Téma: Tigristej

1/10
kadred 2008 máj. 15. - 22:11:29 1/10
(945/1365)
Magátol cseréli csillagra? Kipróbálom: szar köcsög köcsöcsögöt (ragozva). (Bocs, ez nem szól senkinek, a fórum szövegautómatáját tesztelem.
palacsint 2008 máj. 15. - 22:00:23
(944/1365)
Azér hülyének ne nézz! Provokálta egy köcsög, erre írta hogy, van õ olyan magyar. Mégse kell köcsögnek lenni. én is vagyok olyan jó magyar, akár cigány. Mert nem tszek külömbséget. Jafet meg Noé fia. Õ fiai Góg és Magüg. Ne nézzék már hülyének! Szen és Kám is Noé fia. A cigányok Kám lánya és Jafet fia utódai. Lejár az internet. Holnap jövök.
palacsint 2008 máj. 15. - 20:31:10
(943/1365)
Ki szedte azt a hülyeséget hogy, a Marian elment az Elkotcqle? Csak az edinák mentek. Pedig a Tigris mindent megtett hogy, ne menjenek. Ezeket fõzték mindig borsodból. Manu meg neigaz, hogy kilett dobva. Az igazgató barátja. Mindig nála van. Elég az igazgató meg a Tigris gyalázásbol!
1/10
kadred 2008 máj. 15. - 19:36:59 1/10
(941/1365)
Tényleg Varanus, a lap.hu ezoterikus irányba megy, pedig az EQ egyáltalán nem az. Akkor pontosítsunk:

http://hu.wikipedia.org/wiki/%C3%89rzelmi_intelligencia
varánusz1 2008 máj. 15. - 09:18:54
(940/1365)
Nem tudok Sz. Juli nevében válaszolni de nem más, hanem TE vagy a jáfetiták azon barátaja aki szerint Juli érzelmileg nem elég intelligens, ezért akarsz vele ezoterikus honlapokat látogattatni gondolom. Terád férne pedig több EQ szerintem, ez látszik a legelsõ habzószájú kommentedtõl és most is te fantáziálsz okádó rajzó legyeknek aposztrofálva vitapartnereidet.
10/10
szederkényi juli 2008 máj. 15. - 08:10:28 10/10 Előzmény Freeman és Kafa
(939/1365)
Kedves Kafa, a te "szexuális orientációd" "ebbõl a fórumból" NEM "kinyomozható": alig van kommented, ahol ne hozakodnál elõ vele, kezdettõl, akárcsak a noteszben. Senki nem kérdezte, senki nem bánt vele, nem is reagál, akárhányszor írod le, tán azért, mert a fórum nem errõl szól, meg egyébként sem.
10/10
szederkényi juli 2008 máj. 15. - 07:45:17 10/10
(938/1365)
Utolsó, sóvárgóan önidentifikáló asszociációsorod megrázó. A pirost nem teljesen értem, tán vért látsz magad elõtt, de hogy korpának nevezed magatok, ennek ellentmond. Véres korpa...ej. A többire valóban érdemes volna törekednetek.
1/10
kadred 2008 máj. 15. - 05:37:41 1/10
(937/1365)
Noteszkéim!

Mindketten értõ olvasásból elégtelen! Iratkozzatok be nem is a Tigtisbe, egy általános iskolába! Addig meg a notesznél magasabb színvonalú honlapokat ne látogassatok! Juli meg, ha megmondod, ki az a jafetita, aki szerint nem vagy elég intelligens, megírom neki, hogy látogassa meg:

http://erzelmiintelligencia.lap.hu/

Mivel nem tudok azon a színvonalon írni, hogy értsétek, ritkábban fogok írni. Akkor is csak hívószavakat. Figyelj:

