10/10
mihenike 2022 jún. 10. - 18:38:01 10/10 Előzmény zuzuzu777
(280/900)

Szia! Ugyan ma csak 2 reszt tudtam megnezeni, de megint volt benne minden, mint a piacon. Megjelent Shaika is!!!!! Igy ird be, talän igy megtalälod: Tiltott gyümölcs 130. resz Videa.
1. Amint kitette a läbät Sahika a taxibol, märis tudtam, hogy Ö az ;) Öt követte märis Endar, akinek lefagyott a mosoly az arcärol, amikor Kaya häzänäl S. nyitott ajtot.
2. Kaya erdeklödeset nagyon felketette Yigit, annyira, hogy meg S-nak is beszelt rola, igy S. amint meglätta a fiut a cegnel märis gyanut fogott... azt mondja, hogy annyira ismerös neki. Kaya pedig kikerte az erkölcsi bizonyitvänyät es lätta, hogy egy värosbol szärmaznak...
3. Yildiz megsebesitette magät, hogy visszacsalja Halitot a häzba... Fedösztori: elcsuszott a fürdöszobaban :D a kis huncut. Bezzeg Endar megint megmondta, hogy ez csak csali... Mindenesetre Halit olyan buta, hogy visszament a häzba, eleg volt neki egy kis serüles, egy fekete neglizse es romantikus dekoräcio ... Oh allah!!!!!
4. Ahogy värhato volt, Y. megzsarolta Zehrät, igy Z. hatäsära a gyerekek is visszamentek a häzba. Szoval megint Y. gyözött.
5. Cenar es Zehra titokban taläkozgatnak, majd egyik este Yildiz kavaräsa miatt Zehra es Kaya együtt vacsoräznak, persze ugyanebben az etteremben megjelenik Endar es Cenar is,szoval kesz a dräma!!!!!
6. Most Yildiz apja el van tünve, vagyis börtönben van, amiert lelötte Irimet.

En nagyon jot elcsevegek itt veled. Engem nem zavar, ha spoilerezel es ugy lätom teged sem zavar, hogy 3-4 eves törtenetekkel traktällak :)


alanis 2022 jún. 10. - 18:17:08 Előzmény zuzuzu777
(279/900)
Hello! :)
A videa-n megtaláltam az eddigi szinte összes részt magyarul, ami lement. Pár rész lemaradás van csak. Az illető nem évadonként számozza, hanem megszakítás nélkül. Több mint 300 rész ment le eddig összesen....
Rákerestem, Sahika megjelenése a 130. magyar részben következett be, a törökben ugye 44. bölüm volt.
Linket nem tudom, mennyire engedélyeznek, de berakom azért, hátha....
https://videa.hu/tagok/v-film-2201349?sort=0&category=0&page=9

Nálam már sok rész kimaradt, mert néha belefáradok a sok zűrzavarba, kavarásba, de teljesen tényleg nem lehet elszakadni ettől a sorozattól... pffff
zuzuzu777 2022 jún. 10. - 14:54:34 Előzmény mihenike
(278/900)

Köszönöm szépen a kimerítő beszámolót! Jó, hogy vagy!
Hiába dobálom a sok csalit, egy hal se akad horogra, pedig min. 10-15-en olvassák!
Már "csak" az a problémám, hogy próbáltam megkeresni magyarul a 2. évad 94. részt, hogy lássam képileg hol vagy, de minden nyelven bejött minden, csak az nem, amit kerestem. Tudom, hogy most sokáig fognak foglalkozni Y. apjával, meg a mindig talpra esett Y. válásával.
Az lenne a kérésem, hogy amikor megjelenik Sahika (44. bölüm) azt írd meg, hogy hányadik magyar és akkor megpróbállak beazonosítani.
Akkor leszel kb. 100 bölüm elmaradással. Az biztos, hogy 2019. május valahányadikán ment le a török Tv-ben.


10/10
mihenike 2022 jún. 09. - 19:37:23 10/10 Előzmény zuzuzu777
(277/900)

Ide írd a spoileres tartalmat
Köszönöm szepen! akkor lassan vege a 2. evadnak. kb 10-15 magyar epizod.

10/10
mihenike 2022 jún. 09. - 19:32:00 10/10 Előzmény zuzuzu777
(276/900)
az elöbb felbe kellett hagynom ....


