Tebby21 2013 ápr. 03. - 13:54:16 Előzmény opposing force
(335/915)
Heheh :D xÐ
10/10
opposing force 2013 ápr. 02. - 21:35:56 10/10
(334/915)
Általában azzal szokták elrontani a zombis filmeket, hogy megpróbálják elmagyarázni mitõl alakult ki a járvány :)
Nem létezik olyan magyarázat ami mindenkinek megfelelne, másrészt meg nem sokat adna hozzá a történethez. De ha nekem találgatnom kéne azt mondanám, hogy biztos valami újféle multivitaminos bifidusz ezenzisz aktiregulárisznak a mellékhatása :))
Tebby21 2013 ápr. 02. - 16:30:34
(333/915)
Én arra tippelnék hogy eleinte az állatok voltak a hordozók mert az 1 évad 1 részében a varjak esznek* valami döglött állatot. Elsõként erre tippelnék :D
Bocsi az elírásért :D
Tebby21 2013 ápr. 02. - 16:29:00
(332/915)
Remélem lesz egy rész amibe megmagyarázzák hogyan terjedt a vírus :D
Én arra tippelnék hogy eleinte az állatok voltak a hordozók mert az 1 évad 1 részében a varjak egynek valami döglött állatot. Elsõként erre tippelnék :D
10/10
Ze74 2013 márc. 30. - 14:00:17 10/10 Előzmény The sandman
(331/915)
Én már függõ lettem!
Nagyon jó!
Kíváncsi leszek melyik kereskedelmi csatorna fogja elõször megkaparintani.
10/10
Kendy 2013 márc. 26. - 14:52:15 10/10
(330/915)
Tegnap megnéztem a 3/15-öt.
Csípem a sorozatot nagyon eddig az összeset láttam.

Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler! Spoiler!

Michael Rooker (Merle Dixon) karaktere nekem nagyon fog hiányozni.
:(
Igazán sajnáltam,hogy megint kiírták.
Most már max csak emlékezõ részekbe jöhet vissza sajna.
:(
Pedig szerintem Õ a legjobb színész a sorozatban és a karaktere tetszik nekem a legjobban.

Ok még ott lesz Norman Reedus (Daryl Dixon) aki szintén cool arc.

Sajna nekem Rick karaktere egyre kevésbé tetszik.
:(
Fõleg a 3/13-as rész miatt amikor otthagyta a szerencsétlen vándort magára és miután kinyírták a zombik csak a cuccát vitte el.

Spoiler vége! Spoiler vége! Spoiler vége! Spoiler vége! Spoiler vége! Spoiler vége! Spoiler vége! Spoiler vége! Spoiler vége! Spoiler vége!

Ha jól tudom a jövõ héten lesz a 3-ik éved utolsó része.
Vagy nem így van?
Tud errõl esetleg valaki valamit?
Aztán majd oktoberben jönnek a 4.évad részei ha jól sejtem.
10/10
The sandman 2013 márc. 25. - 20:27:10 10/10
(329/915)
Lehet,sokan nem vették észre,de a TWD nem csak a zombikról,és a gyilokról szól.
Egy olyan "jövõtlen"világban játszódik,ahol a fõ cél a túlélés,a csoport megvédése és ellátása.
Elgondolkodtatja az embert,hogyha atomjaira hullna a civilizáció,mondjuk egy világméretû kezelhetetlen járvány miatt,mit csinálnánk vajon? Kiapadnak az erõforrások,elfogynak az élelmiszer készletek,és rájönnénk,hogy a legnagyobb veszélyt embertársaink jelentik számunkra....

A film(sorozat)igényesen kivitelezett,a karakterek nagyon ütõsek,a cselekményvezetés tökéletes,egyes jelenetek döbbenetesek.
Megkérdõjelezhetetlenül a legjobb,legizgalmasabb sorozat,mióta eszemet tudom.

