10/10
mihenike 2022 ápr. 30. - 11:12:25 10/10 Előzmény Helena25
(239/899)

ez nagyon vicces, en most pont itt tartok, az ekszer-mizeriänäl es en is pont ezen gondolkoztam, hogy Halit nem tett toväbbi lepeseket ... egyszerüen elhitte Yildiz hazugsägät, hogy az a bizonyos ceg mäsokat is ätvert, azzal, hogy az ekszereket hamisnak titulältäk ... Mondom en, hogy tisztära,mint a Sorsok utvesztöje :) Szoval a ceget nem vette elö Halit es nem järt utäna, igy Yildiz megint meguszta ...


10/10
mihenike 2022 ápr. 30. - 10:51:57 10/10 Előzmény Helena25
(238/899)


sziasztok. en kb 1 honapja kezdtem el nezni a sorozatot, de magamban en is mindig a sorsok utvesztöjehez hasonlitom, ugyhogy lätom, nem vagyok ezzel egyedül :-) nekem Yildizröl es Ednarrol mindig Efsun es Hülya pärosa jut eszembe :-)

10/10
mihenike 2022 ápr. 29. - 16:18:28 10/10 Előzmény zuzuzu777
(237/899)
Szia!!!! Üdvözöllek :) Megint volt egy kis idöm nezni Yildiz es Endar kalandjait.
eljutottam a magyar felbontäs szerinti 75. reszig es azt kell mondjam, hogy imädom :D nem birom abbahagyni :D




1.Yildizt toväbbra is ki nem ällhatom, annyira buta es bosszanto.

2. Kedvencem pedig Cenar .... Az egyik kedvenc beszoläsa:
Cenar es Emir egyik pärbeszede: Ez a Halit olyan mint törppapa, mert neki mindenki a ronoka, csak eppen nem kek!!!! Na en ezen akkorät nevettem, hogy mär fäjt a hasam is :D Bär ez lehet, hogy csak a magyar forditäsban van igy? lehet, hogy a törökök nem ennyire szellemesek? :)


3. Yildiz akkor is hazudik, amikor kerdez! Meg csak a 75. resznel tartok, de mär nagyon rossz a häzassäga Halittal/Törppapäval :) szoval nem tudom meddig lesznek häzasok... Es az a huza-vona a terhessege körül... Elöször behazudja, hogy terhes, aztän pär napon belül tenyleg teherbe esik, majd pär napon belül el is vesziti a babät, de csak akkor mondja el Halitnak, amikor büntudatot tud benne kelteni ... Meg ilyet!!!! Illetve meg az az aktuälis, hogy ket ekszerböl csinältatott mäsolatot, majd jöttek a szakertök es räjöttek, hogy ezek bizony hamisak, de ezt is meguszta, mert nem müködtek a kameräk, igy Halit nem jött rä, hogy ö a bünös es Kemal (ex-24.oräs-ferj) segitsegevel visszaväsäroltäk az eredeti ekszereket es visszacsempesztek a szefbe!!!!! Egyetlen pozitivum benne, hogy szereti a testveret. Hu, es anyjuk! na az is megeri a penzet! Borzalmas!

4. Alihan räjött/bär nem tudom,hogy ennek a szälnak mi lesz a vege, hogy tenyleg igy van-e, vagy tevuton jär-e??? Egyszer irtad, hogy valamit nem jol lätott Goliät, szoval nem tudom, hogy akkor Goliät anyja es Halit valoban szeretök voltak-e vagy sem :D /hogy az anyjänak Halittal volt viszonya, es teljesen megvadult! Elvette Endart!!!!! Szegeny Zeynep pedig pont aznapra tervezte a länykerest/vagyis fiukerest! Cenarkäm pedig olyan aranyos volt!!!! Inkäbb Zeynep oldalära ällt, mint Endarera ... Viszont ha Halit es Alihan apja legjobb barätok voltak, akkor az milyen mär, hogy a növere hozzäment az apja legjobb barätjähoz???? ennyivel idösebb lenne näla Halit? nem lätszik rajta ... de ilyeneken ne is akadjunk fel :)

5. Ami meg a Hercais Reyyant illeti... mekkora vihart kavart :) kb. volt 2 randija Alihannal, majd A. visszament Z-hez es a Pilotakisasszony annyira megkattant, hogy repülövel elrabolta Alihant, de A. egy akkora szuperman, hogy meg repülöt is tud vezetni es a pilotanö gyorsan sittre került.

