alanis 2022 jún. 27. - 18:12:54 Előzmény mihenike
(360/900)

Hello! Asuman ott volt Zeynepék esküvőjén! A négy nő, a "koszorús lányok" egy forma színű ruhában álltak egymás mellett, amikor a testvérek megjelentek a helyszínen.
Hogy elbúcsúzott-e anya és lánya, amikor úgy döntöttek, elköltöznek Amerikába... na arra már én sem emlékszem. A fiúktól, a kedves bejáró nénitől és Y.től elköszönt, de hogy anyukától... sztem tőle nem. Vagy csak nem mutatták.
Mivel a lánya nyakán fog élősködik anyuka, igen, sajnos sokat fog szerepelni és irányítani fogja a lányát. Az meg hagyja.


zuzuzu777 2022 jún. 27. - 12:19:28 Előzmény mihenike
(359/900)


1. Asuman nagyon nagy hatással van Y.-re, a hülyeségeit mind azannya nyomására teszi. Még a 146. bölümben is.
2. Húha, nem emlékszem, hogy miért nem ment el törpi esküvőjére azannya.
Remélem jól emlékszem, de az apagyilkos (törpi apjának gyilkosa, Y. apja) már nem fog visszajönni, végül is nincs miért. (megvoltak a nagy jelenetei Enderre, az őszfejűvel és Sahikával?)
3. Y. a nagy terepjáróban igaz, mert a völgyből felmegy a csúcsra, de a továbbiakban egyáltalán nem releváns ez a bejátszás. Ezek a dupla csavarok, hogy felkeltsék az emberek figyelmét és kíváncsiságát. Őszfejű lesz a völgyben (nem emlékszem a kronológiára, de a kakiban Y. ott lesz mellette, lehet, hogy ez már volt). Ez a "megláttam a buszmegállóban a koldust", nem igaz! :-(
Sokszor tesznek be olyan jeleneteket, amire azt hiszed, hogy igaz, pedig csak tiszta átverés show.


10/10
mihenike 2022 jún. 27. - 06:17:41 10/10 Előzmény zuzuzu777
(358/900)
Szep jo reggelt

A hetvegen vendegeink voltak, ugyhogy nem haladtam toväbb, viszont, ami kesik, az nem mulik :-D azert a cukorkät is meg "kell" neznem, különben elvesztem az amugyis ertelmetlen fonalat :-) De az a jo, hogyha van idöm, akkor igen sok reszt meg tudok nezni a Yasak Elmäbol, mert häla allahnak valaki feltette az eddigi összes szinkronos reszt. Mär csak azon izgulok, hogy ne töröljek le. :-) Asumannak a kesöbbiekben ilyen fontos/vagy sok szerepe lesz? mert eddig azert olyan tul sokat nem szerepeltettek. Meg Törpilla lagzijära sem jött el es meg csak el sem bucsuzott a länyätol, amikor az Amerikäba költözött, pedig ugy emlekszem, hogy kibekültek,miutän Yildiz apja lelötte Irimet ... na mindegy. Yildiz apja börtönben, de meg vissza fog terni? Egyebkent ez a Halit egyre unszimpatikusabb... 8 honap utän megkerte Sahika kezet ... ez az ember sem gondolkozik, ha meglät egy fiatal nöt ...
Ja azt kihagytam a penteki regenyeböl, hogy a 3. evad elsö pär perceben mutattäk azt a bizonyos jelenetet, hogy Halit hajlektalankent üldögel egy buszmegälloban es Yildiz "nagyasszony" kiszol neki egy marha nagy terepjärobol... majd Yildiz el kezdi meselni, hogyan ällt bosszut Haliton, azert, amit vele tett ... Ugyhogy ezzel is jol felkeltettek az ember länyänak az erdeklödeset :-)
Bär ezzel azert "vitatkoznek", hogy mit tett Halit Yildizzel vagy mit nem tett vele, mert azert Yildiz sem egy ma született bäräny... azert igen sokat hazudott Halitnak... de persze, az, ahogyan kidobta a häzbol es leszedegedte rola az ekszereket, az tenyleg nagyon undorito volt ... na mindegy. Engem az elsö perctöl idegesit Yildiz, bär lehet, hogy most, hogy Endarral összejätszänak, lehet, hogy vältozni fog a velemenyem. Mindensetre a legutolso jelenet, amit lättam, a babaväro az annyira vicces volt .... es annyira megerdemelte Halit+Sahika, hogy nagyon :-D


zuzuzu777 2022 jún. 26. - 20:18:33 Előzmény mihenike
(357/900)

