zuzuzu777 2021 okt. 30. - 18:44:33
(158/898)
Amennyiben érdekel valakit, megy a 118. bölüm (x 3-4 magyar)
Abbahagyhatatlan!
zuzuzu777 2021 okt. 26. - 10:39:46 Előzmény alanis
(157/898)
Nagy érdeklődéssel olvasgatom azt, amit leírtok. Megjósoltok vmit, ami 2 hét múlva megtörténik, de az ellenkezője.
Elfelejtettük, hogy Ender bérelte fel Yildizt, hogy megszabaduljon Halittól?
Halit nem "megdolgozott"

( hanem lopott, csaIt, hazudott, ölt)


Lesz még sok esküvő (igazi v. hamis, de lesz) Olyan is, ami még véletlenül se jutna eszetekbe.

[spoilerA vén kujon? Az végigmegy az összes létező nőn (nem csak a sorozatban, hanem a valós életben is, ezért is írták ki (szexuális botrány) (neki is lesz pl. egy "hármas esküvője" [/spoiler]
A trióból Sahika marad a fő gonosz!

amíg meg nem ölik


alanis 2021 okt. 25. - 12:57:46 Előzmény Helena25
(156/898)
...anyagi nehézségekkel küzd a cég, amiről még mindig nem tudni, mivel foglalkozik.... - legutóbb elhangzott, hogy textil érdekeltségük van. Több textilgyár tartozik a Holdinghoz. Ezen felül biztos van még más terület is.
alanis 2021 okt. 25. - 12:53:33 Előzmény Helena25
(155/898)
Szerintem amíg Halit felesége, Yildiznek nem fognak új férfit írni, nem lesz szeretője. Kemallal majdnem, de aztán gyorsan kihátrált. A kisbaba ellenére sokkal rosszabbul járna, mint anno Ender, mikor kirakta a Sinan ügy után. Bár ott valószínűleg ez volt a lehetőség Halit számára, hogy megszabaduljon az addigra megunt feleségétől.
Én valahol megértem Endert, miért akarja tönkretenni még mindig Halitot. Anno ahogy kirakta, a nagy semmivel, tekintet nélkül a közös gyerekre. Akit hazugsággal etetett és szerintem a mai napig nem tudja Erim, hogy az anyja nem önszántából hagyta el és hogy a válást is az apja erőszakolta ki.
Halit megérdemli, ha tönkreteszik. Lehet megdolgozott azért a státuszért, pénzért, amivel mára rendelkezik, de hogy egy érzéketlen fatuskó az is biztos, aki bárkin átgázol. Még a saját gyerekeit sem szereti szerintem, tulajdonként kezeli őket. Lila és Zehra mintha nem is léteznének a számára. Akkor veszi észre, hogy léteznek, ha számára elfogadhatatlanul viselkednek. És persze ez is relatív, mert míg másoknak a szeme se rebbenne, ő ordít és falhoz állítja a gyerekeit.
Ez a család a pénz nem boldogít tipikus esete.
10/10
Helena25 2021 okt. 24. - 11:04:58 10/10 Előzmény alanis
(154/898)
Yildiznek csak Halit előtt voltak korához illő férfiak az életében, én úgy értettem, hogy Halit mellett, pedig nem a legjobban bánik vele, alázza sokszor, és mégsincs másik férfi az életében. Más sorozatokban ilyenkor tesznek bele egy szeretőt. Halit megcsalta, és pont az elvált feleségével, ami duplán megalázó egy feleség számára, szerintem. Ez a lakásvásárlás is érdekes, egy drága lakásról van szó, látni a Boszporusz-hidat, amikor arról van szó, hogy anyagi nehézségekkel küzd a cég, amiről még mindig nem tudni, mivel foglalkozik. Olyan semmitmondó mondatok hangzanak el, melyekből nem derül ki, hogy mi a z Argun- vállalat profilja. Minden elismerésem az íróé. Halitból árad az arrogancia, beszédstílusa szörnyű (hányszor hallotam már tőle: "Yildiz te normális vagy?"), nemcsak Yildizt, hanem Endert is felfedezte magának újra, amikor másik férfi kezdett el a nőnek udvarolni. Endertől elvette a 15%-ot, ez is érdekes, fenyegetéssel, én azt hittem valami ütős dolog lesz, aztán semmi, milyen hamar aláírta Ender, de mondjuk meg is érdemelte, ő is milyen formában szerezte meg annak idején.
