ManiaCop 2014 szept. 11. - 12:16:23
(73/153)
Sziasztok!
Van egy elado jegyem,amely barmely cinema city moziban barmely filmre bevalthato szept 30 ig,ha valaki erdekel hivjon, egy ezres az ara(csak 2d):0630 543-3132.
GreenBay 2014 szept. 11. - 09:52:47
(72/153)
Seagalt bele tehették volna szerintem a filmbe!Igazán bele fért volna a bandába! Egyébként nem rossz film, de a fiatalokat ki hagyhatták volna, mert szerintem ez a film a vén rókákkal az igazi. Stallone jó hogy bevette azokat akikkel régebben együtt szerepelt. Banderassal a Bérgyilkosokban, Lundgrennel a Rocky 4-ben, Snipes-al pedig a Pusztítóban. Igaz Lundgren az elõzõ kettõben is benne van.
5/10
jackasszoli 2014 szept. 09. - 21:16:56 5/10
(71/153)
milyen nyitva maradt ajtóra gondolsz?

Spoiler lehet
Robert Davi-val amúgy mi lett?
Muya 2014 szept. 08. - 13:08:43
(70/153)
Nekem nagyon tetszett ez a film. Szerintem egy színvonalon van a másik kettõvel, sõt jobb is. A poénok is tényleg jók, nem erõltetettek.

SPOILER

Nekem nagyon tetszett, hogy fiatalokat is bevontak, de mégis az öregekkel együtt harcoltak. Ezzel nagyon jól összemosták a generációkat.

SPOILER

Remélem lesz folytatás :)
9/10
offtopic
Bigpapa 2014 szept. 08. - 12:12:01 9/10
(69/153)
9/10
Bigpapa 2014 szept. 08. - 11:43:40 9/10
(68/153)
Szerintem qrva jó volt! :D

Végig jó a film, nagyon tetszik, ahogy behozzák a régi arcokat ebbe a filmbe: Robert Davi nagyon jó, hogy feltûnt :)
Az új arcokkal nem értettem egyet, mert szerintem nem kell az ilyen vérfrissítés, mondjuk a sztori miatt érthetõ,de remélem , a 4. részben ezek nem tûnnek fel.
Hulk Hogannak ,Mr.T-nek nagyon tudnék örülni, ahogy Bill Duke is feltûnhetne egy picit. Kár, hogy meghat a David Carradine, mert fõgonosznak zseniális lenne egy 4.részben. Banderas iszonyat jó volt. Nekem egy az egyben a Bérgyilkosok féle karaktert hozta, amit imádok. Amit hiányoltam, hogy kevés bunyó volt benne és a végét picit túllõtték, ami még ide is sok volt. Nekem. Ettõl másnak még tetszhetett. Számos fotó megjelent, hogy Mel Gibson hogy kigyúrta magát a filmre, ehhez képest egyszer sem dobja le a textilt, így nem sok értelme volt szteroidozni, ha a vásznon nem mutatják.
Annak mondjuk örülnék, ha végre nem Bulgáriában és a Románoknál forgatnák a 4. részt, mert gagyi az a környék. Ebbõl jobb volt az elsõ rész.
Aki imádja ezeket a színészeket, azoknak úgy is tetszeni fog a film, mert jó poénok vannak benne, jó akciók és szerintem ez most bõven elég is. A történet is jó volt, én is úgy érzem, hogy nyitva maradt egy ajtó, ami mögött vannak olyan titkok, amit érdemes lenne felkutatni.