6. Endar es Alihan terve nem igazän jött össze, Halit papa, Zerin es Zeynep kisasszony összefogtak ellenük. Milyen meglepö, hogy mostmär Zerin is kedveli Zeynepet, bezzeg amig Alihannal együtt voltak, addig utälta.

7. Kemal+Zehra: szoval irtad, hogy Kemal urfi valoban csalo es valojäban nincs vagyona! na erre nagyon kiväncsi leszek, mert most Ö a harmadik legbefolyäsosabb pasi a sorozatban Halit es Alihan utän :D Zehra megdöglik erte (irtad, hogy hozzä is megy felesegül), miközben Kemal csak Yildizt akarja feltekennye tenni. Es ugy tünik, hogy Yildiz meg Kemalba szerelmes, dehät Halit vagyona csäbitobb, mint Kemal urfi.
Zehra egyre csunyäbb a szememben :D de lehet, hogy csak azert, mert bebeszeltem magamnak, hogy transzvesztita ... Viszont szeretem, ahogy beszologat Yildiznek :D

8. Cenar es Emir barätom összeköltöztek megpedig Zeynep szomszedsägäba :D ezen is nagyon jot szorakozom. Emir es Lilla szerelmet nem tudom hova tenni ... ez most komoly vagy Lilla csak azert csinälja, hogy bosszantsa a szüleit ...?

9. Komolyan a legnormälisabb az összes közül Irim :D bär ahogy Yildiz szokta mondani, ebben a häzban csak megbolondulni lehet, szoval lehet, hogy ö is lassan megbolondul.

10. Yildiz es a hazugsägai: amikor ott volt az anyja es elvesztette a babät, de nem szolt a kedves Halitnak, akkor mondta neki az anyja, hogy legyen erös es taläljon ki valami hihetö hazugsägot blabla. Erre Yildiz: Anyäm nekem mäsbol sem äll az eletemben, minthogy a ferjemnek hazudok es az egesz häzat megtevesztem :D Es sosem bukik bele a hazugsägaiba???? ha nem, akkor nem is annyira buta, akkor inkäbb okos :D vagy ahogy te irtad okos-buta :D




zuzuzu777 2022 ápr. 17. - 10:50:09 Előzmény mihenike
(236/899)
Ja, az új srácra (EMIR) azért figyeltem fel, mert a vezetékneve: Rutkay (egy T-vel), de tiszta török, csak nincs bajusz-szakáll. Fene tud eligazodni rajtuk, náluk is van ATTILA, csak máshogy írják: ATILLA.
A keresztnevek pedig egyenesen elbűvölőek. Minden növény, virág, hegy, tenger, földrész stb a keresztnevük, de úgy, hogy nem is tudod eldönteni, fiú v. lány. Pl. DENIS az fiú is meg lány is, de sok ilyen van.
zuzuzu777 2022 ápr. 17. - 10:43:09 Előzmény mihenike
(235/899)

