Téma: Thor

9/10
johnny91 2011 ápr. 24. - 14:20:44 9/10
(39/299)
Engem is nagyon idegesít a 3D, fõleg, ha 2 órán keresztül a rendes szemüvegem mellett még a másikat is fel kell vennem. Kissé zavaró és ezért még fizetni is kell plusz 500 ft-ot
9/10
GéPLovaG X 2011 ápr. 23. - 21:34:49 9/10
(38/299)
Nincs mit, én sem csípem ezt a 3D mániát, 3-4 jelenet nem ér meg (majdnem)dupla árat és egy sz@r film 3D-ben is sz@r marad. Mi is 2D-ben szeretnénk moziban megnézni ezt a filmet, de ha egyszerûen nincs rá lehetõségünk, akkor marad a torrent és ez már nem az elsõ eset...
fokombere 2011 ápr. 23. - 20:13:57 Előzmény GéPLovaG X
(37/299)
Kösz az infot. Szomorú, hogy a lassan mindenütt teret nyerõ és agyon fényezett 3D kiszorítja a hátrányos helyzetûeket.
9/10
GéPLovaG X 2011 ápr. 23. - 18:14:07 9/10
(36/299)
Sajnos Premier napon mindenhol csak 3D-ben adják. Simában Budapesten egyelõre csak 28-ától a Bécsi úti EuroCenter-ben játszák a Palace-nál. Corvinról nincs infom.
9/10
GéPLovaG X 2011 ápr. 23. - 18:06:09 9/10
(35/299)
Ja csak addig nem jutottál, hogy rákattints és megnézd melyik moziban adják simán. A zalaegerszegiben csak, hogy megsúgjam.
fokombere 2011 ápr. 22. - 23:32:13
(34/299)
Nem, premier napon sehol nem adják... Nézz utána. Van a PORT.hu mozimûsor.(Tudod!) Keress rá... Nincs premier 2D. Szóval mielõtt leosztasz nézz te utána.
10/10
Sonic8 2011 ápr. 22. - 23:19:13 10/10
(33/299)
Kíváncsi vagyok mit hoz ki belõle a MARVEL. Sztem jó lesz:)
offtopic
szekfuandras 2011 ápr. 22. - 23:16:32
(32/299)
Mindenhol adják 2D-ben(cinemacity honlapján is külön van a Thor és a Thor 3D)... Hülyeség lenne csak a 3D, mert valaki nem szereti, vagy éppen nem akar érte többet fizetni, esetleg nem tudja a 3D-t érzékelni(szemsérülés)...
Nézz utána mielõtt ilyen kommenteket írnál!
CsomiTheKing 2011 ápr. 22. - 23:14:32
(31/299)
THOR - Magyar szinkronos Elõzetes#3

http://www.youtube.com/watch?v=QSeC75148So
Jóska Pista Sanyi Béla 2011 ápr. 21. - 19:08:12
(30/299)
Pont ezt néztem én is.
No de mire adták a pontot? A képekre vagy a bevezetõ szövegre?
Tomiii 2011 ápr. 21. - 17:12:49
(29/299)
gratulálo kannak a pár embernek akik azelött értékelték a filmet mielött még megnézték volna
KurtWagner 2011 ápr. 14. - 20:36:37 Előzmény Spidercide
(28/299)
Tévedés a Bosszú Angyalai elöszõr a Hulk ellen által össze, aki loki manipulált, csak a történet végén rájöttek és az akkor már észhez téritett Hulkkal együtt kenték el a kis bajkeverõ száját és utána döntöttek amellett, hogy olyan jó csapatot alkatak, hogy ezt rendszeresíteni kéne. Az eddigi információk alapján a filmnek is ez lesz az alapja. Amúgy Thoron, Vasemberen, Captain Americán és Hulkon kivül a Vasember 2-bõl megismert Fekete Özvegy és Sólyomszem fog szerepelni. Amúgy még öket is eltudnám képzelni ellenségnek, mert õk is "bünõzõként" kezdték a pályafutásukat és csak késõbb álltal át a jó oldalra.
9/10
Spidercide 2011 ápr. 14. - 02:40:40 9/10 Előzmény murdanom
(27/299)
Nem hiszem hogy Hulk ellenfél lenne mivel ö is eredetileg alpitó tagja volt a Bosszu angyalainak. A Bosszu angyalai pedig erdetileg Loki ellen áltak össze, Loki pedig adott ugyebár a Thor film után ugyhogy lehet nem rugaszkodnak el az alap képregénytöl. A Pókember film pedig ugytudom hogy egy ujrainditása lesz az egésznek. Remélem nem követik el ugyanazt mint az elözöekben hogy mind a 3 részbe bele akartak zsufolni 30-40 évnyi képregényt MIND a 3 részbe külön külön :P Az elsö "Marvel" hösök (azért idézö jelben mivel akkor még nem marvelnak hivták a céget:D) Namor (1939) a Fáklya (1939) (nem a fantasztikus négyesböl) és Amerika kapitány (1940) voltak akik közösen küzdtek a gonosz németek ellen (meg egymás ellen is néha :D).
murdanom 2011 ápr. 09. - 19:27:56
(26/299)
Hú ez a boszú angyali cucc nagyon tetszik, csak nem tom még hány szuperhõst fognak bele rakni.Annyit tudok hogy vasember, Thor, Amerika kapitány lesz benne és Hulk nem tom hogy az ellenség lesz e vagy mi.Ja és elvileg lesz új pókember.Nem 4. rész, új.
duckshoot 2011 márc. 26. - 13:31:57
(25/299)
Látom, hogy Tamara adja hangját Natalie-nak, akkor már most tetszik a szinkron hallgatatlanba. És vannak még jó hangok benne szóval okés.
KurtWagner 2011 márc. 26. - 12:56:33 Előzmény Spidercide
(24/299)
Megnyugtatlak a vasember, az Edward Norton féle Hulk 8bár Nortont a következõ filmben már lecserélik), az Augusztusban bemutatásra kerülõ Captain America (aminek szinkronos trailerje már elérhetõ:

http://www.origo.hu/filmklub/blog/elozetes/20110324-elozetes-az-amerika-kapitany-cimu-filmhez-chris-evans-hugo-weaving.html