Vigyázat,függõséget okoz!!!!! :)

Nem is tudom,mit csinálok októberig,állítólag akkor jön a következõ epizód :(
Addig szerintem többször is megnézem az eddigieket :)

Akit érdekel részletesebben is(videók,képek,riportok,játékok),ez az egyetlen magyar TWD fan oldal:
http://twdfan.com/

És a nemrég alakult fórum,ahol meg is oszthatjátok egymással gondolataitokat
http://forum.twdfan.com/
10/10
offtopic
_Freddy_ 2013 márc. 19. - 14:38:09 10/10
(328/915)
ez már egy ideje közhírré lett tétetve xD
és Washington felé veszik az irányt :D
10/10
opposing force 2013 márc. 19. - 10:58:06 10/10 Előzmény Colo
(327/915)
Szóval egy mesét elõ lehet adni szórakoztatóan, vagy unalmasan és mivel hõseink nincsenek a körülményekhez képest kellõen elrongyolódva így ez egy bosszantóan unalmas produkció plusz az ilyen és ehhez hasonló részletek (bakik) miatt, nem is túl valóságos mese. Érthetõ...
1/10
Colo 2013 márc. 18. - 09:20:29 1/10 Előzmény Heisenberg
(326/915)
A 80-as években készültek zombifilmek. Ezen mûvecske és társai, csak "zombi" film. Ez nem jelenti azt, hogy ne lehetne a kor technikai vívmányait kihasználva (normális forgatókönyvvel) egy szórakoztató mesét alkotni.
Mondom mese(kitalált történet),amit elõ lehet adni szórakoztatóan, vagy bosszantóan unalmasan. Ironikus hozzászólásommal csak arra szerettem volna utalni, hogy ha az apró, plusz költségbe nem kerülõ részletekre figyeltek volna az alkotók, akkor valóságosabb lett volna a történet. Így viszont csak egy futószalagon gyártott amcsi tucattermék, ami ócska klisék tönkelegébõl áll.
Azért örülök, hogy ez nem egy szagos film, mert hõseink nagyon büdösek lehetnek már, nem is értem, hogy minek nekik egy zombi, hogy elfedjék a jelenlétüket a többi járkáló elõl.:)
10/10
parduccica 2013 márc. 18. - 08:53:14 10/10
(325/915)
szupersorozat,imádom. 10 pont.
offtopic
Vinogradov 2013 márc. 15. - 22:47:51 Előzmény Heisenberg
(324/915)
Hogy egy közös kedvenc sorozatunkból idézzek (ezt már a nicknevedbõl levettem): Heisenberg! "You're goddamn right!" :)
offtopic
Vinogradov 2013 márc. 15. - 22:44:02 Előzmény opposing force
(323/915)
Ok, a mostani részben tényleg sikerült olyat bedobni, hogy én is csak néztem. Szóval vissza az egészet... :)
10/10
Heisenberg 2013 márc. 14. - 10:34:47 10/10 Előzmény Colo
(322/915)
Ez a legkisebb irrealitás a filmben amit kifogásolsz, aki ragaszkodik a valósághoz az ne nézzen zombis filmeket.
1/10
Colo 2013 márc. 11. - 16:44:36 1/10 Előzmény vacak91
(321/915)
Az alkotók még arra is ügyeltek, hogy a filmet nézõ igazi zombik, a számtalan rész után is felismerjék a karaktereket. Ezért a kopaszra borotvált mindig csont kopasz, a borosta, mindig pont akkora, a hölgyikék hajkoronájáról és sminkjérõl már nem is beszélve.
Ez a sorozat annyira 10 pont, hogy 0-t már tiszteletbõl is el kell hagyni az értékelésekor.:)
10/10
vacak91 2013 márc. 08. - 19:54:12 10/10
(320/915)
sziasztok.

az elsõ évadnál úgy voltam h nem rossz. a második évad már függõséget okozott. a harmadik évadnál pedig csak ültem, néztem és nem jutottam szavakhoz :) A csapat és a karakter fejlõdés nagyon jól megvan írva. Tetszik h a karakterek szerethetõek, részletesek és emiatt az ember végig tudja izgulni a részeket mert bármikor meghalhat a kedvence:) szerintem elég realisztikus lett.

