8/10
zsolesz88 2012 aug. 30. - 18:08:53 8/10
(205/485)
Szerintem te félreértesz valamit.Nem õt röhögtem pl. én ki.Hanem a szituációt ahogy belép a filmbe.És ez nagy különbség mivel imádom õt de a megjelenése annyira váratlan és kirobbanó hogy ha te is megnézed a filmet te is fogsz rajta röhögni már ha van humorérzéked és felfedezed a helyzet drámaiságában a poént ahogy megjelenik és ezt a filmben 2x teszi meg. :)
8/10
zsolesz88 2012 aug. 30. - 16:52:47 8/10
(204/485)
Chuck Norris kb. 5 percet van benne Swarzenegger meg kb. 3-4 percet.Jet Li is csak az elején szerepel.De Norris a csúcs a filmben mikor megjelenik a filmben ami 2x fordul elõ be fogtok fosni a röhögéstõl. :)
8/10
zsolesz88 2012 aug. 30. - 11:33:33 8/10
(203/485)
Sajnálom 1 poént lõttem el a filmben akad vagy 50 szal sajnálom ha elfelejtettem a spoilert kirakni.Sokat nem veszitesz mivel mint mondtam poén akad rendesen.
offtopic
Bigpapa 2012 aug. 30. - 08:56:07
(202/485)
Baszki.....SPOILER,tedd már oda legközelebb a sor elejére.Elmeséled a legjobb részt...könyörgöm!!!!Egy moderátor pótolja már a SPOILER feliratot legyen kedves! Köszönöm.
8/10
zsolesz88 2012 aug. 30. - 08:28:05 8/10
(201/485)
***SPOILER PÓTOLVA***

Sziasztok!

Tegnap voltam megnézni a filmet (premier elõtti vetités volt Junentusos nyeremény). A film története átlagos semmitmondó DE a poénok akkorákat ütnek mint egy kalapács.Az egész mozi egyöntetûen röhögött.Minden akció sztár remekelt DE Chuck Norris belépése a filmbe kiverte a biztositékot (nagy csapat bérgyilkos kb. 30 fõ szemben pár bátor de öreg harcossal nagy tûzharc egyszer csak kezdenek kifogyni a töltényekbõl ráadásként megjelent egy tank is a jelenetben ekkor a semmibõl feltûnik az élõ isten Chuck szitává lõ mindenkit a tankot kilövi a feláldozhatók kis csapata értetlenül áll az ügy mögött majd a porfelhõ elülte után ott van a legenda Chuck Norris.Nahh ekkor lett nagy röhögés a nézõk között.) Nade ne mszaporitom a szót a film xar átlagos B film de a poénok A kategóriásra emelik fel.Javaslom mindenkinek aki teheti nézze meg kötelezõ darab.
Gnomik 2012 aug. 30. - 02:55:16
(200/485)
Kedves TarantinoFan

Teljes mertekben igazad van, valoban nem jartam utana hogy ki rendezte illetve irta a filmet. Sajnos szobeszedre hagyatkoztam, Ezert ELNEZEST kerek, de ami a film szinvonalat illeti azzal kapsolatban fenntarton a velemenyemet: Fajdalmasan Rossz!!!!

Gnomik voltam...
tarantinofan 2012 aug. 30. - 02:40:45
(199/485)
Kedves tudatlan, hozzá nem értõ barátom! /Gnomik/

a hozzászólásod feledtébb érdekes, és még értelme is lenne, ha lenne. Egyrészt ez pont az a rész, amit nem Stallone írt és rendezett, ellentétben az elsõ résszel. Egyébként milyen jogon szólalsz fel te, egyszerû és abszolút tudatlan ember, egy olyan legendával szemben mint Stallone? Milyen jogon nevezed õt tapasztalatlannak mind rendezés, mind pedig forgatókönyvírás terén? A teljesség igénye nélkül, néhány általa rendezett és forgatókönyvírt film: Rocky I-V, Rocky Balboa / Rambo I-III, John Rambo / Túl a csúcson / Kobra. kevés nála tapasztaltabb, a munkájához hozzáértõbb ember van a filmes szakmában, úgyhogy amíg nem dirigálsz le te is egy két kultfilmet, addig nincs jogod sz*rnak nevezni. Értem én, hogy manapság luxus utánanézni egy filmnek, meg menõbb az árral szembe úszni, beszólogatva ezzel mindenkinek, de könyörgöm, ezzel csak magadat járatod le. Tõlem fröcsöghetsz annyit, amennyit csak akarsz, de legalább vedd a fáradtságot, és nézz utána az általad érintett, és megkérdõjelezett adatoknak. Ennyi igény legyen már benned...
Gnomik 2012 aug. 30. - 02:21:09
(198/485)
HI"

