9/10
offtopic
wukovsky 2010 febr. 16. - 22:27:58 9/10
(2500/4500)
Igen, jól emlékszel, amikor átmentek, akkor jelenik meg Alison, és megsimogatja a murkolinnyót :$

És akkor látni John szemében, hogy amit eddig elfolytott, Cameron iránti vonzalmát, az kezd felszabadulni, hiszen végre nincs a pszichés gát, hogy mégis csak egy gép, hanem végre


HUMÁN :D:D:D:D:D:D
9/10
offtopic
wukovsky 2010 febr. 16. - 22:26:06 9/10 Előzmény kl83
(2499/4500)
Nem teljesen értettem mit akartál mondani, de ha azt gondoltad, hogy Csillag 5 percnél tovább nézte szinkronosan a sorit, akkor tévedésben leledzel, ha emlékeim nem csalnak meg, amikor az elsõ részben megszólalt JC, na kb akkor kikapcsoltuk mind a ketten a tv-t, de én biztos.


Ha sokat nézted az eredetit, és nagyon elüt a hang, akkor zavar, vagy ha szinkron színész váltás van,a kkor is zavar.


Régen, a szinkron hõskorában ha valakit elkezdett szinkronizálni valaki, akkor amíg az illetõ szakmában volt, addig azt csinálta, sorolhatnám itt az olyan neveket, mint Dörner György, és stb, ma már ez nem dívik, illetve de


Mindenkit STOHL BUCI szinkronizál, viváááááá :D
9/10
offtopic
wukovsky 2010 febr. 16. - 22:21:23 9/10
(2498/4500)
Idõ közben elvileg ha jól vettem ki valakinek a szavaiból készült egy alternatív befejezés is, amiben nem vagyok egészen biztos, szóval amit mi utolsó résznek hiszünk, az lehet, hogy überelve lett egy úgymond direktor káááátttssszzzz-al :)


Igen, én voltam, én fikáztam a fordítást is, de legdurvábban a hangokat :)


Föleg a JC-ét, hát az valami közröhej az a kis nyivákolás, habár Sarah vinnyogása sem kutya :)
9/10
offtopic
wukovsky 2010 febr. 16. - 22:17:31 9/10 Előzmény kl83
(2497/4500)
Nos, tudod, nekünk nem kifejezetten a magyar szöveggel van a bajünk, habár az is hagy némi kívánni valót maga után, hanem végig néztünk 31 részt bizonyos hangokkal, és akkor totál más, a fülünk számára bántó hangon megszólal valaki, nos nekünk ezzel van a bajunk. Ahogyan régen valakinek a szinkron hangja tökéletesen megegyezett az eredeti hangjával, pl Roger Moore magyar hangja annyira hasonlít Roger-éhoz, hogy a felesége nem tudta megkülönböztetni, amikor jó pár éve itt jártak magyarországon.


És arról ne szálljunk vitába, hogy jelenleg milyen színvonalon dolgoznak a haza szinkron stúdiók, fõleg azok akik a retek tévének, meg a csiga kettõnek dolgoznak fõként, mert nem egy hangmérnök barátom van, és sírva fakadtam,a mikor mondták miket kell csinálniuk, mert ennyi pénz van csak rá.

Én messze menõen büszke vagyok a jó magyar szinkronra, csak sajnos annak már se híre, se hamva.

Pl a gyalog galopp-ot nem sok ország szinkronizálhatta le, de mi igen, mert akkor még méltán messze földön híres volt a magyarszinkron.

Szóval azt, hogy a TSCC szinkronját egy sz*rnak tartjuk, azt nem úgy értékeld, hogy magyar ellenesek vagyunk, mert nem errõl van szó, egyszerûen csak minõség párti white fülüek vagyunk, és ami sz*r, az b*ztassa azt az érzékeny fülünket.


robot ?

Nem, humanoid :D:D:D

Ez aztán a jó szinkron, mikor majdja bárki is,hogy humanoid.


Ember b*meg, ember!!!!! és dumálhatol nekem itt a szájmozgásokról, meg a szótagszámokról, a humanoid akkor sem egy hétköznapos kifejezés, ergó nem illik oda, még Cameron szájába sem.
9/10
offtopic
wukovsky 2010 febr. 16. - 22:10:11 9/10 Előzmény Kevin4
(2496/4500)
Az elõzõ neked ment :$
9/10
offtopic
wukovsky 2010 febr. 16. - 22:09:30 9/10
(2495/4500)
http://port.hu/pls/fi/films.film_page?i_film_id=104285


ezt a filmet minden képpen ajánlom figyelmedbe.

