Valezius 2009 febr. 04. - 13:43:27
(260/4500)
Igen erre írtam az utolsó sort :)

De még a végén eljutok odáig, amikor azt fogom hinni, hogyha a sorozatban is a háború után született volna, az lenne a hiba :)
Jenny007 2009 febr. 04. - 13:40:26
(259/4500)
Thomas Dekker az Elátkozottak faluja c. filmben :)
Valezius 2009 febr. 04. - 13:27:23
(258/4500)
Nem akartam elvenni senki kedvét.
És nem is hiszem, hogy következtetést vontam volna le, nyilván senki sem gondolta, hogy hûen követi az elsõ 2film utalásait.
Ha meg nem, akkor érdekes kérdés, hogy okkal térnek el, vagy csak hanyagságból :)
Valezius 2009 febr. 04. - 13:24:57
(257/4500)
Szerintem meg eltér

1. Kyle csak a háború után születik
2. Elõbb jönnek vissza a jövõbõl, mint amit az elsõ filmben mondanak.
3. Az elégett fénykép is érdekesen jelenik meg, az elsõ részebn mintha teljesen elégett volna :)

Volt még valami, de arra nem emlékszem :)
Persze az egész betudható annak, hogy már megint megmanipuilálták az idõvonalat. :)
Tibi66 2009 febr. 04. - 13:19:08
(256/4500)
De ezt a következtetést 1 rész után hoztad meg?És azonnal pálcát is törsz a sorozat felett?
Ha meg láttad már az összeset,ne vedd el a kedvét olyan embereknek,akik most kezdték el nézni!Mert neked nem tetszik!
9/10
offtopic
wukovsky 2009 febr. 04. - 13:06:46 9/10
(255/4500)
Jogos néhány dolog, john karaktere jelenleg arról szól, hogy próbál kilépni az anyja elnyomása alól. De john nem feltétlen attól lesz vezér, mert õt követik a többiek, hanem inkább attól, hogy õ ismeri az egyetlen utat :$

Valamint, amikor a 3 ban elkezdi arnie szorongatni a nyakát, és elõ tõr belõle az állat, hogy Te kurv@ gép, dögölj meg, na ez az ami igazán john connorá teszi, egyetlen szépség hiábal, imádja a terminátorokat, hiszen volt neki már egy kettõ, és olyannak tekinti, mint egy házõrzõ kutya, úgyhogy a 4 filmrészben is gyanítom, hogy lesz belöle bonyodalom, hogy túlzottan bizik ezen átprogramozott masinákban. De vajon úgyan úgy fognak e gondolkozni, mint a 2. és 3. részben arnie, hogy neki meg kell semmisülni, hogy ne legyen több robot, habár a 3-ban az már édes mindegy volt. De vajon, amikor eljön az idõ cameron is azt mondaná, hogy eresz bele az olvadó acélba ? :$
5/10
Ludvik Jahn 2009 febr. 04. - 12:47:21 5/10
(254/4500)
Az elsõ rész megdöbbentõen gyenge volt, ami egyrészt a dorgatókönyv ostobaságának, másrészt a karakterek eredeti jellemvonásainak teljes figyelmen kívül hagyásából adódott.
Néhány megjegyzés:
- Edward Furlongról mindenki elhihette, hogy a jövõ okos, ámde öntörvényû vezetõjének fiatalkori valóját látja a vásznon, John Connor sosozatbeli megfelelõjében nyoma sincs energiának, eszántságnak
- Lena Headey egyszerûen sótlan, bár Linda Hamilton olyan színvonalon teljesített a T2-ben, ami legalábbis nehezen utolérhetõ
- A Terminatorokon csak nevetni lehet: Mikor kiderült, hogy a lány a "védelmezõ", levetette álarcát és elkezdett gonoszan nézni: elsõrangú színészi teljesítmény - tényleg....
(Nameg, amikor megeszi a chipset... akkor inkább sírtam volna a csalódottságtól)
- A történet egyszerûen érdektelen: ezt már egyszer sikerül eljátszani a T2-ben sokkal színvonalasabban. Nem mondom, hogy egy ilyen sorozatnak nincsen létjogosultsága (Najó: valójában ezt gondolom, de láttunk már csodát: Ki mondta volna meg, hogy például a Keresztapát lehet folytatni?), de ha már belefognak lehetne minõségibb teljesítményt nyújtani...
9/10
offtopic
wukovsky 2009 febr. 04. - 12:36:07 9/10
(253/4500)
Az egytõl és a kettõtõl nem nagyon térnek el. Sõt, az az alap. Mivel a 3 pedig még nem történt meg, és valszeg nem is fog, de kitudja, ezért azt figyelmen kivül hagyják.

