10/10
Rexxar 2009 febr. 27. - 14:43:32 10/10 Előzmény AvatáR Gil Maerth
(480/4500)
Én nem bánnám õszintén szólva, ha a sorozat inkább egy alternatívát kínálna a T3-hoz képest, és nem az lenne a legnagyobb bajuk, hogy valahogy összekössék a filmmel.

Most visszanéztem a T3-at, és az a magányosan bujkáló John Connor elég siralmas. A sorozat-beli, anyuval, Reese-zel, Cameronnal harcoló John szerintem ezerszer jobb.

Meg én annyira nem is voltam/vagyok oda a T3-ért. Nagyon szép kis trükk- és stunt-parádé, de a történet szempontjából... oké, hogy kezdõdik a háború, de én nagyon azt éreztem rajta, hogy a remekül lezárt T2 után most nekiálltak vadul felbontani az ott szépen elvarrt szálakat.

És az is érdekes, h Schwarzenegger, bár õ alapvetõen A nagybetûs Terminátor, de így a sorozat után a beszédstílusával-szövegeivel nekem olyan furcsa volt. A Cameron-féle Terminátor-feldolgozás sokkal közelebb áll hozzám, de még Cromartie is simán hozta szerintem Schwarzi nívóját. Kicsit furcsa, hogy kb. törve beszéli az angolt (jó kis osztrák kiejtés :P), holott gép. Igaz cserébe szép nagy. :) Ez speciel az a film, ami azt mondom, h jobb szinkronnal. Magyarul sokkal hitelesebb gép lett a Terminátor.

Szóval összességében remélem nem akarják mindenáron a T3-hoz kötni a sorozat történéseit.
offtopic
Moldávia bánata 2009 febr. 27. - 12:48:44
(479/4500)
Hazugság!
Attól, hogy bukta van, még ugyanúgy vetíteni fogják valamikor a tavasszal, valószínûleg egy késõbbi idõpontban.
AvatáR Gil Maerth 2009 febr. 27. - 12:38:57
(478/4500)
A sorozat célja: megmutatni az apró történéseket amik az elsõ három filmben nem voltak benne.

hisz ha azt vesszük hogy a sorozat a T 3-al végzõdik, akkor elmondható, hogy sorozat céljai viszonylag kevesek:

1, a skynet mindenféleképpen létrejön, ahogy az atomháború is
-a nyomozás se lesz sikeres

2, john connor gyõz, de a T-800 megöli a jövõben, és a gyerekei válnak fontosá. johnnak elvileg emlékeznie kéne erre a cvameronos idõszakra nem?
A T 3 bevezetõjében említi hogy gépek üldöztek minket- cogito ergo sum: nem mondja hogy hány.

3, kate brewster szerepe kérdéses, a T 3-ban magas.
4, sarah mindenféleképpen betegségben húny el.

az egyedüli kakuktojás cameron, akivel nem tudni mi lesz...
jamamura szadakó 2009 febr. 27. - 12:12:12
(477/4500)
hát ha dvd-n van meg, akkor ez a hír nem neked szól, ha nem, akkor meg fõleg nem neked szól.
jamamura szadakó 2009 febr. 27. - 11:53:14
(476/4500)
lesz rajta eredeti hang is. :)
offtopic
Moldávia bánata 2009 febr. 27. - 11:05:43
(475/4500)
Backen, buk, h. gebacken.
Bukta!
9/10
offtopic
wukovsky 2009 febr. 27. - 01:59:01 9/10
(474/4500)
Szia.

Nekem kb 1999-ben kezdett megszünni a magyar szinkron, és 2005-ben végleg meszünt.

Én büszke vagyok arra, hogy magyar vagyok. Nem nagyzolás képpen, de 1999-ben 2. helyezettek lettünk Pöstyénben az EORV-n evezésben, ahol is a magyar címeres mez volt rajtam. Akárhányszor egy VB-n, vagy Olimpián felszólal a:

http://szbszig.atw.hu/ Magyar hímnuszt keresd, gyönyörû verzió van fent, szóval megszólal, könny szökik a szemembe.

