zuzuzu777 2022 szept. 28. - 20:09:26 Előzmény mihenike
(560/900)

Asumannak mindegy, csak férfi (?) legyen és pénze legyen! Majd még meglátod miket csinál!
Emlékszel, S. már az első este elment BiH-be disznóval!? Akkor közeledik K. vége is, mert nem akart S. szeretője lenni ! Megmondom őszintén engem nagyon zavar S. szemöldöke is!
235 az már több, mint a fele.
Most ahogy disznózunk, hát Asuman most a 6. évadra úgy elhízott, hogy le is lehetne vágni! :-)


10/10
mihenike 2022 szept. 28. - 19:39:37 10/10 Előzmény zuzuzu777
(559/900)

Szep jo estet :-)
Köszi szepen, hogy mindig gonosz räm :-)A ronda sertesen rettenetesen jot nevettem :-)
En most a magyar felbontäs szerinti 235. resznel tartok es ez meg a 3. evad. Toväbb meg nem vagyok kepben. De van böven mit neznem ... de nagyon nagy kär lenne erte, ha tenyleg abbahagynä az Izaura TV a vetitest :-(

1. Mint kiderül Ender anyänk csak lätszolag iratta rä a fiukra a reszvenyeket, amire Sahika kigyo räjön, de nem ö akarja direktbe lebuktatni, igy (ahogy irtad) ugy generälja a dolgokat, hogy Yigit hitelt akarjon felvenni a szomszedos telekre, es a bankban fog kiderülni, hogy bizony Yigitnek nincsenek reszvenyei ... olallallla...
2. Kaya es Yigit pakolnak es ott hagyjäk Endert ...
3. A szülei mosolyszünete miatt Yigit elhalasztja az esküvöt Liläval, pedig elötte volt egy nagyon vicces jelenet, amikor is ruhaproba közben Sahika es Ender elteptek egy ruhät ... Ja, en kerek elnezest, az a ruha meg nem esküvöi ruha volt, hanem egy nagyobb eljegyzesi partyra kerestek volna ruhät ... szoval volt egy mini eljegyzes, lesz egy nagy eljegyzes es egy hetedhet orszägra szolo lagzi ... persze, ha lesz, ha addig össze nem vesznek :D
4. Yildiz es Kerim kapcsolata egeszen 24 oräig tartott, mert egy hamis hangfelvetlenek köszöhentöen Yildiz es Ender elhittek, hogy Kerim megiscsak együtt van Sahikäval, igy Yildiz igent mondott Halitnak ... Halit egyelöre szeldinek tünik, de amikor Yildiz beköltözik a villäba es elsö este Kerim a vacsoravendeg, akkor Halit megint csunyän beszel Yildizzel ... Asuman persze boldog... hirtelen nagyon oda van Halitert. Cenarkam meg is kerdezte töle, hogy ö is szerelmes-e Halitba ... haha :-)
5. Az ostoba Zehra es meg ostobäbb managere maitt Yildizt kirugjäk es rengeteg penzt veszit. En märis gondoltam, hogy ebböl baj lesz, ha csak ugy el kezdik ärulni a püret az interneten, de ezek olyan ostobäk, hogy ilyenre nem gondolnak ... Pedig eddig Yildiz mindenröl megkerdezte Kayät ... most kihagyta ebböl Kayat es tessek mi lett belöle ...
6. Mert, a disznofülü, most Sahikäval kavar es biztos ätveri Kerimet, de arra meg nem derült feny.


zuzuzu777 2022 szept. 28. - 17:31:21 Előzmény alanis
(558/900)

Szívesen, ahol tudok, ott tudok, ahol nem (szemszek), ott nem

1, Arra emlékszem, hogy egy öreg néni volt, aki elmondta volna az igazat, de ezen kívül volt videó is, de ez nálam kimaradt (mármint az emlékezetemből, úgy látszik nem tartottam??? érdemesnek megjegyezni) Amennyiben beugrik - megírod???
4. Igen, C. nem nekik fogja adni a részvényeket, hanem K.-nak!


