alanis 2007 jún. 27. - 09:51:46
(52/552)
lehet örülni, mert megy tovább az AXN-en. ma du. 15.30-kor már a 7. évadot kezdik.

Kendrát lehet szeretni vagy nem szeretni. elég jóképességû beszólásai voltak az tény. de ha a pasinak ez kell, hát legyen vele boldog. ami biztos így is van, mert még akkor tavasszal tényleg összeházasodtak és azóta van egy kisfiúk. Aaron-ék viszont ez év áprilisában házasodtak össze. nem kapkodták el az esküvõt. :-))))

Rebecca valóban kemény csaj volt. én bírtam is elég sokáig. de volt egy mondata, ami egy kicsit meglepett és nem tetszett. mikor benyögte, hogyha hazaérkezésük után A. azt akarja, õ a barátnõje lesz. elõtte meg ott sírt, hogy õ ezt nem bírja tovább és hogyha hazamennek, vége. ez egy kicsit nekem betett.
Rexxar 2007 jún. 27. - 09:34:32 Előzmény Stella
(51/552)
Hát megvolt a döntõ is. Remélem leadják a VII szériát is, és abban is hasonlóan érdekes karakterek lesznek. Ebbe nagyon jól válogatták a csapatokat.

És hagyományõrzõ jelleggel Best of Kendra 3: Ha még egyszer így beszélsz velem, letépem a fejedet. :)

Rebeccának voltak jó beszólásai a lakatos feladatnál, nem hülye az a csaj.
Stella 2007 jún. 24. - 16:12:01
(50/552)
cbs.com azon belül shows felirat, és ott az Amazing Race all stars-ra katt. utánna pedig a jobb felsõ sarokban lévõ legördüló menübõl kiválasztod,azt amit szeretnél:)
baba5 2007 jún. 24. - 10:38:52
(49/552)
azonbelül hol van, mert nem találtam!
Stella 2007 jún. 23. - 18:50:25
(48/552)
Gyanús link? csak a CBS csatorna , Amazing Race oldala volt.
moderator1 2007 jún. 23. - 14:42:30
(47/552)
Ártatlan vagy, Stella hozzászólásából töröltem egy illegális tartalom- gyanús linket.
REni1 2007 jún. 23. - 14:10:22
(46/552)
Mit írtam amit moderálni kellet? Vagy nem én lettem moderálva vagy mi van?
Stella 2007 jún. 22. - 23:35:57
(45/552)
köszi a moderálást:) szóval a cbs.com oldalán is megtekinthetõ. ott meg kell keresni az Amazing Race-t, mert több filmet,és játékot is gyártottak. Még jó,hogy a Survivor, csak hétvégén van, ez legalább minden hétköznap. És ez azért mindennél jobb, nekem is szimpatikus volt Bolo, de nem igazán volt nagy erõben, futni is alig tudott, ahoz képest hogy izompacsirta.
Rexxar 2007 jún. 22. - 08:16:40
(44/552)
Mostanában nagyon sok sorozat indult/megy a tv-ben. Egy hete még azt mondtam, h én nem fogok ilyesmit nézni, mert nem akarok kötelezõ programot beiktatni a napomba, hogy muszály legyen minden nap x órakor ott lennem a tv elõtt. Aztán pont egy hete kapcsolgattam, és hát megragadtam az AXN-en. :) És annyira bejön ez a verseny, h azóta nézem. Az alapötlet tényleg remek, és nem tudom, h csinálják, de nagyon érdekes emberkéket szedtek össze, erre a 6. részre mindenképpen. Egyik kedvencem: Lori&Bolo, pro wrestlers... 2 pankrátor. :) Kár, h most õk estek ki. :( De Izlandon még bemutatót is tartottak. Aztán akik még szimpatikusak így elsõre, azok Kendráék, bár nem láttam az elõzményeket, és amit olvastam, az nem olyan pozitív. :) A csaj tényleg nem fog különdíjat kapni az eszéért, de nekem úgy tûnik, õk nem veszekednek annyit, elég jó az összhang... Adam és Rebecca sokat veszekednek, néha tényleg hülyeségeken. Azért elég nagy lehet a nyomás, az ilyen versenyfutás az idõvel mindig az... Az egyetlen hibája a sorozatnak tényleg az, hogy addiktív... :)
Valaki, aki rendszeresen tölt ilyesmit torrentrõl, vagy csak tud egy ilyen oldalt, az plix adjon ötletet, hol tudnám ezt elérni.
Köszi elõre is.
Stella 2007 jún. 21. - 21:18:07
(43/552)
REni:*moderálva*

Best of Kendra beszólás 2: Etiópia: " Ez valahogy más mint Afrika, itt maguk az emberek választják ezt az életformát, és itt még az állatok sem olyan soványak"

Jah,figyeljétek meg, mindíg azt mondja a pasijának:"Honey", és "Sweety" tiszta puncsolás.

