Vamprella 2008 febr. 01. - 15:18:30
(192/552)
Sziasztok
en azt hittem, hogy az hogy a sorozat szereploi fujnak Robra es Amberre mero irigyseg, de latom, hogy a magyar forumozok is igy vannak veluk
tok fura
nekem tenyleg ok a kedvenceim.

Nem tudom miert lennenek bunkok? Ez egy verseny, nem azert vannak ott, hogy egyutt egy csapatkent gyozzenek, hanem mindenki magaert kuzd.
Amennyire lattam amikor a testverek felborultak, es lynn es alex megalltak, ok se nagyon csinaltak mast, csak sopankodtak.. es a tobbiek, akik aztan jottek, csak elhajtottak, es nem alltak meg.
Szal en se alltam volna meg.

Nekem nagyon tetszik, hogy nem veszekszenek, hogy mindig szerencsesek, es amit elotte mondtam, hogy imadtam, ahogy az evos feladatbol nyerteskent jott ki.


Szal go rob es amber
nikkki_virag 2008 febr. 01. - 13:28:23
(191/552)
Sziasztok!

Új vagyok ezen a fórumon de jó látni hogy ilyen sokan szeretik a számomra is nagyon kedves showt. Nekem a kedvenc évadom eddig ez a 7. évad. Próbáltam keresgélnu torrenten de ezt nem találtma letölthetõ formában. sikerült felvennem dvdre egy két részt de van ami hiányzik és szeretném megszerezni az egészet teljesen. Nem tudnátok segíteni honnan töltehtem le?
Amúgy nekem a bratyók voltak a kedvenceim hihetelenül szimpatikusak.
Amúgy a héten azért tudtam a délelõtti adásokat is nézni merti tthon vagyok betegen amúgy pedig sietnem kell haza hogy tudjam nézni
Puszi nektek :D Remélem sokáig fórumozunk így együtt:D:D:D:D
ice_nic 2008 febr. 01. - 11:52:01 Előzmény musseln
(190/552)
Sajnálom, hogy kiestek a tesók, de örülök hogy az öregek bent maradtak. Csípem õket.
Rob és Amber viszont teljesen kikészít. Azok a típusú emberek, akiktõl kiráz a hideg. Undorító a viselkedésük és hozzáállásuk néha. A legszörnyûbb hogy mindketten ilyenek. Jól egymásra találtak.
musseln 2008 jan. 31. - 10:01:28
(189/552)
Este fél 11 után értünk haza színházból, de még "muszáj" volt megnézni a tegnapi részt, a beharangozó miatt.
Annyira drukkoltunk a fiúknak, hogy a másik páros elõtt érjenek be, nagyon megérdemelték. Ahogy az öreg páros is tök jól teljesített.
És igen, jó lenne, ha már a bunkó páros (Ron és Amber) kiesnének. Hogy lehet valaki ennyire bunkó????
10/10
Alex04 2008 jan. 30. - 18:19:44 10/10 Előzmény musseln
(188/552)
Na a mai rész volt nagyon jó, örülök, a tegnapi versenyt megnyerõ páros kiesett a versenybõl. Ezek aztán bunkók voltak, olyanok mint Ron és Amber
musseln 2008 jan. 29. - 20:34:50
(187/552)
Hú, de nagyon izgalmas volt a mai rész és mennyire sajnáltam az idõs hölgyet, ahogy beesett a barlangban. De szerencsére õ nagyon jól viselte.
Viszont tök új dolog az, hogy nem csak a pénzüket, de még az összes cuccukat is elveszik tõlük! Ez elég brutális!!! Fõleg éppen egy idõs párnál. Úgy jobb lenne, ha következõ részben nem utolsók, akkor visszakapják.. bár ha jól láttam az eddigi évadokban, akik így éppen nem estek ki, azok a következõ részben kiestek.

Mindenestre izgatottan várom a holnapi részt, ahol a bemutató szerint a tesók autója felborul, az is elég brutál lehet majd.
musseln 2008 jan. 29. - 08:04:15
(186/552)
Alakulnak a csapatok. Így már könnyebb követni, hoyg ki hol van helyezésileg, hogy kevesebben vannak. :-)
musseln 2008 jan. 25. - 23:07:22
(185/552)
Hát mivel az én munkaidõm fél 5-ig tart, így hiába a függõség, az adást csak felvételrõl tudom nézni. Gondolom most éppen lemegy majd ez a hetedik évad és akkor jöhet feb. 16-tól a 8., amit ígértek.
Bár az lesz a családi, ami állítlag elég gyengére sikerült. Mondjuk ahol 8 éves gyerekek vannak a csapatban... hát arra kíváncsi leszk.
10/10
khekkkkkk 2008 jan. 25. - 20:24:10 10/10 Előzmény musseln
(184/552)
Hát az AXN-nél már nyárra ígérték a folytatást. Személyesen, mail-ben. És nem lett semmi.
De ha felmégy a honlapjukra, s rámész a TAR-re, akkor látható, mikor melyik rész megy.
Mert én eléggé függõ voltam, mindegyik részt aznap ( nem felvételrõl ) kellett végignéznem.
És már nagyon, de nagyon várom a folytatást!
Vamprella 2008 jan. 25. - 19:59:57
(183/552)
sziasztok!
imadom ezt a versenyt..
mar az elozo evadban is, mikor magyarorszagon voltak.. hat nem is tudtam, h ennyi hazafiassag szorult belem
annyira egy szinvonalas sorozat!