zuzuzu777 2022 szept. 28. - 17:19:26 Előzmény mihenike
(557/900)

Most olvasom a rossz hírt Alanis-tól,-től hogy a 4. évaddal vége, v. az 5? Állítólag a 6. évad a 147-től, de már azt sem tudom. Pedig most akartam írni, hogy mind a 3 szőkét péklapáttal (ahogy A. mondani szokta volt) Ez azt jelenti, hogy tényleg utoléred a magyar vetítéseket. Már láttam a 148. bölümöt, nem úgy néz ki, hogy abba akarnák hagyni.
3. Mert, az egy ronda sertés (ugye a törököknél ez egy nagy sértés, mármint a sertés) a saját barátját is átveri, persze a buta szőkének is elmegy az 5 milliója. Persze Asuman és Zehra se maradnak ki. :-(
4. Sahika a gonosz kígyó, persze nem hátsó szándék nélkül tette ezt, majd meglátod!!! :-)
5. Nyugi, Ender mindenkit átver, még a saját fiait is. Amikor Kaya erre rájön, mert miért is ne jönne rá, akkor választás elé állítja E.-t vagy a részvények, vagy a szerelem!
7. S., a kígyó nem veszhet össze az unokaöccsével, mert ugye vele akarta megmérgeztetni E. fiát? Jól emlékszem, hogy az ajándék villával is lesz néhány S- által generált bonyodalom.
VÁLASZ az u.i.-ra Nagyon-nagyon régen úgy gondolták a fkírók, hogy majd így folytatódik, de közbejött fehér hajú szex botránya (ugye akkor jöttek divatba a feljelentgetések) és állítólag ezért hagyta abba ennél a csatornánál a forgatást, de átment egy másikhoz, amelyik nem ilyen erkölcsös.
Még 1-2x lesz szó róla, (a halála után már nem jelenik meg)sőt E.-nek lesznek kellemetlen éjszakái is miatta, de az jóval odébb van.


alanis 2022 szept. 28. - 12:12:42 Előzmény zuzuzu777
(556/900)

Köszi a pontosításokat, kiegészítéseket :)))

Na bejött, amit írtam. Október közepéig adja a magyar tv a sorozatot, aztán volt nincs lökött bagázs. Tehát akkor érjük el a 4. évad végét és vagy végleg vagy átmenetileg szünetelnek Yildizék hülyeségei.

Jelenleg ott tartunk, hogy:
1. Dogan agyvérzést akar kapni, ugyanis becses lánya hozzáment titokban a rosszarcú fiúhoz. De előzetes alapján apuka tart lagzit a kislányának és valaki tolószékben megjelenik.
2. Cagatay figyelmeztette Yildizt, hogy a férje egy gyilkos. El akarta tenni ugye láb alól a rosszarcú, de mivel megmenekült, azóta Cetin hiányzik a létszámból.
Yildiz nem hisz neki, de azért elülteti Cetinnel a bogarat a nő fülébe, úh. hazaérve utána is kérdez Dogannál, aki szemrebbenés nélkül előáll egy mesével, miszerint Cetin elutazott szabadságra, már ráfért nagyon és még nem tudni, visszatér-e.
3. Ender es Kumru szőke anyja nonstop egymásnak feszülnek és ebből oltári baromságok születnek. Kumru anyja azzal próbálja nyilvánosan lejáratni Endert, hogy plasztikázott vagy sem. Unalmas!!!!
4. Cagatay és főleg Ender aggódnak, hogy Ekin nem tartja magát a megállapodásukhoz és nem fogja átadni nekik a megvásárolt részvényeket.


