zuzuzu777 2022 ápr. 03. - 15:46:40 Előzmény mihenike
(220/900)

Remélem, ill. érzem, hogy jobban vagy! Azt kívánom, hogy ennél nagyobb bajod ne legyen az életben!
Olvastam valahol, hogy a puffogó pofájúval mutatnak új sorozatot, persze nem érdekel, mert ..... tudod te azt nagyon jól!
Olyan ismerős az, hogy "csakazértis" ugye így voltam a hercaial is (kisbetűvel).


10/10
mihenike 2022 ápr. 02. - 14:09:30 10/10 Előzmény zuzuzu777
(219/900)

Bocsánat, elírtam az imént, a magyar felbontás szerint a 35. résznél írták ki, hogy szezonfinálé


10/10
mihenike 2022 ápr. 02. - 14:08:15 10/10
(218/900)

1. Magyar felbontás szerint a 40. résznél tartok. A 3. résznél az volt kiírva, hogy "szezonfinálé" és utána nyomoztam egy kicsit, hogy az 1. évad 12 részes lett volna... vagy mi a manó??? Nem tudom mennyire emlékszel ilyen részletekre, de azóta új az Intro Zene és a Végén is más a zene illetve egyik pillanatról, a másikra kicserélték furcsa szemű óriás Alihan legjobb barátját, Hakánt és a régi színész helyett a Hercais Haruk sétált be ... máris rád gondoltam :-) és ugyanebben a részben pedig jelent a Hercais drámai királynő Reyyan kisasszony is .... :-)
2. Nem is tudom, hogy hol kezdjem, mert írhatnám reggelig is a regényt, de talán azzal kezdem, hogy ez az Endar fantasztikus. Elvileg ő lenne a gonosz (legalábbis most az elején) de én egyszerűen nem tudok rá haragudni, imádom a kis játékáit, amiket Yildiz ellen csinál ... mert nekem valahogy ez a Yildiz egyáltalán nem jön be ...
3. Yildiz és Halit kapcsolata számomra egy vicc ... talán azért mert semmi kémia nincs közöttük, mert olyanok, mint apa és lánya ... és ahogy a butuska Yilidz irányítja Halitot, vagy legalábbis próbálja irányítani , azt egyszerűen nem tudom komolyan venni... a két volt asszony és Halit között több a kémia, mint az aktuális felesége, Yildiz és közte ... bocsánat, hogy ismétlem magam, de minden egyes alkalommal ez jut eszembe, amikor meglátom őket.
4. Zehra most ment hozzá Endar korábbi a szeretőjéhez, az orvoshoz, úgyhogy most elég sokat mutatják Zehrát és szerintem jó esély van rá, hogy Transzvesztita ... az orra is árulkodó számomra ...
5. Alihannak valami gyerekkori emlékek miatt elborult az agya és szakított a kis törpillával, aki bánatában elutazott Amerikába, de onnan kb 24 órán belül visszaszivárgott Töröko-ba mert a butaliba Yildiz visszahívta, mondván, hogy válik Halittól... erre mire szerencsétlen Zeynep visszajön utána ugyancsak 24 óra leforgása alatt Yilidz aláírja a válási papírokat, de ripsz-ropsz ki is békül Halittal, aki egy jachttal elraboltatja, majd elviszi nászútra és vesz neki egy új villát .... Oh anyáááááámmmmm
6. Endar és Cenar óriási páros! egyelőre komolyan mondom, hogy csak miattuk nézem! rettentően szórakoztatóak!!!!! Cenarnak olyan beszólásai vannak, hogy jegyzetelnem kellene, hogy megjegyezzem őket!
7. Alihan rájön, hogy mégis szereti a törpillát, de ahelyett, hogy erről tájékoztatná inkább megveszi azt a céget, ahol újonnan el kezdett dolgozni Zeynep.
8.Apropó Alihan nővére, a vénkecske volt neje bosszantó egy figura.
9. Amit írtál a féloldalas ruhákról ... jókat nevetek, mert mindenki olyanban járkál

10/10
offtopic
mihenike 2022 ápr. 02. - 13:50:40 10/10 Előzmény zuzuzu777
(217/900)



Szia, a héten engem is utolért a vírus, így volt időm nézni Yildiz és Endar kalandjait, olyannyira, hogy el is felejtettem, hogy megint kezdődött egy török sorozat a Supertv2-n, szóval arról nem tudok nyilatkozni. Ezen kívül a "Cukorkát" nézem, mert "csakazértis" végig nézem... ha bele őszülök is :-)


zuzuzu777 2022 márc. 30. - 19:40:40 Előzmény mihenike
(216/900)

Sajnos csak az első öt percet tudtam megnézni, mert borzasztóan izgalmas volt az előző rész befejezése és tudni akartam, hogy mi a folytatás.
Na látod, ezért nem lehet abbahagyni, mert esz a fene, hogy mi lesz a utána.
Van egy olyan érzésem, hogy nem lesz egyhamar vége, mert egymás után jelennek meg az új szereplők!
Most hányat nézel?


