zuzuzu777 2022 okt. 10. - 14:07:14 Előzmény alanis
(580/900)

Köszönöm az információt!
Neeeeeee! Annyira össze-vissza csinálnak mindent, hogy már annak se hiszek, amit látok!
Már arról is letettem, hogy előzetest nézzek, mert azt is összekutyulják, pl. láttam előzetesben, hogy Cagatay az autóbaleset után kórházban lábadozik, de neeem, a következő évad már azzal kezdődött, hogy meghalt.
Mi lett a picurral?
Állítólag Kumru azannya is elment, de nem, itt van!
Jönnek egymás után az új szereplők, tehát nem biztos, hogy 5-6-7 bölüm és vége, különösen, hogy Törpi is visszajön (vagy csak csali???)
Remélem, hogy ma este okosabb leszek! 150. bölüm.


alanis 2022 okt. 10. - 12:03:10 Előzmény zuzuzu777
(579/900)

Most láttam előzetest. Nem hiszem el!!!! Annyiszor lett Zeynep és Alihan emlegetve, hogy Zeynep érkezik! Egyedül természetesen és ki tudja meddig marad. Ha sokáig, kíváncsi vagyok, mi van a házasságával. Remélem nem lett válás, mert többé kevésbé az egyetlen épeszű kapcsolat volt az övéké, ami valóban szerelem volt.


zuzuzu777 2022 okt. 06. - 15:16:09 Előzmény mihenike
(578/900)

Extra gyorsasággal haladsz, de amit a cukorkával elveszítettél, azt most bepótolod!
Úgy gondolom, hogy azért nem fogják abbahagyni, ill. csak befejezik valamikor a magyaron is. Amikor közeledsz a 146. bölümhöz, akkor szólj nekik, hogy folytathatják! Még 4 nap és jön a 150. bölüm.
OFFTOPIK
Képzeld, rábukkantam a "GÉNIUSZ" c. műsorra Gundival. 30 részes, durván 50 percek és nagyon jót tesz az ember agyának felfrissítésében.
Napi 1 résszel haladok a 30 felé.
Még egy: nagymamám miatt már n-edszer megnéztem BRACHFELD SIEGFRIED-et. Amennyiben az időd megengedi, úgy nézz bele!


10/10
mihenike 2022 okt. 06. - 13:01:57 10/10 Előzmény zuzuzu777
(577/900)

Häla Allahnak, akkor van böven mit neznem :-) mär kezdtem aggodni, hogy elfogynak a reszek es nem lesz mit nezni :-) Ahhoz kepest, hogy äprilisban kezdtem el nezni, eleg jol haladok :-) ugye?????


zuzuzu777 2022 okt. 05. - 14:03:51 Előzmény agika912
(576/900)

Ami a sorozat soron következő epizódjait illeti, meg tudod nézni, mert hétfőn adják törökül, keddtől-szerdától már fent van 5-10 nyelven, de angolul már 2 nappal korábban is!
Amennyiben nem sürgős, úgy hétvégén írok!
Szívesen, örülök, hogy megköszönted!


offtopic
agika912 2022 okt. 04. - 23:25:15 Előzmény zuzuzu777
(575/900)
Szia!
Köszönöm szépen a válaszokat.
Hogy ki a gyilkos? Talán az ügyvédnő. Talált?😀
Kitől kapja a táskás az utasitásokat? Mi van, ha az előző évadból Cetin? Igazságtalanul távozott Dogan mellől. Pont tegnap volt az a rész,mikor Ekin mondta Cagataynak, hogy egy embere keresi Cetint.
Handanhoz méltó az autó 😃(én nem szeretem őt)
A tegnapi 149.részt még nem néztem meg,állandóan idegben vagyok,mert semmit nem értek. Benne vagyok csoportokban,ott láttam pár videót. Miért van olyan érzésem,hogy a történtek ellenére Dogan még mindig szereti Yildizt?
zuzuzu777 2022 okt. 04. - 14:42:10 Előzmény mihenike
(574/900)

Húúúúúúú! Milyen régen volt a 85. bölüm : 2020 novembere!
Tehát majd 2 évet kell behoznod! :-)
Hajrá Mihi! Veled vagyok!


zuzuzu777 2022 okt. 04. - 10:46:50 Előzmény mihenike
(573/900)