Azért nekem is jó, hogy így vissza-vissza emlékezem általad (ez azért nem Hercai)
1. Ender ki fog esni a kegyeidből, de Dzsenar (a kis pletykásunk) EMIR-el, (az új bursai fiú) végig (ill. a mai napig) olyan párost fognak alkotni, hogy végig fogod nevetni(?!) a jeleneteiket! Fogják ők még rendesen keverni a kakit!
2. No látod, R. hozza magát úgy mint a H-ban, - buta liba, de nyugtával dicsérd a napot! ) Lefeküdtek már Góliáttal? Hozzá fog költözni és Törpi rajta kapja őket! Amerika az még jóval odébb van (ha most még nem szállt repülőre Góliát hivatalos ügyben vidékre utazva)
3. Hááát az ex férj még a templom egerénél is szegényebb, de csaló, arra is elég sokáig kell várni, amíg kiderül, de Y. itt is közbeszól.
4. Jön még kutyára dér!
5. Hozzá is megy feleségül!
6. Mit vársz egy 135 magas, 35 kilóstól? :-), :-) :-)
Néha el-el szólom magam, de tudom, hogy anno nem bántad, ha valamit megtudsz előre. Nem nagyon tudom, hogy kronológiailag hol vagy, de ha zavar, szólj! Ide írd a spoileres tartalmat

Külön köszönöm, hogy van orrom!
10/10
mihenike 2022 ápr. 16. - 14:18:48 10/10 Előzmény zuzuzu777
(234/899)
Szia!!!! köszi, hogy irsz annak ellenere, hogy ez neked visszateres 2018-ba :-)

A kerdesedre nem tudok erdemben välaszolni, mert meg annyira az elejen vagyok es öszinten szolva Yildizt meg az ovodäs hülyesegeit ki nem ällhatom :-) Nekem Endar es Cenar viszik a pälmät olyan szempontbol, hogy nagyon jol hozzäk azt, amit hozniuk kell :-)


1. Cenar barätom el kezdett szimpatizälni Zeyneppel a Zeynep vs. Pilota Reyyan vs. Alihan ügyben, de megkerte Z-t, hogy ne mondja el senkinek, mert ha ezt megtudja a kedves nöre, akkor elve fogja az erdöben eläsni :-) haha Plussz Alihan felvette Zeynep kis barätjät, aki Bursäbol jött es most ök ketten sziporkäznak Cenarral az irodäban.
2. Pilota Reyyan olyan ostoba, hogy azt, hiszi, hogy Alihan 2 randevu utän meg akarja kerni a kezet, ugyanis megtalälja a gyürüt, amit Alihan anno Z-nek vett. Na ebböl akkora kalamajka lesz, hogy Alihan vegre valahära megkeri törpilla kezet. Remelem mostmär el is veszi es ahogy irtad elrepülnek Amerikäba ... vagy arra meg värhatok? :-)
3. A 24 oräs ex-ferjröl kideült, hogy gazdag es betärsult Halithoz!! oriäsi volt! Es kiderült, hogy Yildiz eltitkolta elöle, hogy ki a ferfi es most kezd el Halit nagyon csunyän beszelni Y-el, amit en külön elvezek :-) nem tudom, hogy miert van bennem ez a nagy ellenszenv Yildizke iränyäba ... Ugyhogy nem sokäig tartott a fene nagy boldogsäga ennek a buta libänak.
4. alapvetöen nem ertem, hogy Halit miert gyüjtögeti a volt-felesegeket es azokat eltartja. pl Endärnak mär a harmadik lakäst berli ki, Endarral viszonyt folytat Y. häta mögött es nem engedi meg neki, hogy mäsokkal randizzon! behalok ezen a Telapon :-)
5. Ugy lätom, hogy Zehra länyomnak megtetszett a 24 oräs ex-ferj, föleg, hogy mostmär tudja, hogy nem csak egy soför, hanem gazdag is.
6. Es az milyen mär, hogy Zeynep mindig a läbäval nyitja ki az ajtot a lakäsäban? :-)
7. Pilota Reyyannak = Hiranak annyira rosszul esett, hogy 2 randevu utän dobtäk, mintha legaläbbis Alihannal 20 evig lettek volna häzasok. Azt mondja Alihan, hogy ez a nö egy pszichopata erre Hakan (Hercais Harrun): äää dehogy, hiszen Ö Pilota es rengeteg pszichologiai teszten esett ät :-) haha