7. Cenar es Zehra nagyon aranyosak együtt ... tudom, tudom, nekem is baj van a fejemmel... de tenyleg olyan jopofa ez a Cenar :-) Es Yildiz meglätta öket, szoval most van egy info a birtokäban, amit majd felhasznälhat, hogy zsarolja öket ...
8. Yildiz be akart ällitani väratlan vendegkent a partyra, de Kaya barätunk megällitotta, mert ez a Kaya annyira bölcs .... Ezt a beszelgetest pedig Cenar figyelte ki es märis leadta a drotot Endarnak es E-nak nagyon nem tetszik, hogy Kaya szimpatizäl Y-vel ... Kayanak pedig az nem tetszik, hogy E. es Halit egy tetö alatt laknak .... haha! Micsoda bonyodalmak!
9. Lila es Emir ujra együtt ... oh Allah!
10. Amin meg nagyon jokat szoktam mulatni, az az,hogy Endar es Yildiz ugyanabba a fodräsz szalonba järnak es termeszetesen mindig összefutnak. De Endarnak ott van VIP szobäja is ... oh te jo eg! hogy ezek hogy el vannak kenyeztetve ... de meg ez sem eleg nekik! Söt! Endarnak semmi sem eleg! Bämulatos egy boszorkäny!!!!!
11. Alihan es Törpilla elhivtäk Halitot egy vacsorära, hogy kifagassäk, hogy miert akar välni ... mintha nem lenne eleg vilägos! Egyebkent ez a Halit csak Endarral, Yildizzel es szegeny Zehräval szokott csunyän beszelni, aki normälisan viszonyul hozzä, ahhoz ö is normälisan szol. Mint peldäul ezzel a Yigit gyerekkel is szimpatizäl.
12. Mivel Halit hajthatatlan, ami a väläst illeti, ezert Yildiznek sürgösen be kell vetnie valamit....Hätha mär idözközben terhes lett .... hiszen läthatjuk, hogy Endar szült egy fiut neki es kväzi emiatt bärmit megtehet ... neha csak nezek, mint Rozi a moziban, hogy ez a Halit papa, minden nönek mindent elhisz!!!!!!
13. Endar legutobbi nagy hazugsäga: Endar ugyebär fizetett Y. apjänak, ezzel közvetve ö is hibäs azert, hogy Irimet lelöttek ... erre Yildiz räjött es märis bele ültette Halit fülebe a dolgot, igy Halit ellenörizte Endar szämläjät es lätta, hogy le vett egy nagyobb összeget, igy szämon kerhette Endart ... Na mär most Endar minderre szämitott es mindenre felkeszült. Azt hazudta,hogy jotekonykodott az összegböl es azert kellett neki keszpenz mert aznap nem tudott utalni.... Oh allah es Halit elhisz neki mindent! Cenarral talältak egy naiv kislänyt az irodäbol, aki szinten alätämasztotta ezt a hazugsägot!!!!!!
14. Cenar megmondta! Ha letezne az egyetemen Bajkeveres szak, akkor Endar lenne a tanszekvezetö :-) Haha



Mära ennyi ... :)
zuzuzu777 2022 jún. 09. - 19:14:16 Előzmény mihenike
(275/900)

Számolgatós kedvemben vagyok:
1. évad 12 bölüm
2. évad 35 bölüm
3. évad 27 bölüm
4. évad 36 bölüm
5. évad 36 bölüm ez eddig 146 bölüm
6. évad 147. szeptembertől
SAhika a 44. bölümben jelenik meg,
az új Erim Argun a 75. bölüm,
Dávid és Góliát a 46. bölümben játszik utoljára.


10/10
mihenike 2022 jún. 09. - 18:11:46 10/10 Előzmény zuzuzu777
(274/900)

