bossetonita 2011 nov. 29. - 22:43:18 Előzmény DDT-
(95/915)
Hol láttál US hadsereget itt?:) Max zombie US Army van már. Köszi a videót!
DDT- 2011 nov. 29. - 21:08:01
(94/915)
Ha valakit érdekelne a legelsõ nyitó részben látott "biciklis lány" rövid és tragikus története, itt látható webisode-ok formájában azaz 6 db egyenként párperces részekben.
http://www.youtube.com/watch?v=Qajfj5wzcCU
Az AMC csak amolyan kedvcsinálónak szánta, de szó se róla itt sem spóroltak a díszletekkel...
DDT- 2011 nov. 29. - 21:06:03
(93/915)
SZPOJLER
*
*
Ha ilyen mozgalmas részek jönnek, akkor felõlem maradhatnak a farmon, a "Nebraska" epizód-cím miatt gondoltam hogy végre útra kelnek, de így a sok trélerbõl nagyjából lejön az egész 8. rész cselekményszála. Mondjuk a pajtába gyûjtött zombi-csapat ténye némileg elgondolkodtató abban a vonatkozásban hogy ha ennyire egyszerû begyûjteni és fogva tartani õket (a leölésükrõl nem is beszélve) akkor egy USA hadsereg miért ne tudna velük megbírkózni? De talán majd erre is fény derül egyszer.
10/10
Marcipáncica_ 2011 nov. 29. - 19:37:30 10/10
(92/915)
A fül-gyüjteménye miatt nekem annyira nem jön be... :( (Dolph Lundgren-nel már amúgy is ellõtték ezt a poént.)
bossetonita 2011 nov. 29. - 18:43:35
(91/915)
Nagyon menõ a Daryl Dixon!
10/10
Marcipáncica_ 2011 nov. 29. - 18:26:00 10/10 Előzmény DDT-
(90/915)
Az elõzetes alapján én pont úgy gondolom hogy maradnak még egy ideig a farmon.... sajnos... :S
Bakufu 2011 nov. 29. - 18:11:08
(89/915)
Egy kis morzsa, a sorozatra éhezõknek. :) A következõ részt csak február 12-én adják.
http://www.youtube.com/watch?v=V0Peldz0-uY&feature=player_embedded
DDT- 2011 nov. 28. - 23:16:50
(88/915)
Félidejéhez érkezett a 2. széria, februárig szünet lesz. Úgy tûnik azért nagyjából kezd helyrerázódni a sztori, már egy kicsit túl sok volt a lelkizés meg a céltalan tábori ruhateregetés. Az 5. rész elején volt egy flashback, kár hogy csak pár perces volt, jó lenne feldobni az egyes részeket ilyesmivel.
*
S02E07 SZPOJLER
*
*
*
*
"Közkívánatra" a farmot magunk mögött fogjuk hagyni, kislány ügye kipipálva úgyhogy mindenki mehet amerre lát, érdekes módon még cliffhangert sem aggatattak a rész végére, talán a viszonylag megrázó jelenetek miatt. Persze az is lehet hogy együtt mennek tovább, de ez azért fura lenne a történtek után.
sarahangel 2011 nov. 26. - 16:36:07
(87/915)
<- Igazán ötletes szerintem az árnyékolás ezen a képen. ;)
sarahangel 2011 nov. 26. - 16:35:12
(86/915)
<- Kép a Comic Con-ról ;)
sarahangel 2011 nov. 26. - 16:34:16
(85/915)
<- Kép a TWD castról (Norman Reedus tette fel a twitterre). :)
Murder3 2011 nov. 14. - 19:28:41
(84/915)
SPOILER

Szerintem itt lesz vmi a háttérbe a bezárt zombikkal talán mert ugye a csaj is modnja h ezt nem kellett volan neki látni.
Daryl része meg nem túl hihetetlen

SPOILER OFF

Csak tényleg nagyon lelassult a story, van egy oylan érzésem, hogy évad végén lesz csattanó a kislánnyal meg a farmal kapcsolatba.
Mivel már be van rendelve a 3.évad így lehet tovább nyújtani a 2.-at..
GibsonH 2011 nov. 14. - 14:34:36
(83/915)
Nem tudom ki hogy van a 2. évaddal de a legutóbbi rész (5.) már kicsit nekem is kezdi elvenni a kedvem tõle.

SPOILER

Kezd érzésem szerint kicsit bugyutába átmenni a dolog gondolok itt: vérzõ ember nyakába akasztja a levágott fertõzött füleket, vagy éppen a végén a házikóba zárt zombikról akik verik az ajtót...persze eddig csendben ültek és várták h valaki rájuk világítson egy zseblámpával, hogy ettõl majd õrjönghessenek.
Ez még kevésbé lenne baj szerintem, ha történne is valami!...utóbbi 2 részben 4 darab zombi volt egész filmben. A mostani "legdurvább" jelenet is az volt h szegény Daryl leesik és szenved fél órát h visszatudjon mászni a Merlés rész pedig no comment...aztán pedig MAJDNEM lelövik...micsoda story :( és akkor még a megtalált babáról nem is beszélek, mert csak felidegesítene.