Yildiz meg mintha értelmi fogyatékos lenne, úgy viselkedik, de nagyon szórakoztatóan játssza szerepét, van humorérzéke.
Ender mit össze nem gonoszkodik szegény lánnyal, Leylaval, pedig nagyon összeillik Kayaval és nagyon szép, jó lelkű. Hiába mondta neki Ender, hogy ő meg Kaya mindig össze lesznek kötve a közös gyerek, Yigit miatt, tehát kell nekik találkozniuk. Úgy beszél, mintha pár éves gyerekről lenne szó. Yigit felnőtt ember, ráadásul nős is, saját életét éli. Az igaz, hogy most került a saját családjába a srác, de nem kell összejárni a két szülőnek, max az elején, aztán semmi nem kell, hogy legyen, Yigit felnőtt ember.
Én még mindig ki vagyok akadva ezen a túlöltözésen, túlsminkelésen, a történet nem indokolja meg, szerintem. Szolidabban öltözni, sminkelni, a kinti cipőt levenni, dehogy csizmában a szobákban járkálni?
Továbbra is tartom azt a véleményemet, hogy nagyszerű sorozat, cselekmény, színészi játék.
alanis 2021 okt. 21. - 13:33:31
(153/898)
A tegnapi rész vége nagyon jó volt. Mint anno Alihannal, csak most Halit maga esett pofára.
alanis 2021 okt. 21. - 13:26:32 Előzmény Helena25
(152/898)
A sorozat elején volt egy vele egykorú barátja, de az csak szórakozott vele, és persze kirúgta. A lány pedig anyagi potenciált látott benne, nem a nagy szerelmet. És ott volt még Kemal is, az is vele egykorú volt. Őt szerette is, hozzá is ment szinte gyerekként. Voltak itt fiúk, de aztán jött a két lábon járó gazdagság és lesöpört mindenkit az asztalról.
Halit újra felfedezte a feleségét. Bravo. Ennek is úgy látszik elég, ha egy nő mutatós és egyből bezsong. Vén marha. De legalább vett egy lakást a fiának. Van hova költöznie Yildiznek a kicsivel.
Kaya végre úgy tűnik szerelmes. Kérdés meddig fog ez tartani. Mert egy ilyen sérült lánnyal nem lesz egyszerű az együttélés. Főleg hogy Ender bele fog köpni a levesbe.
10/10
Helena25 2021 okt. 15. - 19:48:30 10/10 Előzmény Magenta99
(151/898)
Tényleg, mesélte Ender, hogy kerestette a fiát, viszont az érdekes, hogy Yildiz meg sok mindent ki tudott nyomozni, ő nem. Csak egy profi magánnyomozói irodát kellett volna megbíznia annak idején Endernek és meglett volna a gyerek. Szóval ez így hülyeség, 21. században a világ másik felén megtalálnak embereket.
Halittól már rosszul vagyok. Viszont az is érdekes, hogy Yildiz soha nem érdeklődött korabeli fiúk iránt, csak Halit létezik számára, pedig még kinézetre sem egy főnyeremény az az ember, a stílusáról nem is beszélve. Nincs a történetben olyen szál, hogy Yildiz pasizik. Nagyon jó párost alkot Enderrel, mennek a szellemes megjegyzések, visszavágások, ez tetszik nagyon. Sahika nem illik a képbe, bár ő lett a közös ellenség.
Magenta99 2021 okt. 15. - 17:54:22 Előzmény Helena25
(150/898)
Valamelyik részben szó volt róla, Ender a öccsének mesélt az elsőszülött fiáról, hogyan és miért hagyta el és hogy amikor már rendbejöttek a dolgai, kerestette, de sehol nem találta meg.

