demotti 2007 júl. 18. - 16:13:41
(92/552)
Szóval nem Robék nyertek. Éljen!! Nagyon szurkoltam Uchennaéknak, de a végén már mindegy lett volna kinyeri, csak ne õk! :-)))) Klassz!!
vuvuvu 2007 júl. 18. - 13:13:13
(91/552)
nagyon megható volt uchenna és joyce. és hihetetlen hogy úgy tudtak gyõzni hogy 445 USD mínusszal indultak (ez kb.90 ezer Ft) amit még kinti viszonyok között is nagyon sok pénz ha versenyzés közben kell összekoldulni. nem csoda, hogy olyan nehéz volt összeszedniük még az utolsó taxiravalót is. olvastam a neten hogy az összes széria összes versenyzõi közül az egyik legszimpatikusabbnak tekintett páros voltak.

info aki még nem ismeri: a wikipedia-n van a mûsornak lapja és egy csomó érdekes plusz infó van a mûsorról, versenyrõl, emberekrõl-a magam részérõl hasznosabbnak tartom mint a cbs saját honlapját, amelyen sok a fotó/videó de kevés a tartalom.

kérés: aki ma du.nézi a mûsort írja meg hogy valóban a 8.széria kezdõdik ma vagy az 5.ismétlése. ugyanis a port-on az van, hogy az 5.széria fog menni mától (ez a charla/mirna, chip/kim és a híresnevezetes colin/christie -féle társaság). köszi!
alanis 2007 júl. 18. - 09:00:27
(90/552)
szerintem Robék annyira el voltak foglalva önmagukkal és azzal az érzéssel, hogy itt csakis õk nyerhetnek, hogy nagyon nem érdekelte õket az unszimpátia a többiek részérõl.

ma kezdõdik az újabb évad du. ha jól emlékszem most családi verseny lesz. elsõre ez a variáció nagyon nem hoz lázba, de majd kiderül. hátha jó lesz ez is.
*Bátorszív* 2007 júl. 17. - 18:03:24
(89/552)
Na az utolsó mondatoddal abszolut egyetértek...; ;) :)
lulu:) 2007 júl. 17. - 17:08:02
(88/552)
Azért mindenért kárpótolt a végén Rob & Amber arckifelyezése.:) Az is durva volt, hogy az összes kiesett játékos Uchennaéknak drukkolt. Már alig várom a következõt..... Bárcsak több ilyen mûsor lenne, és kevesebb szappanopera....
alanis 2007 júl. 17. - 14:27:20
(87/552)
igazi szemétláda a srác. nagyon el van telve magától. aláírom, hogy egyfajta egészséges önbizalom kell egy ilyen "rohanáshoz", na és persze kitartás, de benne túlteng az önbizalom.

nálam végképp az verte ki a biztosítékot, mikor az idõs házaspárt és Uchenne-ket lehülyézte. mázlija volt, hogy a hátuk mögött. bár szemtõl szembe nem merne ilyeneket mondani, mert egyfelõl egy kis gerinctelen, sunyi gyerek, másfelõl viszont Uchenne fél kézzel elintézte volna. bár Uchenne-k normális emberek, tuti nem mocskolta volna be a kezét ezzel a kis pöpeccel.
alanis 2007 júl. 17. - 14:22:01
(86/552)
igen néztem, nézem. még mindig megy az AXN-en az ismétlése annak az évadnak.