Es vegül ezredjere is ... Nem lehet abba hagyni, pedig en meg sehol sem vagyok a saccperkb. 414 reszhez :-) .... haha Nem is ertem, hogy miert pazaroltam az idömet a Hercaira, inkäbb neztem volna ezeket mär koräbban. De nem baj, mert igy legaläbb egymäsra talältunk a Forumon. Tudom, tudom, pedig te mär vagy 1 eve mondtad/irtad :-)


zuzuzu777 2022 ápr. 15. - 14:09:32 Előzmény mihenike
(233/899)

Tudod, szívesen írogatok Veled, mert megszoktuk egymás "hülyeségeit", de itt az a probléma, hogy fényévekkel vagyok előtted és így nem tudok a hasznodra lenni (nem úgy, mint a HERCAI) Eddig 138 bölüm x 120'= 16.560' : kb 40' = eddig sacc per kb 414 magyar rész (durván)!
1. Mit esznek ezen az undorító fehér hajún? Hát a pénzét! Ender majdnem mindenkivel lefekszik!
2. Nyugi, nyugtával dicsérd a napot, még miket fognak ezek ketten csinálni?! (lesznek körömrágós jelenetek is)
Nos igen most írom le századszor, hogy ABBAHAGYHATATLAN!!!
6. IGEEEN! a furulya!
7. Megjelenik, de figyelj oda, mert folyamatosan olyan átalakulásokon, mint anya és lánya senki nem megy át!
A szereplők pedig jönnek-mennek, mint már írtam kb. 7-11 az állandó a kb. 50-55-ből, akik cserélődnek, de ennyien mindig vannak!
Tudod min gondolkodtam el? Amennyiben nagyon-nagyon meg kellene a leges-legpozitívabb szereplőt (mint karakter) határozni, TE kit jelölnél? Szerintem butaságból Y. vinné a pálmát!

Ide írd a spoileres tartalmat [/spoiler]
[/spoiler] [/spoiler]
10/10
mihenike 2022 ápr. 14. - 18:44:57 10/10 Előzmény zuzuzu777
(232/899)
Szia!!!!! Köszi, hogy irsz :-) nezem, ahogy idöm engedi, de minden perce megeri, mert igaz, hogy egy nagy marhasäg, de rettenetesen szorakoztat :-) Es nem lehet abbahagyni!!!!!

Nälam a következö a helyzet
1. a Telapo feltekeny Endarra es meg is csalja vele Yildizt!!!! Zerin pedig egesz eleteben arra vär, hogy Halit visszamenjen hozzä! Mit esznek ezek Haliton?
2. Visszaszivom, hogy Zeynep es Alihan ernek valamit! Ök sem normälisak :-)!!! ez a vergödes, ami köztük megy, mär kibirhatatlan!!!!
3. Kedvencem Cenar, aki most epp burnout-ban szenved, mert tul sokat dolgozott Alihan cegenek es hiänyoznak neki a Zeyneppel valo veszekedes!!!! Behalok a dumäjätol :-)
4. Endar vihogäsa pedig feler egy teräpiäval :-) együtt szoktam vele nevetni :-)
5. Aktuälis fö-tema, hogy Irim soförje lett Yildiz 24 oräs ex-ferje, Kemal.
6. Endar ujjjait es Zehra mindenet is figyelem! Zehra biztos, hogy ferfinek született :-) nem lehet semmi ketseg!!! Viszont a plasztikai sebesze elött le a kalappal. Endar lehet, hogy zenesz es hianyzik valami a kezeböl? :-)
7.Yilidzek anyja is felbukkant? mert ott ahol en tartok, ott szämüztek Bursäba :-) ugy, ahogy a fodräsz barätnöt is elüldöztek Isztambulbol.

Malvin valoban hiänyzik :-)
zuzuzu777 2022 ápr. 13. - 10:30:16 Előzmény mihenike
(231/899)

Alig várom a hétfőt, (139. bölüm) mert ismét úgy hagyták abba, ahogy nem szerettem volna. Ismét jött egy új szereplő, nem egy bölümösnek néz ki, tehát marad!
Y. ha nem lenne, ki kellene találni meg azannyát(nem véletlen): egyik kutya-másik eb!
Nem felejtetted el Ender citera pengető ujjait! Már a falra mászok tőle, no meg az a szemhéjfestés!!! Mostanában legalább az öltözéke visszafogottabb, "üzletasszonyi"
Nagyjából itt is úgy tűnnek el a színészek, hogy megölik őket, de sok "költözik" külföldre, ahonnan még vissza lehet rángatni.
Megint volt utalás arra, hogy az őszhajú H. még él.