Kadred, piros, EQ, nyitottság, elfogadás, mindenkit, nemcsak a haverokat, empátia, gyakorold, nem bántunk ismeretleneket, értõ olvasás, mûveltség, Juli korpa közt.
10/10
gyúrás nélkül, vazze! 2008 máj. 15. - 00:34:50 10/10 Előzmény kadred
(936/1365)
Jaj mi lenne a nemzethez tartozás egészségtelen érzésekor... Bár ilyen nem lesz, mert most egészséges nevû a trendi, hol fû alatt, hol jól kimagyarázottan, nem is úgy van ám az, hé, te hülye...
10/10
szederkényi juli 2008 máj. 15. - 00:26:18 10/10
(935/1365)
Muávija ibn Abí Szufján, ill. Szufján ibn al-Harb leszármazottjaiként családilag úgy döntöttünk, hogy míg nem leszünk érzelmileg a jáfetiták szerint eléggé intelligensek, így fogunk élni. Ezt most megtárgyaltuk. Jóéjt.
1/10
kadred 2008 máj. 14. - 23:46:31 1/10
(934/1365)
Megyek aludni! Nincs itt már rám szükség, már a gyûlöletkeltés azon fokát értétek el, ami önmagát minõsíti. Ha lesznek normális válaszok, visszatérek. Addig meg csak alakítsátok notesszé a port.hu fórumát, legfeljebb minden jóérzésû embert elriasztotok!

Kadred, Ádám, Éva, Noé és Szem leszármazotja, a Jafetiták barátja.
10/10
szederkényi juli 2008 máj. 14. - 23:45:15 10/10
(933/1365)
Igen, virágszálam, vannak a paraziták. Meg van ám ennek pszichózisa is. Meg irodalma is, nem kevés. Én mûvelek valamit, pl. a gyermekemmel. Nevelem, tanítom, ahogy dolgom ez. A legcsodásabb élmény, totális, szellemi etc. Vágyol ilyenre. Reánk vetíted, bizonyosan tõled vettük az ihletet.
1/10
kadred 2008 máj. 14. - 23:34:17 1/10
(932/1365)
Második kommentedre: Megint emberi vagy és normális Juli! Az ilyen pillanataidban végezd el azokat az érzelmi intelligencia gyakorlatokat, amiket ajánlottam!
1/10
kadred 2008 máj. 14. - 23:31:18 1/10
(931/1365)
kÖSZÖNÖM jULI! Ez szép idézet! Megválaszoltad minden kérdésemet vele! Ennél egyértelmûbb nem is lehet: A Tankapuja nektek fasiszta, ezért keresett (szerintetek) fasiszta igazgatót. A nemzethez tartozás egészséges érzése nektek már turulmadaras fasizmus. Ez igen! Az igazi nácik meg még mindig röhögnek!
10/10
szederkényi juli 2008 máj. 14. - 23:28:15 10/10
(930/1365)
Tegnapról mára virradó éjjel, egyébként, szeretném megosztani veletek ezen élményemet, hamarost 17 éves leánygyermekem általam (általában hirtelen) felfedezett, (azonnal pótlandó) mûveltségbeli hiányait igyekezvén pótolni, épp Latinovitssal, Adyval (hát azért róla sokat tudunk, igazi kedvenc, s ez ritkán mondható el) akartam jönni, éppen Góggal s Magóggal, de aztán itten kötöttünk ki. Hatalmas teljesítmény, 3 óra meló, filozófia, figyelem.

http://www.youtube.com/watch?v=AZkJ0aPDKZk
1/10
kadred 2008 máj. 14. - 23:20:26 1/10
(929/1365)
Ezért Kafa kár volt megszegned a fogadalmadat! A blog valóban tökéletes! Nélkülük eszembe se jutott volna ilyen mélyen beletúrni az archívumba. Ezek olyan mûveletlenek, és elvakultak, hogy nem veszik észre, hogy saját érveik ellen idéznek. Te kafa, ezek nem ugyanazok a rajzó legyek, mint akik a noteszt okádták ki magukból? Nincs kedvem most abba is belefötörni, te viszont akkor folyamatosan követted.
10/10
szederkényi juli 2008 máj. 14. - 23:14:56 10/10
(928/1365)
Igazad van Kafa, én sem bírom megállni. Volt itten nekem, amit elmentettem, egy paródia errõl. A kettõ együtt tetszett nagyon. Idemásolom a klónt.

