szoma 2009 febr. 11. - 17:50:37
(340/4500)
szerintem eddig ok a sorozat. kb . ennyit vartam tole. a szereposztas egy kicsit gaz,de remelem john megdugja a csajt...
1/10
idõjós1010 2009 febr. 11. - 16:32:26 1/10
(339/4500)
Igen, ez így már oké.
köszönöm
8/10
p1ranha 2009 febr. 11. - 15:54:37 8/10
(338/4500)
Sztem tûrhetõ a szinkron. Felirattal néztem végig az így jártam anyátokkal c. sorozatot, de amikor meghallottam a comdey-n a szinkron hangokat, alig hittem a fülemnek:D na az a borzasztó:D
9/10
Cheek 2009 febr. 11. - 11:58:25 9/10
(337/4500)
Ki az a félvér csaj amikor Cameron kimegy a kocsihoz és egymásra néznek (Cameron elkezdi utánozni) Valahonnan nagyon ismerõs csak nem ugrik be :)
sivatagiroka 2009 febr. 11. - 11:10:27
(336/4500)
Itt egy pozitív hozzá állás és ez szerint nem vagyok egyedül:

Beszélõ gépek

Írta: Joey | 2009. február 5., csütörtök
1. rész Múlt és Jövõ
Magyar premier: 2009. 02. 03. 21:20

Az RTL is átesett a Terminátor-szüzesség elvesztésén. Csak úgy, mint a nézõi tömegek, akik tûkön ülve várták már a szériát. Míg én csak a szinkront. Ami valahol csalódást okozott, máshol pedig a remeknek induló
hangok osztották meg a bizalmam a magyar verzió iránt. Mielõtt tovább mennénk, egy rész után nekem nagyon átlagosnak tûnik a szinkron.
Sarah Connor szerepében, a harcias anyatigris bõrébe ugrik be, a-szerin-
tem- lágy hangú Ruttkai Laura. Valami mélyebb hang illene inkább hozzá. Persze Ruttkai minden tõle telhetõt megtesz, és belead apait-anyait. Simán
megszokható hang. A fiát, az ellenállási front jövõbeli vezetõjének, pedig Pálmai Szabolcs szolgáltatja orgánumát. Igazából õ is a megszokható kategória. Egyikük sem tökéletes, de szokhatóak a fõ hangok.
Vadász Bea. Egyik szívem csücske. És aminek nagyon örültem, voltak pillanatai. No, nem sikerült végig meggyõznie arról, hogy a legjobb Cameron lesz belõle, de meghajlok bizonyos pillanatai elõtt. Idõként túl emberire
veszi, a figurát-amíg mondjuk Glau nem-, viszont, amikor határozottan gépies akkor nagyon ott van.
A többség szokható, az FBI ügynök is. Hogy rövidre zárjam a TSCC-szinkron- járól szóló elmélkedést, az én kedvem nem tudta elvenni tõle. Sõt, az TSCC-t nem is fogom parkoló pályára állítani, hanem folytatom. Magyarul is nézni fogom -bár Pálmai Szabi idõnként túlzásba viszi a "tinédzser-világmegváltó" szerepet. De ez igaz Dekker játékára is. Tessék, nézni, nem rossz a szink- ron.
Jó: Vadász Bea
Elmegy: Ruttkai Laura, Pálmai Szabolcs és az FBI ügynök.
Borzalmas:-.
8/10
Dantes 2009 febr. 11. - 09:10:40 8/10
(335/4500)
Én is tudok olvasni. És? Most mit csináljak. Én akkor is nézem ha ha ti a sok fikázó mérgetekben össze szarjátok magatokat.
5/10
szocsek 2009 febr. 11. - 05:00:16 5/10 Előzmény Dantes
(333/4500)
A Terminátor-sorozat itthon megverte a konkurenciát
2009. február 6. 20:01, Péntek - Szekeres Viktor

Amerikában bár remekül kezdett a Terminátor: Sarah Connor krónikái, a premier láttán a nézõk nagy része el is menekült a sorozat elõl, így a premiert nézõknek jelenleg nagyjából csak egynegyede tart továbbra is a sorozattal.