Malvinkicska hiányzik!
offtopic
zuzuzu777 2022 ápr. 09. - 15:53:53 Előzmény mihenike
(230/899)
Tudod, én úgy vagyok vele, ha valakit nem szeretek, akkor az égről a csillagokat is lehozhatja, akkor se fogom szeretni. Szegény lány, mint R. - buta liba, itt meg erőszakos Q, tehát egyik karaktere se jött be.
Belepillantottam Miránunkba, hát nem semmi! (szerencsém volt, mert pont ahova kattintottam, őt láttam, de nem bírtam 1 percnél tovább)
Ami a kúriát v. palotát, ahogy ők nevezik nagyon sokáig fogod még nézni, de majd valamikor egy nagyobba költöznek!
Tudod, a 4 év, az 4 év!
zuzuzu777 2022 ápr. 09. - 14:32:21 Előzmény mihenike
(229/899)
Amennyiben Allah is úgy akarja, hétfőn nézem a 138. bölümöt.
10/10
offtopic
mihenike 2022 ápr. 09. - 09:12:01 10/10 Előzmény zuzuzu777
(228/899)
Reyyan: valoban nem lehet elöször felismerni, mert itt egy modern nöt jätszik. a Hercaiban olyan volt mint egy 19. szäzadi Hamupipöke! Aztän ugyis felismeri az ember! De nekem peldäul, ahhoz is 2 reszt kellett, hogy leessen, hogy az uj Hakan az a Hercais Haruk :-) mär megint mennyi H-betü :-)
10/10
offtopic
mihenike 2022 ápr. 09. - 09:10:10 10/10 Előzmény zuzuzu777
(227/899)
Szia! a heten "felszabadultam" ugyhogy csak 1 reszt lättam Yildiz es Endar kalandjaibol. Amiben pedig az törtent,hogy Endar törbe csalta a volt-szeretöjet, aki elvette Zehrät es elvält Zehrätol es Z. visszaköltözött az apjähoz, az uj häzba/villäba.
Nem tudom, hogy emlekszel-e erre a häzra, vagy ez a häz meg mindig meg van-e, amit Yildiz välasztott, de az a häz egy giccparäde :D mintha valami Barbie-babäje lenne :-D meg a kilincsek is aranybol vannak :-D
Nagyon izlestelen!
Illetve megjelent Yildiz volt-ferje, aki kb 24 oräig volt a ferje :-)
Es Endar meg Cenar ismet sziporkäztak :-) Nem tudom, hogy a törökök valoban ennyire humorosak, vagy csak a magyar szinkron teszi ... de Cenar annyi marhasägot hordott megint össze ... "Együtt dolgozom Zeyneppel es kialakult bennem a szimpätia erzes. Fuj! Szimpätia! Inkäbb eszek yoghurtot es kiflit, hogy elmuljon" Illetve a volt-ferj magänakcioba kezdett, nem pont azt tette, amit Endar elvärt volna töle erre: "Na tessek ez is egy filozofus, elkezd egyedül gondolkozni. Ihletet adtunk neki! Aki a közelünkbe kerül, az el kezd gondolkozni" Na igy lehet, hogy nem annyira vicces, de akkor es ott nagyon viccesnek hatott :-)

Te megnezted az uj reszt?
zuzuzu777 2022 ápr. 05. - 18:55:11 Előzmény mihenike
(226/899)
Alanisnak köszönöm, de tényleg a felismerhetetlenségig más Reyhan! Persze Neked is, mert megmondtad, hogy hol keressem!
zuzuzu777 2022 ápr. 05. - 16:05:35 Előzmény mihenike
(225/899)