10/10
mihenike 2022 szept. 27. - 19:33:39 10/10 Előzmény zuzuzu777
(555/900)

Szia! Ameddig ennyire szorakoztatnak, addig biztosan nezni fogom :-) Ma ugyanis megneztem 3 reszt es rettentöen jokat nevettem. Vegre ... 3 het szünet utän ... :-)
1. Cenarkamnak születesnapja volt es Yildiz szervezett neki egy "Gonosz-partyt" Ahol Ender Szörnyellänak, Yildiz Endernek, Sahika pedig Sahikänak öltözött .... haha :-) A party alatt älarcosok kiraboltäk az összes vendeget ... na ebböl is oriäsi kavaräsok voltak.
2. Mindannyian elmentek a rendörsegre. Erre mondja Cenar, hogy szerinte Kaya beszeljen, mert ö itt a legnormälisabb ... haha, es milyen igaza van :-) /mär elöre felek, hogy mi lesz,ha Kaya es Ender szakitanak, mert most Endert nagyon birom. Olyan mint egy földre szällt angyal.
3. Kerim es Yildiz egyre közelebb kerülnek egymäshoz. Kerim beleszeretett Y-be, de a barätja, Mert, arra biztatja, hogy ne csak az Argun vällalatot, hanem Yildizt is tegyek tönkre. VAgyis Yildiz penzet is csaljäk ki ... ugyanis Yildiz is beleszeretett es meg penzügyi tanäcsokat is kert töle ...
4. Asumän minden äron azt akarja, hogy Yildiz es törpapa kibeküljenek, ezert elmegy Halithoz, hogy "elärulja" a fiatalokat, de Sahika közbelep es elöadja, hogy Ö es Kerim egy pärt alkotnak ... ez a nö tenyleg örült :-)
5. Kaya toväbbra sem bocsätotta meg Endernek, hogy a häta mögött tett szert reszvenyekre es välasztäs ele ällitja ... Ender pedig olyan okos, hogy a reszvenyeket a fiaira ruhäzza ät, igy ujra szent a beke Szent Kaya es közte :-)
6. Yildiz es Kerim tisztäzzäk a Sahika-fele felreertest es kapcsolatot kezdenek ... Ezzel pärhuzamosan Halit toväbbra is vissza akarja szerezni Yildizt ...
7. Lila es Yigit kapcsolatät mindenki elfogadta es nagyszabäsu eljegyzest tartottak, ahol Yildiz majdnem megölte Yigitet, mert a kävejäba Chillit tettek es a fiu allergiäs a csilire ... haha. Ezek utän Sahika egy villät ajändekozott a fiatalkonak, näszajändekkent ... amit nem ertek, hiszen ez meg csak az eljegyzes volt es nem az esküvö ... haha
8. Zehra toväbbra is sporol, mert annyira fel a szegenysegtöl ... es ebböl mindig nagyon vicces jelenetek kerkednek kis :-)
ui. Mi volt az a jelenet a 3. evad elejen, amikor Halit hajlektalankent ül az utcän, Yildiz pedig nagyasszonyt jätszik???? vagy az csak egy felrevezetes volt ... ???? mert azota meg csak ehhez hasonlo jelenetet sem mutattak ...


zuzuzu777 2022 szept. 24. - 18:19:30
(554/900)
Majdnem 68.000 a megtekintés, csak 553 a hozzászólás! Hol vagytok?
zuzuzu777 2022 szept. 24. - 18:17:29 Előzmény alanis
(553/900)

Remélem, hogy elégedett maradsz! Átmásoltam a leveled és válaszoltam azt hiszem mindenre!
M I H I !!! Könyörgöm, ne olvasd tovább!!!

