nikkki_virag 2008 febr. 02. - 19:57:21
(212/552)
Evelin most az új szerint 11kor és 4kor kezdõdnek mert elkezdett az axn egy úk sorit és azt rakták be a tar helyére
10/10
Evelin... 2008 febr. 02. - 18:22:53 10/10
(211/552)
Na akkor azért nem vette fel..én is beállítottam 3 és 4 között meg reggel 10 és 11 között mert az elözõ napit se láttam erre...szval akkor mikor volt??
nikkki_virag 2008 febr. 02. - 17:13:03
(210/552)
Szasztok! megint én vok annyit dumálok tudomXd Halljátok a vidit csak msnen tudom elküldeni mert a net lefagy ha emailhoz akarnám csatolni. Szóval az msn a nyerõ:D
Eszembe jutott egy nagyon jó jelenet az egyik Africi részbõl a 7.ik évadból. Meredith kétségbe esve eresi a bushmanokat...

Bushman....bushman....bushmann... is he my bushman????? :D:D:D:D:D Nekem azóta ez van kinnt msnen személyes üzinek nagyon tetzsett:D
Eskü befejeztem a szövegelést!
Brian és Greg 4ever:P
nikkki_virag 2008 febr. 02. - 16:50:46
(209/552)
Már alakulóban van a mail csak óriásmelléklettel tudom küldeni mert egy kicsit nagyocska:D:D
Aki akar vegyen fel MSNre nagyon szívesen dumálok ismerkedem TAR fanokkal:D:D:D:D
Puszi nektek
musseln 2008 febr. 02. - 14:20:19
(208/552)
Nekem jöhet! Mindjárt írok egy mailt és arra tudod majd küldeni. :-)
nikkki_virag 2008 febr. 02. - 13:26:17
(207/552)
Találtam egy nagyon nagyon komoly videót a smith tesókrólXD annyira tetszett folyt a könnyem a nevetéstõlXD Ha kell valakinek el tudom küldeni akár mailben akár msnen:D:D
T.A.R. fanok tartsunk össze:D
Én az 5. a 6. és a 7. évadot láttam többet még ne mde ha minden jólmegy meglessük mindet:D
Puszi Nektek
musseln 2008 febr. 02. - 11:54:20 Előzmény nikkki_virag
(206/552)
Sajna a tegnapi összefoglalóról lemaradtam, mert hát ugye axn csak fogja magát és az eddig bevált músort összekuszálja. Naná, hogy a videót 3-4 között állítottam be. :-( Na majd megnézem a hétfõ reggeli ismétlést (felvételrõl).

Másik kérdésedre válaszolva, eddig csak a 6. évadot láttam, meg amit leadtak a hetedikbõl. Valamint a 12. évadbõl az elsõ 9 részt, amihez készült már felirat. :-)
nikkki_virag 2008 febr. 02. - 07:26:10
(205/552)
Jó reggelt!

Lori és Bolo játéka igazán szép volt nem volt köztük nagyobb látványosabb összezördülés és összedolgoztak ezt tetszett. Ez az összefoglaló rész nagyon klassz volt:) Így eszembe jutott az eddig eltelt szép pillanatok mindegyike:)
Vamprella 2008 febr. 02. - 00:44:49
(204/552)
Sziasztok,

a mai resz is tok jo volt, csomo eddig nem latott reszlet..
azzal kapcs, hogy megalltak, vagy kiszoltak vagy nem.. a tobbiek se alltak meg, csak kiszoltak a kocsibol, h jol vagytok?
ez kb annyi mint mikor az kerdezi egy reg nem latott ismeros, h 'jol vagy?'
na mindegy
nekem a survivorban is szompatikusak voltak, megintcsak azert, mert megoldottak szepen osszejatszva a feladatot


azt mindenkinek el kell ismerni, hogy az evos feladatot zsenialisan oldotta meg :)