Sokan fognak gyulolni erte, de szerintem ez a resz egy kalap szar...

32 eves vagyok imadom a regi akciofilmeket, Van Dame-on, Stalone-n Norris-on nottem fel, habzott a szam az izgalomtol ha kijott uj filmjuk anno... Mai napig 100 szor megnezem a filmjeiket, de ez a film tulzas, Azt szoktam mondani, hogy ne keres az ilyen filmekben ertelmet, csak vedd a kezedbe a pop cornt kapcsold ki az agyad es elvezd.
Ez a film ezekkel a kiraly csavokkal agyon nagy lett volna igazi klasszikus, ha nem a steroidoktol tul lott Stalone irja es rendezi a filmet.
A tortenet silany, a jelenetek kaotikusak, a parbeszedek ertelmetlenek.
Regi filmeknek mindig olyan egyszeru torteneteik voltak, semit sem vittek tulzasbam de azert arra figyeltek hogy meg az elvezhetoseg hataran legyen.

Olyan erzesem volt mintha sajat magukbol csinaltak volna parodiat...
Ez a mostani resz, a regi ertek szerint ZS karegorias lenne..

Ez alol kiveel a Felaldozhatok 1, az a resz mutatja, hogy neha kevesebb jobb.
Stalone fingani akart es sajnos beszart....

Remelem nem lesz folytatas, ha megis, akkor olyan valaki csinalja akinek van iroi es rendezoi tapasztalata...

Ez csak az en velemenyem..
Gnomik voltam..
gandalf1 2012 aug. 30. - 01:15:23
(197/485)
Szerintem Nagyon jól sikerült ahogy az öregek otthonából elszökött idióták végigvezetik a filmet ezekkel a fantasztikus beszólásokkal hát az valami oltári.
Mindenkinek ajánlom aki nem viszolyog egy kis vér látványától és szerette ezeknek a színészeknek a filmjeit.
10/10

Spoiller " A klasszikus mindent visz " spoiler vége :)
10/10
CsiróCsiró 2012 aug. 29. - 22:53:35 10/10
(196/485)
Most néztem meg premier elõtti vetítésen.

Szerintem zseniálisra sikeredett!!!

Teljesen visszajött az az érzés,amikor az agyonmásolt,narrátoros VHS-en néztem kiskoromban a hasonló kaliberû filmeket.

És a legszebb az,hogy egyáltalán nem akarja magát komolyan venni,és a nézõnek sem kell ezt tennie.

Aki a 80-as évek akciófilmjein szocializálódott,annak szinte kötelezõ.

És természetesen Chuck Norris itt is nagyon kemény... :-)

U.I.: Stoco!Nézd meg a filmet,és rájössz,hogy miért szerepel benne Hemsworth.Pont a helyén van õ is a sok kemény csávó között :-)
7/10
jmisi31 2012 aug. 29. - 14:22:43 7/10
(195/485)
Maradjunk annyiban, hogy más volt...
Nekem az elsõ jobban tetszett, de ez is ott van a szeren!
A sok léhûtõ meg elõbb tanulja meg a matekot, mielõtt fikázná, ki hány percet kapott a filmben, mert nyugodtan mondhatom, Jet Li-n kívül mindenkinek hosszabb szerepe volt, mint a lentebb említett 5-6 perc, bár õ is a film kb 22. percében tûnt el a vászonról, de akkor már túl volt egy nála szokásos "megverek 20 embert simán, fél kézzel" jeleneten!!!
Én csak ajánlani tudom... jöhet a 3.!!!!!!

