zuzuzu777 2022 júl. 12. - 19:51:44 Előzmény mihenike
(400/900)
Allah, Allah, ha tudom, hogy ezért nem tudsz aludni, már megírtam volna korábban!!!
10/10
mihenike 2022 júl. 12. - 06:23:05 10/10 Előzmény zuzuzu777
(399/900)

csak Allah tudja, hogy meddig tudjäk fenntartani az erdeklödesemet :-) de azt mär a Hercainäl megtanultam, hogy csak addig nezem, amig szorakoztatnak, miutän bosszantanak nem fogom nezni :-) de eddig meg nagyon jokat szorakozok rajuk. Föleg, amiota Ender es Yildiz szövetsegesek!!!! Mär alig värom, hogy lässam azokat a reszeket, amikor együtt laknak .... ugyanis Cenarkäm megengedte Yildiznek, azannyänak meg HalitCannak, hogy beköltözzenek hozzäjuk :-) Ender arckifejezese aranyat ert :-) Oscart neki :-)


10/10
mihenike 2022 júl. 12. - 06:19:14 10/10 Előzmény zuzuzu777
(398/900)

Ezen nagyon jot nevettem, mert honapok ota azon gondolkozom, hogy ugyan kire hasonlit ez a Yildiz!!!!! es tenyleg!!!! Kiss Ramona!!!!! köszönöm szepen :-) Mostmär jobbat fogok aludni :-)


zuzuzu777 2022 júl. 11. - 10:14:32 Előzmény mihenike
(397/900)

Jó napot! Szeretnék megosztani veled egy észrevételemet már rég, de mindig kimaradt: Nézve a távol keleti sorozatot, hirtelen felugrik egy magyar reklám "Drágám, add a pénzedet" Kasza Tibivel (nem nézem, annyira még nem ....) és hirtelen ott áll Yildiz! Húúú, de kiderült, hogy Kiss Ramóna a Barátok köztből.


zuzuzu777 2022 júl. 09. - 22:32:51 Előzmény mihenike
(396/900)

Hááát, akárhogy is számolom, akkor még van durván közel 300 magyar részed (nagyon durván) :-) Hidd el, nem fogod sajnálni.

Felkeltetted a kíváncsiságomat és amikor lesz egy lukas 30 percem (gondolom, hogy nem bénázom el) akkor rákeresek a két Lilára.

Most mondjam azt, hogy emlékeim szerint törpiéket is csak 1-2 alkalommal említik? Esküdni mernék rá, hogy láttam őket egy előzetesben a 146. bölüm után.

Lila azannya úgy emlékszem, hogy visszajön egy szusszanásnyi időre, mert a kislánya sebeit kell nyalogatni (persze S. a sebző, de Yigit közreműködésével.)

Miattam ne nyugtalankodj, tudod, ha van hozzászólásom, akkor kapok e-mailt és a legrövidebb időn belül válaszolok.
Te csak dolgozz, keress és találj!!! Igyál sok ayrant!


10/10
mihenike 2022 júl. 09. - 15:58:09 10/10 Előzmény zuzuzu777
(395/900)

Tehät magyar felbontäs szerint 156. resz. /3. evad 17. resz/ 55. bölüm talän?

Nem mintha hiänyozna Lila anyja, csak eppen egy szot sem ejtettek rola es murisnak talältam :-)

Igen, a gyogyitäs csodäval hatäros modon törtenik a törököknel ... emlekszem, hogy Miränunk is, milyen gyorsan felepült 1-1 lött sebböl ... es ugyanez van Cukuroväban, ami az 1970-es evekben jätszodik es annyit lövöldöznek benne, mintha a vadnyugaton lennenek :-) de ugyebär Cukorkäban mindenki meghal, de akinek nem kell meghalnia az olyan gyorsan felepül, hogy utäna jobb, mint uj koräban :-) De akkor ezek szerint a kinai gyogyitäs sem ismer hatärokat ;-)

ui. a jövö hetem igen zsufolt, szoval nem tudom mikor lesz idöm a sorozataimra, föleg, hogy most megint 3 van a tarsolyomban :-) de ugyis irok, ha van valami, ami nyomja a lelkemet :-)

Kellemes hetveget :-)


10/10
mihenike 2022 júl. 09. - 15:49:20 10/10 Előzmény zuzuzu777
(394/900)

igen, ez akkor volt. egy virägärusnak älcäzott alakot küldött a villäba es ö vitte el neki a telefont, amiröl a titkos megbizojät szokta hivogatni :-)


zuzuzu777 2022 júl. 08. - 22:02:29 Előzmény mihenike
(393/900)