Lori es Bolo tenyleg szimpatikusak voltak, foleg az, ahogy kitartottak egymas mellett, es folyamatosan biztattak egymast..

joejt :)
nikkki_virag 2008 febr. 01. - 18:27:17
(203/552)
musseln te hány évadot láttál?
nikkki_virag 2008 febr. 01. - 18:25:53
(202/552)
Azt hiszem abból amit visszaolvastam és visszaolvastam az összes hozzászólástXD:D Rob és Amber valamint Colin és John is örök téma marad és valakibõl mindig rossz indulatokat vált ki. De talán pont ezért van rájuk szükség hiszen ha nem lennének a mûsorban kikrõl lehetne ilyen pezsgõ beszélgetéseket folytatni?:D
Deh ha meglesz a hetedik évad az tény hogy sokszor fogom megnézni mert nagyon szeretem nekem az eddigiekbõl ez tetszett a legjobban és nagyon sok dolgoknak utánnanéztem ezzel kapcsolatban:) Bár most az AXN elkezdi a 8. évadot ami állítólag gyengére sikerült... nem tudom még nem láttam de valahogy ez a játék 4 emberrel nem ugynaolyan mint kettõvel. Szerintem (úgy hogy még nem láttam) egy cseppet övetkehtetlen lesz az egész.(magánvélemény)
10/10
nihilke 2008 febr. 01. - 18:19:18 10/10
(201/552)
Nekem is Rob és Amber a kedvencem...annyira suttyók, imádom õket XD...és pont survivor miatt, keverték a sz*rt, és? a többiek meg voltak olyan hülyék, hogy bedõltek nekik, meg is érdemelték...simán kiszavazhatták volna õket, de mind1...itt meg sztem amúgy a kocsi felboruláson kívül, olyan nagyon bunkó megmozdulásuk nem volt, akkor tényleg lassíthattak volna. De ezen kívül miért lennének kedvesebbek, ha a többiek, fõként Lynn és Alex, eleve negatívan áll hozzájuk?! jó, biztos a survivor (+ az irígység;) miatt. De engem meg õk idegesítenek, ahogy utána hangoztatták, hogy õk megálltak segíteni, bezzeg Rob és Amber, aztán sok mindent õk sem tettek a sopánkodáson kívül XD...és csak az hajtja õket, hogy Rob és Amber elõtt végezzenek... egyszer lettek elsõk, akkor se nyertek semmit :D... mind1, végülis ez csak az én véleményem, nem kell õket szeretni... amúgy én se tudnék úgy játszani, ahogy Robék, valószínû pont emiatt nem is jutnék annyira messzire...
10/10
Evelin... 2008 febr. 01. - 18:17:57 10/10
(200/552)
Sziasztok!! A tegnapi és a mai részt még nem sikerült megnéznem, de akkor ezek szerint ha jól látom a Tesók kiestek a fene nagyon szimpatikusak voltak:((.
Rob és Amber inkább ehhez nem szolók hozzá mert nem akarok vitát szítani velük kapcsolatban de remélem minnél hamarabb kiesnek, egyszerûen rosszul vagyok tõlük.
Remek mûsor így tovább:)!!!
musseln 2008 febr. 01. - 17:32:20
(199/552)
Ja és igen, jó volna egy ilyen... anno ugye 2005-ben itt is meghirdették, amire tesómmal jelentkeztünk is és a második körbe is bekerültünk, de hát törölték a show határozatlan idõre. :-(
musseln 2008 febr. 01. - 17:30:25
(198/552)
Igen, mindig vannak olyanok, akik ha kiesnek, nagyon sajnáljuk. Ilyen volt pl. az elõzõben (6. évad) Lori és Bolo, a pankrátor házaspár. Eleinte azt gondoltuk, hogy nem szeressük õket, túl harsányak voltak, de aztán szépen lsaan nagyon megkedveltük õket és igazán sajnáltuk, mikor kiestek.

