Magenta99 2021 szept. 20. - 15:21:43
(138/898)
Azért az nagyon érdekes, hogy ha akár Yildiz, akár Zehra tett valami butaságot és lehozták az újságok, az öreg fószer teljesen magából kikelve hisztizett, hogy ártottak a család jó hírének.
Most, mindenki tudja, hogy terhes a felesége, mégis odaviszi lakni a házba a szeretőjét és azon van kiakadva, hogy a felesége megalázza őket. Most nem érdekli őt a háza jó híre, hogy legalább a látszatot fenntartaná, amíg kiderül, kié a gyerek??
Még mindig nem értem, mi van a házassági szerződéssel. Ha ez Yildiznek végre eszébe jutna, Halit simán bukná a házát, vagyonát - hisz teljesen egyértelműen, nyíltan ő csalja a feleségét.
10/10
Helena25 2021 szept. 16. - 21:43:52 10/10
(137/898)
Yildiz terhes, hatalmas hassal, de így agyonsminkelni, a haja is festve. Én úgy tudom terhesen nem szabad egyiket sem, árthat a babának. A teraszon kupánvágni valakit elég veszélyes, vannak ott szomszédok is. Sőt, pár résszel korábban a szomszédban lehetett látni egy nőt, most direkt vagy véletlenül maradt benne a filmben, de lehetett látni az egyik szomszédot. Hogy a saját fia vágja kupán Endert, azért ez is elég erős túlzás a filmkészítők részéről, hogy ilyen gazember legyen ez a Yigit. Viszont Ender reagálása érthető, hogy nem árulja el a rendőrségen, ki volt, nem árulja el a fiát. Halit egy bunkó ember, így bánni a terhes feleségével. Szolgáló részlegen lakni, nem semmi, ezek nagyon durva dolgok. Sahika gonoszkodása, aljassága is enyhén túlzás, Halit meg ennyire vak legyen. Viszont zseniális pillanatok egyike, mint pl. Ender megjelenése. Olyan jól indult ez a sorozat, most nagyon elmegy az erőszak, a brutalitás felé, durván zárnak minden egyes részt. Yildiz nagyon jól játszik, bírom a beszólásait. Még a végén Ender és Yildiz barátnők lesznek, van egy közös ellenség ugyebár, és ez is tetszik, hogy összefognak. Ne fessék már ki Yildizt!
alanis 2021 szept. 15. - 08:20:46
(136/898)
Na megvolt Ender nagy belépője. De Halit úgy nézett rá, mintha embert ölt volna. Ez a pali is csak rohan egyik nőtől a másikig. Most is loholt Sahika után, de hogy a fiát hogy érinti a halottnak hitt anyjának visszatérése.... nagy ívben leszarta. Elég lett volna, ha az ügyvédet küldi a nő után a rendőrségre, és a fiával marad. Gondolhatta volna, hogy hazavágja Erimet a dolog. Ennyit a nagy apai szeretetről.

De legalább az is kiderült, Ender végre megtudta, kicsoda Yigit. Jól bevágta a kölyök "én vagyok az elhagyott fiad". Kíváncsi vagyok, mi lesz anya és fia között. Mert van egy olyan sejtésem, Ender is inkább Erimet fogja körbenyalni, ami jelen helyzetben mondjuk érthető. De van mit jóvátenni a másik fiánál is.
alanis 2021 szept. 13. - 13:42:17
(135/898)
Nálunk hivatalosan szerintem 5 év után lehet a holttá nyilvánítást kérvényezni. De ugye ez egy sorozat, itt nem ragaszkodnak a valósághoz, a tényekhez. Sőt!
Arcra én nem vagyok Sahikatól elájulva. Ráadásul ez a nő is egy igazi csontkollekció. De jó ebben az álszent, gonosz szerepben.