Azért arra kíváncsi lennék, hogy ez a számozás, meg évadok hogy is van, de úgyse fogom megtudni!
Az igazság az, hogy kb. 1 hónapja volt olyan gondolatom, hogy most ellaposodott, abbahagyom, amikor megint jött egy dupla csavar és folytattam. Kb. a 140. bölüm körül.
Bosszankodni a nagy hülyeségeiken(különösen Y és azannya és majd jön Kumru és azannya) és a valóságban elképzelhetetlen szituációk miatt fogsz, de elmúlik és rátapadsz a képernyőre. Maradok továbbra is a vágott szeműeknél (legalább nehéz megkülönböztetni őket)
Gondolom, hogy megint haladtál! Hajrá Mihi! :-) Ide írd a spoileres tartalmat


10/10
offtopic
mihenike 2022 jún. 25. - 11:25:39 10/10 Előzmény zuzuzu777
(356/900)
Kiväncsi vagyok, fent tudjäk-e tartani 6 evadon keresztül az erdeklödest? A 3. evad eddig nagyon jol beindult es tenyleg lekötötte a figyelmemet. De azt megfogadtam, hogy csak addig nezem, amig szorakoztat, ha mär bosszantanak, akkor nem fogom nezni :-D bär ältaläban egyezni szokott a velemenyünk, ugyhogy valoszinüleg en sem fogom tudni abbahagyni :-D
zuzuzu777 2022 jún. 24. - 19:03:17 Előzmény mihenike
(355/900)
Várj, lesz még hatodik is, ha addig tényleg nem bolondulunk bele a sok eseménybe. Mindenek ellenére le a kalappal E. előtt most a "feltámadása" után is nehéz a szerepe.
zuzuzu777 2022 jún. 24. - 19:01:04 Előzmény mihenike
(354/900)

3. Na ez is egy pénzleső, aki kiderül, hogy csaló, érdekes módon ez is a részeges férje elől menekül álnéven.
Annyiból lesz jelentősége, hogy ő is ott fog dolgozni és mindenáron el akarja magát vetetni Kayaval, de E. szerint nem a féltestvérük, amit be is bizonyít.
4. No itt fog S. megint kavarni, Yigitből és Lilából (akik tényleg szerelmesek egymásba) bolondot fog csinálni (lesz majd jelenet, amiről HERCAI fog eszedbe jutni)
10. Emlékszel, írtam neked, hogy ez a három mindig egymás ellen lesz már úgy, hogy 2+1
S. + E. = Y ellen
S. + Y = E. ellen
E. + Y. = S ellen


10/10
mihenike 2022 jún. 24. - 18:50:49 10/10 Előzmény zuzuzu777
(353/900)
vegeztem a regennyel mära :-) teljesen belepörögtem a 3. evadba :-)
zuzuzu777 2022 jún. 24. - 18:47:16 Előzmény Elhaym
(352/900)
Persze hogy lesz, hiszen legalább 9 szál maradt elvarratlan!
zuzuzu777 2022 jún. 24. - 18:45:48 Előzmény mihenike
(351/900)
No akkor most behozom az elvesztegetett időt, amit egy nagyon aranyos társunknak köszönök szépen.


