10/10
offtopic
Kendy 2012 ápr. 15. - 09:17:49 10/10 Előzmény MILLA13
(175/915)
EZ NAGYON OFF!
Sajna Közép Európában szerintem kevesen élnék túl.
:S
Mivel itt nem elterjedt a fegyver használat és az állam tiltja.
Max ütõ és szúró azaz "hideg"fegyverekkel lehetne operálni.

A Balkánra pl ez már nem igaz vagy pl Ukrajnára vagy Oroszországra.
Ott pl sok fegyver van a lakosságnál.

Max vaedászok,vagyonõrök,bûnözõk,sportlövészek,fegyvergyüjtõk,STB...akiknek van a polgári lakosságból.
De ez 1 nagyon keskeny szeletet fed le az össznépességbõl.
A rendõröknek,katonáknak elvileg civilben is lehet de 1 ilyen helyzetben pl hazánkban õk nem fedik le a teljes lakosságot.
Vagyon és biztonsági õrbõl hazánkban több van mint pl rendõrbõl és katonából összesen.
Esetleg ha valakik eljutnak a fegyverraktárakhoz azokat feltörik és tudják használni akkor van sansz a túlélésre.

Meg ami a még tré nálunk,hogy nincsenek nagy kiterjedésû ritkán lakott területek ahol meg lehetne húzni magunkat ha kitörne 1 ilyen Apokalipszis.
Ez Pl Oroszországban,Ukrajnában simán megtalálható a nagy kiterjedésû erdõknél,sztyeppéknél,magas hegyeknél.
Speciel én valami ilyen felé venném az irányt.
Pl ha mákom lenne feljutni 1 repülõre ami oda megy vagy ilyesmi de erre kicsi az esély.
Vagy!
Mivel budapesti vagyok megpróbálnék a Dunán hajózni.
Szigorúan a folyó közepén mert oda nem jutnak be a zombik.
Hiszen ha a zombik beleesnek,belemennek a Dunába akkor a mederben rekednek.
Nem halnak meg de feljönni nem tudnak és a Duna nagy sodrású,iszapos és mély.
Valami szigetet kéne találni azt megtisztítani és ott várni.
MILLA13 2012 ápr. 12. - 21:08:50
(174/915)
a resident evil filmben elvileg a zombiknál a gerinccsatorna elvágása vagy az agyban történõ trauma a biztos halál, de nekem úgy tûnt a walking deadben csak a fejbelövés jellemzõ..mindig a resident evilhez hasonlítom a zombis filmeket :D
amúgy nagyon remélem ez a dolog nem lehetséges, és sosem fejlesztik ki a T-vírust, vagy soha se történik ez a világgal mert én 1 napig se élnék az biztos :D
sarahangel 2012 ápr. 12. - 20:03:14 Előzmény Kendy
(173/915)
Na igen, itt meg még nem derült ki, hogy mi lenne (nem is biztos, hogy erre valaha választ fogunk kapni).

*** SPOILER S2 ***

Szerintem amúgy sem telhetett el még sok idõ, Lori terhességébõl kiindulva...
10/10
offtopic
Kendy 2012 ápr. 12. - 16:43:24 10/10
(172/915)
Sok zombi filmben a kettévágott zombikat is csak ez az alapösztön vezérli.
Az evés.
Speciel nekem ezzel semmi bajom ha 1 szétkapott zombi is enni akar.
10/10
_Freddy_ 2012 ápr. 12. - 15:56:42 10/10 Előzmény Kendy
(171/915)
igen, pl a 28 nappal késõbb...:D

Itt viszont elgondolkodtató, hogy ezek a haláluk, a szívük leállta után egyszerre zombik lesznek? Minek kéne, hogy egyenek? Minek kéne hogy egyenek, ha még úgy is élnek, ha kettévágják õket és nincs gyomruk meg semmijükse...
10/10
_Freddy_ 2012 ápr. 12. - 15:40:43 10/10
(170/915)
Nem halt meg. :D Visszatérõ szereplõ lesz a 3. évadban. És láthattuk is, hogy nem halt meg.
9/10
Bogoj 2012 ápr. 12. - 14:55:34 9/10 Előzmény MILLA13
(169/915)
merle-rõl sem derült ki egyértelmûen, hogy mi lett vele
lehet, hogy meghalt, de lehet, hogy nem...
10/10
offtopic
Kendy 2012 ápr. 12. - 13:48:10 10/10 Előzmény sarahangel
(168/915)
Régebben voltak olyan zombi filmek amikben ha a zombik 1 bizonyos idõ után nem találtak élelmet éhenhaltak.
De ez akár több hónap akár 1 év is lehet.
MoRT213 2012 ápr. 10. - 19:59:27
(167/915)
Hello!