1. Köszönöm, rá fogok nézni R.-ra!
2. Ender ujjai: már gondolkoztam, hogy mihez hasonlítsam, de a legközelebb a jobbkezes hegedűs bal kezére hasonlítanak a mozdulatai, amik néha nagyon kiverik a biztosítékot!
3. A valóságban lehet, de a film szerint sokkal fiatalabb, mert Törpilla 25 (a filmben), aki ugye Y. nővére.
6. Igen, Dzsenarnak nincs magán élete, ha rosszmájú lennék, azt mondanám, hogy szerelmes a nővérébe, de ez sem igaz. Ne nyugtalanítson az, hogy Dzs.-nak s o h a nem lesz különálló élete, lázadozik, de E. mindig leveri a lázadást!
7. Y.-ről egyformán gondolkodunk!
8. Nem beszéllek rá, hogy nézd végig (most jön a 138. bölüm x kb.3-4) de legalább addig tarts ki, amíg Dávid és Góliát lelép. Addig még lesz bőven izgalom. Utána úgyse fogod abbahagyni, mert mindig jön valami új fordulat, aminek a végét látni akarod.

:-)
10/10
mihenike 2022 ápr. 05. - 07:29:57 10/10 Előzmény zuzuzu777
(224/899)

1. Valahol a 12-13-14 bölüm täjän jelenik meg, de eddig nagyon keveset mutattäk... ezert nehez belöni, hogy hanyadik bölüm, viszont magyar felbontäs szerint 45. reszben mentek el vacsoräzni, mert Alihan növere most össze akarja öket boronälni. Az is valami Z-betüs, märmint a növere....
2. Endar ujjaira meg nem figyeltem fel, de figyelni fogom.
3. A minap mondtäk, hogy Yildiz 28 eves, Lilla meg 22 eves.
5. Oh igen elöször en is arra gondoltam, hogy Alihan anyjänak Halittal volt kapcsolata, de aztän elhesegettem a dolgot, hiszen utäna a növeret vette el es töle van Lilla ... vagy ez ugy volt, hogy nezd meg az anyjät es vedd el a länyät?
6. persze, Cenarnak meg a szeme sem äll jol! ez nem is kerdes! Olyan mint egy kis vampir. viszont annyira szorakoztato, amit a növerevel müvelnek :-) Azt amugy valoban nem ertem, hogy miert szolgälja ennyire Endart ... ennyire nincs neki elete? azert remelem kesöbb, amikor Endar visszaszerzi a poziciojät, akkor sem fog megfeledkezni a kedves kis öccseröl. Cenar most eppen Alihan cegenel dolgozik, vagyis ugy csinäl, mint, aki dolgozik, de persze nem is dolgozik :-) es egyfolytäban Zeynepet idegesiti. na azok is nagyon vicces jelenetek.
7. Goliät most egy magas epülethez hivta Z-t, hogy kibeküljenek, de a buta liba Lilla bajba keveredett es a nagybätyjät hivta, hogy segitsen rajta, igy megint elmaradt a beküles!

Ezt csak ugy: engem nagyon idegesit Yildiz!!! egyältalän nem tudtam megkedvelni, butaliba es probälja jätszani az urinöt... Halit mär fogadott melle tärsalkodonöt is, de nem sokat segit rajta ... Es toväbbra is rosszul leszek töle meg Halittol, amikor együtt mutatjäk öket!
Addig nezem, amig szorakoztat.