Ide írd a spoileres tartalmat



2. Igen, de az "irányítóra" még egy kicsit kell várnod, mert sokkal később jelenik meg. Mindenki el akarja majd vetetni magát vele S. Y. E., de ő Y.-be lesz szerelmes (E. itt is hozza a szokásos formáját, S. ellenében)
3. Ugye milyen régen figyelmeztettelek, hogy ez a 3 Q mennyire veszélyes, de a legrosszabb S.
6. Endert a saját fia "gyilkolja" meg S. unszolására, de fel is veszi videóra, hogy később tudja anyát és fiát is ezzel zsarolni.
Nem árulok el titkot, hogy E. természetesen megmenekül, de olyan csavarok jönnek, hogy ép eszű embernek nem jutna eszébe. Yigit már elkezdett dolgozni Erim mellett? Nagyon-nagyon sokára fogja megtudni, hogy testvérek, de előtte még S. hatására aljaskodik vele (lassan ható méreggel mérgezi, amit majd Y.-re fognak. No ennyi, mert túl előre mentem megint.
7. Nem nagyon sikerül neki meglépni, mert S. boszi ott van a nyomában. A nagy húzások pedig a szülés után jönnek.
10/10
mihenike 2022 jún. 24. - 18:44:20 10/10 Előzmény zuzuzu777
(350/900)

3. evad eleje ...
1. Endar es Yildiz eltünese ota eltelt 8 honap. Y. es az edesanyja egy tanyän bujkälnak, Endart mindenki halottnak hiszi, meg sirhelye is van, de ennek ellenere Halit keresteti mindkettö, mert nem hiszi el, hogy Endar meghalt illetve kellenne neki Y. mert 8 honappal ezelött nem irta alä a väläsi papirokat es igy nem tudja elvenni az uj kedveset ...

2. Egyik este megjelenik a serült Endar Y. es Aszumän häzänäl es szövetkeznek es Y. visszater Isztambulba :) Stilusos visszaterese volt, ugyanis Törppapa es Sahika eljegyzesere toppan be ... micsoda veletlen :)

3. A jotet lelek Kaya kilep a cegtöl, mert kellemetlen neki, hogy a fönöke/barätja es a huga egy pärt alkotnak. Nyit egy ügyvedi irodät, ahova felveszi a munkanelküli Cenart es Emirt ... es mit ad Allah feltünik a szinen egy ujabb Celebi, Leyla Celebi, azaza Endar es Cenar feltestvere es Ö is Kayänäl fog dolgozni ... (koräbban Kaya meg a kishölgy mär talälkoztak egy üzletben, nem tudom, hogy ennek van-e jelentösege ... gondolom majd egymäsba szeretnek...)

4. Apropo Cenar es Emir, a ket jomadär... Se szo, se beszed a 2. evad vegen szakitott mindkettö az Argun länyokkal, legaläbbis a 3. evad elejen mind a negyen szinglik es Lilät mär ki is csereltek. nekem ez az uj Lila egyältalän nem jön be. a regi sokkal szebb volt. Es az elmutl 8 honapban Zehra is megirta a könyvet!!!!!!

5. A länyok rajonganak Sahikäert, söt Zehra öt keri meg, hogy segitsen a könyvet elfogadtatni az apjäval es, hogy taläljon neki kiadot.... Persze S. esze ägäban sincs segiteni, mindenkit jol ätvert, de vegülis Z. taläl magänak egy könyvkiadot ... igaz jol ätverik, de nem baj, mert kiadjäk a könyvet :)

6. Irimet most engedtek ki a pszichiätriai klinikärol, ugyanis magät hibäztatja az anjya eltünese/haläla miatt ... Az egyetlen bizalmasa Yigit (aki S. bäbja) illetve Sahika, aki bejärkäl hozzä a szobäjäba es marhasägokkal tömi a fejet ... föleg azota, amiota Yildiz ismet megjelent a häznäl. Es valami cseppeket is ad neki... nem tudom, hogy halälos-e vagy csak azt akarja, hogy ilyen komäs maradjon a gyerek ...

7. Tehät a 8 honapos terhes Y-t elviszik az orvoshoz DNS-vizsgälatra, de a vizsgälatot csak szüles utän lehet megcsinälni, igy Y. a szülesig a villäban maradhat. a cseledszälläson alszik Aysellel egy szobäban.

8. Egyik este a kedves Sahika hatäsära, Irim majdnem megfojtotta Y-t ... akkor azt hittem, hogy elmondja neki, hogy Endar nem is halt meg ... de vegülis nem mondott neki semmit.

9. Yigit pedig S-töl most kapta meg azt a feladatot, hogy csäbitsa el Lilät. Ennek nem tudom, hogy mi ertelme van, de mär elkezdödött a huza-vona a ket fiatal között.

