offtopic
cellasto 2014 aug. 26. - 12:26:40
(53/153)
ezen az e-mail címen most derültem egy sort :D
8/10
hihihiha 2014 aug. 26. - 12:19:57 8/10
(52/153)
Páros jegyem van erre a filmre ma estére (19 óra) egy budapesti moziba! Kit érdekel? Írhat nekem a hihihihahaha@index.hu email címemre!!!!
10/10
Tigri458 2014 aug. 22. - 06:57:13 10/10
(51/153)
Nagyon jó film imádtam mind a hármat, de szerintem az elsõ nem sikerült valami jóra, ez attól jobb. A második rész a legjobb. Ajánlom mindenkinek :)
Meklód fia 2014 aug. 19. - 18:31:37
(50/153)
nagyon leszerepelt a mozikban, de mintha jóval kevesebb lett volna a hype körülötte, mint az elõzõ részeknél. Gyenge volt a marketing.
k11zoltan 2014 aug. 12. - 23:11:44
(49/153)
A második jobb volt.
Talán fölösleges is folytatni.
mrhun2 2014 aug. 11. - 19:15:42
(48/153)
Sajnos nagyon komolyan veszik itt néhányan ezeket a filmeket.. Én például annak örülök,hogy nem felállított hajú buzikat kell néznem,hanem azokat a személyeket,akiken felnõttem.
Nem láttam még ezt a részt de,mint az elsõ két részt 6-7 pont fele értékeltem szerintem annyit ez is megér.
10/10
jmisi31 2014 aug. 04. - 17:07:28 10/10
(47/153)
Ezt a filmet nem szabad komolyan venni... jó volt, köszönjük újfent, hogy 2 órára kikapcsolták agyunkat gyermekkorunk legjobb akciósztárjai! Külön öröm volt Wesley Snipes :) Remélem lesz még egy összeröffenésük... utoljára!!! 10/10
10/10
angelius 2014 aug. 03. - 16:32:30 10/10
(46/153)
Már vártam az újabb Feláldozhatók részét nem okozott csalódást. Nem vártam oscar díjas filmet de pont ezért is jó.
Stallone régi kedvencem na meg Statham és most már Ronda Rousey is. 10 pontocska.
7/10
Ze74 2014 aug. 02. - 14:32:23 7/10
(45/153)
Nekem tetszett,igaz szerintem ez a leggyengébb a három közül,de nekem akkor is bejönne,ha csak állnának ott némán együtt. ;))))
Szeretném hinni,hogy elsõsorban nem a pénzért csinálják...pedig de.......de kit érdekel,engem szórakoztat,még ha néhol,röhejesek,vagy inkább nevetségesnek tûnnek is.Pedig nem is veszik magukat mindig komolyan,néhol azért ki kandikál az önirónija is.
Nekem õk ikonok,akcióhõsök,(némelyik már akció(S)hõs),de én mindig úgy várom a következõ részt,mint az óvodás gyerek a farsangot.
Remélem még egy azért lesz.
1/10
zsebterminator 2014 aug. 02. - 11:13:00 1/10
(44/153)
Én most néztem meg a filmet és még mindig a hatása alatt vagyok. Ilyen röhejes filmet már régen láttam a Bud Spencer filmek jutottak az eszembe, meg Knight rider és egyéb sok más akciógagyi.
A történet nulla a karakterek úgyszintén, Dolph lundgren például még ebben a zs. filmben is csak statiszta volt, kétmondatos szereppel. A dialógusok siralmasak az akciójelenetek kacagtatóak.
Ahogy Stallone 70 évesen elmenekül a robbanás elõl, hát az valami egészen zseniális. Arról már nem is beszélve, hogy egy hadsereget lekaszaboltak nekik meg a haja száluk sem görbült.

Abban a kategóriában amiben a röhejes akciófilmeket parodizálják ki ott ez a film 10/10

Egyébként meg idõpocsékolás, nem is értem, hogy Harrison Ford meg Mell Gibson, hogy vállalhatta föl ezt a borzalmat...?!

Van az a pénz!
5/10
jackasszoli 2014 aug. 02. - 11:02:15 5/10
(43/153)
Jet Li-t és arnold schwarzenegger kihagytad a beszámolóból! :)
Csonger 2014 aug. 02. - 02:06:50
(42/153)
Nem olyan rossz film ez. Jobban tetszett, mint a második rész. Ez a film kicsit komolyabban veszi magát.


SPOILER-veszély!