STOP!!! Ez akkor volt, amikor Ender Sahika szobájában a festmény mögött találta meg a telefonját?


zuzuzu777 2022 júl. 08. - 20:46:59 Előzmény mihenike
(392/900)

Szépet és jót! Te csak hiszed, hogy S. alulmaradt, ez is a terv része. S. nem eggyel, hanem legalább hárommal jár a többiek előtt.
Tőlük is meg fogod tudni, hogy hol van Lila azannya, mert ki fog menni hozzá, de még néhány bölüm addig!
Végül is magyar számítás szerint hol tartasz az almában?
Emlékszel ugye, mennyit csodálkoztunk a török gyógyítás csoda hatásaiban, képzeld, a kínaiak még ezeket is felülmúlják: megtapintja a pulzusodat és már mondja is, hogy terhes vagy (tegnap feküdtél le először férfivel) és már a baba nemét is elárulja. Tényleg nézek, mint a moziban.


10/10
mihenike 2022 júl. 08. - 18:56:30 10/10 Előzmény zuzuzu777
(391/900)

Szep jo estet! Ma be kell vallanom, hogy Cukorkät neztem, hogy ne maradjak le mint a borravalo, igy csak 1 Yasak Elmära maradt idöm. Amiben vegre Ender ätjärt Sahika eszen es ellopta a telefonjät :-) Nagyon tetszett, ahogy örjöngött az inci-finci-mini szoknyäjäban.
Cenar szemei tenyleg olyanok, mint egy vämpirnak :-) es a läbai????? Olyan mintha golyaläbako ällna :-) Viszont a gyerekek nagyon aranyosak voltak, amikor meglätogattäk a kisöccsüket. Neha vannak aranyos jelenetek is :-) Imädom Yildiz es Zehra jeleneteit, ahogy huzzäk egymäs agyät :-)
Igen, töled tudom, hogy Zerin elment Amerikäba, de ezek meg nem emlitettek ezt a 3. evadban. Egyszerüen szören-szälän eltünt!!!!!


zuzuzu777 2022 júl. 08. - 12:28:45 Előzmény mihenike
(390/900)

spoiler1. Valószínű, hogy az egyetlen jótette az őszhajúnak, de ezt se azért tette, hogy Y. boldog legyen. Őszhajú vs. S. 1:0
2. az őszhajú hátsó szándékát se felejtsd el! S. őt is vezeti az orránál fogva! Igaz, kit nem???
3. Ez neked "hölgy"? Ez egy nőnemű (emberi) lény!
4. Dzsenarban a szeme idegesít, meg a szolgalelkűsége, nem baj, hogy a nővére!
5. Ami Lilát illeti, nem emlékszem sem az egyik pofijára, sem a másikéra, ezért itt no comment, de már írtam, hogy azannya Amerikában van törpiéknél.

Ide írd a spoileres tartalmat [/spoiler]
10/10
mihenike 2022 júl. 07. - 18:18:55 10/10 Előzmény zuzuzu777
(389/900)

Igen, sokäig mondtad, hogy nezzem, de mindig volt valami, amiben nagyon benne voltam es nem volt rä idöm ... most, hogy a Cukorka hanyatlik es bele-bele tekeressel nezem, igy több idöm van. Ugyan a heten folytatodik az Elärulva 2. evada, de mostmär rendesen belefolytam Yildiz kalandjaiba, szoval mostmär nem hagyom abba :-)

1. Szoval Ender anyänk nagyon bele elte magät Yildiz gyerekenek a keresesebe, de ö sajnos nem talälta meg, mert a häzaspär elutazott Auszträliäba... viszont, amikor Yildiz azt hitte, hogy mindennek vege, akkor becsöngettek hozzäjuk es ott ällt Halit, kezeben a gyerekkel. Komolyan mondom, hogy meghatodtam :-) a Laboros nö felhivta a kedves apukät, aki a magängepevel Dubajba repült, hogy elkapja a mäsik csaläd csatlakozäsät es visszahozta a gyermeket Törökoba!!!!! csucs!!!!!

2. Sahika persze fortyog a leveben, de ugy csinäl, mint, aki örül annak, hogy Yildiz visszakapta a gyermeket :-) Halit azt szeretne, hogy a gyerek vele lakjon, de mivel meg nagyon pici, igy nem akarja elvälasztani az anyjätol ... edes pofa ... haha :-)

3. Ezzel pärhuzamosan a viläg barma, Kaya, együtt vacsoräzik Lejläval ... fuuu de egy unszimpatikus hölgy....

4. Cenar mostanäban kevesebbet sziporkäzik

5. Most nagyon elöterbe került Lila meg Yigit, akiket ugyebär ugy rängat Sahika, mint valami Marionett bäbukat ... ui. nekem ez az uj Lila egyältalän nem jön be, a regi szebb volt... es toväbbra is keresem az anyjät, mert, hogy meg csak szo sem esett arrol, hogy hova tünt .... ?????

