zuzuzu777 2022 márc. 19. - 10:30:46 Előzmény mihenike
(200/900)
Először erre, mert rövid: COVIDOS lett az egyik főszereplő (nem írják, hogy ki) ezért 1 hetet csúszik. márc. 21-től folyt. köv.
10/10
mihenike 2022 márc. 19. - 09:23:32 10/10 Előzmény zuzuzu777
(199/900)
Mit tudsz? lesz folytatäs? Nagyon bosszanto lenne ha ennyi idö utän csak ugy abbahagynäk... több mint bosszanto :(
10/10
mihenike 2022 márc. 19. - 09:11:30 10/10 Előzmény zuzuzu777
(198/900)
Szia :) Hetköznap kevesebb ideje van az ember länyänak, de azert 2 reszt sikerült megnezni :)
1. Yildiz gondolom kesöbb kinövi magät, de egyelöre csak egy szegenysegben felnött leänyzo, aki gazdasägra vägyik es elöadja Halitnak, hogy ö Szent.Yildiz es mindenfele cselt bevet, hogy Halit szämära erdekes es elerhetetlen legyen, hogy Halit Ur aztän vägyakozzon utäna, mint vad a zsäkmänya utän :D :D :D
2. Egyelöre Dävid es Goliät aranyosak :D
3. Hogy Zehra/Zera (egyszer igy mondjäk, mäsok meg amugy ...) Transzvesztita lenne????? A hangjät ugye nem tudom, mert szinkronnal nezem, de esküszöm räkeresek interneten, hogy meghallgassam. Maga a nö nekem olyan, mintha robot lenne, vagyis, mint aki szet van plasztikäzva.... De ha tenyleg ferfi volt, akkor remek munkät vegeztek az orvosok :D De ha mär itt tartunk, akkor szerintem Ender is lehetne transzvesztita, mert szegeny nagyon csunya :D
4. En is remelem, de az nekem meg nagyon tävol van
5. Hercais Reyant en is ki nem ällhatom, csak lättam a nevet a felsoroläsban, de örülök, hogy csak keveset lesz benne :D
5. Ender/Endar ((egyszer igy mondjäk, mäsok meg amugy ...)) hatalmas figura, mindig jokat nevetek rajta. Lehet, hogy csak a magyar szinkron teszi, de nem lehet komolyan venni a nöt :D es a tesveret sem - Cenar, azt hiszem. Ök nekem olyanok, mintha valami rossz bohozatbol leptek volna ki :D
6. Ez a Halit ur a török szultän? häny volt-felesege van? :) :) :) es miert utälja a länyät, a Zehrät? ha jol szämolok, akkor Zehra anyja volt, az elsö felesege? azt is kicsinälta, vagy az meghalt? vagy miert van az összes gyerek Halitnäl? :D ha nagyon Spoileres akkor inkäbb ne välaszolj, akkor maradjon költöi kerdes :D
7. Ez a gazdasäg, luxus, ruhäk, ekszerek - ez nekem mind nagyon el van tulozva... valoban vannak ilyenek emberek? vagy csak en vagyok naiv? :) :) :)
zuzuzu777 2022 márc. 15. - 10:49:15
(197/900)
Rossz hír! Tegnap lett volna a 135. bölüm, de nem adták le! Remélem, hogy nem fejezték be hirtelen! Eddig mindig pontosak voltak: pazartesi 20.00!!! :-(
haticesultan 2022 márc. 15. - 05:12:53
(196/900)
Most tartok a 249. Résznél. Ez a új Erim rohadtul unszimpatikus. Az első, a fiatalabbik sokkal jobb volt. A szinkronhangját meghagyták, csak tudnám minek....
zuzuzu777 2022 márc. 14. - 15:27:09 Előzmény mihenike
(195/900)