zuzuzu777 2022 márc. 28. - 14:12:22 Előzmény mihenike
(215/900)

Köszönöm!
1. Y. tényleg okos-buta, olyanokat fog csinálni, hogy kétfelé áll a füled tőle. Igazából nem lehet minősíteni, ahol buta kellene hogy legyen, ott okos és fordítva! Nem figyeltem meg, mert nem érdekelt, hogy hány fk.író cserélte egymást, de akadnak nála Makó vitéz Jeruzsálemtől távolságok agyilag.
2. H. nem szerelmes Y.-be és egyik feleségébe se volt soha. Minden a vagyonról, a kinézetről, a mások véleményéről szól. Úgy emlékszem, hogy még Endertől is visszakért (ill. a széfbe bezárt dolgokat, amiket a házasságuk alatt adott oda neki, azokat se vihette magával a váláskor. (ugyan ezt csinálja majd Y.-el is)
3. A második felesége: Zehra húgának az anyja (bocs, de nem emlékszem a nevekre) viszont az utolsó pillanatig szerelmes a vén kecskébe és nagyon-nagyon illegeti magát.
4. A lényeg, hogy nagyon buta, (az is marad),neki nincsenek hullámvölgyei, mint Y.nek.
5. Lehet, hogy ez kikötés, hogy nem nyúlhatnak a férfiak a nőkhöz. (van olyan színész, aki még az arcra puszit se engedi meg, mert úgy van nevelve : ALP NAVRUZ) (csak azért jegyeztem meg a nevét, mert gyönyörű hosszú pillái vannak)
Vissza kecskéhez: Több igazság is van: én úgy olvastam anno, hogy szerette tapogatni a színésznőket és szexuális botrányba is keveredett, bírósági ügy is volt, akkor ki is írták a sorozatból (úgy, hogy:...........) Nem kellene a kecske:
a. alacsony, b. ronda a szája, c. borzadály a szeme!
6. Mind a ketten még mindig itt vannak és tényleg nagyon jó duó!
7. Téged nem zavar Góliát szeme színe?

:-)
10/10
mihenike 2022 márc. 28. - 11:33:07 10/10 Előzmény zuzuzu777
(214/900)
Üdv Itthon :-)

Szóval visszatérés 2018-ba ...

1. Okos-buta királylány-Yilmiz és Halit úr összeházasodtak. Igazából a lánykérés is olyan gyorsan történt, hogy csak néztem, mint Rozi a moziban, majdpedig sity-suty össze is házasodtak a villában... Yildiz és Zeynep anyja egy igazi trampli, jókat nevettem rajta.
2. Én nem is tudom eldönteni, hogy Halit szerelmes-e Y-be, vagy csak azért akarta elvenni, mert Y. először elutasította és így ő lett a "tiltott gyümölcs" és érdekessé vált számára ... azt meg pláne nem tudom, hogy Y. szerelmes-e vagy csak a gazdagság érdekli ... ilyen szempontból is érdekes a sorozat, mert nincs minden a szánkba rágva
3. Zehra és a volt a feleségek igen csak ki vannak borulva a friss frigy miatt ...
4. Ezzel a Zehrával tényelg nem stimmel valami. Tényleg van Ádámcsutkája, a keze is nagy és az arcvonásai sem túl finomak.
5. Jaj de a legjobb az volt, hogy a nászéjszakán Yildiz egy koronát kapott a kedves férjétől és másnap reggel abban flangált a villában. Ez igen abszurd volt. Apropó nászéjszaka, eddig meg csak azt sem mutatták, hogy csókoloztak volna, a nászéjszakát pedig pláne nem mutatták. Én mondjuk hozzá nem érnék ehhez a vén kecskéhez ... De ez valószínűleg ilyen törökös dolog, mert ők az ilyesmit nem igen mutatják
6. Kedvencem Cenar (Endar öccse) az a pasas egy vicc. Mindig jókat szórakozok rajta.
7. Eddig Dáviddal és Góliáttal semmi gond.


zuzuzu777 2022 márc. 27. - 21:32:19 Előzmény mihenike
(213/900)
Úgy látszik, hogy az időeltolódást túléltem, de a napokat még mindig keverem. Tehát hétfőn lesz a 136. bölüm és utána jelentkezem. :-(
offtopic
zuzuzu777 2022 márc. 26. - 15:00:46 Előzmény mihenike
(212/900)
Hányszor mondtam, hogy egy fenékkel csak 5 lovat lehet megülni???
Várom a holnap estét, hátha hirtelen abbahagyják! :-)
Utána jelentkezem!
10/10
mihenike 2022 márc. 25. - 08:36:04 10/10 Előzmény zuzuzu777
(211/900)
Szia! csak szolni akartam, hogy nem feledkeztem meg rolad, csak eppen idöm nem volt nezni a filmet ... de azt hiszem jövö heten lesz rä idöm :-D es figyelni fogom az ädämcsutkät meg a kezet :-)
zuzuzu777 2022 márc. 21. - 22:47:43 Előzmény mihenike
(210/900)