10. Yildiz, Cenar es Emir babaväro partyt szerveztek a Halit-Cannak, amikröl persze Törppapa meg S. nem tudtak semmit, de Y. meghivta a regi gazdag barätnöit, a legolcsobb dekoräcioval diszitette fel a nappalit es valami borzalmas kajät keszitettet, hogy ezzel is megaläzzäk Halitot es az Argun csalädot. Termeszetesen mindez meg fog jelenni az ujsägban, a hirekben a tv-ben :-) szoval Y. bosszuhadjärata elindult, persze Endar hätter tämogatäsa nelkül ehhez nem lett volna mersze.


zuzuzu777 2022 jún. 24. - 18:43:55 Előzmény Elhaym
(349/900)
No akkor most behozom az elvesztegetett időt, amit egy nagyon aranyos társunknak köszönök szépen.


2. Igen, de az "irányítóra" még egy kicsit kell várnod, mert sokkal később jelenik meg. Mindenki el akarja majd vetetni magát vele S. Y. E., de ő Y.-be lesz szerelmes (E. itt is hozza a szokásos formáját, S. ellenében)
3. Ugye milyen régen figyelmeztettelek, hogy ez a 3 Q mennyire veszélyes, de a legrosszabb S.
6. Endert a saját fia "gyilkolja" meg S. unszolására, de fel is veszi videóra, hogy később tudja anyát és fiát is ezzel zsarolni.
Nem árulok el titkot, hogy E. természetesen megmenekül, de olyan csavarok jönnek, hogy ép eszű embernek nem jutna eszébe. Yigit már elkezdett dolgozni Erim mellett? Nagyon-nagyon sokára fogja megtudni, hogy testvérek, de előtte még S. hatására aljaskodik vele (lassan ható méreggel mérgezi, amit majd Y.-re fognak. No ennyi, mert túl előre mentem megint.
7. Nem nagyon sikerül neki meglépni, mert S. boszi ott van a nyomában. A nagy húzások pedig a szülés után jönnek.


zuzuzu777 2022 jún. 24. - 18:25:48 Előzmény mihenike
(348/900)
OK, várom! Közben Alanisnak írtam, de olyanokat, amikhez még nem tudsz hozzászólni, de olvasd el!
zuzuzu777 2022 jún. 24. - 18:24:35 Előzmény alanis
(347/900)

Igen, mint már észrevetted, nekünk Mihenikével volt egy külön szótárunk és ez megmaradt! Tehát picurka az Y. kisfia, akit ellopnak (hülye Y. azannya miatt). Tehát rosszul értelmeztem, nem halotti jelentés lehetett, hanem KERESSÜK a kisfiút!
Nagyon figyeld Kumrut és azapját, mert miután megjelentek, csak aljasságokat visznek véghez. (hazudozás, gyilkolás, megcsalás, házastársak szétválasztása stb)
Eleinte azt hittem, hogy legalább azapja tisztességes, de neeem. Kérdezted, hogy valami titok lappanghat Kumru körül:
dupla spoiler A volt vőlegénye otthagyta az oltár előtt és ő ebbe belebolondult, egy egész kórházat kiürítettek, csak ő volt a beteg (inkább bolond), de Y. és E. természetesen ezt is felgöngyölítik. Azapja ezért vigyáz annyira a lányára, nehogy megismétlődjön.dupla spoiler vége!

Nem tudom, hogy mi maradt ki, remélem, hogy most senki nem tilt le! :-)
10/10
mihenike 2022 jún. 24. - 18:15:54 10/10 Előzmény zuzuzu777
(346/900)
letiltott valaki??? na neeeeee
Örülök, hogy ujra itt vagy!
10/10
mihenike 2022 jún. 24. - 18:13:28 10/10 Előzmény zuzuzu777
(345/900)
telepätia!!!! most irom a folytatäsos regenyemet .... :) tehät folytköv:
10/10
mihenike 2022 jún. 24. - 18:11:23 10/10 Előzmény zuzuzu777
(344/900)