Gemini 2007.10.19. 11:51:10
Ha ez az igazgatósdi csak így megy, bepályázok a Tejút Iskola igazgatói munkakörére és jól
megigazgatom. Úgy tudom a Tan Kapuja Buddhista Egyház táltoshû-turulmadarasõsmagyar
közössége szervezgeti. Megragadom az alkalmat és röviden be is mutatkoznék:
Cigány vagyok. Az ezerkétszázas évekig minden õsöm nevét tudom. Elõtte a Ghaznavidák
legendái alapján valószínûsíthetõ a családom egészen Mahmudig az egyik ágon, bár
szerintem a többiek a Buddha születésekor már rég itt voltak. Mahmud visszavezethetõ
Muávija ibn Abí Szufjánra, aki Szufján ibn al-Harb fia volt. Szufján ibn al-Harb õsei pedig
Manuig ismertek, akinek a törvényei fû alatt máig érvényesek. Ebben a sorban Muávija ibn
Abí Szufjántõl kezdve van értelme nembuddhistának, vagy akár kissé sértõen gurunak
nevezni családomat. A buddhistákkal semmi bajom. A vallásuk tetszik, de a
vallástalanokkal sincs semmi bajom. Némelyek kicsit jobban összetartanak, mint mi
Muávija-ibn-Abí-Szufjániták, de ez inkább példa legyen számunkra, nekünk is így kellene.
Vannak köztük elfajzottan nacionalisták, ugyanúgy, mint az egyiptomiak, summerek,
föníciaiak, stb, stb, még a buddhisták közt is vannak. Ezt a jelenséget nem szeretem. Ha
valakit csak azért bántanának, mert buddhista, kötelességemnek érezném megvédeni. Ha
használnék vele, akár buddhista is lehetnék. Homoszexuális vagyok. Szerintem a
buddhisták és a heteroszexualitás közt nincs kapcsolat, ahogy a magyarsággal sem függ
össze, de semmilyen népiséggel. A heteroszexualitás jelensége nem természetes. A diszkrét
nem természetesség magánügy, ahogy a nyakkendõ sem természetes, de hadd hordják. A
hivalkodó heteroszexualitás ugyanolyan gusztustalan tud lenni, mint a hivalkodó
homoszexualitás. A jelenségtõl elszörnyedek, küzdök ellene, ha módomban áll, de a
személyeket nem bántom. Nem ítélhetem meg õket, csak saját szemükön át, amire nincs
módom. Ha a heteroszexuálisokat méltatlan bántás éri, megvédem õket.
1/10
Freeman és Kafa 2008 máj. 14. - 23:04:07 1/10
(927/1365)
Ezt már én sem hagyhatom szó nélkül!

Ami a blogban van az tökéletes! Minden szavával egyetértek, pedig a szexuális orientációm ebbõl a fórumból kinyomozható!

Szórakozzatok inkább egymással!
1/10
kadred 2008 máj. 14. - 23:00:12 1/10
(926/1365)
Ez már volt, újat! Mondjuk:

Góg és Magóg fia vagyok én,
Hiába döngetek kaput, falat
S mégis megkérdem tõletek:
Szabad-e sírni a Kárpátok alatt?

Verecke híres útján jöttem én,
Fülembe még õsmagyar dal rivall,
Szabad-e Dévénynél betörnöm
Új idõknek új dalaival?

Fülembe forró ólmot öntsetek
Legyek az új, az énekes Vazul,
Ne halljam az élet új dalait,
Tiporjatok reám durván, gazul.

De addig sírva, kínban, mit se várva
Mégiscsak száll új szárnyakon a dal
S ha elátkozza százszor Pusztaszer,
Mégis gyõztes, mégis új és magyar.

Ni, a fasiszta!