9/10 mert nekem a vége picit sok volt. És hiányolom Mickey Rourke-t :D
Endrev 2014 szept. 07. - 17:57:03 Előzmény gergo.gery
(67/153)
Szenzációs jó volt! :D Sziporkázó poénok, kevéssé klisés történet, végigizgultam és röhögtem. :D Banderas valami szenzációs volt. Igazi klasszikus akciófilm volt, le a kalappal Stallone elõtt.
gergo.gery 2014 szept. 05. - 07:17:06
(66/153)
Én tegnap délután néztem meg a filmet eredeti hanggal, feliratozva. Hát mit is mondhatnék? Úgy éreztem, mintha visszamentem volna az idõben úgy 25-30 évet ezalatt a két óra alatt. Nagyon jó kis munka lett, az utolsó másodpercéig lenyûgözött, izgatottan ültem a gép elõtt. Kár, hogy néhányan felrakták a premier elõtt a netre, igy sokak fanyalogtak (fanyalognak)a film miatt... Negyedik rész szerintem biztosan lesz belõle, mert úgy vettem ki a végén, hogy azért maradt egy-két elvarratlan szál
10/10
karisoft1 2014 szept. 01. - 01:06:22 10/10 Előzmény R4bbit
(65/153)
jó volt...:)
10/10
mapk 2014 aug. 31. - 16:32:04 10/10
(64/153)
Ja, és tuti siker, biztos sok pajesz beült egy kis Gibsont verésre. :D
10/10
mapk 2014 aug. 31. - 16:28:35 10/10
(63/153)
Jó volt.
Gibson jó ötlet volt, ahogy megszokhattuk tõle, jól játszott nagyon. A poénok 95%-a bárgyú volt, ahogy megszokhattuk.:)
Sztem egy szinten van az elõzõ kettõvel.
10/8
R4bbit 2014 aug. 30. - 14:13:26
(62/153)
Nem volt ez annyira rossz, ahogy az önjelölt kritikusok beállítják: egyszerûen a helyén kell tudni kezelni. A fiatalok szerepeltetése ésszerû döntés volt, bár meglettem volna nélkülük, ahogy Banderas karaktere is erõltetettnek tûnt. A poénok továbbra is ültek (Snipes pl. valóban adócsalásért ült :D), egyedül azt sajnálom, hogy sokkal kevesebb kézitusát kaptunk, mint az elsõ részben. Egy negyediket még elbírnék... azért bírnám, ha Stallone visszaülne a rendezõi székbe...
10/10
Brendonpax 2014 aug. 30. - 09:55:41 10/10
(61/153)
Megnéztem és bár több olyan hozzászólás volt hogy sz@r lett, s ismerõs is óva intett a megnézésétõl, én nagyon élveztem minden percét. Legalább olyan jó lett mint az elõzõ kettõ, ha nem még jobb is. Sok-sok poén, kidolgozott jelenetek, s ahogy elõttem már írták, Banderas meglepett a játékával. Eddig a szememben nem sokat ért, de azt hiszem talán hogy rettentõen élvezte ezt a szerepet, igazán kihozta magából az igazi színészt. Ford a megszokottat hozta, igaz jobb körítéssel, Schwarzenegger viszont úgy nézett ki mint egy csöves azzal a borostával :) , de Gibson zseniálisan hozta az elvetemült bûnözõ figurát. Szinte elhittem, hogy õ tényleg ilyen.

Jó színészek, jó történet, nagyon jó poénok. Nincsenek üres járatok.
Ja! És ez egy akció-vígjáték, nem dokumentum film. A mozi tele volt, s jó sok nevetés zengte be a moziteret. Ezek a színészek sok-sok szórakozást nyújtottak nekünk, s így együtt látni õket azt hiszem ajándék nekünk. Így is kell tekinteni rá.

Minden részlettõl elvonatkoztatva viszont mindenképpen jó film, s ajánlani tudom mindenkinek.
9/10
CsiróCsiró 2014 aug. 30. - 00:31:36 9/10
(60/153)
Akárhány Expendables filmet fognak még leforgatni, az összesre úgy fogok beülni, hogy 2 órácskára újra az a 7-8-10 éves kissrác leszek a 10 emeletes panel 8. emeletén, aki az agyonmásolt, hangalámondásos Predátort, Rambót, Kobrát és Kommandót nézi a nagyszobában a Toshiba videólejátszón.

Ameddig a nagyszülõknek Jávor Pál, a szülõknek az Omega, addig nekem igenis ez a nosztalgia.

Egyáltalán nem csalódtam benne, azt adta, amit vártam tõle.

Nem értem azokat, akik fikázzák a realitástól elrugaszkodott történetet és jeleneteket. Ezek az emberek a Star Wars-ról is úgy jönnek ki felháborodva, hogy "Márpedig ilyen lézerkard nincs is" ?

Ez egy Feláldozhatók film b.szki!!! Tele tökéletesen kiképzett, szinte természetfeletti erõvel megáldott, mindig helyes döntésekre képes keménycsávókkal, akiket nem fog a golyó!!! Ezt a fanyalgók vegyék tudomásul, vagy inkább nézzék a Twilight-ot.

Nagyon jó volt például végre újra mozivásznon látni Mel Gibsont. Az jutott eszembe, hogy még egyszer utoljára, úgy megnéznék egy Halálos fegyver 5-öt :-/

Viszont aki teljesen lenyûgözött, az Banderas volt. Eddig õ olyan semleges volt számomra. Játszott persze zseniálisan jó filmekben, de azok önmagukban voltak jók, és nem miatta. Viszont itt egyenesen a rajongójává tett. Zseniális karakter, fantasztikusan eljátszva. Ahogy elõttem is valaki már megírta, látszik rajta, hogy élvezet, és szinte lubickol a szerepben. :-)

Aki szerette az elsõ kettõt, annak tetszeni fog ez is, aki pedig a VHS-korszak gyermeke, annak meg szinte kötelezõ!!! :-)

Barney Ross és csapata harmadszorra is kõkeményen odab.sz!!!
Kovács kolléga 2014 aug. 29. - 22:17:32
(59/153)
Azokhoz csatlakoznék, akiknek tetszett a film. A rengeteg negatív kritika után kellemes csalódás volt. De legalább ennyire meglepett, hogy a péntek délutáni idõponthoz képest milyen sokan voltak a moziteremben.