Hajrá! Akkor most, hogy meghalt, ez volt a 85. bölüm! Tehát durván 3-al szorzunk, most ment nálam a 149 x 3 = 447 - 254 = 193, tehát már jól vagy!
Tudod, már régen is beszélgettük, hogy valami nincs rendben a számozásokkal!
3. Ne sírj Kaya után visszajön még kb. 5 bölümre!
5. Emlékszem, Mert, a sertés S.-át várja a szállodában, de Z. jelenik meg!
10. Írtam, hogy a bírósági szexuális ügye miatt kellett gyorsan lelépnie.
11. Irim az még mindig ERIM!
13. Mindenesetre olyan jól összekovácsolta őket a közös bűn, hogy csak na!
Az egyik átverés (mármint a nézők átverése) az, hogy fehér hajú sofőrje úgy viselkedik, mintha az öreg még élne, mintha kapná az utasításokat, hogy bánjon a 3 kígyóval, azok természetesen bekapják a horgot és bizony félnek!
Itt lesz megint néhány félreértés és természetesen nevetésre, izgalomra való ok.
Sitki, a sofőr még néhány bölümön keresztül sakkban tartja őket, de most fog megjelenni a következő leendő férj Cagatay is, hozva magával a pereputtyát!
Itt kezdődik majd a 3 szőke (Y, azannya és C. azannya) kálváriája (ismételten nevetésre ad okot a sok bonyodalom)
Remélem, hogy szemeket reggeliztél? :-)
p.s. mi lett a DOLUNAY-al?


10/10
mihenike 2022 okt. 04. - 07:04:53 10/10 Előzmény zuzuzu777
(572/900)

Sziaaaaaa, tehät a magyar felbontäs szerinti 254. resznel tartok. Kiväncsi voltam, hogy ez hanyadik evad es kepzeld a port.hu szerint ez mär reges-regen a 4. evad, ami nekem nem esett le eddig :-) a 4. evad valahol ott kezdödött, amikor Halit visszaszerezte a vagyonät es beköltözött a villäjäba es ujra el kezdte ostromolni Yildizt. A lenyeg, hogy tegnap ismet sikerült megnezni 2 reszt, amiben megint volt minden, mint a piacon. En meg csak neztem mint Rozi a moziban .... :-)

1. Tehät Yigit beköltözött Enderhez es Halithoz, aminek köszönhetöen a häzassäguk tisztaviräg eletüre sikeredett. Yigit, Yildiz, Sahika es Aysel kijätszottäk az uj dadust es ezzel együtt Endert is. A dadust kirugtäk.

2. Yigit es Sahika keszitettek egy hangfelvetelt, amikor Ender kiabält Aysellel, de ugy vägtäk meg, hogy Halit azt higyje, hogy Ender a kis Halit Cannal kiabäl, ezert elvält Endertöl.

3. Ripsz-ropsz eltelik 3 honap es mutatjäk, hogy Ender teljesen maga alatt van. Kiderül, hogy a ket fia elköltözött Londonba, hogy tävol legyenek ettöl az örültek häzätol. Nagy bänatäban felkeresi Kayät es tisztäzzäk a dolgokat, megpedig mindketten räjönnek, hogy egyikük sem csalta meg a mäsikat, de Kaya mär nem tud megbocsätani Endernek es ujra kezdeni, igy vegleg elhagyja Endert es Töröko-t. Ö is elköltözik Londonba, hogy a fiäval lehessen ...:-( Pedig Ender kesz lett volna mindent feladni es vele menni, ez egy nagyon szep happy end lehetett volna nekik ...
Nagyon sajnälom, nagyon fog hiänyozni.

4. Zehra es Mert összehäzasodtak (?) /azert irok kerdöjelet, mert egyik pillanatban völegenykent, a mäsik pillanatban pedig ferjkent emlegetik Mertet, szoval nem tudom, hogy volt-e mär esküvö .../ es Halit azt tervezi, hogy ätadja a ceget Mertnek. Ö pedig elmegy felev szabadsägra.

5. Sahikänak nagyon nem tetszik, hogy Mert meddig jutott, igy csapdäba akarja csalni, elhivja egy romantikus legyottra es le akarja buktatni Zehra elött, de Mert tuljär az eszen, igy Sahika koppan...

6. Halit Can meg mindig Halitnäl van es Yildiz titokban tartja a kapcsolatot Aysellel es amikor Halit elhagyja a villät, akkor Yildiz meglätogatja a gyereket.

7. A cegnel tehät nagy bejelntest tesz Halit, tehät, hogy Mertet bizza meg a vezetessel, amig ö tävol van.

8. Ez termeszetesen egyik nöszemelynek sem tetszik, igy elindulnak a villa fele, hogy beszeljenek a törppapäval.

9. Közben Halit is hazaer es Yildiz lebukik. A ket vipera akkor er a villäba, amikor Halit es Yildiz dulakodnak es kezdetet veszi a civakodäs, ugyanis a ket nö bele avatkozik, meg akarjäk vedeni Yildizt ....