Ami a 4 részt illeti, vissza küldös, egymást hajkurászosban igazán újat már nem lehet csinálni. Valamint ha úgy vesszük, a 3 tért el az 1-2-tõl. Hiszen a kettõben is a skynet elpusztítása, és a jövõ megváltoztatása a lényeg, míg a 3 azt a vonalat adja meg, hogy a jövõ végleges, van végzet, csak ne végezd be, úgyhogy nem a sorozat a hunyó, a 3-at kellene fújjolni :D

Elvileg 5 évadra tervezték, és a végére fog Sarah meghalni, elvileg, vagy rákban, vagy harcban, ezt még nem lehet tudni. volt egy elsõ csonka évad, van egy második össze vissza évad, és a 3 évad még kétséges.

szóval az elõzõ gondolat menetre vissza térve, a nagyedik rész elvileg a jövõben játszodik, azt elbeszélve, hogyan ténykedik ott john connor. Ami engem bánt, kyle Reese karaktere. Michael Beihn tökéletes volt a szerepre. Elõször Arnie-t akarták, de belátták, hogy ugyanolyan f@szság lenne, mint a Conan a barbár, mint egy kis öszvér forgatja malom kereket, és ettõl úgy megerõsödik, mintha mister universe lenne :D Ellenben Michael vékony, szívos, szikár, igazi túlélõ típus. Ami még fontos, much more sármõr gorilla bébi kinézetû arnie-hoz képest. Olyan pasi, akibe méltán lehet szerelmes Sarah Connor élete végéig.
Valezius 2009 febr. 04. - 12:21:01
(252/4500)
Képzeld lehet úgyis élvezni, hogy az ember állandóan összehasonlítgatja :)

Aztán talán kiderül, hogy azért kellett eltérni az alapoktól, mert ezek annyira hülyék, hogy rendesen áttanulmányozzák az elõzményeket, vagy tényleg van valami értelmes oka is.
És akkor mekkora poén rádöbbenni, hogy igen, ebben a részben összeállt a kép.
9/10
offtopic
wukovsky 2009 febr. 04. - 11:53:15 9/10
(251/4500)
Mi a baj az esmeraldával ? :D

Én a vadmacskát is szerettem, tele volt jó csajokkal, meg fordulatokkal :)

Szerintem a TSCC jó sorozat, és kész. Két féle vélemény van, az enyém, és a helytelen :$
offtopic
Zajac 2009 febr. 04. - 11:44:31
(250/4500)
Elaludtam a fene vágja nyakon :)
1/10
offtopic
damienisback 2009 febr. 04. - 11:40:26 1/10
(249/4500)
a profilomban meg tudod nézni.

ez is egy dolog, de erre csak azt tudom mondani, hogy van aki szerint az esmeralda meg a rosalinda is jó sorozat...
9/10
offtopic
wukovsky 2009 febr. 04. - 11:37:37 9/10
(248/4500)
Mondtam, hogy nem vagyok penge :D

A filmbõl az elsõ, a második, és a 3 rész is ott játszodik.