Egyébként számomra teljesen érthetetlen, mitől vált Halit ilyen bunkóvá? Oké, hogy Ender kavart, de minden áskálódásáról kiderült, hogy hazudik és Halit mégis úgy beszél Yildizről, hogy álszent, gonosz, hazug nő - pedig igazából semmi oka rá.
Az egy dolog, hogy megtetszett neki Sahika, de ettől még Yildiz nem az ördög öreganyja.
Az is röhejes, hogy annyira félti az ő és az Argun család jó hírét Halit, de az nem zavarja, hogy nős ember, most szült a felesége és mégis a házukba költözteti a szeretőjét? Az is fura, hogy a sajtó hogyhogy nem csap ebből óriási botrányt, amikor Zehra vagy Yildiz régebbi kis szerepléseiből mekkora balhé és szenzáció kerekedett mindig?
10/10
Helena25 2021 okt. 15. - 13:31:37 10/10 Előzmény alanis
(149/898)
Ha nem is tudja feldolgozni a Yigit a lelki traumát, akkor sem ok, hogy azért keresse meg az anyját, hogy aztán kezet emeljen rá. Erre nincs mentség, nem ítélkezhet felette. Sajnos vannak gyerekek, akiket nem a mostoháik hanem a vérszerinti szülei bántanak, nem kell ahhoz mostoha és mi lenne, ha minden bántalmazott gyermek revansot venne a szülein? Ender tettére nincs mentség, ez kétségtelen. Hány év korkülönbség is lehet a két fia között? 5-6 év? Miért nem kereste meg a fiát, ahogy férjhez ment, gazdag nő lett belőle? Az első lépésének kellett volna lennie, hogy megkeresi, megkeresteti a fiát, de nem tette. Úgy hogy most ne siránkozzon, és mentegetőzzön Yigit elől, kiemelhette volna nyomorból pár éves korában. Most 23-25 éves Yigit körülbelül? Amikor elkezdődött a sorozat, semmi célzás nem volt erre, tehát nem is gondolt rá ezek szerint.
Halit minek gondolja magát? Mindenkinek megmondja mit csináljon? Végül is miért gyűlölte meg hirtelen Yigitet, pedig kedvelte, azért mert Kaya és Ender fia? És akkor mi van? Egyszerűen nem értem. A filmkészítők csak azt keresik, hol tudnak szítani. Konfliktus konfliktus hátán mindenféle ok nélkül. Szerintem nem mindig az erőszakot kellene mutatni. Erőszak nélkül is érdekes ez a sorozat. Humorosabb oldala jobban tetszik, például Yildiz dumája. A kisbaba szerintem rendben van, felöltözve, és végül is nem sokat mutatják. 20 év múlva visszanézheti magát.
Én azon vagyok kiakadva, amikor horror, thriller filmekben kiskorú gyerekeket szerepeltetnek, ők hogy dolgozzák fel lelkileg, még akkor is, ha tudják, hogy film. Én például ezt tiltanám meg, kiskorú gyerekek ne játszhassanak erőszakos filmekben.
Leyla és férje szerepeltetése, miért az agresszivitást mutatják? Nincs egy békés vonala ennek a sorozatnak. Pedig szerintem gyerekek is nézik. Testi és szellemi erőszak egyaránt. Egy egészséges emberi történet ábrázolása volna a legszebb.
alanis 2021 okt. 14. - 20:13:46 Előzmény Helena25
(148/898)
Yigit annyira rossz körülmények között nem nőhetett fel, lehetett volna rosszabb is.... - minden viszonyítás kérdése. Ahol egy gyereket nem szeretnek, sőt vernek, azt nem mondanám jó helynek. Sőt. Yigit a gyerekkorában átéltek miatt lelkileg nem kicsit sérült. Nem mindenki képes ezt csak úgy feldolgozni. Neki sem megy ezt látni. Főleg, hogy Sahika elég rendesen rá is dolgozott erre.

Ender és Yildiz együtt zseniális. És végre az Argun gyerekekkel is egész jó lett a viszony. Kérdés meddig fog tartani ez a mára már majdnem idilli helyzet. A kisbaba meg nagyon cuki. De azon mindig csodálkozom, hogy tudnak szülők ilyen pici babát forgatásra odaadni. Mert ez a baba még nagyon picike.