10. Ugy lätom, hogy a feher hajunak nagyon gyorsan tävoznia kellett a sorozatbol, mert ez a lepcsön legurulos haläl nem eppen melto haläl volt a nagy Halit Argun szämära, bär mondjuk nagyon ironikus, hogy a härom boszorka vegzett vele ... :-) persze, persze, tudom, csak baleset volt :-) Ha töled nem tudnäm, hogy meghalt, akkor biztos azt hinnem, hogy el :-)

11. A temetest is nagyon gyorsan lezavartäk. A temetesre hazajött Lila es Irim is. Mert jätsza a csalädföt, aki majd Halit helyett is megvedi Zehrät es a testvereit ... ja... persze.

12. Zehra biztositja Yildizt rola, hogy töle megkapnak mindent Halit Cannal, mert HC az örökseget, csak 18 evesen kaphatja meg, a vegrendelt szerint.

13. A rendörseg nyomoz es a 3 vipera beket köt, hogy megvedhessek egymäst.
Nos en azt hittem, hogy itt kezdödik a 4. evad, de akkor inkäbb most fog kezdödni az 5. evad .... ?????

A heten szerintem mär nem lesz idöm nezni öket, de ez egy remek lezäräs volt, hogy innen tudjam folytatni legközelebb.


zuzuzu777 2022 okt. 03. - 17:20:45 Előzmény agika912
(571/900)

Sajnos tegnap nagyon siettem, de most remélem, hogy kielégítő választ adok!
1.Dogan természetesen elvált még a börtön elején Yildiztől, mert miért is lenne házasságban egy olyan nővel, aki feljelenti gyilkosságért!
2.Érthetetlen, hogy D. 2 éve van börtönben, Y. soha nem látogatta meg, de vagy egy közös lányuk, aki egy éves!?
3.A nagy jólétben a palotáik olyan közel vannak egymáshoz, hogy átkukucskálhatnak, átkiabálhatnak?! Miért olyan drága a palota, ha egy "munkásszállás"
4.Szerinted a négy közül ki a gyilkos? (én már ma este megtudom!)
5. Az ügyvédnő (Sahika 2) látszatból van együtt D.-al, csak még nem tudjuk, hogy mit akar D. Ezen kívül a bőrönd lopós is telefonon kapja az eligazításokat (de kitől?) hogy hogy viselkedjen K.-val!
Az ügyvédnő Murattal kavart valamit (Yildiz Su megmérgezése), de mivel megölték, ez a vonal se megy tovább!
6. D. a három gráciától be akarja szedni azt a pénzt, amit akkor költöttek el, amíg ő börtönben volt!
7. Handannak ugye szép az új kocsija?


10/10
mihenike 2022 okt. 03. - 07:25:21 10/10 Előzmény zuzuzu777
(570/900)

Jo reggelt! Nos tegnap este meg 2 reszt megneztem, hogy jot aludjak ... haha :-)

1. Bocsänat, Endar=Ender es Irim=Erim... :-)
2. szoval ismetles a tudäs atyja, Sahika es Yigit ismet együtt dolgoznak Ender ellen ... :-) dejavu ... :-) Yigit beköltözik az anyjähoz a villäba, hogy tönkre tegye Ender es Halit häzassägät.
3. Miutän Halit elvette a gyereket Yildiztöl, a kis butus meg jobban begözölt es mostmär semmi veszteni valoja sincs, igy amikor Sahika felkeresi, akkor boldogan együtt müködik vele.
4. Asuman probälnä visszaszerezni a penzet, de Mert mindig kitaläl vmi hazugsägot, ugyhogy volt penz-nincs penz....
5. Kerim es Mert lätszolag ki akarjäk rabolni Halit apot, de Mert csapdäba csalja Kerimet, igy Kerim megy a sittre, Mert pedig toväbb mesterkedik Sahikäval. Most az a feladata, hogy vegye el Zehrät. Szegeny Zehrät mindenki csak ätveri!


zuzuzu777 2022 okt. 02. - 13:29:17 Előzmény agika912
(569/900)

Szia! Köszöntelek körünkben! Örülök, hogy örülsz, amíg meg nem őrülsz! (l. Mihi)
Itt most nem az az érdekes, hogy D. mit csinált, hanem Y. megint benne van nyakig. A három grácia az utolsó "fillérig" elköltik D. vagyonát!
Alanis szavait idézve: Kellene már az a péklapát!


zuzuzu777 2022 okt. 02. - 13:21:22 Előzmény mihenike
(568/900)