TSCC és Cameron rajongóknak kötelezõ :)

Egy kis japán alternatíva arra, ami itt nem tudott befejezõdni :)
9/10
offtopic
wukovsky 2010 febr. 16. - 22:04:34 9/10 Előzmény convar
(2494/4500)
Tipikus hiba (szerintem) egy-egy igényesebb vagy intellektuálisabb sorozatnak biztos befutást jósolni, azt feltételezni, hogy a magyar lakosságnak, mely (konkrét számok) a Blikket és a Sztori magazint olvassa a napi- és hetilapok közül a legnagyobb számban, annyira kifinomult ízlése lenne.


Ez ütött, de még mekkorát :D:D:D:D

Sajnos ilyen világot élünk, ollééé gyözike sóóóó
9/10
offtopic
wukovsky 2010 febr. 16. - 22:00:18 9/10 Előzmény convar
(2493/4500)
Valahol jogos, elmebeteg idõpontban ment a tscc.

Magyarországon a sci-fi sorozatok szombat délután életképesek, semmikor máskor. Stargate, stb.

kora délután le lehet nyomni még egy babylon 5-öt, de aztán ennyi.


Hiába, ahogy a fox bedobta a pénteki halál napra szegény tscc-t, úgy a retek klub a halálos hétköznap fõmûsor idõbe, aztán persze, hogy mari néni meg pisti bácsi egy kukkot sem ért a sorozatból, meg nem is köti le.
9/10
offtopic
wukovsky 2010 febr. 16. - 21:54:23 9/10 Előzmény convar
(2492/4500)
Hát igen, a T800 még élõ halott bõrrel készült, ami csak rövid bevetéseket bírt ki, aztán kezelni kellett, ellenben a T-2 arnie-ja már gyógyul, legalábbis Õ ezt mondja :)

Ahogyan a gépek ereje, és a cpu teljesítménye fejlödött, úgy egyértelmû, hogy folyamatosan fejlesztettek, és javítottak az élõ börszöveten is, hiszen soha semmi sem lehet eléggé tökéletes :)
9/10
offtopic
wukovsky 2010 febr. 16. - 21:51:23 9/10 Előzmény Kevin4
(2491/4500)
Azért ha nem film lenne, és az alapvetõ fizikából indulnánk ki, akkor ahogyan már korábban végig vezettem párszor a Tripla 8 simán ketté tépné :$


Volt egy hozzá szólásom korábban, most lusta vagyok elõ keresni, ahol is két liebherr forgókotrót linkeltem be, egy kicsikét, úgy 3-4 méter magasat, és egy nagyobbat, úgy 13-14 méter magasat.

Itt a különbség igen nagy, de csak így lehetett jellemezni, hogy az eltérõ méretû gépek között mekkora az erõ különbség.

Cro majd kétszer akkora, mint cam, ergo alhangon is 1,5 ször olyan erõsnak kell lennei, erõsebb csúklók, illesztések, szervók, stb.

Kb egy kora tervezésüek, és a fizikában olyan mérhetetlen nagy elõre lépés nem nagyon van, hogy hipp hoppp egyiknapról a másikra feltalálnak egy 10szer erõsebb anyagot :$


Ami tény, Cam procija nagyon fejlett, ezt az Alison-os részben is láthattuk, de cro procija is elég fejlett, ezt a kifinomult csapdáiból láthattuk :$

Azt pedig ne feledjük, hogy Ms Weaver milyen játszi könnyedséggel gyözi le a hangtompítos ismeretlen terminátort, valamint T-X is elég faintos kis masina :$
9/10
offtopic
wukovsky 2010 febr. 16. - 21:45:14 9/10 Előzmény Kevin4
(2490/4500)
A kardhal meg elõször :)