!!!!Spoilert tartalmaz!!!

A 3. évad 1 részénél mikor elfoglalják a börtönt, nagyon jól mutatják h profikká váltak. fõleg mikor az újonc rabokkal együtt mennek bevenni egy cella blokkot:D Külön tetszik h Rick fia végre nem egy hisztizõs, nyávogós gyerek szereplõ a vásznon, hanem egy elég kemény, tökös kis srác akit nem kell félteni:) Daryl karakter fejlõdése és Gelnné nagyon jó. Amúgy Glenn miért nincs a szereplõ listán? Az pedig h a két csapat egymásnak esik és kirobban egy háború miközben ott vannak a Walkerek is egyszerûen zseniális húzás szerintem:) a tûzharcok jól megvannak csinálva. A második évadban a csoporton belüli hatalmi játék és ahogy Rick válik egyedüli vezetõvé szintén jó. két dolog zavar csak, az egyik h a zombik feje mintha papírból lenne olyan könnyen törik meg loccsan szét. nem értek a koponyákhoz, de komolyan ilyen könnyedén belelehet állítani egy bicskát?:D a másik pedig h a lányok még a világvége után is tökéletesen szõrtelenítik a lábukat és a karjukat.. :P
10/10
opposing force 2013 márc. 08. - 15:14:13 10/10
(319/915)
"Ami a Governort illeti, szerintem is remek karakter - sõt a legjobb, az újak közül, de most már mennie vagy változnia kell, mert jelen állapotában kezd belõle kifogyni a szufla! :)"

Hát van neki még egy szeme, úgyhogy olyan 75%-os. Mert szerintem még fél karral is elég veszélyes volna :]
Nekem mindig tetszenek a gonosztevõ húzásai. A legutóbbi se volt semmi.
10/10
danopeti 2013 márc. 08. - 14:23:42 10/10
(318/915)
Rég láttam ilyen jó sorozatot, kár hogy Magyarba nem fogják adni:( Jellemzõ erre a patkány országra!!!!
Vinogradov 2013 márc. 08. - 13:53:56 Előzmény opposing force
(317/915)
Lehetséges, hogy igazad van. Végül is nem egy sorozatban jászottak el már ilyen fordulatot. Elég egyértelmûen fogalmaztam, egyébként, de elõtte jelöltem, hogy spoilerrõl van szó, így senkit nem érhetett meglepetés! :)

Másrészrõl: már a múlt év októberében döntöttek a 16 részes évadról, csak nekem ez vhogy kimaradt, vagy elfelejtettem. Talán az is belejátszott ebbe, hogy ilyen hosszú szezon még nem volt az AMC történetében - náluk a rövid évadok mindig hat részesek, a hosszúak tizenhárom epizódból állnak.

Viszont ez esetben a mostani rész funkciója is érthetõvé válik és az észrevételem is okafogyottá vált.

Szóval: a "ne szólj szám, nem fáj fejem" elve itt is remekül érvényesült... :)

Ami a Governort illeti, szerintem is remek karakter - sõt a legjobb, az újak közül, de most már mennie vagy változnia kell, mert jelen állapotában kezd belõle kifogyni a szufla! :)
10/10
opposing force 2013 márc. 08. - 10:12:04 10/10
(316/915)
Nem vagyok látnok vagy ilyesmi, de szerintem azt könnyû megjósolni, hogy akire annyira kíváncsiak voltunk (most ne lõjük le kirõl van szó - bár te elég egyértelmûen fogalmaztál) végül úgy is csatlakozni fog a csoporthoz. Különben nem ráncigálták volna elõ újra, gondolom én.
Egyébként szerintem a Kormányzó egy nagyon jó karakter, én nem várom hogy kimúljon, de nyilván vesznie kell :/
És amennyire én tudom a 3. évad 16 részbõl fog állni.