A második részt egyértelmûen verte színvonalban. Talán annyi hibát rónék fel neki, hogy az akciójelenetek közötti párbeszédes részek túl hosszúra nyúltak. Szerintem egy tíz perccel rövidebbre vágott film sokkal pörgõsebb lett volna.

Stallone a korához képest meglepõen jól nyomta, Fordon és Svarcin viszont látszott, hogy öregemberek lettek (félek, hogy a Terminátor 5 szénné égeti a mítoszt és reménykedem abban, hogy Indiana Jonest legközelebb már más játssza). Gibsonnak jól állt a fõgonosz, Banderas pedig brillírozott (Terence Hill legjobb pillanatait idézve). Örülök neki, hogy Willist kihagyták, és sajnos Snipes is csalódás volt.

Összességében 9/10-et adok a filmnek.

És még két megjegyzés:

1. Sly remekül teljesített, és egy Rambo-film talán még belefér neki. Ezzel együtt akciószínészként nagyjából abban a stádiumban van, mint a válogatott futballban Klose a Vb csoportmeccsein. Remélem, az öreg bajnok tudja majd, mikor kell úgy abbahagyni, hogy a dicsfény még ragyogjon. Ez azt jelenti, hogy nem lesz baj, ha a sorozat ebben a formában most véget ér.
2. A vetítés elõtti trailerek közül kiemelném a The november man címû filmet. Ha maga a produkció is olyan színvonalú lesz, mint az elõzetes, akkor az akciófilmes mûfaj egyik gyöngyszemét nézhetjük majd meg.
SpencerBarnes 2014 aug. 29. - 21:11:06
(58/153)
Röviden jellemezném a 3-ik részt
A sz@rhoz képest jó, a jóhoz képest sz@r. Ennyi.
Nyilván az elvárások is magasak voltak részemrõl, de nem volt közel sem annyira átütõ mint az elsõ kettõ,
amibõl számomra az elsõ azért volt extra, mert a régi Öregek lettek össze hozva, a második az Öregek, és az akció miatt
de valahogy ez a harmadik...De ez privát véleményem
offtopic
cellasto 2014 aug. 27. - 14:31:41
(57/153)
ez egy baromság
én is az õ filmjeiken nõttem fel(schwarci,stallone),de akkor is vicc amit ezekben a filmekben mûvelnek
ezt még mondjuk nem láttam,de az elsõ két rész siralmas volt
8/10
Ottofan1 2014 aug. 27. - 11:14:02 8/10
(56/153)
Na sikerült moziban megnézni.
Nem vártam tõle egy nagy dobást a hatalmas kritikai-bevételi leszerepelés miatt, ehhez képest nagyon meglepõdtem a filmen.
Nem is tudom mikor szórakoztam utoljára ilyen jól egy filmen.Nézem a filmet erre kezdõdik az utolsó csata, gondolom magamba ,, hisz ez a film még csak 1 órája megy" olyan gyorsan elment a 126 perc.
Ezzel a filmmel ugyanaz a helyzet, mint a Amazing Spider-Man 2-vel, a sok fanyalgó keresi benne a hibákat, (bevallom tele van vele a film) ahelyett, hogy szórakozna egy jót.
A filmmel kapcsolatban látni, hogy a fiatalabb generációk felé akartak nyitni. Ez abból is érezhetõ, hogy a filmben van egy rész ami tiszta M:I, van benne egy helikopteres csatajelenet, és új akció-sztárokat hoztak be, és kivették a mûvért. Errõl jut az eszembe, az elsõ kettõ részben mindenki a CGI vér miatt sipítozott, hogy milyen nem jól néz ki, a 3-ból kiveszik, erre mindenki nyávogni kezd, hogy miért nincs benne vér.
Egyébként a film ugyanolyan erõszakos mint az elsõ kettõ, csak hiányzik belõle a mûvér.

Na összegezve: nagyon-nagyon jól szórakoztam rajta, az egyestõl jobb, viszont a kettesnél gyengébb és Mel Gibson pedig elvitte a pálmát mint a sorozat eddigi legjobb fõgonosza.

8/10
10/10
trev 2014 aug. 27. - 01:07:02 10/10
(55/153)
Értem én a kritikusok fanyalgását, csak nem osztom. Amit hiányolnak belõle, azt már láttuk az elsõ részben, most már ideje átadni a stafétát a fiataloknak. Nincs ezzel baj, jó kis film ez. Nem olyan nagy ötlet, mint az elsõ, cserébe legalább annyira szórakoztató, a talán nem igazán kikerülhetõ hibák ellenére.
8/10
hihihiha 2014 aug. 26. - 12:34:07 8/10
(54/153)
Igen, szoktak!!! :) Én is szeretem!