Stella 2007 júl. 07. - 21:16:11
(72/552)
Alanis! Nem a csaj nyerte meg a pénzt, hanem a hapsi, a Rob. És azt hiszem most vetítik azokat a Surviver-es részeket, amiben Rob van. Érdekes,hogy még Johannesburg-ban is nézték.
morzsa 2007 júl. 07. - 14:11:23
(71/552)
nem azzal van baj, hogy elindult.
hanem az emberséggel. hiába verseny, meg törtetés, nem is szoktam ilyenekben véleményt kifejteni, de robésamber párosa annyi emberséggel nincs felszerelve, mint két pár csizma. és azt hiszem ez mindenféle rátermettségnél, életrevalóságnál és ügyesnél/ügyeskedésnél fontosabb. mert így gerinctelenné és hiteltelenné válnak.
amit nem értek, az az, hogy miért jó ez nekik. de ez persze legyen az én problémám.
REni1 2007 júl. 07. - 10:17:05
(70/552)
De a mûsor készítõi mégis beválogatták és kész ezért nem õket kel hibáztatni!
Én bírom õket, bár az a rész durva volt hogy nem álltak meg de hát megesik az ilyen ha túlságosan nagy a versenyszellem!
Én nem bírom az alexéket olyan nyomik remélem hamarosan kiesnek!
Stella 2007 júl. 05. - 22:09:25
(69/552)
1 milla, az 1 milla, és már nem szabadott volna a mûsor készítõinek ilyet beválogatni. Mindegyik részben meg lehet õket figyelni, a gúnyos mosoly az arcukon, nem éppen barátságra vall tõlük. Ráadásul ma meg is említette Rob, hogy õ nem ad pénzt az idõs párnak, mert lehet a férje lökte be a szakadékba,hogy megsajnálják. Bunkó banda. Most is a 2 tesó felborult az autóval, mindenki megkérdezte, jól vannak-e, õk voltak az egyedüliek akik továbbmentek mellettük. Még Phil is megjegyezte. A Lynn & Alex volt a legnormálisabb, õk megálltak, mindegy volt, hogy versenyben vesznek-e rész. Viszont akik az elsõk lesznek, nem éppen egy élversenyzõk, nem tudom hogy csinálták azt az elsõ helyet, lehet bedoppingoltak?:))
REni1 2007 júl. 05. - 21:42:21
(68/552)
Figyi 1000000 dollár az 1000000 dollár akkor is hogy ha másodjára nyer! :D

Én nem hibáztatom ha ilyen talpraesett akkor miért ne használná ki? :D
alanis 2007 júl. 04. - 13:06:42
(67/552)
nem lenne velük semmi gond, ha a csaj elõtte nem nyerte volna meg a Survivert és vitt volna el ott 1millió dollárt. nekem ezek után nem lett volna bõr a pofámon még egy ilyen díjért nekiindulni. csökkentve így a többiek esélyét. lehet, én vagyok a hülye. bár a többi résztvevõnek is szúrta szemét rendesen.
REni1 2007 júl. 04. - 12:37:29 Előzmény lulu:)
(66/552)
Miért fikázza mindenki a Rob Ambar párost? Mit csináltak hogy így utálják õket?
lulu:) 2007 júl. 03. - 18:17:30
(65/552)
Köszi az infót! Egyik szemem sír, a másik nevet... :) De a mai részen is kiakadtam, hogy megvárta õket a repülõ, aztán meg eltévedtek, mégis elsõként értek célba, és még egy Londoni utat is nyertek (tegyük hozzá nem akármilyet). Egyébként csak mázlijuk van, meg jó a rábeszélõ képességük. Az eszükkel ,az ügyességükkel és a kitartásukkal(!!!) (lásd:húsevés, vagy inkább nem evés) nem tûnnek ki a többiek közül. Viszont azt csodálom hogy Meredith-ék még játékban vannak. Minden elismerésem az övék. :)
alanis 2007 júl. 02. - 18:52:23
(64/552)
megnyugodhatsz!:-) szerencsére nem ez a nagy kedvencnek nem mondható páros nyert. pedig sztem nem sok kellett hozzá. a legjobb háromban benne voltak. úh. az utolsó adásig el kell viselnünk a látványukat.
lulu:) 2007 júl. 02. - 17:45:53
(63/552)
Engem teljesen magával ragadott a mûsor, és nagyon tudok drukkolni. Nincs kifejezetten kedvencem, de ha valaki már látta ezeket a részeket, az kérem, csak nyugtasson meg, hogy nem a Survivor-os "énvagyokalegjobbjátékosésalegmenõbb" pár fog nyerni!!!! Pls! Azt ne írjátok meg, hogy ki nyer, mert nem lesz olyan izgi. THX!
alanis 2007 jún. 29. - 17:15:22
(62/552)
tutira kell menni az biztos. :-) sztem a Kendra csajnak az volt a nagy mázlija, hogy a pasi jóval idõsebb volt nála. egy vele egy korú már régen elzavarta volna.