Nekem 9-es, az elsõ 10-es!
10/10
Stoco 2012 aug. 29. - 13:17:59 10/10
(194/485)
hello mindenki olyan kérdésem lenne hogy Hemsworth mit keress ebben a filmben? semmi bajom vele,de nem értem.
10/10
joe80 2012 aug. 28. - 23:05:39 10/10
(193/485)
igen,letoltes volt,de kepzeld,nem volt eggyaltalan bena az a kameras felvetel!sot,utoljara mar magyar felirattal lattam.
Bigpapa 2012 aug. 28. - 21:05:06
(192/485)
Már bocsi,de Robert Downey Jr.-nak és Channing Tatum-nak mi köze lenne egy feláldozhatók filmhez?Downey még oké (egy vasember miatt),na de a másik :)))))))))))) egy vicc.
Ez a "mû" pont arról szól,hogy a 80-as,90-es évek akció sztárjai vállalnak benne kisebb nagyobb szerepeket.Aki igazán jöhetne, egy lefogyasztott és formába hozott Steven Seagal.Na meg,akire eredetileg Stallone gondolt a Ceasar szerepére Crews helyett.Wesley Snipes.Csak ugye az adóügyek miatt sitten van a lelkem 2010 óta.

Nem bírtam ki és belenéztem a kamerás verzióba :))) 10 percig hagytam futni.Szerintem qrva jó,szóval csütörtökön a moziban a helyünk :D Látszik,hogy sok jelenet visszaköszön az elsõ részbõl,de ez van,ha nem Stallone rendezi, és nem õ írja a forgatókönyvet.Akkor elkezdik másolni õt,ami egy folytatásánál elég szar dolog :) Hú,nagyon kíváncsi lettem rá,már csak kettõt kell aludni.

Amúgy...az ember, aki nem hord karórát… õ dönti el mikor mennyi az idõ. Chuck Norris. Nincs is mit hozzáfûzni. :DDD
Csonger 2012 aug. 28. - 18:46:39
(191/485)
Hogy nézted meg háromszor? Külföldön élsz, és hajlandó voltál ennyiszer mozijegyet venni, vagy itthon élsz, és letöltöttél valami béna kamerás felvételt?
10/10
joe80 2012 aug. 28. - 16:46:01 10/10
(190/485)
a film király szerintem simán kenterbe veri az elsõ részt!már 3x biztos megnéztem 20ika óta.persze nem biztos,h sokan eggyet értenek velem.
10/10
viktor1994 2012 aug. 28. - 15:27:55 10/10
(189/485)
Csinálhatnának egy olyan filmet, mint a Bosszúállók, ahol összeállna Rambo (Stallone), Terminátor (Arnold), Walker (Norris), John McClane (Willis), Luc (Van Damme a tökéletes katonából), és megmentenék a világot.
10/10
viktor1994 2012 aug. 28. - 12:18:31 10/10 Előzmény white_angel
(188/485)
Robert Downey Jr jöhet, õt nagyon bírom, de remélem Channing Tatum nem lesz benne, nagyon nem szeretem valamiért. Várom már a szinkronosan.
8/10
white_angel 2012 aug. 27. - 20:52:47 8/10
(187/485)
Nagyon vártam a filmet, de nem lett olyan jó, mint ahogy számítottam rá. A nõ kimondottan gyenge benne, szerintem nála sokkal jobbat is választhattak volna. Az elsõ részben jobban tetszett, hogy voltak összekötõ jelenetek, tehát nemcsak masszív mészárlás. Én a 3. részben szívesen látnám Robert Downey Jr.-t, Channing Tatum-ot.
Nem tudom, hogy az igaz-e, hogy Chuck Norris miatt lett lájtosabb a film, de az elsõ részben azért volt 1-2 jobb harci jelenet. Norris nekem valahogy nem illett a filmbe, olyan papásabb volt a többieknél, szerintem gyenge volt, nem hozta a formáját. Nem bánom, hogy a 3.-ban nem lesz már benne.
gabrix81 2012 aug. 27. - 18:21:32 Előzmény Dbukor
(186/485)
Azért durva hogy a reptéren több száz rosszfiút kinyírtak,pedig csak egy teherautónyian voltak.