Kicsi az esély rá, de jó lenne, ha ez az Erim gyerek egyszer "felnőne" és nem lenne ilyen rotyi a szerepe. Gyereket régen rühelltem ennyire sorozatban mint ezt a kis szerencsétlen befolyásolható bábot.
Halit is csak vele foglalkozik, Ő a központ, de a körbenyaláson kívül a gyereken, a problémáin igazából nem segített soha, ahogy most sem. Csak a külső felszínt egyengeti. No meg ordít. Szegény Zehra már megint jól megkapta. Az a nő sem tud olyat tenni, ami az apjának megfelelne.
10/10
Helena25 2021 szept. 10. - 20:36:49 10/10 Előzmény alanis
(134/898)
Eltűnt személyt szerintem nem szoktak eltemetni, a hozzátartozók reménykednek. Elég morbid így temetni, bár nem tudom mennyi idő után nyilvánítanak valakit halottá, pár hét-hónap alatt biztos, hogy nem.
Igen, Sahika rosszabb, mint a másik két nő együttvéve, csak azt nem értem, hogy egy szép, gazdag nőben hogy lehet gyilkos ösztön? Hogy lehet valaki ilyen megátalkodott, egyszerűen nem illik a jelleméhez. Erre a szerepre egy csúnyább, idősebb, esetleg kövérebb nőt kellett volna választani, mert az ilyen nő tud megkeseredett lenni, irigy a csinos nőkre, és ez érthető lenne. Sahika egy nagyon mutatós nő, hogy lehetett hozzá párosítani ezt a gonoszságot, rejtély számomra. Vagy így született.
Viszont már hallottam, valamikor Allah nevét emlegették. Egyszer Allah, egyszer Isten, de inkább többször Isten. Figyelhetnének erre.
Én még mindig ott tartok, hogy meg akarta ölni az a nő, és nem siet vissza, nem intézkedik, nem megy a fiához, hónapokra eltűnik, hagyja, hogy a fia szenvedjen, egyszerűen felfoghatatlan.
alanis 2021 szept. 10. - 10:03:25 Előzmény Helena25
(133/898)
Koporsó? Persze, az üres. Mi más lenne? Nem találták meg a holttestet, viszont halottnak nyilvánították, mert volt temetés, van sír stb.

Azt még ugye nem mondta el Ender, hogy menekült meg, milyen állapotban volt, mikor jött ennyire rendbe, ahogy láttuk stb. De igen, egy anya rohanna vissza a gyerekéhez, aki halottnak hiszi, hogy ne szenvedjen tovább. Én régóta mondom, Ender szereti a fiát, de Halit, a hatalom, a bosszúvágy mind valahol fontosabb számára. Ebből is ez látszik.

Én azon röhögök Ender megjelenése óta, hogy egy Halit típusú fazon, aki bárkit meg tud fizetni, nem találta meg a feleségét, de Ender igen. Röhej komolyan.