Hogy a hatalmas nézettségcsökkenésnek mi volt az oka, nem tudni, de minden bizonnyal a sorozat elvárásoknak való meg nem felelésének is köze van hozzá, aminek köszönhetõen az egyelõre második szezonját taposó akciószériának nem is biztos, hogy meghosszabbítják a szavatosságát a harmadik évadra.
http://www.sg.hu/cikkek/65488/a_terminator_sorozat_itthon_megverte_a_konkurenciat

Részlet SG hírmagazin.Ezzel én lezártam a vitát.
5/10
szocsek 2009 febr. 11. - 04:51:06 5/10 Előzmény Dantes
(332/4500)
Ha Te itt vagy akkor már 1 biztos van!
8/10
p1ranha 2009 febr. 10. - 23:52:35 8/10
(331/4500)
Szerintem nem szabad nagyon komolyan venni a sorozatot. Olyan nézõknek készült, mint pl. én, aki csak a saját szórakoztatásáért nézi. Egyszerûen ennyi idõ alatt, mint ahogy kijönnek a részek, nem lehet igazán maradandót meg tökéletes filmet csinálni. Élvezetes, akciódús, de néha azért van 1-2 kiábrándító jelenet, amire még én is felkapom a fejemet pl.: a csóka a terminátor fejét úgy veszi fel a földrõl, mintha fél kilós lenne :) Nem vagyok fanatikus, de nekem az egész terminátor sztori furcsa picikét. Épp azon gondolkodtam, ha már a skynet uralkodik a jövõben, akkor miért nem küldenek mondjuk 10-20 T1000-es modellt vissza, h kinyírják John Connort (pikk-pakk kinyírnák) :D
hmt88 2009 febr. 10. - 22:55:09
(330/4500)
** SPOILER **
én nem láttam az elsõ részt, csak a 2-at, de nem lehet,h azért kell fölvágni a combját,amiért a filmekben csak élõ szövet jut át...?
Nem rossz, de a rééégi terminátoros feeling nekem is nagyon hiányzik belõle... halovány idáig... (amúgy a 3. film ebbõl a szempontból legalább ilyen gyenge volt)
10/10
st0mry 2009 febr. 10. - 22:27:52 10/10
(329/4500)
Nem T101-es model (mellesleg nincs T101-es model, T-800 as volt Svarci, csak a bõrtípus (tehát a svarci kinézet modelje volt 101-es). Cameron mellesleg T0K-715 tipusu kiborg. Tény a sorozat eleje kissé gyenge, de az elsö évad felétõl, tehát kb a 6. résztõl igencsak akciódussá vállik. (Ugye az elsõ évad az írói sztrájk miatt 9 részes lett.) A második évad sokkal jobb mint az elsõ. Fõleg az elsõ rész, az hihetetlen jó lett.

Ugy magáról a sorozatról az a véleményem hogy lehetne jobb is, de elég jó ahhoz hogy nagy terminator rajongóként is élvezni tudjam. A "kislányos terminátor" benyomás hamar el fog tünni higyjétek el. Csak az elsõ részbe lehetett ezt érezni igazán, ami végülis nem feltétleb baj, mert ugye ez volt a célja, beépülés, hogy John közelébe jusson.

A szinkron igy két rész után.. Hmm.. Rosszabbra számítottam. Sarah hangja jó, a többiekkel ellentétbe nekem John hangja is tetszik. Cameroné olyan "háááát" nem is tudom, az angol sokkal jobb. Ellisoné szörnyû... Az borzalmas...
1/10
black_eagle 2009 febr. 10. - 22:15:35 1/10
(328/4500)
Még annyit, hogy...
A teminátor "védelmezõ csaj" meg egyszerûen nevetséges, mi ez T101-es modell?
Mert azokból csak nagydarabok készültek elvileg, ha meg nem az, akkor miféle gány típus?
Az egész történetnek nincs semmi értelme.


:DDDDD
1/10
black_eagle 2009 febr. 10. - 22:11:33 1/10
(327/4500)
Ez a sorozat egyszerûen szörnyû.
Még a "z" kategóriát sem éri el, egyszerûen nincs meg maga a TERMINÁTOR HANGULAT, olyan semilyen baromság, ráadásul rettenet gagyi köntösbe van öltöztetve.. A trükköket kihozták szerintem pár száz dollárból, ami még nem lenne baj, ha fent említett hangulat meglenne.