De az legaläbb jo hir, hogy Dävidon es Goliäton kivül maradt mindenki a sorozatban.
Viszont az mär most is erezhetö, hogy több forgatokönyviro irta, mert annak ellenere, hogy az elejen tartok, mär körülbelül 3 verziot hallottam arrol, hogy hogyan is kezdödött Endar es Yildiz kapcsolata es ki-mit-mondott a mäsiknak, tehät, hogy Endar hogyan akarta Halitot törbe csalni, hogy el tudjon töle välni. Szoval ebbe mär most belegabalyodtak a forgatokönyvirok. - mert ugyebär ez most az elejen meg nagyon aktuälis tema. a ket nö ugy hazudik erröl az egeszröl, hogy lassan mär engem is összezavarnak :-D haha

OFF
Peldäul a cukorkänak mär semmi köze, ahhoz, ahogy a sorozat elkezdödött es azert ez bosszanto. De tudod ... "csakazertis" Mär lehet, hogy irtam,hogy a Cukorkäban mindenkit megölnek a forgatokönyvirok. Betegek!
OFF


10/10
mihenike 2022 ápr. 05. - 07:12:05 10/10 Előzmény zuzuzu777
(223/899)

Köszönöm szepen, mostmär jol vagyok :) Igen, Hercais Mirannal jätszanak egy vigjätek sorozatot, megneztem a bemutatojät es megköszöntem szepen, de en ezt nem fogom nezni. Ott is puffogtatja a pofäjät, es meg szakälla sincs, ugyhogy igy sokkal feltünöbb a puffoggäs, mint amikor szakällal lättuk!


zuzuzu777 2022 ápr. 03. - 16:12:22 Előzmény mihenike
(222/899)
Nem nagyon figyelem, hogy mikor van szezon váltás, mert amikor akarnak, akkor állnak meg, amikor meg akarják, akkor folytatják! Azért ötödik éve megy 137. bölüm, ha kiszámolod, 1 évre jut 34 bölüm, tehát durván (nagyon durván) 2 hetente megy 1.

Tehát itt a 137. bölümnél még mindig csavarnak egyet és tényleg nem lehet abbahagyni. Ezzel most úgy vagyok, mint a Hercai-al, hogy: no még ezt az egyet, no még ezt az egyet, de az lesz a vége, hogy végig nézem, mert kíváncsi vagyok a török fk.írók fantáziájára. Különben ez az egyetlen török amit nézek, nálam a vágott szemű sárgák vannak előnyben.


zuzuzu777 2022 ápr. 03. - 16:05:09 Előzmény mihenike
(221/899)

1. Megírod, hogy hol jelent meg a R., mert megnézném magamnak, elfelejtettem, ill. úgy el tudják változtatni őket, hogy még az anyjuk se ismer rájuk (nálam pl. elég egy frizura váltás és kész)
2. Írod Ender-t, hát igen, most még ő a főgonosz, de lassacskán megjelenik a harmadik, aki még őt is felülmúlja (Sahika a neve)
Ender még van (137. bölüm) és ugyan olyan gonosz. Nem tudom miért (dehogynem,) annyira idegesít az, amit a kezével. ill. az ujjaival tekerget.
Ami Y. illeti, hát ő egy nagyon megosztó személy, mert (ugye már írtam) amikor jót akar tenni, akkor balul sül el, és fordítva. A kilóit is állandóan változtatja, de a haja, ill. mindegyik nő haja egy borzadály!
3. Inkább apa és unokája, mert ugye a sorozat szerint 60 múlt, Y. meg a húszas évei elején van.
5. Nem akarok előreszaladni, de nagyon spoilerben: Góliát anyja + H. szeretők voltak és ezt (nem)jól látta Góliát! Emiatt kb. 15 bölümmel hosszabbodik.
6. Nekem Dzsenar szemeivel van bajom, meg azzal, hogy szó nélküli szolgája a nővérének! Majd megpróbál lázadni, de eredménytelenül.
7. Várj még, olyan dolgok lesznek még Dávid és Góliát között, hogy csak na!
8. Na és a haja?


zuzuzu777 2022 ápr. 03. - 15:46:40 Előzmény mihenike
(220/899)

Remélem, ill. érzem, hogy jobban vagy! Azt kívánom, hogy ennél nagyobb bajod ne legyen az életben!
Olvastam valahol, hogy a puffogó pofájúval mutatnak új sorozatot, persze nem érdekel, mert ..... tudod te azt nagyon jól!
Olyan ismerős az, hogy "csakazértis" ugye így voltam a hercaial is (kisbetűvel).