom kellett amikor szerepelt, kedves ember lehet RL is. Nem mellesleg, passzolt rá Charley karaktere: a Jószívû, Önfeláldozó arc.

J Henry:
Szóval, ha õ lesz SN ellenfele, akkor már értem a névválasztást.
Még mindig mennyire kedves, de már szomorú egy kicsit. Remélem nem törik meg végleg, és összefutnak JCékkel, mert jó lenne látni hogyan reagál egymásra a két csapat.
Garret Dillahunt-nak való szerep, sokkal jobban illik hozzá, mint Cromartie.

C Weaver:
Van egy haverom aki elejétõl kezdve kedvelte, nem tudtam miért. Túl agresszív volt, az emberekhez ahhoz, hogy valami halvány jót is feltételezzek róla, de most már kicsit árnyaltabb. Az elsõ pozitívum amikor (206) Savannah az ölébe ült, és õ meg tökre zavarban volt, hogy mit is kéne csinálni most.
Aztán büszke anyaként, örült amikor Henry megtagadta Ellison utasítását. (218)

Hmm, vetõdik fel a gondolat, akkor a Testvér kavarta a Kaliba-nál a sz.rt, és azé lopta el az a két bunkó a drone-t, s nyírták ki Walsh-t. Eddig azt hittem, hogy CW ilyen furán leplezi a tevékenységüket, illetve, hogy a két arc saját magának lopta el a gépet, hogy majd eladják.


Testvér:
"Cyberdyne cucc" ezen, mint az elõzõ hozzászólásomban látszik, fennakadtam, s nem írtam tovább. :D
Na, ez jócskán felvet kérdéseket. Ha ez a gonosz SN, akkor vajon hogyan úszta meg a T2-ben a likvidálást?
Csak nem hazudott Dyson.
Lehet, valami másik alkalmazott kilopta a Cyberdyne-tól. Aztán valaki más befejezte.

Ha túl akarom komplikálni, akkor a jövõSN szökött vissza a múltba, mert JCék gyõztek 2029-ben.

Andy Goode-ot viszont nem tudom ide beilleszteni. Lehet, hogy nem is a Török volt a sorozat Skynetjének az alapja, hanem valami más, és Sarahék eleve rossz úton haladtak?

kisSzürkék:
SN jól megdumálhatta õket valamivel, embereket ölnek mert az azt mondja. Talán tõzsdézik, és ellátta õket sok-sok pénzzel.

Cameron:
Most vagy spóroltak idõt, vagy Cam gyorsabban indul újra mint ahogy régebben. (120sec)

Hiba(?):
Ti is érzékeltetek idõeltolódást?
C és D elmentek kirámolni a raktárat. Eközben S+J éjszakáztak Charleynál. S kórházba megy, beindul a balhé. C és D éppen kiürítették a raktárat.... Most vagy többször fordultak õk ketten, vagy D is aludt valamikor/valahol míg C bámulja (õõõ) a csillagokat.. :D

Sminkesek meg egyszerûen kiváló munkát végeznek! Charley karaktere teljesen szét volt esve.
10/10
Rexxar 2009 márc. 28. - 21:41:25 10/10
(925/4500)
Hát felírat. :P Tudod, olyan kis szöveg a képernyõ alján. ;)Egyébiránt valóban felirat.

Ez a John Henry-sztori nagyon tetszett. Hatásos történet. Én csak a legyõzte a gépet-tényt ismertem eddig, a körülményeket nem.

Most szépen halad a történet, nagyon kíváncsi leszek a végkifejletre. És a nézettség is lassan de biztosan emelkedik hétrõl hétre... nagyon remélem, hogy elegendõ mértékben egy harmadik évadhoz. Fingerz X-ed.

Aki tud angolul, és még nem ismerkedett az amcsi fórummal, azok számára:

http://terminatorwiki.fox.com/

Please, olvasgassátok néha, és segítsetek ti is az internetes promotálásban - digg.com, petíciók és egyebek - nagyon sokat számíthat adott esetben.
Alkalomadtán majd lehet, hogy ide is belinkelem a dolgokat.
9/10
offtopic
wukovsky 2009 márc. 28. - 21:04:06 9/10
(924/4500)
Egyszer már írtam, csak akkor nem ilyen részletesen.

Csak annyit, hogy John Henry legyözte a gépet, de bele halt, mint Nelson Admirális Trafalgar-nál :$


Habár csak kalapács Henry-re emlékszem, arra pontosan nem, hogy mi volt a keresztneve. De Miss Weaver-nek is megjegyzi ezt Elison ügynök, hogy tudja-e ki volt John Henry :$

Viszont igyekeztem minél jobban leírni, hogy megközelitse az eredeti filmélményt :)

Holnap megnézem az új részt :)

Rem addigra lesz felírat
9/10
offtopic
wukovsky 2009 márc. 28. - 20:38:42 9/10
(923/4500)
Na akkor újra:

John "Hammer" Henry.

Született a 19. század közepén, amikor a nagy vasút építési láz volt a nyugaton kalapáccsal a kezében. Egész nap csak a vasat verte, ütött és vágott. Felnõve egy dupla Arnie méretû emberke lett, és hívatást talált a vasút építéseken, a sínszálakat lefogó hatalmas szegeket Õ csapdosta bele az óriási kalapácsával a talp fákba.

Egyszer aztán hoztak egy gõzgépet, ami a sínen haladva gõzerõvel csapdosta bele a szeget.

Az ember tehát versenyre kelt a géppel. Neki iramodtak és fej fej mellett haladva csapdosták a szegeket. Henry mindkét kezében az óriási pöröly kalapácsok csak úgy hasították a levegõt, és óriási szikrákat hánytak, amikor fejen találták a szegeket, és elemi erõvel préselték a talpfába. Eközben a gõzgép is serényen dolgozott, passzírozta elemi erõvel a szegeket. Harcuk a naplemente után is folytatódott. Másnap reggel Henry már piszkosul fáradt volt szó szerint. A gõzgép hangja sem volt már valami biztató, kerregett, berregett!!!

Midõn beértek egy alagútba, ahol egyszer csak egy óriási robbanás történt, és a gõzgép megadta magát, szétrobbant.

Henry alig állva a lábán kitántorgott az alagútból, diadalittas mosollyal az arcán magasba emelte a kalapácsait, jelezvén hogy gyõzött. John "Hammer" Henry legyõzte a gépet.

Ezután oda sétál egy fatövébe, és lefeküdt, mert alig állt a lábán.

Soha többé nem kelt fel :(


A mese lényege az volt, hogy az élete árán is, de legyõzte a gépet, ez elég érdekes, szóval a John Henry név inkább az lehet, hogy az életetek árán is, de nem fogtok legyõzni, mert jobb leszek, mint skynet.

Még nem néztem meg a 20 részt, majd holnap délelõtt :)
ficka88 2009 márc. 28. - 18:25:54
(922/4500)
Hát úgyis az lesz, köszi, mint mindig, a jó öreg eredeti hang.
ficka88 2009 márc. 28. - 15:55:32
(921/4500)
Tudom, tudom, hogy itt mindenki naprakész és a 2. szezont tárgyaljátok ki, DE én csak akkor kezdtem el nézni, amikor az RTL Klub vetítette, csakhogy abbahagyták...

Van valakinek infója arró, vagy lát-e valaki némi esélyt, hogy folytatják a tv-ben bármilyen idõsávban vagy esetleg másik csatornán?

Elõre is kösz.