Hogy Halit elveszti a vagyont vagy amnéziás lesz vagy a kettő együtt még nem tudni. Mert abban a jelenetben mintha úgy tűnt volna, Halit nem ismeri föl Yildizt. A nő meg jól öltözött volt továbbra is, nagy autóban - amiben mintha Sahika is ült volna nemrégiben - sofőrrel, szóval a vagyon azért nem úszhatott el, a jómód lerítt róla. És persze ki tudja, melyik nő vagy talán az összes okozza Halit (átmeneti) vesztét?
10/10
Helena25 2021 okt. 09. - 13:59:01 10/10 Előzmény alanis
(147/898)
Halit azért Enderről is gondoskodott úgy-ahogy, de, hogy a felesége (Yildiz) egy csecsemővel egy ilyen rossz körülmények között éljen, ezt megengedje, azért furcsa. Ender nem adta a Halit nevet a közös fiúknak, Yildiz viszont igen, annak ellenére, hogy bánt vele, megalázta, a kórházban ott hagyta, Kaya fizette ki az egész szülést. Nem sokan tették volna meg ezt a helyében. Szerintem Halit nem fogja tudni elvenni tőle a fiát, valamiért mutatták a hajléktalan Halitot, bár nem tudom mi volt ezzel a céljuk a film készítőinek, mire utaltak, nagy valószínűséggel mindenét el fogja veszíteni, Yildiz él és virul majd egy ideig. Ender és Yigit -szállal se nagyon tudják a készítők mit csináljanak. Két vadidegent játszanak, pedig tudomásuk van a közöttük lévő szálról. De Ender biztos-e benne, hogy Yigit igazat mond-e? Mert erről se meditál, még a gondolataiban sincs az a fiú, kissé érdekes. Annyit tett érte, hogy nem mondta meg a rendőröknek ki ütötte meg és ki miatt esett vízbe. Yigit annyira rossz körülmények között nem nőhetett fel, lehetett volna rosszabb is, de nem ítélkezhet anyja felett, mit miért tett. Max. annyiban, hogy soha nem keresi meg. Ő viszont megkeresi, kíváncsi rá, bemutatkozása után egy hatalmasat üt. Ha a belső jellemet nézzük, akkor hasonlít az anyjára. Én másképp oldottam volna meg, nem így feldolgozni. Néha zavaros rendetlenség uralkodik ebben a filmben, soha nem laposodik el, remek fordulatok, ezt nagyon bírom, a színészek jól alakítanak, bár Erim szerepére valaki mást, más jellemet ruházni, meg Zeynep nyájas természete se hiányzik.
Szerintem elég röhejes, visszatetsző, hogy otthon ennyire kiflancolva legyenek, estélyi ruhákban, magas sarkú cipőkben, nevetséges. Sahikat kihagyhatták volna, a két gonosz fölé raktak egy még gonoszabb karaktert, nem kellett volna. Sahikára egy másik sorozatot írni, túl sok mindent akarnak belezsúfolni, sok-sok történet, aztán ezért vannak hibák, elhanyagolások itt-ott, csak váltanak minden magyarázat nélkül. Yildiz és anyja mennyire hasonlítanak egymásra, még a valóságban is elmennének anya-lányának.
Az utóbbi részek tényleg nagyon humorosba mentek át, olyan mintha paródiát néznék, komolyan, Zehra-val megfejelve, szörnyű, pedig komolyabb sorozatnak indult, humor volt benne mindig, de ez már túlzás. Ez a fűzős dolog is, hihetetlen.
alanis 2021 okt. 05. - 19:50:18 Előzmény Helena25
(146/898)
Halitnak nem az a célja, hogy Yildiz jó körülmények között éljen a babával. Cél, hogy a gyereke nála legyen. De jelenleg nem veszi el, mivel még nagyon pici a baba. De nem jósolok sok időt, és a baba nála lesz valamilyen fondorlattal. Természetesen Yildiz nélkül.