sajna rossz hírem van. :-) az utolsó kettõben benne volt a Rob, mégpedig az Amber-el. így "házon" belül maradt a fõnyeremény. de legalább ezt a versenyt nem õk nyerték meg.
Nalika 2007 júl. 17. - 12:07:05
(85/552)
Ma lesz az utolsó rész a hetedik sorozatból..
Rob és Amber pedig a tizenegyedik sorozatban (AR-All Star) már házaspárként szerepel...
demotti 2007 júl. 16. - 18:04:15
(84/552)
Sziasztok! Ma volt az utolsó rész? Mert én pont nem tudtam nézni, mivel dolgoztam. Nagyon kíváncsi vagyok, kik nyerték meg! Szívbõl remélem, hogy nem Boston Rob és a barátnõje. Attól a pasitól hányni tudnék.
szepok 2007 júl. 13. - 10:54:12
(83/552)
jah,meg a trabant..
szepok 2007 júl. 13. - 10:53:24
(82/552)
Még pár héttel ezelõtt,amikor még az elõzõ évad ment,az volt a jó.Nagyon meglepõdtem mikor Budapestre jöttek.Nem tudták kiolvasni a Halászbástyát,meg az a csípõs leves....XDDD
szepok 2007 júl. 13. - 10:51:36
(81/552)
nézted a Survivor8-All Stars-ban???Lekezelõ,nagyképû,túl magabiztos volt.Nnem tom hogy kiesett-e onnan,mert nincs idöm nézni,de remélem nem õ nyer...
alanis 2007 júl. 12. - 12:41:17
(80/552)
igen. nem tudom, mennyi idõ telt el a két mûsor forgatása közöt, de a mostaniban már mint jegyesek szerepeltek. a csaj még hagyján, de a pasi idegesítõ. tenyérbemászó egy ábrázata van. és amilyen pofákat vág...
szepok 2007 júl. 12. - 11:34:35
(79/552)
most olvastam vissza,Rob azzal az Amberrel van együtt akivel a Survivorban jöttek össze?
lol
szepok 2007 júl. 12. - 11:31:21
(78/552)
hej,néha szoktam nézni,csak sosem tom mikor adja az a südõ AXN.
Kiváncsi vagyok hogy versenyben van e még az a páros akinek a férfi tagja szerepelt a Survivor8-ban?
Ott a neve Boston Rob volt.
alanis 2007 júl. 12. - 11:14:54
(77/552)
du. 15.30-kor van az új rész...
helme 2007 júl. 12. - 11:02:12
(76/552)
Valaki nem tudja megmondani h mikor van ismétlés az elõzõ napiból és mikor van ,,új" rész? Mert ma is felkeltem 6.20-kor :P és csak ismétlés ment. Mag a mostani 10:55-ös is ismétlés.
THX
alanis 2007 júl. 11. - 10:12:01
(75/552)
elõször is max.an egyetértek az elõttem szólóval. :-)

a tegnapi rész végén élmény volt Amber-ék arcát látni, mennyire csalódtak, hogy még folyt.köv. verseny! :-) pláne, hogy a dupla részes szakaszt a végén mégse õk nyerték meg! teljesen jó, hogy minden eredmény, infó fent van a neten. :-)

bár gondolom a többiek is uúgy kiakadtak, de biztos örültek is, hogy pihenhetnek egy keveset és mégsem esett ki senki.
lulu:) 2007 júl. 09. - 18:27:55
(74/552)
Az a nagy büdös igazság, hogy Rob & Amber egyátalán nem ügyes, okos, vagy éppen talpraesett, vagy legalább is ez egyátalán nem jön át a képernyõn. Egyszerûen csak szerencséjük van (jegyzem meg ezt õk maguk mondták), és persze mindenkin keresztülgázolnak. Ez valóban egy verserny, tehát senkitõl nem lehet elvárni, hogy segítse a másikat, de nem rokkantak volna bele, ha csak lassítanak és megkérdezik a Tesóktól, hogy mi van, vagy ha 1-2 dollárt adnak Meredithéknek. Az ilyen emberek miatt tart ott a világ ahol tart. Én nem sajnálom tõlük az egymilliót, felõlem hetente nyerhetnének ennyit. De az, hogy indultak ebben a játékban is, azt a kérdést veti fel: Hé, ezek máshoz nem értenek? :)
alanis 2007 júl. 08. - 19:59:04
(73/552)
most néztem meg, és 4/3 arányban az Amber nevû csaj nyert. de végülis lényegtelen, hogy melyikük nyerte meg.
nekem alapvetõen a stílusukkal és a megnyilvánulásaikkal van problémám. egy kis emberség, csak ennyi kéne néhanapján. oké, ez a verseny nem arról szól, hogy segítsenek egymáson, de a két testvérnek és az operatõrjüknek akár komolyabb bajuk is lehetett volna. olyan sokba telt volna, ha megállnak és esetleg megkérdezik, mi van velük????? és ez nem talpraesettség, inkább bunkóság. egy biztos, jól választottak párt, megérdemlik egymást.