1. Yigit megjelent a cegnel es elsö dolga az volt, hogy belefusson az apjäba, akivel ugyan egymäs szemebe neztek, de nem ismertek fel egymäst! Viszont tenyleg hasonlitanak egymäsra! Nagyon jol megtalältäk a szineszt/szineszeket erre a szerepre!
2. Irim kivänsäga az volt,hogy Endarhoz költözzön, mert fel a mäsik häzban/palotäban, de ennyivel nem elegszik meg, ugyanis azt szerette volna, hogy Halit is oda menjen, igy ezek härman most együtt laknak Alihan regi häzäban .... haha. Szegeny kis Cenaromnak pedig vissza kellett költöznie Emirhez! Vegre együtt a nagy csapat!!!!
3. Halit bejelentette Yildiznek, hogy välni akar. persze Y. mindent bevet, hogy ne väljanak el egyelöre csak a kis sajät buta stilusäban... de azert probälkozik. Y. egyedül maradt a nagy häzban, mert a länyok nem akartak ott maradni Y-vel a häzban es Zerinhez költöztek. valamint Aysel is ät tette a szekhelyet Endar häzäba :-)
4. Yigit lenyügözte Tülint (Kaya bizalmasa a cegnel) a fotografikus memoriäjäval (vagy valami ilyesminek mondjäk) es Kayaval együtt adtak neki egy eselyt es felvettek a ceghez...
5. Irim tiszteletere szervezett az anyja egy partyt, ahol Yigit a felszolgälo, ugyanis ö olyan szorgalmas, hogy mondta Tülinnek, hogy ö ezt az alkalmi munkät is bevällja ... Ez a hozzäälläs nagyon tetszett Halitnek es Kayanak is .... kiveve Endart, ugyanis Endar egy igazi boszorkänykent viselkedett a fiuval egesz este ... Nem tudom, hogy emlekszel-e erre az estere, de ahogy Endar es Halit cirogattäk es becezgettek Irimet ... mint egy ovodäst... pedig Irim is mär 17 eves! szegeny Yigit pedig vegig nezte! Persze nem tudhatta, hogy 23 eve Endar szegeny volt, mint a templom egere, ugyhogy mär most gyülöli. Viszont Irim nagyon kedvesen beszelt vele. Ez az Irim amugyis egy balfek! Borzalmas!
6. David es Goliät drämäja is folytatodik, megpedig az ex-ex-barätnö Elif miatt, akinek a hatäsära Törpilla felvett egy Hazal nevü ex-ex-ex-barätnöt a ceghez .... na most tenyleg tulreagälta Törpi es Alihan helyeben en biztos feneken billentettem volna ...



folyt.köv.
10/10
mihenike 2022 jún. 09. - 17:30:52 10/10 Előzmény zuzuzu777
(273/900)
Szia! En annyit tudok, hogy ahol en tartok az a 129. magyar resz es ez azt jelenti, hogy a 2. evad 94 resze...
Hogy ök ezt most hogy szämoljäk, azt nem tudom :-) de azert valamennyire csak figyelembe veszik legaläbb az evadvältäst .... Ugyhogy en csak addig nezem, amig van hozzä magyar szinkron :-) Illetve azt nyomoztam meg ki, hogy a HU TV-n 2021. märciusäban kezdtek el vetiteni. Remelem "joszokäsukhoz" hiven nem fogjäk abbahagyni/felbehagyni.
zuzuzu777 2022 jún. 09. - 14:02:12 Előzmény mihenike
(272/900)
Most nézem, hogy jó nagyot ugorhatott a HU Tv, mert itt már megy az 5. évad. Ez nem tudom, hogy mit jelent, magyarul nem nézem, de nálam kronológiában jól megy még a 4. évad. Belenéztem a magyarba, hát a 324, ami itt megy még nagyon el van maradva, viszont a "holdpont" szerint ez már a 430. Szóval ez is olyan, mint az időjárás. :-(........... :-) Egyet ide, egyet oda.
Biztos akad, aki elmagyarázza.
zuzuzu777 2022 jún. 09. - 10:47:53 Előzmény mihenike
(271/900)

Kezdem a végével: Te írtad, hogy szeptemberben lesz a 147. bölüm (lusta vagyok visszalapozni) 06.13. hétfőn lesz a 146. utána szeptemberben a 147. Ez az én olvasatomban is 3 hónap pihenő.

Magyar Tv. május végén kb. 430 HU rész, ami azt jelenti, hogy mindenképpen van még a 147. bölüm után legalább 100-110 magyar. Tudod, hogy csak egy tollvonás és már abba is hagyják, habár állítólag nagy a nézettség, mert kíváncsiak az emberek, hogy meddig megy el az emberi "embertelenség"

1. Vársz még egy kicsit és jön Sahika + Ender + Yildiz, a 3 muskétás, és Y. azannya a negyedik! Azért el fogsz gondolkodni, hogy melyiket is "neszeressed"

3. Kayába nem fogsz csalódni, csak túl hiszékeny és mindenkinek mindent elhisz, különösen Sahikának.

Amennyiben láttad már YIGIT-et, akkor ugye kiköpött mása Kayának?