a Kris/Jon páros nekem sokkal szimpatikusabb volt. bár az elején fel se tûntek, hogy õk is részt vesznek a versenyen. nem úgy Hayden-ék. a csaj igazi kis idõzített bombaként volt képes viselkedni, a pasijának meg végtelen türelme volt végig a nõhöz. bár a kulcsos feladatnál nála is elpattant a húr.
REni1 2007 jún. 29. - 15:53:31
(61/552)
Nem nehéz úgy hamar esküvõt és gyereket csinálni, ha valaki nyer 1000000 dollárt!

Nem gondolod? :-D
Rexxar 2007 jún. 28. - 20:45:05
(60/552)
Egy az egyben egyetértek az általad leírtakkal. Thumbs up. :) Tényleg nem kellene oda az a boyfriends csapat. Persze mindenkinek egyformán joga van indulni, meg politikai korrektség, meg egyenjogúság és amerika the bjútifúl, de sztem ez egy olyan magánügy, amivel nem kéne villogni. Ez az én minority reportom, egyet nem érteni lehet, de csak 2 hét múlva, mert akkor tudok reagálni. :P

És tényleg éljen Ryan&Chuck.

Hagyományõrzés? :) Best of Ryan&Chuck: If you ain't first, you ain't nothing.

Stay tuned for scenes from our next episode.
Stella 2007 jún. 28. - 18:19:14
(59/552)
az meg egyszerûen felháborító,hogy már egy Survivor gyõztest tesznek be, akinek már van a zsebében 1 milla, így egy egyszerûbb embertõl elvették a játék,és a nyerés esélyét. Az a háborús fogoly is felesleges oda.
Éljen Ryan & Chuck :)
Stella 2007 jún. 28. - 18:14:29
(58/552)
Ez a csapat nagyon tré, túl nagy a melegfront. Ráadásul a 2 legjobb esett ki elsõnek. Nagyon szimpatikusak voltak, és jó fejek, és ahogy elsírták magukat.... A k***g taxis miatt estek ki.
Rexxar 2007 jún. 28. - 08:07:43
(57/552)
Kris & John is szimpatikus páros voltak, talán kicsit kevésbé szignifikánsak, legalábbis amíg még több csapat volt. Nem beszélgettek hosszan a kamerába, nem agyaltak azon hangosan, hogy vajon hányadikok is éppen, csak nyomták a feladatokat, mint 2 terminátor. :) Asszem õk is nyerték a legtöbb leget, 4-et talán...

Elkezdtem nézni a 7. seasont, mondjuk most 2 hétig nem fogom látni, és az alatt le is megy, de lesz úgyis több. Elsõre nem olyan szimpatikusak a csapatok, bár ez sztem csak azért van, mert nem ismerem õket. Azért Brian&Greg (a testvérek), meg a 2 motoros friend jófejnek tûnik, tetszett, amikor besegítettek a bicós taxisnak. :)
devergo 2007 jún. 27. - 17:08:23
(56/552)
Freddy & Kendra. :)

Mondjuk én Kris & Jonnak szurkoltam jobban.
sebi.szhely 2007 jún. 27. - 16:36:01
(55/552)
Sziasztok!Én sajnos lemaradtam a döntõrõl.Kik nyerték meg?
alanis 2007 jún. 27. - 11:16:34
(54/552)
jólinformáltság=internet :-))))))))))

én csak azt akartam megtudni, hány éves ez a Kendra, mert iszonyat milyen gyerekes volt sokszor. aztán abban a pár sorban benne volt ez az infó is. :-))))

az Aaron-Hayden infó pedig a wikipedia-ról van szintén. ezt viszont még keresni sem kellett, mert infóként szerepelt az évad részletes leírása között. :-)

annyira azért nem vagyok jó nyomozó. :-)))
Stella 2007 jún. 27. - 10:58:56
(53/552)
Alanis, nagyon jól informált vagy, ott voltál a szülésnél?:)
én már tudom ki nyer a 7.-ben, biztos lesz olyan feladat, hogy le kell nyesni a nõnek a haját, mert még elõször hosszú hajú, majd a végén teljesen rövid lesz a haja. Kicsit idegesítõ volt, mikor pont lezárták a sorompót Kris és John elõtt. Kendra hapsijának csodás volt a fekete keretes szódás szemüvegje. viszont Aaron sokkal jobban nézett ki mint Hayden. Ezek a csúnya nõk, hogy tudják kifogni.......