Valaki nem tudna egy nagy magyar rajongói Walking Dead oldalt, ahol mindent meglehet találni a sorozatról? Minden pletyka, infó, érdekesség. Mindent amit lehet.
Andy3 2012 ápr. 10. - 19:03:10
(166/915)
vagy esetleg Morales jutott még eszembe, aki a családjával hátra maradt, hogy megtalálják a többi rokonukat. Talán rá goldoltál... remélem, tudtam segíteni (most megint hiányzik kicsit a sori, várhatunk õszig -.-")
Andy3 2012 ápr. 10. - 18:43:49
(165/915)
Hm, ezt most nem igazán értem... most arra gondolsz, aki a pilot-ban segített neki és van egy fia (õ Morgan és SPOILER! a képregényben még szerepelt utána, szóval itt is várható lesz) vagy kire? Másra nem tudok gondolni, csak ez a "gyerekmegkeresés" összezavart, hisz neki ott volt, nem kellett keresni.
MILLA13 2012 ápr. 10. - 18:34:52 Előzmény meknálti
(164/915)
én is többször megnéztem az utolsó részeket, annyira tetszett, de odáig még nem jutottam hogy megszámoljam a lövéseket :D
még azt akartam kérdezni h az elsõ évadból azzal az emberrel, aki elvált Ricktõl hogy megkeresse a gyerekét, mi történt? vagy lehet volt róla szó csak elfelejtettem de nem rémlik hogy említették volna..
meknálti 2012 ápr. 06. - 21:39:50 Előzmény MILLA13
(163/915)
SPOILER Bocs, már gépelni se tudok... Csak csatlakozni szerettem volna. Egy kicsit kezdett befulladni a sori, de az utsó két rész nagyon feldobta. Elmebeteg módon újra és újra megnéztem a zárást, és a lövéseket számolgattam, meg a hulló zombikat. Nem találjátok ki, de Hershel lõtt a legtöbbször: nála 52-õt számoltam, Andrea volt a 2. 32-vel. Összesen olyan zombi, amit (akit) látunk kinyiffanni 51 volt. Minden szám plusz-minusz 2.
offtopic
meknálti 2012 ápr. 06. - 21:34:49 Előzmény MILLA13
(162/915)
SPOILER
KurtWagner 2012 ápr. 05. - 16:13:41 Előzmény MILLA13
(161/915)
Az elsõ kötet alcíme: Holtidõ (barnás-bordószinû). A másodiké: Úton (kék-színû). A Harmadiké: Menedék (lila). A negyedikét még nem tudom. Hogy az eladó fogja-e tudni, azt nem tudom, mert annak ellenére, hogy már külön sarok van ahol csak képregénykönyvek (Pókember és Batman is többek között), meg mangák vannak, az eladók sajnos nem mindig vannak képben. Batman újságot ne keres, Pókember is csak most indult útnak újra kéthavonta felváltva a Marvel+-szal, ami a másik hónapban jelenik meg az újságosoknál. Ebbõl az elsõt elvileg mindenhol kénne kapni (Relay és Inmedioban biztos), az utóbbit a Marvel+-t csak bizonyos boltokban és ott is korlátozotan. De még elõfizetni is lehet rá.
MILLA13 2012 ápr. 04. - 15:04:29
(160/915)
köszönöm az infót,sajnos nincs képregényem pedig sokáig zaklattam az újságárusokat, hogy pókember vagy batman lesz e valamikor, de eddig még sose kaptak, azt mondták nincs rá igény :(
meg fogom nézni akkor az alexandrát, mert képregényben is el kell olvasnom, de érdemes lenne így az elsõ kötetet megvennem van valami alcíme? csak hogy tudjam..
10/10
_Freddy_ 2012 ápr. 04. - 10:21:33 10/10
(159/915)
Én ottleszek április 7-én. :D Már 2 éve mindig felutazom Bp-re, amikor van valami olyan a millenárisban ami érdekel + egyéb ok-ból. :D Mindenkinek ajánlom, hogy legalább egyszer jusson el oda.
KurtWagner 2012 ápr. 04. - 10:14:21 Előzmény MILLA13
(158/915)
Biztos van olyan torrent oldal, amin fent van, mert akadnak olyanok akik sportot ûznek ebbõl. Rendes hónosító oldalon, biztos, hogy nincs, már korábban írtam miért. A könyveket bármelyik nagyobb könyvesboltban megkaphatod (Alexandra, Libri), esetleg kimondott képregényboltban vagy különféle rendezvényeken, azokon általában olcsóbban, mert közvetlenül a kiadótól veszed, ahol már az új számot is olcsóbban kapod meg, de a régebbieket néha sokkal olcsóbban. Sajnos a legtõbb ilyen rendezvény (meg a képregényboltok is, de abból van internetes is) fõleg a fõvárosra koncentrálódnak, így az utazási költség el is viszi a kedvezményt, bár már Szegeden is volt képregényfesztivál, meg most tavasszal bõrze is. A legközelebbi ilyen rendezvény most hétvégén a Holdfénycon a millenárisban, de ott nem tudom, hogy fogják-e árulni (ott inkább a Bosszúállók címû filmvárók járhatnak nagyon jól, ha van merszük beöltözni), viszont lesz a képregényért képregény akció (ha van egy megunt de jó állapotú képregényed, leadod, és vihetsz helyette egy másikat), a következõ meg május 12-én szintén a millenárisban a képregényfesztivál. Utána már csak összel lesz bõrze.
10/10
_Freddy_ 2012 ápr. 04. - 08:15:45 10/10
(157/915)
Már hogyne lenne fent? Ennyi erõvel nem lennének torrent oldalak meg semmi ha ez így mûködne. xD A legnagyobbikon fentvan az összes rész magyarul amik korábban megjelentek, amik meg mostanában, ez a 3 kötet, azok is fentvannak.
10/10
offtopic
_Freddy_ 2012 ápr. 04. - 08:11:03 10/10
(156/915)
Nekem nincs kedvenc részem, de a 2. évad utolsó 2 része tetszett. Ha választanom kéne, hogy melyik volt a legjobb rész, akkor a 2. évad utolsó elötti részére szavazok.