6. Yigit kezd S. ellen fordulni es megenyhülni Ender fele es Erimet is arra biztatja, hogy bocsässon meg az anyjänak. Közben pedig a 3 testver elindul meglätogatni a kiöccsüket. Gondolom majd ott is lesznek vicces jelenetek :-)


zuzuzu777 2022 júl. 07. - 14:27:38 Előzmény mihenike
(388/900)

Az első régi 3 kérdésre 3 igen a válasz, most pedig rátérek az újabbra:
1. Nem rosszak a terveik, csak sajnos S. boszi mindig lépéselőnyben van.
2. Amennyiben már itt tartasz, akkor szerintem rendesen belehúztál (pedig emlékszem majd egy évig könyörögtem, hogy kezd már el nézni)
3. Yigit is "hülye", mint azapja. S., ugye nagynénje nagyon rossz hatással lesz még rá (ott a zsarolás a videóval, ahol "megöli" E.t, azannyát). Ők viszont elutaznak BiH-be, de jön HERCAI!!!
4. Nekem valahogy nem jött be se Zehra, se a karaktere, mondhatnám azt is, hogy jelenleg se vele, se nélküle. Ő egy olyan bűnbak típus.
7. Nos Emír jelenléte most langyos, de fog még "főszereplő" lenni, persze nem saját kútfőből, mindig mások utasítására. 146. bölüm végéig megvan!
8. Igen, hegedűművészünk hol lent, hol fent, de eljön az idő, amikor S. lesz alul (visszavonhatatlanul) de addig még legalább 30-35 bölümöd van! (gondolom én)


zuzuzu777 2022 júl. 06. - 21:43:04 Előzmény Magenta99
(387/900)

Köszönöm szépen, megnézem a wikin és utána döntök, de közben "megtekergetem" az ujjaimat. Nyugi, a 146. bölümben még mindig tekergeti.
Most az ételekkel kapcsolatban mondhatnám ismét, hogy mit mondott a kutya a dakota mondás szerint. Az ayrant viszont imádom, mert nyáron hűsít és sk. készítem, de a birka faggyútól bűzlő ételek, hát.....:-) Az "igazi" bárány, az még anyatejen kívül mást nem evett és max. 5-7 kilós. :-(


10/10
offtopic
mihenike 2022 júl. 06. - 17:51:00 10/10 Előzmény Magenta99
(386/900)
Nekem sajnos ez a sorozat sem jött be illetve ami elötte ment az Isztambuli menyasszony sem ... lehet, hogy mär tulsägosan hozzäszoktam a sok pszicho-sorozathoz es ezek nem tudtak lekötni ;-)
10/10
offtopic
mihenike 2022 júl. 06. - 17:48:35 10/10 Előzmény Magenta99
(385/900)
Igen, ebben egyetertünk, hogy a török etelek finomak, de amiket mär nälunk keszitenek azok mär nem olyan alapanyagbol keszülnek sajnos ... :-( Viszont amiket peldäul a Yasak Elmäban is az asztalra tesznek ... hu .... inycsiklandozo lätväny ;-) es a legviccesebb, hogy sosem eszik meg :-) a sok ärmänykodäs mellett nincs idejük enni ... ezt a pocsekoläst! :-)
10/10
mihenike 2022 júl. 06. - 17:43:02 10/10 Előzmény zuzuzu777
(384/900)

1. Igen, tudom, hogy nem ma született bäräny, csak vicceskedtem, hogy milyen erkölcsös :) hiszen ö egy gyilkos, räadäsul mergezte az Irim/Erim gyereket is.
2. Nem szabad hinni neki ebben az ügyben sem???? na ne :-) nagyon kiväncsivä tettel :-)
3. Az äl-Celebi leänyzo meg Halittal is ägyba bujik??? na neeeee :-) ez egyre jobb :-)

Amit pedig ma lättam .....

1. A butuska terv termeszetesen nem sikerült es nem indult be idö elött a szüles... bär nem is tudom, hogy miert nem lehetett 2 napot värni, mert ugyis megcsäszäroztäk volna 2 nap mulva Yildizt ... Ennek köszönhetöen Ender anyänk is lebukott a laborban es Sahika ismet a sajät javära forditotta a dolgokat. Közben befut Asumän is.