Egy anya sok mindent megbocsát a gyerekének. És itt azért Ender sem teljesen hibátlan. Nem igazán értem, miért nem keresi a kapcsolatot ezzel a fiával. Mintha csak egy gyereke lenne. Az nekem nem indok, hogy Yigit meg akarta ölni, ezért tojik rá. A fiú dühe nem légből kapott. A gyerekkora pokol volt, a férfi, aki felnevelte alkoholista volt, verte is. Nem egy álom élet. És ezért a szemében Ender a hibás, amiért eldobta. Ráadásul állandóan a pofájába van vágva, hogy körül van nyalva Erim apuci és anyuci által, hogy Ender hogy küzd a fia bocásnatáért. Ez még inkább tüzelheti az anyja ellen, ami szintén érthető.
Azért remélem hamarosan leülnek és megbeszélik. Hogy utána képes lesz-e megbocsátani, az más kérdés.
Nem tudom ezt meddig húzzák még, de nagyon el van napolva a szál. Pedig időszerű lenne már újra elővenni.

Emir... lakás ügy. Lehet igazad van és elköltözött, csak nagyon fura, hogy pont ugyanolyan elrendezésű a lakás mint az előző volt. Csak a környék és a ház változott. Na mindegy, ez legyen a legkisebb probléma, mert ennél vannak nagyobbak is. Bár egyik sorozat sem tökéletes.

Jelenleg ez az Ender - Yildiz páros nagyon vidám. Jók együtt nagyon. Annak ellenére, hogy Yildiz szerepe annyira nem jön be, ahogy viháncol, mórikálja magát. Régebben azért jobb volt.

10/10
Helena25 2021 okt. 02. - 12:20:20 10/10 Előzmény alanis
(145/898)
Emlékszem még a sorozat elején, milyen szépen beszélt Halit Yildizzel, "Nem engedem senkinek, hogy bántson téged"-így szólt az egyik mondata. Ehhez képest hatalmas a kontraszt. Állandó a konfontráció Halit és Yildiz között, pedig ahogy ők összejöttek, az nagyon szépen ki lett dolgozva. Ender vert közéjük éket. Ugyanakkor Halit és Sahika összekerülése nagyon érdekes, ripsz-ropsz megtörtént. Sahika átöltözése Halit irodájában, nem értem, a mosdóban szoktak átöltözni, meg amúgy minek kellett egyáltalán ez az átöltözés. Már ott tartok, hogy ezeken az éeltszerűtlenségeken próbálok átlépni.
Emir a lakást bérelte attól a kiváncsisokodó szomszédnőtől, a nevére már nem emlékszem, állandóan Zeynep után leskelődött. Yildiz lakásával szemben. Viszont Yildiz és Zeynep lakása miért nem volt jó? Azt miért adták fel? Ha jól emlékszem albérlet volt a két lánynak, de Yildiz simán vehetett volna egy lakást, de még Zeynep is, na mindegy. Igen, a környék teljesen más, a költözést nem említették meg, legalább is nekem nem rémlik. Halit vehetett volna egy lakást Yildiznek és fiának, nem is értem, hogy miért nem ez volt neki az első, hogy jobb környékre, vagy a közelébe költözteti, ha már nem akar Yildiz visszamenni, amit megértek. Mikor Halit és Yildiz összejöttek, azonnal vettek egy új házat, ahol jelenleg lakik Halit és Sahika.
Ender hogy így viselkedik Yigittel, én teljesen megértem. Közli vele Yigit, hogy ő az anyja és azonnal kupánvágja, vízbe esik és otthagyja, egyértelmű, hogy megölni akarta. Aztán több hónap után visszatér másképp gondol rá, valószínű én sem csókolgatnám agyon a fiamat, jaj itt vagy drága fiam, közben meg akarta ölni. Egyszer kitört belőle, hogy "Fiam"és a nyakába borult, de ennyi, szerintem ez így rendben van. Meg se hallgatta a fia, hogy elmondja miért döntött így annak idején, csak ütött, ítélkezett felette. Nem kellett volna. Bár, Ender gazdag volt korábban is, simán megbízhatott volna egy magánnyomozót, hogy keresse meg fiát, Yildiz milyen könnyen ráakadt, na mindegy.
Amúgy jó ütemű sorozat, rengeteg fordulattal, a karakterek megírása inkább negatív, több finomság kellett volna, túl sok a gonoszság. A sok hülyeségen is próbálok túllépni: Sahika cipővel fekszik az ágyon, cipővel megy be Halit a csecsemőhöz, Kaya sem túl udvarias, nem nyitja ki a kocsi ajtaját a csaj előtt stb.
alanis 2021 okt. 01. - 21:55:38 Előzmény Helena25
(144/898)
A mostani Lila szerintem aranyos. Bár eléggé hasonlít Yigitre, olyan mintha testvérek lennének.
Nekünk nincs időnk megszokni a változást, mert folyamatosan megy a sorozat. Kint azért volt szünet a két évad között, úh. gondolom a cserét könnyebben fogadták. Ráadásul pikáns, hogy pont Yigithez csapják, aki Ender fia. Halit rohamot fog ettől kapni, ha végül összejönnek és kiderül.