Isten, Haza, Család az erkölcsi sorrend.

De amit ma Magyarországon a köcsög jordán Tv alias Retard (RTL Klub, kénytelen vagyok kiírni, mert olyan ostobának tünsz, hogy nem jönnél rá) és TV2 a másik ...., és a többi .... ról nem is beszélve, magyar szinkron címszó alatt elõadnak, az valami ........


A Flintstone családot a magyar szinkron alapján a hazájában, holivudban újra szinkronizálták, ugyanis olyan poénokat lõttek be a magyarok, amikre az ostoba amcsik nem is gondoltak, és még sorolhatnám.


Szóval nekem itt ne anti magyarozzál Te Köcsö.......g. Ez a szinkron egy kalap táplálkozási végtermék volt. Látod milyen magyar vagyok, milyen szépen tudom kifejezni magam, és választékosan.

Egyébként azt hogy:

"Tüzesen süt le a nyári nap sugára
Az ég tetejérõl a juhászbojtárra.
Fölösleges dolog sütnie oly nagyon,
A juhásznak úgyis nagy melege vagyon."

Na szóval ezt képtelenség más nyelvre lefordítani, mert olyan választékos a magyar, és annyi szavunk van.

Egyébként meg a feslett erkölcsû pénzért kéjelgõ jó édes anyját annak, aki azt mondja arra a sz*r retardos szinkronra, hogy jó volt.

Elmegy alatti kategória. Elnézést ha bárkit megbántottam, de most nagyon nagyon a lelkembe gázoltak, és Shrek is megmondta, hogy jobb kint mint be, szóval kiadtam magamból :D
10/10
lostangels 2009 febr. 26. - 23:40:03 10/10
(473/4500)
Ez be van tépve!!! :D
sivatagiroka 2009 febr. 26. - 22:42:29 Előzmény wukovsky
(472/4500)
Honnan tudod,hogy az RTL klubon 40 perces a film ,talán nézed a sz@r szinkronosat ,mert nem tudtad elolvasni a feliratos változatot vazze? Te anti magyar!!!!
9/10
offtopic
wukovsky 2009 febr. 26. - 21:52:35 9/10
(471/4500)
Ma már nagyon nehéz dolga van egy sorozatnak, mert tömeggyártás van, nem olyan a helyzet, mint a régi szép idõkben, amikor el tudott egymás melett futni egy Columbo a maga 90 percével, és egy Kojak, meg egy T.J. Hooker, és még sorolhatnám. Eljött a kib*szott kábel tv, meg digitv-k, meg sorozat +, meg nem is tudom milyen über gagyi adók kora, és az emberi igénytelenségé. szvsz nagyon vissza kellene korlátozni a film gyártást, nem kellene egy B kategóriás vackot kinyomni, és akkor több jutni a jókra, mint pl egy Lost, egy House, nép butitásnak meg elég lenne egy szüli feli.

Azon is szakadok a röhögéstõl, hgoy egy ....és nyüjorkkal, minden sz*rt el elhet adni, még rúzs-t is :$
10/10
Rexxar 2009 febr. 26. - 21:12:30 10/10
(470/4500)
Én a második évad során sem éreztem felhördülési kényszert egyszer sem - megint csak annyit tudok mondani, remélem minél többek vannak, akik hozzám hasonlóan szerencsés alkatúak e téren.

Viszont tényleg érdekes kérdés, hogy valahol azt olvastam, hogy a sorozatok általában egy kb. egyforma, fix keretbõl gazdálkodnak. Pedig ha belegondolunk, egy Houset, vagy hasonló, "hétköznapi" sorozatot sokkal olcsóbban össze lehet rakni, nem kell robbanás, nincs T-1000, nem emelget se House, se Cuddy 2 tonnás Coltan-tömböket...

Mindazonáltal valóban felérhetetlen számomra, hogy mondjuk egy Kobra 11 ennyivel több évadon keresztül tud zavartalanul futni... nem mintha fikázni akarnám azt, mert nincs vele gond, csak szerintem nem jobb, de legalábbis nem ennyivel, hogy már 10 éve adja az RTL.