Mai adásba Sri-Lankára mentek. de holnap megismétlik 2szer is:)
alanis 2007 jún. 21. - 21:14:51
(42/552)
a wikipedia.com oldalon minden eddigi évad részletesen fent van.

ha vki nem akarta tudni, kik nyernek, azoktól bocsánatot kérek!!!
baba5 2007 jún. 21. - 21:00:58
(41/552)
sziasztok!

légyszi irjátok már meg hogy mi volt a ma délutáni részben mert nem vagyok otthom és nem tudom nézni!
elöre is köszike
REni1 2007 jún. 21. - 20:28:16
(40/552)
honnan tudod hogy kij fognak nyerni?
alanis 2007 jún. 21. - 19:07:59
(39/552)
nekem egyre szimpatikusabb a Kris-Jon páros. kár, hogy nem õk nyertek végül. pedig állítólag csak 30-40 mp-el maradtak le a modellek mögött. õk tényleg megérdemelték volna.
viszont ha jól emlékszem, azt mondták a legelején, évek óta együtt vannak, de sosem éltek együtt. nem semmi egy páros. pláne a mai világban. a többi páros szégyenkezhet mellettük. õk ha jól a memóriám, egy hangos szót nem váltottak egymással, nem veszekedtek sosem. teljes a harmónia közöttük.
REni1 2007 jún. 21. - 16:22:02 Előzmény Stella
(38/552)
Az tényleg nagyon nagy beszólás volt!

És tényleg süsü volt az a csaj aki beszólt hogy "nézd drágám mit hagytak a többiek az asztal alatt!"

Jó hogy azis behányt!
Stella 2007 jún. 20. - 17:12:00
(37/552)
Best of Kendra beszólás: Dakar- Afrika : " undorító ez a hely, és ezek egyre csak szaporodnak"
vuvuvu 2007 jún. 19. - 18:34:02
(36/552)
utolsó mondat helyesen (eltévesztettem a nevet):rebeccát bírom egyre jobban nem victoriát, õ az aki lenyomta a levest zokszó nlkül és akinek a volt pasija óvodás.
vuvuvu 2007 jún. 19. - 18:30:01
(35/552)
john-victoria
victoria mint az ilyen csajok általában, tipikus áldozat-típus, nem véletlen hogy mégis ragaszkodik johnhoz. aki szereti az áldozatszerepet annak olyan társa lesz, aki képes áldozattá tenni/lealázni õt.
vuvuvu 2007 jún. 19. - 18:26:02
(34/552)
tudom hogy kendráék kaszálnak, ettõl függetlenül a nõ tényleg gigabutatyúk: a pasija nyomatja befelé a kaját ezerrel, erre szól neki, hogy nézzen be az asztal alá, mire szegény pasija megundorodik és belehány a levesébe.
nekem egyébként az tûnt fel ennél a leveses és a szentpétervári kaviárzabánál is, hogy ezek miért nem esznek kenyeret? sokkal könnyebb lett volna ezt a leves kenyérrel megenni, max. egy kicsit csípõs lett volna, és a kaviárt is. ehhez képest a hülye amcsik (victoria pl.) vizet ivott a leves mellé, a kaviárnál talán brandon nõje meg üdítõt ivott a kaviár mellé. charláéknak bezzeg volt eszük, ettek a kaviár mellé valami orosz péksüteményt (aminek most hirtelen nem jut eszembe a neve, csak hogy b-vel kezdõdik). minden ilyen sz*r/gejl cuccot sokkal egyszerûbb kenyérrel vagy péksüteménnyel megenni mint folyadékkal vagy magában. a taxisok szerintem simán átb*ták a legtöbb versenyzõt. nekem nem állt össze több útvonal, pl.amikor boloék mentek a panoptikumba, már egyszer fent voltak a várban aztán meg újra kint voltak a várból, úgyhogy õket simán átverték. gus/hera nekem is hiányozni fognak, szerintem jó fejek. tegnap megnéztem a wikipediat és örömmel láttam hogy az allstar verzióban újra lesz charla/mirna. gus/hera-hoz hasonlóan õk is a többet ésszel mint erõvel jelmondattal versenyeztek, bár ez nem jött be mindig. victoriát egrye jobban bírom, szerintem nagyon ász a csaj, benyomta a levest zokszó nélkül (a többi úttorlaszról nem beszélve). nem is értem hogy ez a csaj hogy járhatott egy ilyen óvodással korábban?
alanis 2007 jún. 19. - 12:21:53
(33/552)
a Jon egy totál barom. nem normális. én kényszerzubbonyban elvitettem volna. sajna a csaj a felesége. bár létezik válás is a világon. viszont kétlem, hogy a nõ ezt meglépné. elég borjúnak tûnik. én attól akadtam ki, amikor szóba került a gyerekkérdés, és a csaj benyögte, hogy Jon mennyire szeretne már és meggyõzõdése, hogy jó apa lesz! azt hittem rámszakad a plafon.
nekem az elõzõ két évad résztvevõi között több volt a szimpatikus páros, mint a mostaniban. talán nem is tudnék kiemelni senkit. talán a Jon/Kris páros. viszont velük túl sokat nem foglalkoznak a mûsorkészítõk.