musseln 2008 febr. 12. - 08:18:10
(252/552)
Igen, az a pénz szedegetés a taxira nem volt egyszerû eset... de mondhatták volna a taxisnak, ha bemehetnek és megnyerik az egy milliót, akkor dupla annyit kap. :-)

Hát kíváncsian várom a következõ évadot. Nem is baj, hogy van pár nap szünet addig, legalább nem folyik úgy össze. :-)
Rexxar 2008 febr. 12. - 07:14:00 Előzmény musseln
(251/552)
Én is nagyon örültem a sikerüknek, az elején eléggé lemaradtak, volt pár órás hátrányuk. Aztán szerencsés volt elõbb az a cukorfinomító v mi, ahol a nyitásra kellett várni, aztán meg a repülõs okosság. Azért elég stresses lehet úgy szedegetni össze a pénzt, h közben azt figyeli, mikor fut be a másik csapat...
musseln 2008 febr. 11. - 21:28:01
(250/552)
A mai rész elején el nem tudtam képzelni, hogy hogyan fog nyerni Joyce és Uchenna, bár tudtam, hogy õk lesznek a nyertesek. Hogy õszinte legyek, imádtam azt a pillanatot, mikor mégis felszállhattak a gépre, amin Rob és Amber már vigyorogva ült. De hát ha egyszer nekik is összejött, összejöhetett most éppen nekik is. :-)
Megérdemelték szerintem, jól versenyeztek végig és itt a végén, hát nem sokon múlt.
nikkki_virag 2008 febr. 10. - 15:24:33
(249/552)
Nagyon várom már hogy milyen lesz a nyolcadik évad bár én hétvégén pont nem vagyok annyit itthon mint hétköznap. Nah mindegy majd megnézem felvételrõl:)
musseln 2008 febr. 08. - 21:24:13 Előzmény alanis
(248/552)
Az azért egy fokkal jobb, hátha "élõben" tudom majd nézni. :-)

Örültem, hogy ez egy nem kieséses verseny volt ma. :-)
alanis 2008 febr. 08. - 12:50:22
(247/552)
az axn honlapja szerint is hétvégén fog menni az új évad.
musseln 2008 febr. 08. - 12:35:42
(246/552)
Jól láttam, hogy ma és hétfõn lesz még a hetedik évad és akkor az új, nyolcadik majd hétvégenként lesz febr. 16-tól?
musseln 2008 febr. 08. - 12:35:09
(245/552)
Csak egyet érteni tudok.
Rexxar 2008 febr. 07. - 15:42:52
(244/552)
Uchenna tényleg nagyon jó fej. Erre figyeltem fel többször is, h nagyon szimpatikusan versenyzett, segítõkész, meg h mindig bemutatkozik, ha valakivel kommunikál, a reptéren, a sofõrökkel meg mindnehol. Egyszóval szimpatikus ürge.
musseln 2008 febr. 07. - 14:52:36
(243/552)
Szerintem nem csak taktikáról van szó, hogy kivel legyenek a végén, hiszen amikor az öregektõl mindent elvettek, õk adtak nekik kölcsön ruhát, meg ahogy a tegnapi elõzetesben is mutatták, Uchenna segít az öregeknek egy feladatban. Kíváncsi leszek, hogy Ronék hogyan boldogulnak ebben a helyzetben. Mondjuk elõny lehet, hogy elõtte luxus körülmények között pihenhetnek..... alig várom hogy este legyen és nézhessem. :-)
ice_nic 2008 febr. 07. - 14:14:50
(242/552)
Én azt sajnálom, hogy nem esett ki a Ron és Kelly. Nem azért mert annyira utálom õket, bár nem éppen szimpatikusak. A srácnak ez a folytonos öntömlyénezése, hogy õ mennyit szenvedett és mekkora hazafi, kicsit sok már. Természetesen elhiszem, milyen rossz lehetett hadifogolynak lenni. De kicsit többet emlegeti a kelleténél.