Valami löttyel mérgezi Erimet Sahika, úh. ebből lesz még kavarodás. Tuti szarabbul lesz a gyerek ettől az apátiás állapottól is. De ahogy befűzte az egész családot, a hátuk mögött amilyen jelzőkkel illeti mindet, hát ez a nő rosszabb mint Ender és Yildiz együttvéve.
Már várom a pillanatot, amikor Yigitből kibukik, Ender az anyja. Akkora gyűlölet van a fiúban irányába, ez robbanásszerűen kell hogy kitörjön.
10/10
Helena25 2021 szept. 10. - 09:30:57 10/10 Előzmény alanis
(132/898)
Én továbbra se akarom elhinni, hogy abban az öbölben nem lehet megtalálni egy hullát. Akkor egy üres koporsót temettek el? Semmi célzás erre. Engem ez bosszant, folytonosságot hiányolom, a kép megszakad. Ender meg se említi Yildiznek, hogy ki lökte a vízbe, pedig látta, és bújkál, nem megy vissza, nem is gondol a fiára, hogy az szenved. Ilyenkor látszik, hogy egy nőn mennyit nyom a frizura, a smink, a ruha, ahogy kinézett Ender, csúnya egy nő, de a rendbe teszik szép nő. Én már nem is csodálkozom azon, hogy eltűnnek szereplők. Alihan elutazásával Zerrin is kilépett a képből, nem része a történetnek. Gondolom én. Hakan Alihan barátja volt, így neki sincs tovább szerepe. Aztán lehet, hogy még felbukkanak, majd kiderül. Lila szerepét már csaj vette át. Ezeknek a hosszú sorozatoknak ez a hátulütője, hogy szereplők egy idő után kilépnek, vagy őket cserélik le. Ha Yildizt cserélnék le egy másik nőre, már nem is lenne ugyanaz a sorozat. Az a hajléktalan Halit előrevetítésének mi értelme volt, nem tudom. Érdekesen rendeznek a törökök. Halit is milyen szánalmas, eljegyzését jelenti be barátjainak, estélyt ad, aztán nős ember. Nagyon tetszett Yildiz megjelenése. Azért jó ötleteik is vannak a törököknek. Ender béna keze, gondolom izgalmasabbá akarták tenni a filmet, de én még mondig azon vagyok kiakadva, hogy nem gondolt a fiára. Az a másik nő, ha ővele ezt tette, akkor megteheti a fiával is. De aggódik a fiáért, hisz mondta Yildiznek és mégis több hónapig bújkált. Mire várt? Normális esetben mit csinál az ember, szalad vissza, és mindent elmond a családnak, még a rendőrségre is megy, bár nem tudja bizonyítani, hiába mondaná, hogy ki volt. Így tették érdekesebbé a sorozatot, ezért hanyagolják a logikátlanságot a készítők.
alanis 2021 szept. 09. - 22:33:32 Előzmény Helena25
(131/898)
Ender visszatérése mellett engem nagyon érdekelne még Halit hajléktalan megjelenése. Na az mikor, hogyan, miért???? Arra lehet egy hamar nem kapunk választ, pedig nagyon érdekelne, mi a fene történt.
Arra is lesz válasz, hogy úszta meg Ender és hol volt idáig! Ahogy most megjelent, több a kérdés mint a válasz. Miért kell a bot, a keze miért olyan?

Mondjuk régen járt erre zuzuzu777, de kíváncsi lennék még, fogják néha emlegetni Zeynepéket, hol kötöttek ki? Vagy Zerrint, Hakant, ők hova lettek? Mert minden szó nélkül tűntek el. Mintha sose léteztek volna. Hátha Zerrin szóba kerül, csak Lila anyja.
Meg ugye Emir és Cenar munka nélkül. Miért, a légitársaság megszűnt Alihanék elutazásával? Erősen kétlem. Egy jól menő semmiképpen.