1. Dogan dutyiban van 2 évig, aztán kiszabadulva bosszút esküszik a nők ellen.
V Á L A S Z : azért, mert Y. kihallgatta a beszélgetésüket a csicskával, ahol bevallotta, hogy ő fizette le a szerelőt, hogy babrálja meg C. kocsiját, és amikor balesetük volt, meghalt. Erre fel jelentette fel a rendőrségen D.-t Y. bezárták, de az ügyvédnő, akivel majd eljegyzi magát kihozza onnan, mint vétlent!
2. A három grácia irányítja a céget. Sajnálom, hogy Kumru anyja maradt. Bíztam benne, az is elkotródik idővel
V Á L A S Z : látod, a videó szerint eltűnik, de hű lesz önmagához, mert amikor megtudja, hogy a fiútestvére (akit 20 éve nem látott) milliárdos lett, rögtön megy békülni. K. azannya nem sajnálja a pénzt, szórja, mint búzát a tyúkoknak! E. rászól, de a válasz: nincs aki ránk szóljon, D. börtönben van.
3. Yildiznek és Dogannak születik egy kislánya. A kiskrapek is eképpen nőtt, új a színész gyerek is.
V Á L A S Z: igen és ugyan olyan bugyuta, mint 2 évvel ezelőtt. Az agya kb. egy évesé. Azért ki lett választva, szép kisfiú!
Viszont az tetszett, amikor Kumru ment meglátogatni őket, vagyis a féltestvérét, az látszott rajta, hogy szereti a két gyereket. Nemcsak úgy odament, hogy megmutassa magát, hanem mintha tényleg szeretné azokat a gyerekeket.
V Á L A S Z: Azért ment oda, hogy előkészítse a talajt, mert az apja a börtönben mondta neki, hogy még nem látta, pedig már 2 éves a kislánya!
Nem ártana néhány új szereplő, férfiak főleg, mert nagyon elnőiesedett az egész.
V Á L A S Z: Pedig nem is egy új férfi jelent meg: pl. a bőröndrabló, az énekes,
Ill. Ender haja valami borzalom. Ez a hosszú valami szörnyűség....
V Á L A S Z: Néztem innen, néztem onnan, de nem találtam nyomot, hogy paróka lenne.
V Á L A S Z az előző leveledre: E. rá akarja venni C.-t, hogy udvaroljon K.-nak és vegye feleségül, mert rengeteg pénze van. (ez volt a nagy "kavarás")
E. vett egy szállodát a két bohócnak és mi a szálloda neve? ENDER megfordítva: REDNE !!!


zuzuzu777 2022 szept. 23. - 18:46:52 Előzmény mihenike
(552/900)

Csak attól félek, hogy vége lesz és "elveszítelek"


zuzuzu777 2022 szept. 23. - 18:45:16 Előzmény alanis
(551/900)

Sajnos egy picit foglalt vagyok, de már láttam a 148. előzetesét, ami elvben 3 nap múlva kerül vetítésre.
Hiányolod a férfiakat? Pedig lesznek benne újak, pl. Y. kikezd egy jó pasival, ami azt is jelentheti, hogy nem csapják össze a végét!
Valószínű, hogy a két videó csak kacsa volt??? :-)


alanis 2022 szept. 23. - 14:24:14 Előzmény zuzuzu777
(550/900)

Csak annyit, hogy jelenleg nálunk a 141. bölüm megy. Ebből tényleg még bekövetkezhet, hogy utolérjük a kinti részeket. Bár nekem van egy olyan sanda gyanúm, hogy a 146. bölüm után abba fogja hagyni a csatorna és átmenetileg szüneteltetni fogja a vetítést. De majd meglátjuk, mi lesz.


zuzuzu777 2022 szept. 23. - 10:34:38 Előzmény alanis
(549/900)

Egy szó mint száz, a videók átverések voltak, még jó, hogy kapok értesítést, különben nov. elején kezdtem volna el nézni, mivel okt, közepére ígérték a forgatások kezdetét!
Most az aktuálisra, majd utána a 147.
1. ami azt illeti, lesz kavarás, mert Dogan "öleti" meg, de megmenekül (ha jól emlékszem, pont Cagatay követi őket és látja, hogy mit csinál SEDAI majd megmenti Ekint!
2. Csak várd ki, hogy mit fog még művelni a 3 szőkeség! D. meg ott áll az üllő és kalapács között!
3. Ezért mondtam még akkor, amikor megjelentek, hogy nagyon figyelj oda mit művel az apa és a lánya! (Szerintem ilyen nincs!)
4. Endernek már nem csak a kezei idegesítőek, hanem a szemeivel is olyan forgatásokat végez, hogy le a kalappal.