Cenar és Zehra nagy sokára eljutnak az első csókig, utána nagy sokára elutaznak BiH-be, de nagyon gyorsan vége lesz.

Sajnos Ender fia Yigit is elhiszi Sahika meséit és teljesen az anyja ellen fordítja, annyira, hogy meg is akarja ölni.

Erim vetet az apjával egy új kastélyt (többször nagyobb, mint a mostani), mert "rossz emlékei vannak!
Mi van a cukorkáddal? :-(


10/10
mihenike 2022 jún. 08. - 17:37:53 10/10 Előzmény zuzuzu777
(270/900)
Szia :) ha ilyen jol tudok haladni, akkor lehet, hogy szeptemberre utolerlek :-) ki tudja ...


Välaszok: 1. Engem annyira Törpilla nem irritäl, mint Yildiz, engem csak az idegesit, amikor el kezd felteknykedni.
3.Eddig Kaya valoban szimpatikus, az egyetlen epeszü :-) es ma mär mutattäk a 23 eves fiut, akinek meg nem jegyeztem meg a nevet.

A mai eszreveteleim:

1. Az öreg roka, Musztafa, felkereste Zeynepet es olyan nyugodtsäggal, mintha legaläbbis az idöjäräsol beszelgetnenek, elmondta Z-nek, hogy ö ölte meg az apjät es, hogy Y-vel csak feltestverek ... mindezt a cegnel tette, szoval Alihan kidobatta az epületböl. Ezzel pärhuzamosan Endar magähoz rendelte Y-t es beszämolt neki Musztafärol, Y. rohan Z-hez, Z. pedig Aszumähoz .... ezzel kesz is az uj dräma!!!!! <persze Z. neheztel az anyjära es nem is akar vele beszelni.

2. Öreg Roka nem kapott több penzt Halittol, igy elment a villähoz, hogy megölje H-t, de veletlenül Irimet/Erimet talälja el ... Na kerem szepen, a feszültseg a tetöfokära hägott .... Kezdödik Yildiz hanyatläsa, mert most aztän meg jobban utälja mindenki!

3. Cenar es Zehra randiznak/ismerkednek, de termeszetesen titokban, mert, ha ezt valaki megtudnä, akkor kitörne a 3. viläghäboru. Elmentek moziba, de ott meg összefutottak Lilaval es Emirrel (mert, hogy azok megint együtt vannak), aztän valamit hazudtak nekik, hogy ne bukjanak le s vegül 4-en neztek meg egy filmet. Rettentöen jot nevettem ;-)

4. Halit egyre rosszabbul bänik Yildizzel, amit a mi kis kedvencünk egyre rosszabbul visel. Eddig tudomäst sem vett a sertesekröl, de most, hogy az anyjät is bäntjäk nagyon maga alä került. Peldäul Aszumänt ki kellett vinni a buszällomäsra es Kaya ajänlotta fel, hogy elviszi öket, mert ö empatikus es megsajnälta a ket nöt. Söt meg azt is mondta Y-nek, hogy ne hagyja magät es älljon ki magäert.... Amig ezek ketten käveznak, addig Aszumän leszällt a buszrol, mert el akar bucsuzni >Z-töl.... nem tudom, hogy mit fog meg kavarni .... Szoval Yildiznek eszebe jutott minden szep dolog, amit Halit a kapcsolatuk elejen igert neki, es, hogy abbol nem teljesült be semmit es valami nagyon sunyi csillogäst lättam a szemben ... azt hiszem mostmär addig nem äll le, amig ki nem deriti Endar legnagyobb titkät.

5. Közben Endar es Kaya együtt töltöttek az ejszakät es egesz normälisan viselkedtek egymässal...., ami ebben a sorozatban igen meglepö :-)

6. A nagy semmiböl pedig felbukkant a 23 eves fiu (nem tudom a nevet...) Persze a fiu bosszura vägyik! Mi mäsra? hiszen nem tudhatja, hogy Endar asszony 23 evvel ezelött szegeny volt es nem tudott volna rola gondoskodni! Ha mindent jol ertettem, akkor Endar es Kaya meg az Argun ceges idöszak elött, a putriban voltak szerelmesek, de Kayat külföldre küldtek tanulni es akkor adta örökbe a gyereket Endar. Kesöbb meg egyszer összejöttek, amikor mär Halit cegenel dolgoztak, de akkor sem mondott neki semmit a gyerekröl es Endar inkäbb Törpapät csäbitotta el, mert neki több penze volt!
Ugyan a fia nem tanult semmit, viszont van valami különleges kepessege, amivel fejben nagyon gyorsan tud szämolni ... ezzel akar bejutni az Argun Holdingba ... na kiväncsian värom :-)