SPOILER VÉGE

Sajnálom, hogy így alakul a történet...az elsõ évad nagyon megfogott...de ott egy részben több minden volt mint eddig itt az összesben...tényleg igazán unalmas. Értem én, hogy mutassuk be a túlélõk érzéseit, ki hogy vészeli át a világvége hangulatot, de kérdem én ez egy család regény vagy egy zombis túlélõs road movie?
Nagyon nagyot kell fordulnia a történetnek, hogy újra fellángoljon a sorozat...remélem azért még sikerülni fog!
bumbi91 2011 nov. 06. - 20:54:06 Előzmény gomzo
(82/915)
Hát jah, remélhetõleg már szétválik a csoport, és jönnek érdekesebb szálak. De szerintem ezt a sorozatot nem úgy kell nézni mint az eddigi zombis filmeket. Jobban hasonlít inkább a Vakság, vagy Az út címû filmekhez. Míg az elõbbi azt a kérdést teszi föl mi lenne, ha eltûnnének a szabályok, az utóbbi magát az létezést kérdõjelezi meg. Szóval nekem eddig teljesen rendbe van a sorozat.
gomzo 2011 nov. 01. - 14:33:03 Előzmény DDT-
(81/915)
Igen nekem is ez volt eddig a benyomásom. :S ez így már elég unalmas is, illetve nem érdekes :S meg ugye ott van a "merle" aki fél kézzel megszökött, a következõ részek remélem nem arról fognak szólni hogy visszajön még elrabolni pár gyereket meg asszonyt. :S remélem nem kúrják el ezzel :S
10/10
MiaLarge 2011 okt. 29. - 20:46:32 10/10
(80/915)
Jó kis sorozat. Remélem több évadot is megél.
DDT- 2011 okt. 23. - 21:21:40
(79/915)
Elindult a 2. széria egy hosszabb nyitórésszel, de nekem a dramaturgia kezd sántítani.



*** SZPOJLER ***

Az még rendben van hogy egy szokásos belezõs-ijesztgetõst tolnak be az elejére (végül is zombifilm vagy mi) de aztán jön a kislány motivum, aztán a kisfiú motivum, a végén meg egy totál értelmetlen cliffhanger. Az elõzõ rész végén súgott de nem felfedett titkot meg minden részben meglobogtatják majd, csak úgy? Szóval jó lenne ha a következõ részekre a forgatóknyvírók érdekesebb szálakon mennének tovább, mert így a elsõ széria apokaliptikus feelingje el fog tûnni ha megint annak kell majd örülni hogy újra együtt a család stb...
sarahangel 2011 okt. 09. - 12:33:52
(78/915)
The Walking Dead elõzményes websorozat:

http://www.sorozatjunkie.hu/2011/10/04/delelotti-videok-1-the-walking-dead-websorozat/

Még nem néztem végig, csak az utolsó videónak a végét, a "biciklis lány" létrejötte miatt érdekelt.

*** TWD S1x01***

A kedvenc (legmeghatóbb) momentum ugyanis számomra a sorozatban az, amikor jólelkû fõhõsünk visszamegy a "biciklis lányhoz", hogy végetvessen a szenvedéseinek (és ez a zombi számomra attól olyan különleges, hogy míg a többi felbukkanásánál a fõhõsöket féltem, addig itt ezt a szerencsétlent kimondottan sajnáltam, mert ahogy nyújtotta a kezét Rick felé, az volt az érzésem, hogy segítséget kér).
10/10
Redym 2011 szept. 30. - 16:24:15 10/10 Előzmény Rodman 91
(77/915)
Véletlen akadtam rá, és egybõl felkeltette az érdeklõdésemet. Az elsõ évadot már megnéztem...szerintem is eléggé "érdekes", hogy az ilyen jó sorozatokat miért nem hozzák be Magyarországra.
Ahogy néztem az extrákat, akkor láttam, hogy ez a sorozat képregénybõl készült. Nemrég pedig kiadták idehaza a képregényt, és folyamatosan jön a többi rész is. Ez talán már egy pozitív elõjele annak, hogy talán behozzák a sorozatot Mo-ra is.... De csak TALÁN. Én mindenesetre REMÉLEM.
10/10
Rodman 91 2011 aug. 11. - 16:32:07 10/10
(76/915)
Végre 1 yoo sorozat és zombiess!!DE attól vagyok ki hogy ilyen jó sorozatot nem mutatnak be itt,csak az ilyen .... sorozatokat amiknek semmi értelme.