alanis 2022 szept. 22. - 21:53:35 Előzmény zuzuzu777
(548/900)

Na mai részben kiderült, mi történt az Ekin gyerekkel. Természetesen Dogan keze volt a dologban. El akarta tenni láb alól, de Cagatay megmentette, így túlélte.
A mindenes lótifuti Cetin napjai viszont meg vannak számlálva.
Hát akkor ezzel kiderült, számomra legalábbis, hogy Dogan is egy mocskos gyilkos. Ez a Yildiz is kifogja a zűrős pasikat. De azért érdekelne, Kumru anyja mire gondolt pontosan, ami D. igazi arcát illeti. Erre vagy lesz még más is?


alanis 2022 szept. 22. - 19:41:56 Előzmény zuzuzu777
(547/900)

Belenéztem az új részbe. De persze törökül nem értek, így csak pár dolgot szűrtem ki.
1. Dogan dutyiban van 2 évig, aztán kiszabadulva bosszút esküszik a nők ellen.
2. A három grácia irányítja a céget. Sajnálom, hogy Kumru anyja maradt. Bíztam benne, az is elkotródik idővel.
3. Yildiznek és Dogannak születik egy kislánya. A kiskrapek is eképpen nőtt, új a színész gyerek is.
Viszont az tetszett, amikor Kumru ment meglátogatni őket, vagyis a féltestvérét, az látszott rajta, hogy szereti a két gyereket. Nemcsak úgy odament, hogy megmutassa magát, hanem mintha tényleg szeretné azokat a gyerekeket.
Nem ártana néhány új szereplő, férfiak főleg, mert nagyon elnőiesedett az egész.
Ill. Ender haja valami borzalom. Ez a hosszú valami szörnyűség....

A nálunk futó éppen aktuális részek nagyon felületesen vannak meg. Sajna most másik két sorozat kötl le, azokat nézem elsősorban. Bár azért próbálom nyomon követni, mi történik.
1. Ekin vagy hogy hívják, éppen lelépett vagy valami történt vele. Szakított Kumruval csak úgy ripsz-ropsz. Pedig épp hogy összejöttek. A gyöngyös lány is nagyon keresi. Átnézte a fiú lakását, de az útlevelét nem látta meg, csak az tűnt föl neki, hogy minden cucca érintetlenül megvan. De Emir szerint, a fiú gazdag, minek neki az útlevelen kívül bármi más is, ha tényleg elutazott. Úh. itt valami kavarás lesz.
2. Kumru anyja megjelent a házban, vagyis beköltözött, hogy a lánya közelében lehessen, mert az van beadva, el fog utazni. Persze tudva volt, ez nem igaz, csak szart ment kavarni.
Az első estén be is vágta, hogy Yildiz segítségével Asuman árulja Kumru táskáit, mert tartozása van és abból a pénzből fedezi.
Yildiz és az anyja tagad mindent, anyuka majdnem ájulást prezentál.
Dogan látszólag benyalja Yildizék magyarázatát. De ugye szerelmes Yildizbe, úh. megkerülve a dolgot próbálja kiugrasztani a nyulat a bokorból és vallomásra bírni a két nőt. Felajánlja a látszólag megroggyant anyósának, hogy beköltözteti egy házba külön, és akkor nyugalomra lelne. Na ettől padlót fog A. Nem akar az menni sehova, a lánya mellől és a gazdagság elől sehova. Úh. hamarosan csak kiderül minden. De ahogy elnézem, Dogan nagyon szerelmes, így minden el lesz sikálva.
3. Kumru anyjának volt egy rövid komolynak ható megnyilvánulása, miszerint Yildiz még nem ismeri az igazi Dogant és hamarosan meg fogja és akkor ugyanúgy menekülni fog, ahogy ő is tette. Mert nem a semmiért mondott le a gazdag életről és főleg a lányáról. Kumru kissé elgondolkodott.
Kíváncsi vagyok milyen szennyt fognak Doganra húzni, mert az kevés lesz, ami most is látszik, hogy egy kontrollmániás marha. Ideje, hogy kiderüljön a sötét oldala az ürgének.
4. A másik szerelmes Cagatay nem akarja vissza a pénzt, amit Yildiz kért ál-ürüggyel, hogy anyuka tartozását kifizessék. A pali kezdettől tudta, nem az ovira kell a pénz, mert beszélt a vezetővel. De nem érdekelte, mert még mindig szereti ezt a lökött nőt. Néha azért vannak szép jeleneteik, amikor normálisan beszélnek egymással és érződik, szeretik egymást még mindig.
Mondjuk azt bírom Yildizben, hogy azért felülkerekedik benne a józan ész néha és megpróbálja helyretenni, amit elkutyul. És nem szándékosan árt az embereknek.
A gyerek továbbra is nagyon cuki, édes azokkal a göndör fürtökkel. Sajna az új részekben már nem lesz az új, megnőttnek fürtjei... kár.
4. Endert most nem tudom, mit kavar, mert foszlányok maradnak meg a részekből. De mindig nagyon energikusan magyaráz a testvérének, úh. állandó kavarásban van.
Egy biztos, megint a régi lakásban laknak. Szóval valamikor elhagyták C. villáját. Végre.