7. Közben Elif (Alihan egyik ex-barätnöje) összebarätkozott Zeyneppel, de csak azert, hogy tönkre tegye az ujdonsült häzasok eletet es szervezett egy partyt, ahova meghivta Alihan összes regi barätnöjet ... haha :-) na mindegy, ez nagyon mexikoi-szappanoperäs szäl!!!! Na ilyenkor idegesit Zeynep!!!! Azok utän, amin keresztül mentek Goliättal, meg mindig feltetelezi rola, hogy megcsalnä....???? na neeeee!!!!!!

8. Amin meg nagyon jokat szoktam mosolyogni, az Aysel/Aiszel, a bejäronö! Az elejen mennyire utältäk egymäst Yildizzel, most pedig Ö az egyetlen barätnöje es, ahogy Aysel mondja neki, hogy "igen asszonyom, igaza van asszonyom" - nagyon vicces!

9. Volt egy olyan jelent, amikor Y. felpofozta Endart es E. märis rohant Halithoz ärulkodni, erre Halit mondja, hogy "Yildiz nagyon jol tette, te pszichopata" na ezen is nagyon jot nevettem. Ez a Halit annyi növel vette körbe magät es egyiktöl sem tud megszabadulni ... es meg csak most jön Sahika! Mär annyit irtäl rola! Nagyon kiväncsi vagyok rä!

10. Irim fel visszamenni a häzukba, miutän megtudja, hogy Yildiz apja lött rä, ezert Endarhoz fog költözni... na ezert Halit ismet nagyon megharagszik Yildizre ... es tulajdonkeppen mindenki a csalädbol.



ui. akkor neked hetfön jön meg egy resz,utäna pedig nyäri szünet?

zuzuzu777 2022 jún. 08. - 16:32:04 Előzmény mihenike
(269/900)

De jó, hogy vagy!
1. Engem végig az zavart, hogy van vagy 60 cm közöttük! Jó, nem csak ez, de
Törpit néhányszor elfenekeltem volna.

2. Az "öreg róka" ha emlékezetem nem csal olyan pofára esésben lesz része, hogy arról koldul.

3. Már valamikor írtam, hogy Kaya a leg-leg-leg! Mindenben a leg-, csak egy nagyon nagy baja van és ez a kishúga: Sahika! Mindent elhisz amit S. mond és sajnos ő a legundorítóbb boszorkány a hármuk közül. Y. és E. , akinek a 23 éves fia nagyon csalafinta módon kerül elő, (kiköpött mása Kayanak, amint meglátod, rögtön kapcsolsz) természetesen ekkor már megjelenik S., aki miután megölte a férjét Svájcban, hazamenekül a felelősségre vonás elől, a "buta" bátyja ezt a mesét is beveszi, amit S. tálal neki.

4. Megint itt a dillema, hogy Y. okos, de butának tetteti magát, v. fordítva.

5. Tudod ki fog órákat várni arra, amíg Y. átveri Törpillát, elcsalja, átöltözteti, ez mind csak néhány óra kérdése és a tűző napban ott áll a násznép (no neeeeeee)

6. Már eléggé halad a sorozat, de Endernek Cenar még mindig az alárendeltje! :-(

7. Zerin és Asuman "párbajára" emlékszem! Jó volt! :-)

8. Nyugi, nyugi, jön még kutyára (Yildiz) dér!


köszönöm szépen, csak azt sajnálom, hogy érdemben nem vitatkozhatunk (HERCAI), de úgyis utolérsz! :-)
10/10
mihenike 2022 jún. 07. - 18:17:28 10/10 Előzmény zuzuzu777
(268/900)
Szia!!!! Az ember länyänak ideje sincs felocsudni az egyik drämäbol, hip-hop mär ott is van a mäsik dräma :-)