1.Én megmondtam! Yildiz még mindig van (135. bölüm, de valamiért kezdenek egyre rövidebbek lenni! "csak" 115 percesek!) Az utóbbi időben kezd megjönni az esze, de nem élném át azt a sok kellemetlenséget, ami vele tettek (legfőképp a f.k. író, meg az édes anyukája)
2. Még szimpatikus, de nemsokára meg fogod utálni Góliátot!, nyugi, utána megint megszereted!
3. Lenne 1 kérésem, mert én már elfogult lehetek: ez pedig ZEHRA (látod itt is van Z., nemcsak a HERCAI-ban) Tehát olvastam, hogy Z. transzvesztita. A hangjára már felfigyeltem régen, hogy férfias, karcos, az alakja se egy jaj de nőies, de most megint előjött a téma. Hiába van férje és gyereke, (két egynemű,mert átoperáltatta magát)is fogadhat örökbe) Nem rosszindulatból, hanem kíváncsiságból: figyeld már meg a hangját, meg a mozdulatait
4. Remélem, hogy megvették az összes részt, ugye most van az 5. évad, 5. év. 135. bölüm. Abban reménykedek, hogy nem fogják összecsapni a végét, mint a HERCAI-t
5. Ja, megszóltak Reyhan (HERCAI) miatt (mea culpa), de fel fogod ismerni, előre szólok, hogy pilótanőt fog alakítani!
Jó rizs főzést, v. krumpli volt? :-)


10/10
mihenike 2022 márc. 14. - 14:06:17 10/10 Előzmény zuzuzu777
(194/900)

Szia! Akkor jelentem, hogy ez a sorozat nälam függöseget okozott :) egesz hetvegen azt neztem (tudod häzimunka es fözes közben is ...) ugyan meg csak a 20. resznel tartok (tehät valahol 2018-ban järok) de nem lehet abbahagyni. Egyreszt csodälom, hogy ez az ostoba Yildiz hogyan tud ätverni mindekit, mäsreszt pedig rädocsädlkozom erre a szämomra ismeretlen vilägra, ahol semmi mäs sem szamit, csak, hogy häny ekszered es ruhäd van es hogy häny partyn veszel reszt .... Aki egyelöre szimpatikus az Dävid es Goliät, a többi szerintem szörnyü alak, de megsem lehet abbahagyni


zuzuzu777 2022 márc. 11. - 18:02:25 Előzmény alanis
(193/900)
Mindenki lehagyja az orrom!
Nekem a HERZAI-ban se volt szimpatikus se a karaktere, se a kinézete!
Te a Tv-beli résznél tartasz? Csak azért kérdezem, mert az, amit eddig láttatok ármány és szerelem semmi ahhoz képest, ami jön! Ezért nem tudom abbahagyni! :-(
alanis 2022 márc. 11. - 14:18:12 Előzmény zuzuzu777
(192/900)
Bingó, ő volt a pilóta. :)
Engem inkább idegesített, vártam, mikor tűnik el a karaktere. Ahogy némelyek jöttek-mentek...
zuzuzu777 2022 márc. 11. - 13:22:19 Előzmény alanis
(191/900)
Sajnálom, de számomra jelentéktelen volt így 4 év távlatából. Úgy látszik, hogy nem fogott meg se a szépsége, se a karaktere. ( esetleg lehet, hogy ő volt a pilótanő?)

Tudod, hogy nem vagyok török sorozat rajongó. Eddig még csak egyetlen egyet néztem végig! Tudom: soha se mondd, hogy soha, de nem szeretem!

Kivétel a: HADI BE OGLUM !
zuzuzu777 2022 márc. 11. - 12:51:32 Előzmény mihenike
(190/900)


":" = a szemem, "-" = az orrom, "(" = a szám


alanis 2022 márc. 11. - 12:42:35 Előzmény zuzuzu777
(189/900)
....7. Reyhan lehet, hogy megjelenik 1 percre maximum, mert különben nem felejtettem volna el. Lehet, hogy egy járókelő, v. kávét iszik, de statiszta, az biztos!....

A Tiltott-ban ettől azért nagyobb szerepe volt. :) Vele kavart Alihan több részben is, majd érdekesen szakítottak, aminek lett következménye, nem túl kellemes.