És ami erre okot ad, csak a filmben nem hangsúlyozták itt viszont ki térnek rá, az a Caltech. Aki nem tudná mi az, nos van az MIT és van a Caltech.

Olyanok mint mondjuk a BME, és a miskolci müszaki egyetem. Csak ott mind a kettõ egy szinten van. És a skynetet a Caltech üdvöskéi hozzák létre, és a Caltech LA környékén van :$
9/10
offtopic
wukovsky 2009 febr. 04. - 11:34:07 9/10
(247/4500)
És mik ezek a soroaztok ? :$

Egyébként engem megfogott az elsõ rész, és sok embert megfogott. A Lost nem fogott meg, se a szökés, se a 24, de nem mondom rá azt hogy vacak, mert jók, csak nekem nem tetszenek, nem kötnek le.

Ez is egy jó sorozat, csak téged nem köt le, ennyi
Tibi66 2009 febr. 04. - 11:30:23
(246/4500)
Nem tudom miért kell összehasonlítani a Trilógiával állandóan,fõleg 1 rész után!Miért nem lehet elfogadni,hogy a trilógia adott alapötletet,egy nagyon jó kis sorozathoz!És miért kell ízekre szedni,hogy ez se így volt a moziba,meg az se,meg amúgy minek csinálták,mert már a Trilógiába már ez egyszer másképpen megcsinálták!
Miért nem lehet úgy leülni a TV elé és örülni,hogy néhány hónap csúszással,de a Retek Klubban nekünk is leadják ezt a jó sorozatot és nem kell éveket várni rá,mint általában tesszük ezt!
Nekem volt szerencsém megnézni az eddigi összes részt,de tegnap vártam és örültem,hogy elkezdõdött kis hazánkba is a vetítése!
Bár szitkozódtam a szinkron miatt,de szerintem,csak annak rossz ez is,aki már látta eredeti nyelven!
Meg lejjebb már leírtam,sorozatokban nem az elsõ részben történik minden,hiszen ezért sorozat és nem film!Nem tudom miért nem lehet ennek alapján nézni egy sorozatot!
Jenny007 2009 febr. 04. - 11:30:09
(245/4500)
majdnem, csak San Franciscótól inkább délre...
1/10
offtopic
damienisback 2009 febr. 04. - 11:29:37 1/10
(244/4500)
nézd, ami számomra nyilvánvaló, hogy egy csini bigével akarják megfogni a nézõt. ez meg ebben a formában nagyon nem da. ja és az általam kedvelt sorozatok nagy százaléka már az elsõ résszel meg tudott fogni...
erroris 2009 febr. 04. - 11:28:15
(243/4500)
"Ez a történet ott kezdõdik, ahol a Terminátor 2. befejezõdik."Ezen alapon a 3.részben történtek nem tartoznak ide!Szerintem!
9/10
offtopic
wukovsky 2009 febr. 04. - 11:14:28 9/10
(242/4500)
John azért jár iskolába, hogy szocializálodjon, müvelödjön, és tanuljon, és emberek között legyen, na a négy fal között, vagy egy dzsungelben állandóan.
9/10
offtopic
wukovsky 2009 febr. 04. - 11:13:15 9/10
(241/4500)
Egyáltalán nem kell annak lenni, mert hogy is fejezödik be a 3. rész, jah tudom már, megtörténik az armageddon. Nah, akkor ha a sorozat ez után játszodik, már pedig Te ezt akarod mondani, akkor most mindenhol pusztulás, koponyák, és romos épületek vannak.

Viszont ha a sorozat nem ez után játszodik, és nekem úgy tünt, hogy nem, akkor semmi köze a 3. részhez, vagyis minden ami ott volt, az semmis. Amúgy is elég gyatra rész volt, én nem is tartom igazi terminátor mozinak, csak egy jó levezetésnek Arnie számára.

A sorozat csak az elsõ és második részen alapszik.