1. Mivel turbo tempora kapcsoltam a hetvegen, igy egy nap alatt sikerült Törpillät 3-fele menyasszonyi ruhäban lätnom :-) Az elsö, amikor is megszökött. Gyöngyörü volt :-) A repülöteres jelenet, amikor Goliättal egymäsra talältak az valami könnyfakaszto volt :-) Dündär mindennek szemtanuja volt, elöször gondolta, hogy azonnal lepuffantja öket, de kesöbb leällitotta a fiveret, Kurbänt, hogy nem fogjäk talän ennyi ember elött megölni öket ... ???? :-) csak nem ... A naiv kis Törpi pär nappal kesöbb beszällt Dündär autojäba, aki szepen elrabolta, majd ugyancsak menyasszonyi ruhäba öltöztette es kenyszeritette, hogy menjen hozzä felesegül, különben szetlövik Aszumän fejet. Szerencsere viszonylag gyorsan megtalältäk öket es Dündar apja megigerte, hogy amint lehet azonnal ervenyteleniti a häzassägot. Juhu! A harmadik pedig az "igazi" esküvö, amit Alihan titokban szervezett meg Zeynepnek. Nagyon romantikus volt meg minden. Nagyon szep volt mindenki. Meg is hatodtam. De ha belegondolok, hogy ez igy mekkora marhasäg... En mäsfel evig szerveztem az esküvömet, mindent az utolso reszletekig megterveztem, törpilla pedig meg csak a sajät ruhäjät sem välaszthatta ki ... Na mindegy, ez csak egy film. Rettentö romantikus ez az Alihan ;-) Persze az esküvöt azert meg jo nehäny kavaräs megelözte, Zeynep azt hitte, hogy Alihan megcsalja, es amikor megerkeztek az esküvö helyszinere, akkor Z. azt hitte, hogy most mässal fogja rajta kapni Goliätot.... :-)

2. Elökerült Mustafa Yilmaz is, akit hirtelen felinduläsbol leszurt Aszuman es märis a nagy-kislänyät hivta segitsegül. Persze Halit kiborult, de penzzel ugyebär mindent meg lehet oldani... A rendörsegen mondja Yildiz , hogy " A ferfit, aki megtämadta Anyämat Mustafa Yilmaznak hivjäk, apämat is igy hivtäk, de ö mär regen meghalt" Oh Allah, ha a butasäg fäjna ;-) Aztän persze kiderült, hogy ö megis az apja, de Zeynep egyelöre nem tud rola ... Hiszen ö nem az igazi länya, igy Mustafät nem is erdekli. Na amikor mindenki azt hitte, hogy mär többet nem lätjuk Mustafät, akkor ujra megjelenik, mert a penzt, amit Halittol kapott eljätszotta kartyän es visszatert.... meghozzä Zeynep szomszedsägäba (helyesbitek, ekkor mär törpi nem lakik ott, mert mär együtt laknak a hites uräval) .... igy összehozza a sors Emirrel es Cenarral, az öreg roka összerakja a kepet, hogy ki-kicsoda es talälkozot beszel meg Endarral, hogy belöle is penzt csikarjon ki azzal az infoval, hogy ö Yildiz apja, megölte Törpilla apjät es eddig börtönben ült!!!!

3. A harmadik nagy durranäs, pedig az volt, amikor Irim megjelent Kayäval karöltve a repülöteren es Endarnak lefagyott a mosoly az arcärol.... Valoban gyanuba keveredett, hogy Irim nem is Halit fia, hanem Kayae (de ez a pletyka eddig nem jutott el Halit fülebe), de a särmos Kaya, ahhoz kepest, hogy milyen örültek vannak ebben a sorozatban, igencsak intelligens es szepen csendben csinältatott egy DNS-tesztet, amiböl kiderül, hogy Irim nem az öve. Viszont nem järt messze az igazssägtol, mert (ahogy mär te is irtad)Endar valoban terhes volt töle (23eve) es örökbe adta a gyereket ... Na ez a fiu meg nem került elö!