Pedig szerintem pont az a jó a SCC-ben, hogy elég csavaros a sztori, és nem kis minitörténeteket zavarnak le részrõl-részre. Meg persze, hogy kiegészül a kis fejlõdésregényekkel - és igen, ezt az aspektust minden hozzászólásomban ki fogom emelni, és továbbra is dicsérni fogom. :)

Még egy apróság: némelyek által láttam itt-ott fikázni a 2. évadot... Pedig szerintem pont hogy nagyon felpörgött; nagyon izgalmas is egyrészt, másrészt pedig én személy szerint az amúgy valaki által filler-nek bélyegzett Allison from Palmdale-en teljesen kész voltam. A másik személyes kedvenc még a Mr. Ferguson is ill today, fõleg az "I can't let anything happen to him."-mozzanat - 15-nél nem sokkal többször néztem vissza. :)

Ez utóbbiakról majd még bõvebben is megemlékezem, de osszuk be az olvasnivalót, maradjon máskorra is. ;)
leopard26 2009 febr. 26. - 20:41:54
(469/4500)
Maga a sorozat az elsõ évaddal alakít valamit,de a második már elég siralmas.Ott már kicsit kevesebb pénzbõl gazdálkodhattak
9/10
offtopic
wukovsky 2009 febr. 26. - 20:37:10 9/10
(468/4500)
Hát a Cobra 11 már kezd kicsit uncsi lenni, de azért André halála után is jó volt még, de most hogy meghalt a nem is tudom ki is, ez már gáz :D
8/10
offtopic
Dantes 2009 febr. 26. - 19:54:25 8/10
(467/4500)
Tényleg...Cobra 11 ez a német baromság persze megy...áh...ezt meg nem adják,....olyan szarokat adnak...de ezt nem...áh...nem...
10/10
offtopic
hoyt seriff 2009 febr. 26. - 19:49:23 10/10
(466/4500)
2 sorozat van amit mindig megnézek, ez az egyik. Amióta tudom, h leveszik a mûsorról egy "kicsit" feszült vok. 1 ki....ott éve várom, h magyarul lássam erre tessék. Persze a CSI-ból 2 féle is lesz (szarrá játszott sorozat) meg a Cobra 11 milliomodik évadát is lenyomják. Nem ide tartozik, de számomra a sorozat André halálával már rég véget ért, azóta csak egyre szarabb! Én inkább az Animal Planetre szavazok!
9/10
offtopic
wukovsky 2009 febr. 26. - 19:47:24 9/10
(465/4500)
Azok :D
zerocool21 2009 febr. 26. - 19:37:01
(464/4500)
igen, áprilisban jön DVD-n.
Quantumleap 2009 febr. 26. - 19:20:11
(463/4500)
Az rtl-klub szerint most leveszik, de tavasszal valamikor visszatér.
epsilon3 2009 febr. 26. - 19:18:09
(462/4500)
Nemcsak március 14-ig nem lesz.
Az rtlklub levette a mûsoráról.
Egy jó ideig biztos nem lesz.
Innentõl fogva meg már nem foglalkozok vele,
mert ha jól tudom április-május környékén megjelenik dvd-n és bd-n.
Mindenesetre ez nagyon nagy szemétség.
10/10
Rexxar 2009 febr. 26. - 18:53:03 10/10
(461/4500)
Kicsit nézelõdtem a FOX honlapon, és találtam ezt a kis videót a következõ epizódból.
http://www.fox.com/fod/play.php?sh=tscc&ep=1235004183483
Már most tetszik a következõ rész (is). :) Az ilyen apró kis szösszenetek - amik általában Cameronnal kapcsolatosak - nagyon jól kiegészítik a Sarah álmaival foglalkozó fõsztorit.

Ha esetleg szabályzatot sértene és eltávolítódna a link, akkor FOX honlap, Terminator SCC, és elvileg rögtön a fõoldalon kint lesz. N-joy.


Egyébként disznóság, hogy csak egy részt kapunk hetente. :P Legalább 2-3 kéne, de inkább még több. :)