Halit egy kőgazdag, befolyásos, nagyhatalmú valaki, aki semmilyen körülmények között nem tűri, ha ellentmondanak neki. Sajna ez a magánéletére is igaz. Ahogy a gyerekeit is sorba elvette az anyjuktól... egy érzéketlen valaki. Mert ez nem szeretet, hanem irányításmánia, hatalommal való visszaélés.

Viszont van valami amit nem értek. Emir ahogy elnézem, továbbra is abban a lakásban lakik, mint korábban, ami Zeynep lakásával szemben volt. Na a múltkor, mikor Liláék mentek meglátogatni a kistestvért, az utca, a ház, ahol a lakás van, teljesen más volt. Most vagy én emlékszem rosszul vagy a külső részletet változtatták meg.... tudom lényegtelen, de engem összezavart.

alanis 2021 okt. 01. - 15:15:19 Előzmény Helena25
(143/898)
Bevallom én már nem is tudom, hogy alakult át ennyire gonosszá a Halit-Yildiz páros. Hogy csak bántani tudják egymást, kedvesség full kihalt ebből a párosból. Pedig az elején még figyelmes volt a férfi. Ok Yildiz sokszor az őrületbe kergette, de ez nem ok, hogy úgy bánjon vele, mint az utolsó felmosóronggyal.
Ez a Yigit sztori is nagyon lapos lett. Beállt Sahika mögé, az anyjával meg alig van jelenet, semmi kibeszélés mi miért történt. Nekem ez nagyon hiányzik. Tudja mindkettő, anya és fia ők, de az igazság csak nem jön elő, miért adta örökbe. Hogy nem firtatja, ki az apja, az meg a másik full hiteltelen az egészben.
Jelenleg két szerelmi szálat látni, Kaya-Leyla és Yigit-Lila. Hogy ezekből lesz-e valami és főleg őszinte érzelmek játszák-e majd a szerepet a kialakuló kapcsolatokban, még nem tudom eldönteni egyik esetében sem.
Zehra könyv históriája egy nagy baromság. Már bocsánat. És e köré most kreálnak egy vége láthatatlan sztorit, ami totál érdektelen. Mondjuk a semmiből előtörne anyuka, akiről ugye azt se tudjuk él vagy meghalt, ki volt stb, és kiderülne Halit eltakarította az útból, abból már lehetne valami sztorit írni ennek a lánynak.
Ahogy elnézem, csak kapcsolati dolgokat tudnak írni ezeknek a nőknek, és abból kavarásokat. Egyéb értelmes sztori már nincsen.
Hogy Ender az eltűnés alatt hol volt, kiderül még ugyan, hogy végig igazat mondott és a pasi hazudott, mert Sahika lefizette? Ez is olyan, ami most lóg a levegőben, fene tudja, ezzel a hazugsággal lezárták, Ender is túl lépett rajta, elfogadta vagy lesz még valami?
Annyi mindenbe belekapnak és sok szálat el se varrnak.... szerencse hogy az Alihan - Zeynep szál szép lezárást kapott és úgy léptek ki.
10/10
Helena25 2021 okt. 01. - 14:12:12 10/10 Előzmény alanis
(142/898)
Most van az az érzésem, hogy mintha egy teljesen más sorozatot néznék. Főszereplőket írtak ki, illetve tüntettek el csak úgy el, különösebb magyarázat nélkül. Nincs meg a teljes folytonosság. Az eredeti ötlettől szerintem igencsak eltér a mondanivaló, teljesen más irányba megy. Zeynep és Alihan távozásával le kellett volna zárni ezt a sorozatot. Lila személyének kicserélése engem nagyon zavar, inkább írták volna ki a sorozatból. Valóban lelket mérgező részekből