Szia! A heten vegülis csak sikerült a 2. evad vegere erni es eljutni a 3. evad 6. reszeig (magyar felbontäs). Ugy lekötöttek Yildiz es Endar kalandjai, hogy Cukorkärol teljesen megfeledkeztem :-)

1. Ugyebär a titkärnö Sevda, aki bemärtotta Yildizt, ezert Halit nagyon undorito modon kidobta Yildizt a häzbol. Kesöbb Yildiz bement Endarhoz az irodäba, ahol E. bevallotta neki, hogy ö berelte fel S-t. ezt a joszivü Kaya is meghallotta es mivel nem birja az igazsägtalansägot, igy rohant Halithoz, de Sevda megelözte, ugyanis Sevda elmondta Halitnak, hogy öt bizony Endar berelte fel ... igy Halit szepen Endart is kidobta a cegtöl ... Persze E. összerakta a kepet, hogy Yildiz nem olyan okos, hogy igy kijätsza, tehät csak is Sahika ällhat a dolgok mögött ...

2. Tehät Sahika berelte fel Sevdät, aki vegül bemärtotta Endart Halit elött ... szoval a 3 boszorkäny häboruja most kezdödik, ha jol ertem. Közben azt is mutattäk, hogy Sahikät hätulrol egy ismeretlen ffi iränyitja, aki tönkre akarja tenni Halitot. Sahika feladta pedig, hogy elcsäbitsa az öreg rokät es üzleti ügyeket szivärogtasson neki. Igy tett peldäul akkor is, amikor lemäsolt egy csomo adatot Kaya geperöl....

3. Sahika megtudta, hogy Yigiz az unokaöccse, de a fiunak nem mondja el, csak füti Endar ellen es ugy hasznälja mint egy bäbut.

4. Yildiz Emirnel huzta meg magät egy ideig, hiszen penz nelkül nem volt hova mennie, majd amikor Cenar leadta Emirnek a drotot, hogy Halit kidobta Endart, akkor Yildiz ismet felkereste Halitot, mert azt hitte, hogy most ki fognak bekülni... Halit ismet jol megaläzta es kidobta Y-t, mondvän, hogy nem illenek egymäshoz ... Yildiz elment a villäba, hogy minden cuccät összepakolja es összefutott Endarral is, aki pedig Irimet lätogatta meg .... Összevesztek, majd Y. tävozott a häzbol....

5. Ezen a napon Yigizt is a villäba rendelte Sahika, ugyanis azt mondta neki, hogy most felfedik Yigiz kiletet Endar elött, de vegül ebböl nem lett semmi, mert Endar kinyomozta, hogy Sahika megölte a volt ferjet ... Ezt az infot az egyik mostoha fiätol tudta meg, de mielött a fiu bizonyitekokkal szolgälhatott volna gyorsan szivrohamot kapott es meghalt ... gondolom a fiut is Sahika tette el läb alol. Na szoval emiatt a kis intermezzo miatt Sahika es Yigiz nem mondtäk el az igazat Endarnak.

6. Ugyanezen az esten, a mäsodik evad evadzärojäban, az este folyamän a tenger parton (azaz a häz teraszän....) beszelgetett Irim es Endar. Irim elment aludni es Endart valaki fejbe vägta es beesett a tengerbe ... ezt a mai nem tudom, hogy Sahika volt-e vagy Yigiz ... vagy az egyik, vagy a mäsik vagy mindkettö :)

7. ugyancsak ezen az esten Y. megtudja, hogy terhes es lelep, hogy a gyereket biztonsägban tudhassa.


zuzuzu777 2022 jún. 24. - 18:09:56 Előzmény mihenike
(343/900)
Valaki letiltott, de hála a szerkesztőségnek visszaállítottak! Hol tartasz?
zuzuzu777 2022 jún. 24. - 18:03:39 Előzmény alanis
(342/900)
Nem igaz! Agyonszenvedtem magam! Valaki letiltott, de a központ segített a visszaállításhoz!

Tehát: nemrégen írtam, hogy a Q csak a pénz miatt hazudik, mert a férje, akitől a gyerek van iszákos és kell neki a pénz!


zuzuzu777 2022 jún. 24. - 17:58:00 Előzmény alanis
(341/900)
próba