Ja, Dávid és Góliátról jut eszembe, mindig is csodálkoztam, hogy a 2 méteres fiúk miért 150 cm-es lányokkal járnak? BiH??? :-) :-) :-)


zuzuzu777 2022 márc. 21. - 22:45:18 Előzmény alanis
(209/900)

Köszönöm az információt, de tudod mi még a 2018-as évet tárgyaljuk mihenikével és ez úgy bennem maradt.
Nekem hiába mondod, hogy Csodadoktor, meg Elif Dogan, azt se tudom, hogy eszik v. isszák. :-(


zuzuzu777 2022 márc. 21. - 22:41:10 Előzmény mihenike
(208/900)

Mondom én, hogy rövidülnek! A 135. bölüm már csak 1 óra 44 perc! Ez a rész nem nagyon tetszett. Már látszik, hogy nyűglődnek!
3. Most megfigyeltem jobban Zehrát, hát a kézfejét is nézd, ne csak az Ádámcsutkáját!
6. Te "ravasz róka" nem árulom el, mert akkor átugorhatnál 30-35 bölümöt!
7. Egy idő múlva szolidabbak lesznek, nem kell állandóan az "egyoldalas" ruhákat bámulni! ez viszont a magyar sorozatokban is volt. Amikor még bele-bele néztem a Jóban rosszban c. borzadalomba, ott is a kórházban a recepciós volt állandóan kisestélyikben, az orvosnők bugyimutogató szoknyákban és köldökig kivágott blúzokba járkáltak a kórtermekben.


alanis 2022 márc. 21. - 14:56:27 Előzmény zuzuzu777
(207/900)

Állítólag tényleg volt köztük valami a forgatás alatt, de nem tart(hat)ott túl sokáig. Jelenleg egy török színésznő a barátnője, Elif Dogan, akivel a Csodadoktor főszereplőjének esküvőjén is együtt jelent meg....


10/10
mihenike 2022 márc. 21. - 11:19:12 10/10 Előzmény zuzuzu777
(206/900)
3. Oh Allah!!! amikor megszolalt a Zehra a sajät hangjän, akkor azt hittem, hogy Halit ur beszel :-) szoval a hangja alapjän tenyleg ferfi :-) Sokäig nem birtam a youtube-s videot nezni, mert serti a fülemet a török hablaty :-) majd ha legközelebb nezem, akkor figyelni fogom a csajt :-)
4. Es igen a 40 perces magyar szinkronos vältozatot nezem :-)
6. A szultän egy nap 3 nöt vesz felesegül? es el is välik mindtöl 5 perc mulva? :-)?????
7. Ez a putri-palota-putri-palota több sorozatban is megjelent :-) akkora a különbseg, hogy csak fogom a fejem ...
10/10
mihenike 2022 márc. 21. - 11:10:32 10/10 Előzmény zuzuzu777
(205/900)
Igenis :-) Ertettem :-)
zuzuzu777 2022 márc. 19. - 12:49:36
(204/900)

Állítólag Y. a Góliát felesége az életben


zuzuzu777 2022 márc. 19. - 12:47:54 Előzmény mihenike
(203/900)
Kikérem magamnak, van orrom is!!! :-D
zuzuzu777 2022 márc. 19. - 12:46:40 Előzmény mihenike
(202/900)

1. Y. hát lehet rajta sírni is, meg nevetni is. Egyszerűen jellemezve: nagyon okos - buta! 1x fent, 1x lent!
3. Most kimondottan Zehrát figyeltem, van Ádámcsutkája! Okvetlenül hallgasd meg az eredeti hangját, de akkor már ne hagyd ki Ender hangját sem. Nekem a játékos ujjaival van 1 kicsi problémám! Ez is egy ok a félreértésre!
4. Te a 40 perces változatot nézed? Akkor tényleg van mit behoznod a 130-140 perchez képest!
6. A török szultán: kb. 7 házassága volt (a sorozatban), de olyan is volt, hogy egy napon egy órában hárommal is (a három fő gonosz csaj
Y + E + S) Ugye van 4 gyereke 4 anyától.
Zehra tényleg az első feleségétől van, de ez egy fekete lyuk, amit az évek alatt próbáltunk kibogozni (sokan kerestük), de lehetetlen, eddig a pillanatig (megnézett 134 bölüm) semmit nem lehet tudni róla (vagy én nem tudok). Nem jelenik meg, és összesen ha 2-3 x említik.
7. Igen, sajnos ott is a felső (nem 10 ezer, hanem 10 mio) rázza rendesen a rongyot, de azért itt is túlzásba viszik, hogy estélyi ruhába járnak dolgozni. Még az szembetűnő, hogy palotából putriba, putriból palotába - ez náluk természetes.


10/10
mihenike 2022 márc. 19. - 11:13:54 10/10 Előzmény zuzuzu777
(201/900)
häla Allahnak :D