és a Thor is a jövõre bemutatásra kerülõ Avengers film jegyében készült. Elég csak arra gondolni, hogy Tony Stark felbukkan a Hulkban és Tim Roth is a szuperkatona szérumtól lesz elöször szuperebb, a kapítány pajzsa felbukkan a Vasemeber 1 és 2. részében is, és a második rész Thor kalapácsának felbukkanásával zárul, a Thorban szerepel a Vasemberbõl megismert Coulson ügynök és Amerika kapítány szuperkatonává tevõ kisérletében Tony Stark apukája is szerepett kap (most Mr. Stark). Nem is beszélve, hogy az Amerika kapítány alcíme is az elsõ bosszúálló. De ha ez nem elég 2 adalék, hogy lesz:

http://www.moviestrailer.org/the-avengers-movie-trailer.html
http://www.imdb.com/video/screenplay/vi1994917401/

Fekete Özvegy lesz benne, mert mégis csak volt Bosszú Angyal és Solyomszem. Hangya filmrõl meg volt szó, de hogy az hol tart, meg namorról is.

Amúgy a mitológiai alakok tényleg részei a Marvel univerzumnak (Thor, Hercules, Seth, Zeus, Odin, Manitou) csak modernizálva, de mitológiai gyökerüktõl nem elrugaszkodva. A képregényekben is rengeteg utalás van a valós mitológiára, szóval akár még tanulni is lehet belõle.
9/10
Spidercide 2011 márc. 25. - 04:35:43 9/10
(23/299)
Végre érkezik az ujabb Marvel film jea, már alig várom. A Penge elsö része ota sok marvel film készült és most itt a Thor. Hogy ez a mitologiai karakter-e? Igen! Mivel Stan Lee a Marvel univerzum megalkotása közben szinte mindehonann meritet ötletet épp ezért Thor melett ugyanugy megtalálhato Herkules is és ha jol emléxem a képregények lapjain nem is egyszer harcoltak meg egymással. Stan Lee szinte mindenhonann meritett ötleteket például Hulk a Frankenstein alpjára készült. Emelett megtalálhato Drakula is ha jol emléxem az eredeti történetet vitte tovább és a képregény cime Drakula Sirja volt melyben mint egy mellék szereplõ jelent meg Penge. A Thor képregények is szintén az eredeti mitologiai karekteren alapszik Asgardal és Mjolnirrel együtt. A film szerintem hozza a Vasember szinvolát mert ha joltudom ugyananyi beleszolása volt a Marvelnek ebbe is mint abba. Amugy nemvéletlen jön hamarosan Amerika Kapitány film is. GYÜJTIK A BOSSZU ANGYALAIT :D Néhány alapito tag már megvan elösször is Hulk majd Vasember most érkezik Thor és még 2 alapto tag melyekröl nemtudom készül e valami a Hangya és Darázs majd végül pedig Amerika Kapitány csatlakozott. Szerintem nem lesz Thor illetve Amerika Kapitány 2 söt szerintem Vasember 3 se hanem végre eljön az idelye az elsö Marvel team-up nak :)Ugyhogy gyakorlatilag én jobban várom a Bosszu Angyalai filmet mint a Thort. Nick Fury remélhetöleg összehozza kellöképpen a csapatot S.H.I.E.L.D. már van, ja és remélem nem kerül majd bele a Fekete Özvegy öt inkább egy Fenegyerek filmbe kéne belerakni elvileg az ö menyaszonya volt :) Csak ugyebár itt van meglöve a dolog mert a képregényekben hiában mozognak ezek a hösök egy világban és keresztezik egymás utjait ha a filmes iparban ezek a hösök külömbözö cégek tulajdonaiban vannak soha nem fognak találkozni :( Lényeg hogy a Thor csak egy lépcsöfok és remélem jo stabil és erös lépcsöfok lesz, már alig várom :)
cherry11 2011 márc. 22. - 20:49:34
(22/299)
Na, na, azért a Fekete hattyú bizony mestermû, csak épp nem mindenkinek jön be. Nekem mondjuk igen. De ezt a Thor-t naggyon várom, jó lenne végre látni egy igazi jó kis sci-fi-t! Mindig úgy elrontják, hogy csak a látvány, a látvány, történet meg mondanivaló semmi.
10/10
Pástétom 2011 márc. 21. - 10:00:27 10/10 Előzmény ferenc.deak
(21/299)
Azért, mert az agyad nem képes feldolgozni egy kicsit komolyabb hangvételû filmet, az még nem feltétlenül rossz. Arról senki sem tehet, hogy te nem érted. Úgy hiszem te vagy az, akinek csöndben kéne ülnie a popóján.
CTU 2011 márc. 15. - 21:10:02 Előzmény ferenc.deak
(20/299)
annyit azért hozzá tennék, hogy saját véleményt mondtam, nem pedig holmi imdb-s pontozásos baromságra gondolok. az hogy nekem tetszik-e egy film azt majd én eldöntöm, nem pedig vadidegen emberkék okosnak hitt pontozására alapozok.
Inkább megnézek egy filmet és csalódok benne, mint hogy megse nézzem, mert valami szamár szerint csak egy vagy kettõ "pontot ér":D
vannak ennél szépen mondva nézhetetlenebb filmek is.
hangulat kérdése minden!