Förtelmesen shit movie..
chhh
Bigpapa 2009 febr. 10. - 21:49:00
(326/4500)
Nem töltögettem a netrõl a sorozatot, gondoltam, majd csak leadják.
Múlt héten tökre vártam hogy kezdõdjön, de komolyan mondom ,boldog voltam, hogy véget ért.
Ilyen gagyivá lealacsonyítani a Terminátor filmeket..
Eleve a trükkök (amik kimerülnek abban, hogy a terminátor szemén keresztül látunk néha) is borzalmasak.A lõtt sebek a terminátor faszi fején,mint akinek kályha ezüsttel pötyögtettek oda egy két csíkot.***SPOILER**** Aztán zakóban bemegy az iskolába, majd felvágja a saját combját, kiveszi a pisztolyt,lõ és elhibázza. De kérdem én.Mi a ráknak vágta fel a combját,ha a zakó zsebébe is elfért volna a pisztoly? Ha erre valaki azt mondja, hogy mert a suliban van fém detektor, akkor a terminátort nem mutatja ki? Vagy mit mond? Síbalesetem volt, azóta fémbõl vagyok! :))))
Sarah Connor a második részben egy szinte kommandós nõ volt, aki kemény, céltudatos. Itt meg valami tinglitangli nõ, aki vergõdik össze-vissza.
És eleve baromság az egész, mert a harmadik részben ezekrõl szó sem volt, hogy Jaa,igen.Miután beolvasztottunk, jött még vagy 100 terminátor, szóval edzésben vagyok :)))))
Ha ezt úgy csinálták volna meg, hogy a harmadik rész után játszódik,mint a Terminator:Salvation, akkor lenne értelme,de így,max a gyerekek élvezik,akik nem gondolják át kicsit,mit is néznek.
Nem kell anyázni,meg lehülyézni azért,mert nem tetszik a sorozat. Látom, mindenki megkapja,aki nem borul le,eme hatalmas eposz elõtt :)))))))
1/10
idõjós1010 2009 febr. 10. - 21:33:44 1/10
(325/4500)
Az a gáz ezzel a sorozattal hogy nagyon más képet ad, mint amilyet elképzeltünk a T2-ben a srác elmondásából.
Az anyját egy nagyon céltudatos, állandó alvilági kapcsolatokban forgó ízig vérig harcos szellemû nõnek írta le, aki csak mint egy csomagot hordta magával a fiát, miközben mikor épp ideje volt rá tanítgatta, és úgy nervelte mint akit harcosnak készít fel.

Számomra ennek a sorozatnak köze nincs a filmhez.
Én csak most kezdtem belenézni az egészbe, és fogalmam nincs honnan ez a csaj aki velük van, ilyenrõl elvileg szó sem volt a múltban a film szerint.
8/10
Dantes 2009 febr. 10. - 19:14:04 8/10
(324/4500)
Hát igen hülyeséget írtál. És képzeld egyszer mindent befejeznek. És egyelõre nincs szó arról hogy ezt befejeznék.

Majd ha a második évad véget ér, akkor derül ki lesz-e harmadik.

De nem baj..fikázz nyugodtan úgyis kevés hülye van itt.
5/10
szocsek 2009 febr. 10. - 18:41:02 5/10
(323/4500)
Bocs rosszul fogalmaztam még nem bukott meg a sorozat.De volt róla szó,hogy befejezik mert fos a nézettsége.Igazatok van tényleg folytatják pénteken.Még jó ,hogy vannak ilyen okosok is mint Ti!!!Bocs,hogy hülyeséget írtam.
sivatagiroka 2009 febr. 10. - 18:32:16
(322/4500)
Ha nem tudtad volna letölteni, megnézni a sorozatot, akkor is ez lett volna a véleményed?
Mert avval jöttök,hogy régen milyen jó volt a szinkron ,persze egyedül a moziban láttál eredeti hanggal filmet(lehet ,hogy nem is nézted meg ),aztán mikor kiadták VHS-en,hogy örültél neki ,hogy le van szinkronizálva.FOX hangtechnikusi SZAKÉRTÕJE-aki nem te vagy- különbözõ mérésekkel összehasonlította a hangokat errõl ennyit(nézd meg a Bravo tv adását,ahol a szinkronszínészek a vendégek).
1/10
georgia57 2009 febr. 10. - 18:31:54 1/10 Előzmény Noncsa
(321/4500)
valahogy az elsõ része után nekem sem jött be nagyon,félórába süritve egy nagyfilm üldözései,ráadásul a karakterek nem a filmbeli folytatása hiszen a nagyfilmben az asszony már kemény harcos-és a fia sem tutyimutyi mint itt,kár pedig lehetett volna érdekes hogy hogyan tanulnak meg küzdeni kiborgok nélkül