Már csak azért is örültem volna ha kiesnek mert akkor az öregekrõl elmondható lett volna hogy bejutottak az elsõ 3 közé. Szerintem ezt senki nem hitte volna. Én nagyon csípem a fekete párost. Komolyan. Tök szimpatikusak. És az is ahogy az öregekhez állnak. Jó emberek. Tudom, taktika is van benne, hiszen inkább a 2 öreggel kelljen a döntõbe kerülniük mint a két másik erõs csapattal. De akkor is kedvesek.
musseln 2008 febr. 07. - 08:25:09
(241/552)
Köszi! :-) De hát ilyeneket mondott rájuk, aztán így járt.
Jaj, várom a mai részt is nagyon. :-)
10/10
Evelin... 2008 febr. 06. - 19:05:17 10/10
(240/552)
.."mikor megtudta, hogy az a vak vezet világtalant, egyik hülyébb csapat minta másik már régen elõttük jártak.." Igen , igen ez tetszett:D:D
musseln 2008 febr. 06. - 18:53:57
(239/552)
Jaj, ez a mai rész nagyon tetszett és várom a folytatást. Drukkoltam, hogy az öregeknél legyen a repülõs törpe, de nem. Pedig rájuk jobban rájuk férne a kényeztetés. Szegény Gretchen milyen nehezen ment fel, de csak megcsinálta és minden tiszteletem az ilyen idõs embereké!
Hát igen, mikor Rob folyamatosan hülyézte a másik két csapatot, az már kezdett nekem is sok lenni és hogy pofára esett, mikor megtudta, hogy az a vak vezet világtalant, egyik hülyébb csapat minta másik már régen elõttük jártak.. hát az élmény volt! :-)
10/10
Evelin... 2008 febr. 06. - 17:29:37 10/10
(238/552)
* Hogy nem õk az elsõk. Ezt akartam volna írni:).
10/10
Evelin... 2008 febr. 06. - 17:28:07 10/10
(237/552)
Kicsit azért sajnálom. De tyyûûhhhhaaa meglepõdtem ma rendesen hogy Meredithék a másodikok lettek. Mondjuk melléjük pártolt a szerencse a géppel de ez benne van a pakliban. Öröm volt számomra nézni ahogy Amberék szembesülnek azzal, hogy nem õk az utolsók és emellett minden egyes adásnál egyre jobban unszimpatikusak, egyszerûen huu az ilyen emberektõl ki vagyok. De kinek mi:).!
musseln 2008 febr. 06. - 08:51:22 Előzmény Vamprella
(236/552)
Ha jól emlékszem, akkor már az ez elõtti páros sem nyert semmit, mikor beérkezett. Igazságtalanság.
1 millióért nem olyan fontos a haj, ahogy ezt Joyce is belátta azonnal, csak haj és visszanõ. Amúgy meg a késõbbi képeken, tök jól áll neki az a rövid haj, még talán jobb is, mint ez a hosszú volt, csak nyilván sosem merte levágatni. Most meg muszáj volt. :-)
Nekem jól jönne egy ilyen muszáj hajvágás, mert egyszer szeretném kipróbálni a kopasz fejet, de hát így nyilván így a hétköznapi életben ez nem fog megtörténni. :-)
musseln 2008 febr. 06. - 08:47:39 Előzmény Evelin...
(235/552)
Eleinte nem bírtam a fiúkat, túl nyálasak voltak, de igazából látszik, hogy tényleg jól elvannak egymással, jobban mint némelyik hetero pár. Végül is azért nem sajnálom, hogy nem nyertek, mert õk így is jól érezték magukat és sokat kaptak a játéktól, ahogy ezt nyilatkozták is.
musseln 2008 febr. 06. - 08:17:52 Előzmény ice_nic
(234/552)
Nem vettem zokon, mert tudtam, hogy lesz benne, meg a végeredményt is tudom, de lehet van itt olyan, aki nem. Ezért óvatosan az ilyen megjegyzésekkel.
Akkor jól gondoltam, hogy ismerõs a neved... :-) Tök jó, hogy így "összefutottunk". :-)
Vamprella 2008 febr. 05. - 20:34:42
(233/552)
en orultem, hogy lynn es alex kiestek, mert ok az elejen is azt hangoztattak, hogy megverni robot es ambert
nem azt hogy nyerjuk meg a versenyt, hanem hogy kicsesszunk veluk.. ez nekem nagyon ellenszenves volt, szoval orultem, hogy kiestek

Joyce hajvagasat en is nagyon sajnaltam, szegeny no :( en is sirtam vele.. egy nonek nagyon fontos a haja, es en is igazsagtalannak tartottam, hogy nem nyertek semmit, mint az elso beerkezok.. pl az a masik unszimpatikus folyton veszekedos par, akik kocsit nyertek..