De valóban, ha ici pici is, de remény mindig van :)
9/10
csizi26 2010 febr. 16. - 18:50:34 9/10 Előzmény dollsierra
(2489/4500)
Akárhogy is nézzük, TSCC sorozatzáró epizód 3,6 millió,Dollhose sorozatzáró epizód 2,17 millió.
1/10
dollsierra 2010 febr. 16. - 18:30:38 1/10 Előzmény wukovsky
(2488/4500)
csak mert nem volt több része
Kevin4 2010 febr. 16. - 15:52:52
(2487/4500)
Nem gond, megnézem! Általában a jó sorozatok rövidek!
Sajnos mostanában ez van.
És mégegyszer köszi!
Kevin4 2010 febr. 16. - 15:28:42
(2486/4500)
Azok után, hogy chipset eszik, balettozik, és szerelmet vall Johnnak miközben intenzíven sír tekintve, hogy félelmetesen tanulékony egyáltalán nem lepõdtem volna meg!

A Firefly-t még nem láttam, de azok után amit mondtál biztos lehetsz benne, hogy megnézem!:)

Köszi!
Kevin4 2010 febr. 16. - 14:53:45
(2485/4500)
Hatalmas videó! Sokat röhögtem rajta!
Nagy volt amikor Cromartie beütötte a fejét az ablaknál!
Meg amikor John egymás után hármat tüsszentett! Nem jött jókor neki!

Bírom amikor besülmek! Ez mindenkinél elõfordult a videóban! Velem is rengetegszer elõfordulna az biztos!

Benne volt amikor Derek vért hányt! Azt se elsõre vették fel mert Summer Glau elundorodott tõle! Pont te említetted!

Bírom az ilyen bakiparádékat mert röhögök azon ahogy színészek röhögnek saját bakijaikon!

Köszi szépen ezt a videót is!
10/10
duckshoot 2010 febr. 16. - 13:51:20 10/10
(2484/4500)
Nem, rosszat tettem be. Ez az http://www.youtube.com/watch?v=6-G78oT05Bw
Kevin4 2010 febr. 16. - 13:44:19
(2483/4500)
Köszi szépen, megnéztem!!!
Az egy nagyon emlékezetes jelenet amikor Summer Glau egy bugyiban és egy melltartóban sétál végig ott a szoba elõtt ráadásul tök nyugodtan!
Mondtam én, hogy nem szívbajos nõ!

És videó végén mondja Sarah neki, hogy "Meg ne puszilj!"

Gondolj bele, robot puszi!:)

Mondjuk én egyáltalán nem bántam volna!:)

Mégegyszer ezer köszönet a videóért!
10/10
duckshoot 2010 febr. 16. - 13:15:19 10/10
(2482/4500)
Kevin4 2010 febr. 16. - 12:40:36 Előzmény wukovsky
(2481/4500)
Szerintem igazságtalan volt áttenni péntekre, és az is, hogy "befutottabb" sorozatokkal tették egy idõbe amiknek már 183. évadja ment, a terminátornak pedig csak két évada van! (és ráadásul új sorozat is volt akkor, a többi nem)

Arra a jelenetre gondolsz amikor Cameron rendõrnek van öltözve?
Tényleg jó jelenet, hozzám is jöhetett volna kutakodni, nem sértõdtem volna meg!:)

Igen tudom a Predátor 2-ben, amikor a vágóhídon vannak (utána persze emberi vágóhíd lesz) ott változtatja meg a látásmódját! Ha jól emlékszem volt vagy 5-6 látásmódja is! Ott szúrja ki Gary Busey-ékat!
Elképzelhetõ amit mondasz, ha belegondolok egy terminátornál ez miért nem mûködhetne?

Igen, most már én is kapizsgálom ezt a T-1000-es dolgot!
Most ha jól értettem, a folyékony halmazállapotú nano részecskék megtudnak szilárdulni és így tud emberi alakot ölteni? És ezért nincs is szûksége vázra, hiszen ha megszilárdul akkor miért is kellene! Esetleg még úgy is mondhatjuk, hogy megköt, mint mondjuk a gipsz, csak a T-1000-nél csak mp-rõl van szó!

Mondjuk az õ látására én is kíváncsi lennék!
Most nem azt mondom, hogy nem tudok tõle aludni éjjel, csak úgy elgondolkoztat!
Ha tippelnem kellene, szerintem emberi látása van!
Neki nincs világító piros-kék szeme! (Nem is láttunk nála ilyet)

És köszi szépen a segítséget!