Vagy éppen a 12. évadban sokkoló volt a punk páros, de itt is látszik, hogy nem szabad elsõre ítélni, tök aranyosak voltak. :-)
nikkki_virag 2008 febr. 01. - 17:17:51
(197/552)
Hát igen nekem is nagy vágyam lenne egy ilyen versenyben részt venni:) De azért nézni sem rossz:D Az izgalmak és az élvezet:D Örülök hogy rátaláltam erre a fórumra és azthiszem hogy aktív tagja leszek és sokat fogok irogatni:) Szóval nyugi nem leszel egyedül:D Bár még mindig nézem innentõl a hetedik évad nem lesz olyan jó B és G nélkül:(:(:(:(:(:(
Puszi puszi
musseln 2008 febr. 01. - 17:05:23
(196/552)
Egy nap, mikor napközben nem nézem meg a fórumot és tessék, végre nem csak magamnak írogatok. :-) Azt is leginkább azért tettem, hogy fenntartsam a fórumot, hogy ne nagyon tünjön el a süllyesztõben. :-)

Én is nagyon sajnálom, hogy kiestek a fiúk és ahogy elnéztem, Phil is. Ahogy Phil megkérdezte Rob és Ambert, hogy látták-e a borulást és megálltak-e.... amúgy én sem szeretem õket, hihettelen bunkók. És nem minden esetben lehet a magyarázat az, hogy ez egy verseny. Más évadokban is voltak kis trükközések és az is verseny volt és érdekes, lehet kedvesebb hozzáállással is versenyezni.

És azt sem fogadom el, hogy ilyen ez a világ... hát tegyünk érte, hogy ne legyen ilyen. És szerencsére vannak még ilyen emberek.

Mindettõl függetlenül úgy imádom ezt az egész versenyt, ahogy van. Már csak akkor imádnám jobban, ha én is részt vehetnék benne. :-)
nikkki_virag 2008 febr. 01. - 16:20:25
(195/552)
Én is azt magyarázom hogy azért Rob és Amber legalább annyira megálhatott volna hogy héj éltek? Mert ennyire az összes csapat meg tudott állni. Nem akarok a Rob és Amber miatti felforrósodott levegõbe bekereülni. Nekem a tesók a kedvenceim és én 100%ig kitartok melettük. De ha valakinek Rob és Amber a kedvence õ meg melettük tart ki ezért nem kell õket elitélni.
alanis 2008 febr. 01. - 15:42:56
(194/552)
gondolom tevékenyen nem segíthetnek egymásnak.

bár azért azt megjegyezném ezzel a kocsifelborulásos szituval kp.ban, h azért mert verseny, nem kell érzéketlen taplónak lenni a másikkal szemben. senki nem várta el, hogy bárki megálljon, kiszálljon és segítsen a bajba jutottakon.

nem tudom Te hogy éreznéd magad, ha bajba kerülnél és mindenki csak átlépne rajtad. még annyit sem kérdezne meg senki, hogy vagy.

az ilyen teperõs, könyöklõs stílus vhogy sosem jött be. viszont tisztában vagyok vele, hogy a mai világ maximálisan errõl szól. sajnos.

Rob és Amber... zsák a foltját típusú páros. sajnálom, de nagyon nem voltak szimpatikusak. valszeg nagyrészt azért is, mert láttam a Survivor-t, amit a csaj nyert meg és a sráccal volt a döntõben. az is elég gusztustalan volt, amit ott mûveltek.
nikkki_virag 2008 febr. 01. - 15:36:40
(193/552)
Vamprella amikor a tesók felborultak valóban csak lynn és alex állt meg de a többi autós lassított és mind megkérdezte hogy nincs e bajuk. Rob és Amber tényleg szerencsés páros volt. Nekem nem volt velük konkrét bajom volt egy két nem túl szép húzásuk de ez hozzátartozik a versenyhez. Meghát mint azt már többen említették nemvagyunk egyformák kinek ezt tetszik kinek azt tetszik....