áll szinte az egész, leszámítva azt az egy-két megható fordulatot. Több jó dolgot is beletehetnének, de, hogy mindenki negatív karaktert, vagy épp szerencsétlent játszik, boldog embert nem látni. Halit karakterét nagyon elrontották, szerintem. Hol jó, hol rossz, sőt bunkó, gonosz, 180 fokos fordulatot vesz állandóan a jelleme. Nagyon zavaró ez is. Gondolom így tartják fenn az érdeklődést, ne üljön le a történet. A legkülönfélébb emberi jellemeket kellett volna felvonultatni. Sokszor eltűnődöm azon, hogy Halitot, a főszereplőt miért így ábrázolják? Mi ennek a mondanivalója? Az emberi jellem elgondolkodtató szélsőségei. Lehet van ilyen ember, ez lenne a valóság?
alanis 2021 okt. 01. - 12:32:28 Előzmény Helena25
(141/898)
A gyermek megtalálás tényleg szép volt, de igazi görénység volt, hogy Halit hozta a babát. Lehordja mindneféle hazugnak a gyermeke anyját, elküldi melegebb éghajlatra, és utána bemasírozik vele mint egy hős.
Aztán megjelenik babanézőbe, akkor is szekálja Yildizt nonstop.
Előzetesből az jön le, hogy Yildiz közli vele, el akar válni. És még van bőr a képén, hogy meglepődik. Miközben menyasszonya van, akivel esküvőt tervez és beköltöztette a házba.
Jelenleg két szerelmi szált látni, ha jól sejtem, de nem biztos, hogy ezekből tényleg lesz is valami. Valami a sok kavarás és ármánykodás mellett kellene, mert eléggé lélekroncsoló kezd lenni a történet.
10/10
Helena25 2021 szept. 28. - 21:12:34 10/10
(140/898)
Azért olyan szép fordulatok vannak ebben a sorozatban, amikért azért dicséret illeti az írókat, a rendezőt.
10/10
Helena25 2021 szept. 26. - 11:56:32 10/10
(139/898)
Ez a Halit egy undormány alak úgy ahogy van, ahogy bánik a feleségével. Emlékszem a sorozat elején milyen figyelmes, kedves volt a lánnyal, most meg a lábát törli bele. Valahogy így mondta egyszer: "Nem engedem senkinek, hogy bántson". Hol siklott félre ez az egész, hogy ilyen utálatba ment át, pedig Yildiz nem tett semmi olyat, szerintem. Ez sincs kidolgozva rendesen az írók részéről. Ő maga járatja le saját nevét. Yildiz is elég érdekes, hatalmas tűrőképességgel rendelkezik. Remélem a babák visszacserélődnek! Azért az is érdekes, hogy Yildiznek nem jut eszébe, hogy ki is cserélhették a csecsemőket, ugye ő tudja, hogy csak Halittal volt, tehát csak ő lehet az apa. Kizárásos alapon csak ez lehet, hogy elcserélték a babákat. Ha jól emlékszem három helyen is voltak DNS-tesztet csináltatni és nem jut eszébe? Kaya is mehet a búbánatba, nem lehet előtte rosszakat mondani a húgára, értelmesebbnek gondoltam. Ez a Sahika nagyon hülye egy név. Hogy mi van a házassági szerződéssel szerintem a forgítókönyvíró sem tudja. Azt se tudni, hogy ez a hatalmas vállalat mivel foglalkozik, az írók ezt is elfelejtették megemlíteni.
Jó volt az egyik részben nemrég: Aycel mondja Halitnak: Uram, Metin úr van itt. Halit: Vigye a dolgozószobába." Amikor készítik a szinkront figyeljenek már oda. Nem vigye, megy ő magától is, hanem kísérje vagy valami hasonló.