A fohászkodás magyarosítva van. Allah-oznak az eredetiben.
10/10
Helena25 2021 szept. 09. - 20:23:18 10/10 Előzmény alanis
(130/898)
Sejtem ki állt az ajtóban, csak az ember azt várja, hogy ott folytassák a következő részt, ahol az előzőt abbahagyták, de egyáltalán nem volt benne a tegnapi részben ez a szituáció. Elég veszélyesek ezek a vízparti házak, miért építenek ennyire a víz mellé a törökök? Ilyen házakban gyereket nem is lehet nevelni, azon aggódni, mikor esik a vízbe. Felnőtt ember számára is veszélyes. ha jól emlékszem Zehra is beleesett már, mert részeg volt, de kihúzták. Én félnék ilyen házban lakni. Azt se akarom elhinni, hogy nem találták meg a holttestet, pláne, hogy azonnal keresni kezdték. Ennyire valótlanságokat ne tegyenek már bele. Viszont Yildiz megjelenése nagyon tetszett, olyan jó fordulatokat bele tudnak tenni, hogy eszméletlen. Zehra milyen barna lett, de Emir is megváltozott, mert nem így nézett ki még az elején, szerintem sokat fogyott. Az is érdekes, hogy nem is egyszer hallom, hogy a szereplők Istenhez fohászkodnak, Isten-t mondanak, lehet, hogy csak a szinkronban, de a törököknél Allah van, iszlám vallásúak főleg.
alanis 2021 szept. 09. - 09:27:02 Előzmény Helena25
(129/898)
Hamarosan kiderül, ne aggódj. Majd jön a szokásos flashback.... jó lesz. :)
Ez azért zavaró, mert náluk egy rész több mint 2 órás, nálunk meg szét van darabolva több részre. Úh. nekünk többet kell várni ilyen kérdések megválaszolására pl.
10/10
Helena25 2021 szept. 08. - 21:43:03 10/10
(128/898)
Most a tegnapi részben kinek nyitott ajtót Yildizt? Így fejeződött be a rész. Elég érdekesen rendezik a filmet, erről is elfeledkeztek a készítők?
10/10
Helena25 2021 szept. 08. - 21:06:08 10/10 Előzmény Magenta99
(127/898)
Hát szerintem ezt ne várd, mármint az ágyas képet, akik írják a forgatókönyvet sok mindenről elfeledkeznek, mintha amnéziásak lennének. Sok olyan jelenetet is beletesznek az eseményekbe, amik semmit nem adnak a történethez, csak "lógnak" a semmiben, sok értelme nincs.
Magenta99 2021 szept. 08. - 17:34:29
(126/898)
Kicsit el vagyok maradva, most néztem azt a részt, amikor Halit kirúgja Yildizt.
Ha Yildiznek lenne egy csöpp esze, most elővenné azt a videót, amit nem is olyan túl régen, Ender küldött neki mutogatni, hogy egy ágyban van Halittal.
Na, mi lenne akkor azzal a bizonyos házassági szerződéssel?
alanis 2021 szept. 07. - 11:36:07 Előzmény Helena25
(125/898)
Majd kiderül, miért utálja a két nő egymást. Biztos van oka, háttere. Régen ugye a bátyjával kavart Ender, biztos nem volt az a tökéletes szerelem.
Yigit dühös az anyjára, sőt utálja. Szövetségest lát a nőben, aki úgy tűnik számára, hogy támogatja őt. Persze nem ingyen, információkért cserébe.
Ezt az Erimet valaki agyonüthetné már péklapáttal. Még egy ilyen irritáló gyereket, mint ez. Ahogy előre görgettem a történéseket, még a java hiszti, nyivákolás hátra van. Erős idegrendszer kell hozzá.

Ez egy jó kérdés, mivel foglalkozik a vállalat.
Bár én azt se értettem, Alihan amikor elutazott, miből mondott föl? Igazgatói székről mondott le vagy mi?Mert a részvényei ettől még megmaradtak gondolom. Bár azt mondta, bárhonnan tud dolgozni, szóval vagy hülyén lett fordítva vagy érthetetlen a számomra ez a felmondás.