4. Yildiznek is feltünt, hogy Endar es Kaya koräbbol ismerik egymäst, ugyhogy magännyomozonak ällt es a putriban nyomoz Endar utän ... illetve egy regi alkamazottat faggat, aki 20 eve a cegnel dolgozik. de mivel ez a nö lojälis mindenkihez, igy nem mond Y-nek semmit, viszont bemärtja Halitnäl, hogy tul sokat jär be hozzä pletykälni ... haha. Az alkalmazott bemärtja a fönök feleseget!!!! haha :-)

5. Törpilläek esküvöjen összemelekszik Zehra es Cenarka!!! na ebböl meg mi lesz?????

6. Ja igen, Alihan oda adta a regi häzät Endarnak es most Endar meg Cenar ujra együtt laknak :) szegeny Cenar! nem tud megszabadulni Endartol :-)

7. Zeynepek esküvöje utän megjelenik a häzban Zerin es Aszumän asszony a gyerekeik hozomänyäval, na ez nagyon vicces jelenet volt! De Zerin annyira felidegesitette magät, hogy majdnem szivrohamot kapott Aszumän miatt. Be is vittek a korhäzba. ugyan nem lett komoly baja, viszont Alihan most beköltöztette magukhoz, mert aggodik erte. Haha.

8. Lilänak most van egy Küzey nevezetü uj pasija, de ez a Lila valoban nagyon unalmas karakter. Emir viszont meg mindig Lila utän szaladgäl, pedig mär Halit meg Zerin is belenyugodtak, hogy ö a barätja, de megis szakitottak. na jol van, ez nekem magas ;-)

9. Zehra meg nem ir könyvet. Ugyan miröl fog irni könyvet? hiszen szegeny semmihez sem ert. Viszont, ahhoz kepest, hogy mär ket felre sikerült häzassäg volt, most eleg jo passzban van. Csak nem mutassäk oldalrol, mert nagyon csunya az orra meg az ädämcsutkäja :-)

ui. igen, en ertettem a "häny gramm arany cimü törtenetet" -viszont azt nem ertem, hogy Yildiz, hogyan uszta meg megint .... hogyan lehet Halit ennyire ostoba ... ?????

OFF YEMIN ez mär beteges ... hogy lehet ilyen hosszu????


zuzuzu777 2022 jún. 05. - 10:55:51 Előzmény mihenike
(267/900)

3. Ez az, már Zehra is kezd kiismerhetetlen lenni! Kezd Y.-re hasonlítani a meggondolatlanságaiban. Könyvet írt már? Amennyiben nem, úgy ott is lesz kavarodás, és észszerűtlenségek. Tedd a kezed a szívedre és mondd meg, hogy melyik török sori "normális"? :-)
4.. Nem akarok badarságot mondani, de akivel hazajön Londonból, az Ender volt szerelme( a nagyobbik fia apja), akire rá akarják verni, hogy Erim apja(KAYA) és nem Halit, de lehet, megint előre szaladtam. (Itt is lesznek fura helyzetek a DNS körül)
5. Yildiz, Yildiz, Yildiz, állandóan megússza (a mai napig) persze józan emberi ésszel ez lehetetlen. Te teljesen megértetted ezt az arany vásárlásos dolgot? Ugye azt már észrevetted, hogy Y. súlya plusz-mínusz 10 kg.
6. Nem ugrik be Góliát új barátnője, a volt osztálytársa, aki azt hiszi, hogy Góliát az övé, mert együtt voltak USA-ban és ott volt BiH?
7. Tehát holnap(hétfő) 145.bölüm, utána még 1 bölüm és nyári szünet. Jól értettem?
8..Amennyiben eddig nem jelent meg KAYA, úgy jön Londonból és utána jelenik meg SAHIKA, akkor kezdődik Y. hanyatlása és bukása.
9. Még egyszer köszönöm, hogy így vissza-vissza viszel a múltba. Azért szólj, ha mégis zavar, hogy néha előre szaladok, de már nem nagyon emlékszem a kronológiai sorrendre.
10 Az, hogy szeptemberben jön az 5. évad, az azt jelenti, hogy nem lesz vége egyhamar. ( A YEMIN 435. bölüm, még nincs vége, de nem is nézem!) :-(


10/10
mihenike 2022 jún. 04. - 15:33:08 10/10 Előzmény zuzuzu777
(266/900)

1. meg volt a nagy läny - es legenybucsu :) Egyik rosszabbul sikerült, mint a mäsik.
2. Halit feje megert minden penzt, amikor hazaerve ott talälta a 4 nöt es a vizvezetekszerelöt!!!! Nagyon vicces volt!!!!
3. Zehra es Kemal elvältak. Zehra ujra alkoholista lett.
4. Irim uton van haza Londonbol.
5. Yildiz megint meguszott egy hazugsägot, amikor Halit azzal bizta meg, hogy vegyen aranyat egy regi alkamazottjänak az unokäja születes alkalmäbol, de Y. kevesebbet vett es a maradekot eltette magänak.... na mindegy, ez Endar jovoltäbol Halit fülebe jutott, de Y. megint ugy intezte, hogy sajät magät hozta ki äldozatkent es Halit megint elhitte neki a hazugsägot.
6. Törpilla feltekeny Alihan uj barätnöjere.