10/10
mihenike 2022 márc. 11. - 08:27:39 10/10 Előzmény zuzuzu777
(188/900)

Szia :) mit hagyok le mindig? :) ezt nem ertettem.
A Kivanc-os filmet körülbelül 3x neki ültem nezni, de valami mindig megakadälyozott benne ... ugyhogy nincs elfelejtve!


zuzuzu777 2022 márc. 10. - 12:09:49 Előzmény mihenike
(187/900)


2. Nyugi, a YEMIN-nek nincs vége, csak jeleztem, hogy most vannak a 411. bölümnél és néztem, csak 3 szereplő maradt az elsők közül. Okos vagyok, hogy abbahagytam még időben (kb. 100 bölümmel korábban)
Javaslatom: nézd meg, de csak az első évadot. Utána már csak a gyilkolás és ármány, nem emlékszem szerelemre. Ez is kb. 2018-as
3. Ezzel csak az a problémám, hogy heti 1, de gondolom mire Te utolérsz, addigra csak-csak befejezik. ABBAHAGYHATALAN!!!!!!!
4. Te legalább sok törököt láttál, tehát ismered, hogy milyen szadisták ill. mazochisták.
5. Nem esküszöm, hogy Miran, lehet, hogy Emir, de egykutya. (Amennyiben meglátok egy fekete bajuszos-szakállas férfit már rosszul vagyok)
6. Kivanc, hát igen, hányszor mondtam, hogy nézd meg a "HADI BE OGLUM"-ot? Legkevesebb 5-6-7 x láttam.
7. Reyhan lehet, hogy megjelenik 1 percre maximum, mert különben nem felejtettem volna el. Lehet, hogy egy járókelő, v. kávét iszik, de statiszta, az biztos!
Az orromat mindig lehagyod!!! :-( , :-( , :-(


10/10
offtopic
mihenike 2022 márc. 10. - 07:30:04 10/10 Előzmény zuzuzu777
(186/900)
ui. Jol lättam a nevsorban,hogy a Hercais dräma kirälynö Reyyan is feltünik a Yasak Elmäban? :)
10/10
offtopic
mihenike 2022 márc. 10. - 07:28:18 10/10 Előzmény zuzuzu777
(185/900)
Szia :) Üvözöllek ismet :)
1. A Hercain jot nevettem, hogy mär megint adjäk ... Örület :D
2. a Yemin 411 Bölüm???? uristen... ezt inkäbb el sem akarom kepzelni :) az több mint 1000 magyar resz... oh Allah!!!!
3. Köszönöm szepen a megerösitest, akkor nezni fogom, ahogy idöm engedi :) (Dävid es Goliät, azt hiszem tudom kire gondolsz :) haha, szoval ök tävoznak a többiek maradnak...)
4. Ahogy a Hercaiban mindenki elöhalott volt, vagyis feltämadtak a halottak, a Cukorkäban pedig mindenkit megöl a forgatokönyviro - nagyon beteg lehet az agya ...
5. Miran mint Ferfi vilägszepe... ahogy puffogtattja a pofäjät ... haha :)
Tudod nekem egy török szinesz van, akire azt mondom, hogy jol nez ki ... Kıvanç Tatlıtuğ ... A többiek tul szörösek es tul feketek :D
zuzuzu777 2022 márc. 09. - 16:46:59 Előzmény mihenike
(184/900)

Az előbb miért nem működött?


offtopic
zuzuzu777 2022 márc. 09. - 14:50:23 Előzmény mihenike
(183/900)
No, szia! Itt vagyok! A Tv-ben hallották, hogy nem láttad végig a HERZAI-t és elkezdték vetíteni, nehogy hiányérzeted legyen!

