2/10
-greghouse- 2012 okt. 12. - 16:53:37 2/10
(19/1599)
Joshi Bharat a jósokról, jövendõmondókról, gurukról mondta egyszer, hogy (kb.) "Józsefvárosban több guru van, mint egész Indiában együttvéve..."
No, itt meg a kufártévék (bocs, kereskedelmi tévék) stúdióiban van több "világraszóló tehetség", mint egész Amerikában együttvéve. Ha eldobsz egy kavicsot valamelyik stúdió környékén, biztos egy "méltatlanul mellõzött szupertehetséges" énekes visít fel.
Ha egy ezüstdollárt dobsz el, akkor meg három, és összevesznek rajta.
fo.ma 2012 okt. 12. - 16:27:13
(18/1599)
Ebben neked mi a nem kultúrált?
"A mûsorvezetõ hapsinál ellenszenvesebb figurát nem is találhattak volna. Még jó hogy olyan sokáig keresték! Egyik-másik zsûritagról nem is beszélve. Vagy õk is háttal fognak állni? Mármint a kameráknak."
Te vontál kérdõre a véleményem miatt. Most meg dühöngsz.
1/10
Semprini 2012 okt. 12. - 14:29:04 1/10
(17/1599)
Nem fogod elhinni, Ekanem Bálintnak is van klipje, Lass Beának és Kvaka Andinak meg zenekara! :-)
olahmiki1959 2012 okt. 12. - 14:26:05
(16/1599)
Én attól dobtam egy hátast, amit Somló Tamás nyilatkozott egy, vagy két nappal ezelõtt. Óriási!

"...sokkal szellemesebb formátum, mint az eddigiek, másrészt a fõ szempont a zenész-szakmai irány. Egyedülálló a koncepciója, hiszen itt profik is indulhatnak, és kizárólag szakmai szempontok alapján mérlegeljük a versenyzõket."

Egyedülálló a koncepciója??? Azért, mert itt profik is indulhatnak?
Tamás szerintem nem nagyon nézte az utóbbi években a tehetségkutató mûsorokat, hiszen nekünk, akik viszont figyeljük ezeket, pont az tûnt fel, hogy majdhogynem ömlesztve jelentkeztek és jelentkeznek olyanok, akik már évek óta léteznek a szakmában, állandóan koncerteznek, klipjük, esetleg CD-jük van, és semmilyen szempontból sem felelnek meg az amatõr, "tehetséges kezdõ" kritériumnak.
Már a versenyek elõtt Adrinak abszolút profi klipjei voltak fent a neten, Bozontnak zenekara volt, Zámbó Krisztián évek óta fellép kisebb-nagyobb rendezvényeken, Szabó Dávid, a színész srác az Operett színház társulatával bejárta a fél világot, és ezek csak azok a példák, amik hirtelen eszembe jutottak.

Ebbõl a szempontból tehát a Voice koncepciója korántsem egyedülálló. De most jön az a mondat, ami tényleg kiakasztott.

"a Voice véget vethet a színpadi szépségversenynek. A televíziós tehetségkutatók eddig azt sugallták, csak megnyerõ, jól megcsinált ábrázattal lehet emberek elé lépni, pedig Barry White sem volt férfi modell. Nálunk elõnytelen külsõvel is lehet nyerni, errõl kezeskedem"

Ezúttal nem fogok neveket mondani - pedig tudnék, - mert nem akarok bántani senkit.
De könyörgöm! Ennyi lófejû, borzasztó kinézetû, ápolatlannak tûnõ, kifejezetten csúnya arcú lányt és fiút, mint akik mostanában feltûntek ezekben a mûsorokban, és közülük néhányan nagyon sokáig, szinte a végsõ gyõzelemig is eljutottak, nem tudom, hol láthattunk még.
Az egy dolog, hogy persze, nagyon sokat lehet rajtuk segíteni profi stylistokkal, sminkeléssel, új frizurával, ruhákkal, színpadi mozgás betanításával, de a tény attól még tény marad.
Nagyon sok, kifejezetten elõnytelen külsejû versenyzõ volt az elmúlt években, de akár a most éppen futó X Faktorban is, tehát az sem igaz, hogy a Voice ebbõl a szempontból valami újat fog hozni.
(A bizonytalan nemi identitású versenyzõk sokaságáról már nem is beszélek, mert annyira elcsépelt téma.)