Kaya jelenleg kissé leült a számomra. Nagyon naivnak van írva. Remélem fog változni, mert most nagyon béna kacsa a pali. Annak ellenére, hogy kiosztotta Endert és hogy nem akar vele semmilyen kapcsolatot.
10/10
Helena25 2021 szept. 03. - 20:27:07 10/10 Előzmény alanis
(124/898)
Ez a Yildiz szerintem bolond, biztos, hogy nem normális a megnyilvánulásai alapján, de jó beszólásai vannak itt-ott (orosz kém, ez jó volt). Ender egy elegáns nő, de olyan közönségesen beszél, hogy hihetetlen. Ender nagyfia, Yirgitnek hívják? Elég hamar bizalmába fogadta Kaya húgát, akivel nemrég találkozott csak, de már el is mondta, hogy ki az anyja, kissé fura. Ez a nő is hazamegy Svájcból, és belecsap a lecsóba. Miért utálja Endert, számomra nem világos. Ahogy Halit megigazítja séróját a türkörben, mert jön Kaya és húga, elég gagyira sikeredett. Ja, és azt se tudom, ez az Argun Vállalat végül is milyen vállalat, mivel foglalkoznak? Volt erről szó valaha?
alanis 2021 aug. 31. - 21:22:23
(123/898)
Sajnálom, hogy Alihanék elmennek, de valahol érthető. A többiek kavarásához, őrületeihez képest ezek ketten elég unalmas életet élnek. Nem illenek a családtagjaik életébe. Hozzájuk képest túl normálisnak mondhatók.
Yildiz megnyilvánulásai, harsányságai kezdenek az agyamra menni. Kezd szánalmas lenni a nő.
Halit a vén kecske jól végigmérte Sahikát.
Lehet ez a Halit akármilyen nagy hatalmú, uralkodhat ez akárhogy is az egész családján, de pont a nők okozzák a vesztét. A nők dróton rángatják, és még csak észre sem veszi.
Viszont érdekelne, kivel beszél telefonon ez az új démon, ami az előzetesben látszik? Valaki olyan lehet, akit még nem ismerünk....
alanis 2021 aug. 26. - 22:15:33 Előzmény Helena25
(122/898)
Ender mindig látványosan mások előtt majmolja a fiát, döngi körül, tudatosítva ő aztán a legjobb, leggondoskodóbb anya a világon, akinél senki sem szereti a gyerekét jobban.
Halit fia iránti rajongása valahol érthető. Erim az egyetlen fia, ő lép majd az örökébe, már mint a céget illetően. Ez már elhangzott. A lányok meg dekorációk a számára, akik semmire sem jók.
Yildiznek a vagyon, a társadalmi rang a lényeg. Bár az elején lehet nem gondolta, ilyen lesz ez a házasság, hogy semmi szava sem lesz, bármit csinál csak rossz lesz a férje szemében. De erre szokták mondani, van az a pénz, amiért bármit elviselnek az emberek.
Viszont már komolyan falnak mászom, ahogy ezek "édesem"-nek hívják egymást.
Sahika bevonulása az estélyre nem volt semmi. Halit egyből ki is szúrta.
10/10
Helena25 2021 aug. 26. - 20:16:51 10/10 Előzmény alanis
(121/898)
Igen, ez nekem is feltűnt, hogy hasonlít ez az örökbeadott fiú Kaya-ra, a valóságban is elmenne a fiának. Irim körbeugrándozása szerintem is szörnyű, kissé túl van tolva. Karaktere nagyon unalmas és fárasztó. Hogy ennyire beleszóljon szüleinek életébe, mint egy ötéves viselkedése. Ender igazgatósági tag, amit oly sokszor hangoztatott az előző részekben, miért nincs a munkahelyén? Miért nem dolgozik mostanában? A rendező elfelejtette ezt a vonalat? Yildiz, hogy ennyire kapaszkodjon Halit után? Ez már beteges, nem normális dolog. Nem akarom elhinni, hogy nem vágyik rendes, korához illő férfira, családra, szerelemre, mert ezek nincsenek meg Halit iránt. Fáj a bokája, de magas sarkúban illeg.
alanis 2021 aug. 25. - 09:17:17
(120/898)
A 2. évad után nem áll le a csatorna, folytatja tovább. Ez jó hír. És a többszöri ismétlés is megszűnik. Hála annak....

Az új kavarógép is megjelent. Jól követi a testvéri összetételt az eddigiekhez. Két ennyire különböző embert, mint Kaya és a húga... legalábbis így elsőre.
Bár Ender fiát (örökbe adott) játszó srác meg mintha még hasonlítana is a Kayat alakító színészre. Egész jó a színészválasztás.
Én már lassan falnak megyek, ahogy körbe van ajnározva ez az Erim gyerek. Lehet szereti a fiát Ender, de nekem ez már inkább majomszeretet mint őszinte anyai aggódás. Meg hogy így gügyög egy maholnap 18 éves fiúnak.... borzalom.
Meg Halitnak is beszólása, amikor egy pohár vizet kért a kölyök és rászólt Yigitre, de gyorsan hozza. Miért, fulladozott a királyfiú? Nem, csak szomjas volt. Őrület amit ezek művelnek. Ahogy porig tudnak alázni embereket. Ender is nagyon elfelejtette, honnan jött. Ahogy a fiúnak neki esett, amikor az eltörte a poharakat.
Kíváncsi vagyok, hogy fog a fiú előtt csúszni-mászni, ha kiderül, hogy a fia. Ha fog egyáltalán persze.

10/10
Helena25 2021 aug. 18. - 20:25:32 10/10 Előzmény alanis
(119/898)
Szerintem ez természetes érzelmi reakció a család részéről, hogy Yildizt okolják, hisz az apja tette ezt. Bár nem tehet róla, az igaz, de az emberek egyik legnagyobb gyengesége mások hibáztatása, magukat ártatlannak tartják.