Érdekes, hogy a trailerekben egy csomó olyan mozzanat is látható, ami a filmbõl hiányzik. A "lots to digest", a "courageous but insane" mondatok nincsenek a filmben, mint ahogy az sem, amit Szalonna mond a lépcsõ használatáról a srácnak, miután motorral felrepült a sokadik emeletre. Ford kurjantása a helikopter pilótafülkéjében szintén nincs benne a filmben, csak a bemutatóban. Miért így vágják össze a filmbemutatókat?
A PG-13 sajnos érezteti a hatását. Például a vonatos nyitójelenetben azok a drótsodronyok egy R-besorolású filmben biztos kettévágták volna az embereket, most meg csak simán ellökték õket. Az elsõ részben milyen hatásos volt a Lundgren lövésétõl kettészakadó ember, hát ebben a filmben ilyen vérfröcsögõs jelenetek egyáltalán nincsenek.
A filmvégi nagy lövöldözés egész jó lett. Szerintem sokkal jobb, mint a második rész végén levõ. Azt nem tudtam komolyan venni, ez viszont teljesen rendben van.
A szõke csaj verekedõs jelenetei sem voltak rosszak. Kár, hogy ezen kívül nem is igen volt közelharc a filmben. Pedig erre nagyon sokat adtak az elsõ részben. Én jobban szeretek jól megkoreografált verekedést látni, mint eszetlen lövöldözést.
Banderas egy idegesítõ JarJar Binks, ezt a karaktert nagy hiba volt betenni a filmbe. Enyhítõ körülmény, hogy a lövöldözõs jelenetei viszont eléggé Desperadósak voltak, ami jó.
A szõke csaj bemutatását szolgáló jelenet kifejezetten gagyi lett. A többi tejfelesszájú srác szerepeltetése teljes egészében felesleges volt és érdektelen. A film nagyjából ott ült le, amikor Szalonna a fiatalokat elkezdte keresni, és kábé akkor állt fel újra, amikor a régiek megint felbukkantak.
Pozitív csalódás volt Snipes, az õ játékát öröm volt nézni. Kár, hogy csak a film elején jutott neki vászonidõ, utána már csak statiszta volt.
Mel Gibson jó volt, szerencsére jó szövegeket adtak a szájába. Azt sajnálom, hogy nem mutatták meg, mennyire kigyúrta magát a szerepért. Azt is sajnálom, hogy a leszámolás annyira rövid volt. Épp hogy elkezdenek verekedni, és már vége is. Én már a Statham vs Adkins harcot is kevésnek éreztem, de ez még annál is rövidebb lett.
A zenéket jól kiválasztották. Kár, hogy Carpenter kisasszony most nem szerepelt. Annak örültem volna, hogy ha az új tagokat beajánló szereplõ inkább Rourke lett volna. Sajnálom, hogy az õ figurája nem tért vissza.
Az nagyon tetszett, hogy Ford nem értette Stahtam beszédét. Én sem bírom megérteni õt soha. :) Ahogy Szalonnát sem, és a filmben ezen is viccelõdtek. :)
Az is tetszett, ahogy megmagyarázták, hogy Church "lekerült a képrõl". Hát szó szerint! :D
Egy szó mint száz, nem rossz film ez, sokkal rosszabbra számítottam. Csak a közepét kell kibírni valahogy, az eleje és a vége jól meg van csinálva.
Kovács kolléga 2014 aug. 01. - 23:07:22 Előzmény eIemes
(41/153)
Moore és Connery éppúgy kizárható, ahogyan pl. Clint Eastwood is. Az Expendables az ötvenes-hatvanas éveiben járó akciósztárok mûfaja. Már hetven körül is nagyon necces a szerepeltetésük, nyolcvan fölött pedig értelmetlen.
offtopic
!% 2014 aug. 01. - 20:18:15 Előzmény Tomlion
(40/153)
Köszönöm!
Tomlion 2014 aug. 01. - 07:19:58
(39/153)
Srácok, nem tudom, hogy mi történt, de DVD minõségben meglehet itt tekinteni a filmet, miközben, még meg sem jelent a mozikban!!!

http://www.filmezz.eu/film.php?n=a-felaldozhatok-3&q=cD00JmU9Jmg9JnJlPSZvPWZlbHRvbHR2ZSZzPSZsPSZjPSZxPSZ0PSZ3PQ==

Mi történhetett???
eIemes 2014 júl. 31. - 14:00:23 Előzmény Kovács kolléga
(38/153)
Roger Moore
eIemes 2014 júl. 31. - 13:58:29 Előzmény Kovács kolléga
(37/153)
Sean Connery
eIemes 2014 júl. 31. - 13:57:36 Előzmény Kovács kolléga
(36/153)
Harrison Ford, Mark Hamill :)
5/10
jackasszoli 2014 júl. 31. - 11:23:56 5/10
(35/153)
Jet Li szerepel keveset! :(
Kovács kolléga 2014 júl. 29. - 20:10:17
(34/153)
Megvárom a film mozibemutatóját.

Amúgy néhány név javaslatként egy negyedik részhez: Eddie Murphy, Jackie Chan, Robert De Niro, Harvey Keitel, John Travolta, Michael Biehn, Steven Seagal, Kurt Russell, Pierce Brosnan, James Woods, Danny Trejo, Nick Nolte, Danny Glover, Alan Rickman, Kevin Costner, Liam Neeson és még hol a vége.

Legalább négy filmet meg lehetne még tölteni azokkal, akik szerepelhetnének egy ilyen filmben.