Ezek után viszont tényleg kíváncsi vagyok a Voice-ra.
mulao 2012 okt. 12. - 12:31:49
(15/1599)
Én már unom, konkrétan azt, hogy minden ilyen mûsorban az éneklés megy. Valami mást (pl tánc, versmondás, mit tudom én, bármi mással is próbálkozhatnánk). De a nézettségi adatok alapján a válsz az, hogy még nem unják, mert rendszeresen az X-faktor a hét legnézettebb mûsora.
Bobby1 2012 okt. 12. - 12:14:12
(14/1599)
Tényleg csak a cirkuszról, és legfõképpen a pillanatnyi nézettségrõl szólnak ezek a mûsorok. Csak sajnálni lehet azt a versenyzõt, aki ezt az egészet komolyan veszi. Tudja még valaki hol van a Szíj Melinda, a Talán, vagy a Pápai Joci és a többiek tucatjával?
asdfvb 2012 okt. 12. - 12:06:25
(13/1599)
Hányadik hangja lesz ez már Magyarországnak? Nem unja ezeket még senki?
offtopic
Gabriella54 2012 okt. 12. - 11:43:45 Előzmény fo.ma
(12/1599)
Senki sem lehet mindenki számára egyformán kedves, maximum lehet nemtetszésünket kulturált formában is kifejezésre juttatni. Ennyi!
2/10
-greghouse- 2012 okt. 12. - 10:25:00 2/10 Előzmény olahmiki1959
(11/1599)
De ugye azért nem gondolja senki, hogy TÉNYLEG nem ismerik a versenyzõket? Gondolkodva a producer fejével, mi a cél? a szent nézettségi ráta. Mi kell hozzá? Jó zene? Neeeeeem, az rég nem elég. Show kell, cirkusz kell, hatalmas "meglepõdések", amikor egy fiatalos, jó hangot magasan fognak pontozni és kiderül, hogy egy kövér idõs néni, vagy fordítva, közben tépelõdés, a zsûritagok álvitái, a kulisszák mögött a vihogások és várakozások, a "meglepõ" döntések, tehát cirkusz. Nyilván ismerik a versenyzõket, és ki vannak osztva a fõ irányok. Ez mindenütt így megy, miért nálunk menne másként. Így nagyobb a nézettség.
Cordelia 2012 okt. 12. - 09:02:46
(10/1599)
apámat megkérték vagy 25 évvel ezelõtt, hogy zsûrizzen egy vidéki táncdalfesztiválon. Elvállalta és közölték vele ki fogja megnyerni. Azonnal lemondta.
olahmiki1959 2012 okt. 12. - 05:29:43
(9/1599)
Nagyon rosszindulatú vagyok, ha azt mondom, hogy bármikor ki lehet játszani a "Voice" címû mûsor szisztémáját, lényegét, a mai technikai eszközökkel?
Kit érdekel, hogy a zsûri háttal ül-e a versenyzõknek?
Mindegyik zsûritag fülében van fülhallgató, amelyre a függöny mögül, vagy a vezérlõbõl bármikor rámondhatják, - ha akarják, - hogy éppen ki következik. És akkor látni sem kell az illetõt.

Fojtott, kissé lehalkított hang a fülhallgatókban:
- Figyeljetek gyerekek! Most jön a neves filmrendezõ lánya, vigyázzatok rá! Egész jó a kiscsaj, semmi különös, de néhány fordulón keresztül vigyük magunkkal, ha lehet, oké? Lehet hogy összejön valami apuci következõ filmjében. Ügyesek legyetek!

És kész.
Természetesen, miután Magyarországon vagyunk, a becsületes emberek földi paradicsomában, a grál lovagok fellegvárában, elképzelhetetlen, hogy bármi ilyesmi elõfordulhasson, ugye?...
fo.ma 2012 okt. 05. - 10:12:43 Előzmény Gabriella54
(8/1599)
Az a bajom vele, h baromi ronda és rohadtul ellenszenves! Számomra csak akkor volna nézhetõ, ha õ is háttal állna (a kamerának). Te meg nézzed a Nemzetiben, ha annyira odavagy érte.
9/10
CsizmásPandúr 2012 okt. 04. - 20:46:27 9/10
(7/1599)
Voice külföldön is verte nézettségben az X-et. (nem csoda)
Ha betették volna szombatra, és megverték volna a konkurenciát, azzal semmit nem érnek.
Nekik a reklám nézettsége a fontos, na most ha reklám alatt kapcsolgatnak, az sehogysem jó.
1/10
Fõnix császárnõ 2012 okt. 04. - 11:40:27 1/10
(6/1599)
Akkor jó, nem is tudtam hogy itt nem látják az énekes arcát, jó is mert a múltkor is egész jó volt a Faktorba a csaj s elkezdtek vele szórakozni s nem is engedték tovább.
1/10
Fõnix császárnõ 2012 okt. 04. - 11:37:02 1/10
(5/1599)
Nem merték a Faktor sávjába tenni.

Már a Megasztárt is péntek adták, jobb is, igaz mióta több adónk van azóta mindegy mit adnak az ingyenes adók.

Igen, még tavasszal lesz 3 éve hogy több csatornánk lett.
mulao 2012 okt. 04. - 10:47:16
(4/1599)
Az tényleg jó, hogy végre nem Ördög Nóri vagy Liptai a mûsorvezetõ, illetve, hogy egy új arcot újítottak be. De azt nem értem, hogy egy olyan sikeres színésznek, mint Tamás miért kell átnyergelnie mûsorvezetésbe. Akkor talán még érteném, ha már nem menne olyan jól a szekere. Amúgy meg jól csinálja, A szövetségnél is ügyes volt. Remélem siker lesz ez a mûsor és megveri az unalmas X-faktort. Itt talán tényleg a hang fog számítani. Kíváncsi vagyok milyen lesz ez a tehetségkutató, hogy tud-e valami újat, jobbat mutatni, mint az eddigiek. (Azon kívül, hogy nem látják az énekes arcát, ami már eleve kizárja, hogy a zsûri elfogultan ítélkezzen.)
Gabriella54 2012 okt. 04. - 00:19:07 Előzmény fo.ma
(3/1599)
Szabó Kimmel Tamással ugyan mi bajod van? Korosztályának egyik legtehetségesebb színésze, nagyon jó szerepeket nagyon jól játszik a Nemzetiben, pl. kitûnõ Hamlet volt!
Végre egy intelligens, mûvelt fiatalember, nem állandóan Ördög Nóri csöpögõs bûbáját kell nézni - át is nyergelek az X faktorról a Voice-ra :)
9/10
CsizmásPandúr 2012 okt. 03. - 21:25:56 9/10
(2/1599)
"...az se kutyafüle, Misikém!"

Végre kezdõdik az õsz a tv2-n.
fo.ma 2012 okt. 01. - 00:09:32
(1/1599)
A mûsorvezetõ hapsinál ellenszenvesebb figurát nem is találhattak volna. Még jó hogy olyan sokáig keresték! Egyik-másik zsûritagról nem is beszélve. Vagy õk is háttal fognak állni? Mármint a kameráknak.