10/10
mihenike 2022 szept. 22. - 08:04:10 10/10 Előzmény Elhaym
(546/900)

Ältaläban nem szoktam ilyeneket nezni, de erröl annyi pozitivumot hallottam, hogy beleneztem es megtetszett, illetve a Mr. Wrongot neztem meg, mert az is nagyon rövid volt. De peldäul az Älmodozo/Erkenci kus (vagy valami ilyesmi...) az szämomra nezhetetlen volt ... De lättam, hogy megint lesz egy uj sorozat, amiben szinten az Älmodozos csaj jätszik es annak tetszett a bemutatoja. na majd lätjuk, hogy milyen lesz ...

https://www.turkishdrama.com/my-home-dogdugun-ev-kaderindir-tv-series.html


10/10
mihenike 2022 szept. 22. - 07:55:15 10/10 Előzmény zuzuzu777
(545/900)

Szia! csak gondoltam szolok, hogy mostanäban nagyon nincs idöm, de amint felvettem a fonalat, majd megint irok :) szoval akkor ismet hosszu reszek lesznek :-) häla Allahnak :-)


10/10
mihenike 2022 szept. 22. - 07:53:58 10/10 Előzmény Elhaym
(544/900)


Az Elärulvät en is nagyon szeretem, most egy kicsit lemaradtam. Cansu Dere nagyon jo szinesznö.

Az mäsik kettöt nem lättam. Vagyis a Faziletböl lättam 2 reszt es azt mondtam, hogy köszönöm szepen, de nem ... :-)

zuzuzu777 2022 szept. 19. - 22:43:58
(543/900)
MEA CULPA!!! Ezért nem szabad hinni a törököknek! A 2 videóval megint átvertek! Most láttam a 147. bölümöt, 2 óra 50 perc!
offtopic
zuzuzu777 2022 szept. 16. - 20:02:35 Előzmény Elhaym
(542/900)
Utána néztem, sajnos 110, 68 és 125 óra a lejátszási idejük. Nem merek belekezdeni ilyen hosszúakba (már említettem a HERCAI és YEMIN sorozatokat, hogy a mostanit ne is említsem) :-(
Azért köszönöm, ha tudsz valami rövidebbet ajánlani ? :-)
zuzuzu777 2022 szept. 15. - 21:05:05 Előzmény Elhaym
(541/900)
Köszönöm, utána nézek és jelentkezem!