a mostaniban robnak es ambernek drukkolok, neztem az axn-en a survivort is, amit szinten gyonyoruen megnyertek, ugyhogy uyg erzem, szinte mintha kedves ismeroseimet latnam viszont jatszani

a maiban pl zsenialis volt, hogy radumalta oket, hogy ne csinaljak meg a feladatot :)
adodott egy gond, es a panik vagy erolkodes helyett kitalalta, hogy hogy lehetne megoldani, es nyeresen kikerulni a szituaciobol.

ok jo, hogy az axn feliratozva mutatja ezeket a sorozatokat, igazi csemege hallgatni ezeket

szal tok jo tok jo
10/10
Zsolt_ 2008 jan. 25. - 15:47:12 10/10
(182/552)
Megvan... :-) Majd lerántom õket! :-)
10/10
Zsolt_ 2008 jan. 25. - 15:21:47 10/10 Előzmény rapanui
(181/552)
Ooopsz. Most láttam a hozzászólásod!
Persze, hogy érdekel, ha le lehet szedni. Bár nem vagyok angolból fenomén, de gond nélkül értem. Szóval Hogyan és honnan tudom leszedni? Vagy torentezzek?
musseln 2008 jan. 23. - 18:51:45
(180/552)
Aha, nyilván. Mondjuk a 6. évad elsõ részérõl éppen lemaradtam. :-) Vagy csak nem emlékszem már a sok izgalom után arra... :-)

Ma kaptam az axn-tõl egy válasz emailt. Azt kérdeztem, hogy mi lett/lesz a Central Europe-pal és a válasz, hogy határozatlan idõre leállították. Majd a hölgy megjegyezte, hogy de a jó hír, febr. 16-án 16.00!-tól jön a 8. évad.
Ami tényleg jó hír, csak azzal nem lehet összehasonlítani, hogy egy ilyet mondjuk néz az ember vagy szerepel benne. :-)
Rexxar 2008 jan. 23. - 17:38:25 Előzmény TRider
(179/552)
Nekem megvan a teljes 6. évad. Csak nemtom ezt hogy lehetne eljuttatni.. Esetleg ha adok tippet letölthetõségre..? -> *moderálva*-on érdemes rákeresni. Gl.
Rexxar 2008 jan. 23. - 17:35:13
(178/552)
Az elsõ rész mindig (már amennyire 2 évadból leszûrtem :)) dupla. Mondjuk érthetõ, hiszem itt még 12 csapatot kell végigkövetni ahogy rohangálnak, nem csak 4-5-akárhányat.
musseln 2008 jan. 23. - 08:03:38 Előzmény musseln
(177/552)
Meg is néztem az elsõt és persze már van kedvenc és akit legelõször szeretnék látni, hogy kiesik. :-)
Nem tudjátok, hogy most miért volt úgy, hogy az adás vége nem aza volt, hogy megérkeztek a pihenõhelyre, hanem mentek tovább? Egyszerûen még nincs ideje pihenni? Mondjuk feladatokat még nem nagyon kellett csinálni, az biztos.
musseln 2008 jan. 22. - 18:21:54
(176/552)
Nem láttam még a 7. évadot, ha erre gondolsz, szóval én is kíváncsian várom. Hamarosan megyek is megnézem a mai részt. :-) A 12. évad viszont jó volt. Mondjuk valahogy jobban hozzá lehet "nõni" a versenyzõkhöz ha naponta egy részt nézel és nem naopi 4-et, mint ahogy a 12. évaddal tettem. :-)
10/10
Evelin... 2008 jan. 22. - 17:52:27 10/10
(175/552)
El ne mond ki fogja nyerni:D!! CSak azt szeretmém megkérdezni, hogy ez az évad milyen lesz, úgy a 6.-hoz képest?
musseln 2008 jan. 22. - 15:20:10
(174/552)
Sziasztok! Ez az elsõ hozzászólásom, mert én is csak egy jó pár napja nézem a TAR-t. Karácsony környékén azért sikerült ebben a délelõtti mûsoridõben is otthn lenni, ekkor láttam elõször, azóta veszem minden du-i adást és este megnézem otthon. Ja és a12-ik évad eddigi részeit meg letöltöttem persze. :-)
Aztán ahogy nézni kezdtem, eszembe jutott, hogy az anno meghirdetett Central Europe-ról semmi hír nem volt azóta sem és kutakodni kezdtem a neten, nem túl sok sikerrel. :-( Annyit tudtam meg, hogy törölve lett, a románok és bolgárok vízum és útlevél problémái miatt, mivel õk akkor még nem voltak EU tagok. Állítólag 2007 közepén forgattak, de errõl már nagyon eltérõek a vélemények. Tud valaki konkrétabbat?

Ha jól gondolom, akkor ma kezdõdött (pár perce) a 7. évad elsõ része, már kíváncsi vagyok ró. Persze tudom ki fog nyerni, mert megnéztem már az összes szezon hivatalos oldalát. :-)
TRider 2008 jan. 18. - 21:02:35
(173/552)
Sajnos lemaradtam a 6. évad elsõ három részérõl :( Véletlenül nem vette fel valaki? Minden megoldás érdekelne.

Nekem viszont megvan a 604-tõl a 6. évad végig, ha esetleg valakit érdekel.