[spoiler
Mint tudod és emlékszel, nekem 3 volt a fő törököm:
1. a HERZAI, amit végignéztem,
2.a YEMIN, amit a 319. bölümig bírtam, de abbahagytam most látom, a 411. bölüm megy. És most jön a lényeg:
3. a YASAK ELMA, amit 2018 márciusában kezdtem el nézni, láttam mind az eddig sugárzott 134 bölümöt (130-150 perc/bülüm). Nem fogok szépíteni, akadt itt-ott néhány rész, amit kihagytam volna, csak akkor elveszítem a fonalat, ezért kitartottam (eddig). Már néhányszor gondoltam arra, hogy: no Zuzu, hagyd abba, de akkor jött egy nem várt fordulat és folytattam. Nem sajnálom. Igen is, izgalmas, "csak" ármány és szerelem, semmi lövöldözés. A kb. 9-13 főszereplő mellet cserélgetik a gárdát (vannak jók és kevésbé azok) a lényeg, hogy nézhető. Sokszor mondtam Neked, hogy nézd!!! Annyiból vagy jobb helyzetben, mint én, hogy nem kell várnod, hogy hetente 1x van 1 bölüm és ennyi. Megnéztem a HOLDPONT-on és látom, hogy kb. a 270-nél tart az adás.
Akkor is írtam, hogy elég ha az első évadot megnézed, és nem nézed tovább, már az is hasznos. spoiler (amíg Dávid és Góliát elutazik Amerikába)spoiler vége.
Itt nem lesz olyan érzésed, mintha teljesen más sorozatot néznél (azért itt is a részvények körül forog a világ, mint a HERZAI-ban)
Pletyka szinten hallottam, hogy a mi Miránunk lett a 2021. év férfi világ szépe, de lehet, hogy keverem a YEMIN Emirjével. (nálam mind a kettő kuka)
] Ide írd a spoileres tartalmat [/spoiler]
No, akkor most ennyi. Jó egészséget és örülök, hogy vagy!
10/10
offtopic
mihenike 2022 márc. 08. - 06:53:54 10/10 Előzmény zuzuzu777
(182/900)
OFF Kedves Zuzuzu :) de jo, hogy itt vagy :D Hogy vagy???? Külföldön vagy meg?
miutän elfogytak a sorozataim es csak 1 maradt, ahogy te mondanäd a "Cukorka", igy eszembe jutott, hogy töled többször hallottam/olvastam a Yasak Elmärol es tegnap este megneztem az 1. reszt (magyar felbontäs szerint, 45 perc). Allahra mondom, hogy igazän felkeltette az erdeklödesemet, de a WIKIPEDIA (es nehäny komment) elolvasäsa utän talän megsem olyan jo ötlet elkezdeni...???? :) 5 evad es meg mindig nincs vege? :) micsoda örület lehet itt :) Igaz, persze ezt is irtad annak idejen, hogy ennek a sorozatnak sosem lesz vege.... no de, hogy ennyire hosszu legyen? :) :) :) azert tenyleg nem semmi :D
Kepzeld a Hercait vegül nem neztem vegig, mert a nyäron elmentünk 3 het szabira es a szabi utän nem volt se idöm, se kedvem visszanezni es mivel töled ugyis tudtam, hogy mi lesz a folytatäs illetve a vege, igy nem neztem meg.
Veget ert a Nagykövet länya, az Elärulva 1. evada (värom a 2.-t) es a Hercai utän folytattäk a "Cukorkät" = Remenyek földje. :) Na azt hiszem, annak a sorozatnak sem lesz sosem vege :) De az egy dolog, hogy nagyon hosszu, viszont mär semmi köze az alap sztorihoz... Mintha egy teljesen mäsik sorozatot nezne az ember länya ... :D
OFF
1/10
PeeTee190 2022 febr. 26. - 20:44:07 1/10 Előzmény zuzuzu777
(181/900)
Halit annyira meghalt, hogy halottabb már nem is lehetne. 2020-ban( 4.évad 85.rész)
végleg kiírták a sorozatból.
Spoiler!!!
A 92. és a 113.bölümben (2021. 5.évad) a showrunnerek a nézői nyomásnak engedve belengettek olyan storyszálat, mintha Hali életben lenne és esetlegesen visszatér. De miután a Halit szerepét játszó Talat Bulut egyértelmüen kizárta a sorozatba való visszatérést, az egészből természetesen nem lett semmi . Gyakorlatilag egy ügyes marketingfogás volt a sori alkotóitól a csökkenő nézettség megállítására. Talat Bulut azóta már egy másik projekten dolgozik ugyanazon csatornánál, amely a Tiltott Gyümölcsöt (Yasak Elma) gyártja.