zuzuzu777 2022 máj. 30. - 12:32:33 Előzmény mihenike
(265/900)

Amennyiben jól emlékszem, akkor törpi leánybúcsúja elég szaftos lesz! Valami villany v. vízvezeték szerelő lesz a vetkőző fiú pénz szűke miatt!
Z. anyjáról én nem emlékszem, hogy tudnék is valamit, más esetleg? Lehet, hogy van, csak nem maradt meg a tekervényeimben!


zuzuzu777 2022 máj. 30. - 10:35:10 Előzmény Magenta99
(264/900)
Miért nem csatlakozol? Én sem emlékszem teljesen az 5 év előttiekre, lehet néha hibázok is :-(. Mihenikével összeszoktunk a Hercai alatt (az se volt kevés, talán 2-3 év). Besegíthetnél és felidézhetnéd a régi szép időket. Volt nekünk egy Malvinunk, de szőrén szálán.....
Veled már úgysem vagyunk ismeretlenek!
10/10
mihenike 2022 máj. 30. - 08:02:50 10/10 Előzmény zuzuzu777
(263/900)



Szia, köszi-köszi :-) szeretem a csevegeseinket :)

1. Lassan mär sajnälom ezt a Kemalt, mert most ugy lätom rajta, hogy tenyleg megkedvelte Zehrät (na persze nem szerelmes bele ...)

5. Irim lassan visszater, mert mär hivta az anyjät is, hogy rosszul erzi magät Londonban ...

7. Igen-igen, en tudom/emlekszem Endar tervere, de Halit papa sosem fogja megtudni? Na mindegy, ez mär törtenelem :-) Mär senkit sem erdekel :-)





Alapvetöen ennek a sorozatnak se füle, se farka, viszont borzasztoan szorakoztato, ezert nezem :-) Micsoda marhasäg mär az is, hogy Halitot körbe veszik a volt asszonyok... Peldäul Zerin csodälattal nez rä az ex-ferjere es idökent el is felejti, hogy Ö csak az ex-ferje. Többször volt mär ilyen nyelvbotläsa, miszerint Halit a ferje ... haha :-) Endar gyülöli Halitot es tönkre akarja tenni, de azert mindig ott van a közeleben. Most ugyebär eppen megszerezte Zerin reszvenyeit, es mondta neki H., hogyha mär itt van akkor dolgozzon ... Apropo!!!! Mit is ert Ö az üzlethez? mit tud Ö ott erdemben dolgozni...? :-) Ezzel szemben Zehra anyjärol sosem esik egyetlen szo sem ... es H. szo szerint gyülöli a legnagyobb gyereket! Persze Z. valoban ostoba ... de azert ezt a sok megaläztatäs nem erdemli meg ... Peldäul Lilarol tudjuk, hogy egyetemre jär es jo tanulo... Z. nem tanult semmit, hogy mindig csak otthon ül es/vagy a pasik utän fut vagy pedig iszik, ha magänyos.

Törpilla torturäja sem semmi. Ugyebär Goliät bejelentette, hogy elmegy Amerikäba, mert nem karja lätni Törpit, mert fäj neki; hogy mässal van ... Viszont most Goliät is megy Dündär legenybucsujära .... Na meg ekkora marhasägot :-) Kiväncsi leszek, hogy Yildiz milyen länybucsu-partyt szervez :-)

Viszont a forgatokönyviroknak nincs ki mind a 4 kerekük, ha tenyleg visszahozzäk Törpit es Goliätot :-) de lehet, hogy ez jelenti a veget :-) ezzel foglaljäk keretbe a sorozatot :-)


10/10
mihenike 2022 máj. 30. - 07:14:33 10/10 Előzmény zuzuzu777
(262/900)

Oh Allah! Na neeeeeeeeee


10/10
mihenike 2022 máj. 30. - 07:14:10 10/10 Előzmény Magenta99
(261/900)
Szia!!! En vagyok elmaradva, mert en kb.2 honapja kezdtem el nezni, szoval en 2018-ban järok, Zuzuzu pedig napra kesz :) :) :)