2. A szüles napjän pedig olyan törtent, amire meg en sem szämitottam! A boszokräny nem a DNS vizsgälat eredmenyeit hamisitotta meg, hanem a gyereket cserelte ki! Nagyon okos :-) En erre kb 5 perc alatt räjöttem, de meg Endernek sem esett le ... a többedik negativ eredmeny utän viszont az äl-Celebi leänyzonak esett le, hogy mostmär Yildiznek kellene csinältatnia tesztet ... Nos ez meg is törtent es öszinten megsajnältam Yildizt! De nem csak en, hanem Ender is! Meg könnyeket is ejtett Yildizert es a fiäert! Gondolom eszebe jutott, hogy ö meddig kereste Yigitet!

3. Yigit es Lila között elcsattant az elsö csok es ugy lätom, hogy Yigitnek kezd elege lenni Sahikäbol.

4. ez a Zehra egyre jobban nez ki :-) lehet, hogy pasi volt, de jol nez ki :-) Na a lenyeg, hogy kiadtäk a könyvet es mär majdnem "bestseller" haha :-) Az apja folyamatosan aläzza, hogy mennyire ostoba, hiszen meg csak ezer db-t adtak el belöle, de Zehra szerint ez mär "bestseller" :-)

5. Erim toväbbra sem akarja lätni az anyjät, de Ender nem adja fel, mostmär mindket fiäert harcol es mär ugy megerösödött, hogy Halittal is szembeszällt es vissza akar terni a ceghez.

6. Hu ez a Kaya a viläg barma ... belehabarodott Lejläba es mindent elhisz a hugänak ... Nagyon joszivü, de egy balfek. Peldäul amikor Halit a Korhäzban fakepnel hagyta Yildizt a gyerekkel, akkor ö fizette ki Yildiz szämläjät.

7. Azt hiszem lassan kezdek megbekelni Yildizzel ... amiota Enderrel egy csapatban jätszanak azota valahogy nem annyira idegesitö :-) De toväbbra is Cenar a nagy kedvencem, viszont Emir olyan felesleges oda - amiota nincs Törpilla nincs is ertelme, hogy itt van, hiszen annak idejen Törpilla volt a nagy barätja, de amiota Törpi nincs azota mäst sem csinäl, csak Yildiznek meg Endernek ugräl ....

8. Ender lefizetette a villa egyik szolgälojät, hogy szimatoljon Sahika utän, de mint kiderült Ö is Sahika embere, szoval valoban, ha Sahikärol van szo, akkor Ender mindig alul marad!!!!!!


offtopic
Magenta99 2022 júl. 06. - 17:24:38 Előzmény mihenike
(383/900)
Nekem például nagyon ízlik a török kaja. Imádom pl. az ayrant, mindenki furcsálkodva néz, pfuuuuj, sós joghurt? :DDD Csak hát az a baj, hogy olyan "magyarosch"-ra sikerednek az itthoni török kaják, pl mutatóban sincs kecske vagy bárányhús, márpedig az eredeti kebab bárányból készül, itt nálunk pl marhahúsból csinálják, hááááát. Nagyon szeretem a mantit és hát az igazi, török (nem törökös) böreket.
A filmekben, a kicsit módosabb családoknál, látványra a reggeli fantasztikus. Hatalmas asztal, tele minden földi jóval, csupa színes valamik - egyszer szívesen végigkóstolgatnék egy ilyen asztalt. :D
offtopic
Magenta99 2022 júl. 06. - 17:11:51 Előzmény zuzuzu777
(382/900)
Engem ki lehet kergetni a világból Ender ujjtekergetésével. :D
Dunán a cím Kalbimdeki Deniz - magyarul A szerelem tengerén - hétköznaponként 18.55-kor kezdődik és kábé 3/4 órás.
zuzuzu777 2022 júl. 06. - 12:26:20 Előzmény mihenike
(381/900)

1. Mint tudod S. már volt férjnél, úgyhogy nem a szüzességét félti. BiH törölve!

2. Csak azért nem hisznek neki, mert majd meglátod, hogy nem szabad neki hinni.

3. dupla spoiler a spolerben : nagyon rafinált a kis (nagy) Q, ez a betolakodó, még az őszhajúval is ágyba bújik és beveti a nők évezredes taktikáját, hogy "terhes vagyok tőled" Persze ez mind S. műve, mert kié is lenne??? Nyugi, lebukik!

5. Nyugi, akármit is csinál E., S nyer!

6. S. Yigitet a videóval zsarolja, de mik fognak ezután még történni......:-(