Húúúúúúú! ezt nevezem! Most visszaadod a HERCAI-t? Köszönöm!
Ugye milyen jó volt? S. pofára esésének örültem a legjobban, de kár volt, mert még csak most jön a java, hogy még jobban irritáljon! Még kb. 20 bölüm (55-65 magyar rész?)
Kerim, Yigit, Lila,fehér fejű (nyugi, jön rögtön egy sárga hajú) stb elmennek a süllyesztőbe, de jönnek helyette másik szerető (Yildizé), aki a férje lesz, azután még egy férje, és most a 148. bölümben jön a következő. Már meg se tudom számiolni, hogy hány volt. 1. a 24 órás, 2. az ősz hajú, 3. a nagy szerelem Cagatay 4. Dogan, 5. az énekes, közben 1 majdnem férj Kerim, érdekes módon mindegyik milliomos első csórókámat kivéve.
Lökött Kerim, ássa a saját sírját, ill. börtöncelláját.
3. Nyugi, nem lesz sokáig házas (házatlan lesz) Hidd el, hogy meghal, megpróbálják a nézőket átverni, azzal, hogy életben van, de csak a nézettség miatt!
4. Y. meg csak cikázik ide-oda a putri és a palota között, de jön az új és kimászik a gödörből. Jólétben ugyan, de folytatja a saját kis "butaságait
7. Irim még mindig ERIM
8. Hm...úgy tudom, hogy törökben nincsenek trolik, csak prolik!
u.i. Azért még lesznek eredeti ötletek is bőven, nem csak ismétlések! Tudod, ismétlés a ......


10/10
mihenike 2022 okt. 01. - 22:51:06 10/10 Előzmény zuzuzu777
(567/900)

Sziaaaaaaaaaa!!!!!! Muszáj megint írnom, mert meg volt a „3-Menyasszonyos“-Esküvö 😀😀😀😀 250. rész.

1. Ender ismét jól összekuszàlta a lánybùcsù elött a szálakat. Ö és Cenar is készítettek fényképet Yildizröl és Kerimröl, de Yildiznek azt mondták, hogy azokat Sahika csinálta 🙈🙈🙈🙈

2. Yildiz elhívta egy utolsó találkozóra Kerimet és ez lett a veszte… A Henna-est ismét nagyon szürreálisra sikeredett, jókat nevettem…

3. Szóval Halit az esküvö elött megszerezte a képeket Sahika szàmítógépéröl és elvette Endert, így másnap a nagy közönség elött szégyenítette meg Yildizt és Sahikát, azzal, hogy Ö már házas…. Oh Allah!!!!!

4. Yildiz ismét visszakerült a putriba, hiszen Halit kidobta és a saját pénzét pedig elveszítette. Ugy, ahogy Asumannak sincs pénze, mert ö meg Mertnek adta🙈de ezt Yildiz nem tudja és számít arra a pénzre.
Kaya az egyedüli, aki rányitja az ajtót és segít neki, hogy megtarthassa Halit Cant.
A forgatókönyvíró ismétli önmagàt, mert a sorozat elejèn ugyanez történt Enderrel.

5. Sahika ismét elérte, hogy Kaya megbocsásson neki… eldobom az agyamat!!!!

6. Halit kirùgja Kerimet, de a két jòmadár (+Mert) ebbe nem nyugszik bele. Kerim összefog Sahikával, hogy tönkretegyék Halitot.

7. Ender beköltözött az ùj villába. Zehrának nagyon nem tetszik, Irim pedig kiùgrik a böréböl, hogy a szülei ismét összeházasodtak.

8. Yigit megjelenik a nagy semmiböl Cenarnál, aki persze semmiröl sem tud. Cenar meglátja: „feszült vagyok, mint a troli-vezeték“‘😂 Yigit és Lila örökre szakítottak, ezért tért vissza egyedül a fiù. Cenar szem elöl veszíti Yigitet, ùgyhogy Yigit az ùj híreket Sahikától tudja meg🙈

9. Cenar és Emír semmi mást nem csinálnak, csak Yildiznek és Endernek ugrálnak!

10. Metin, Szitki és Halit elmennek a putriba, hogy elvigyék Halit Cant. Akkor éppen Yildiz nincs a házban, de Asumán átadja a gyereket… persze Yildiz kiborul.

ui. ez egy soha véget nem érö történet, mindig ugyanoda lyukadunk ki… 😀 De ez a Sahika már nagyon irritál!!!!


agika912 2022 okt. 01. - 13:54:30
(566/900)
Sziasztok!
Nagyon szeretem olvasni a hozzászólásaitokat.
Én is nézem a sorozatot,régebben mindig előre néztem törökül, de mindig mást gondoltam oda,mint ami valójában történt. (Miután néztem a magyar szinkronosat. 😄)
Most is elkezdtem nézni a 6.évadot !!!!!Spoiler!!!!! és látom,hogy most már 2 grácia helyett 3 gracia van(Y.E.H.) . Dogan elvette(?) az ügyvédjét(elvált vajon Yildiztől?),meg felbukkant pár ismeretlen arc. !!!!!Spoiler vége!!!!
Kíváncsian várom,hogy milyen lesz a folytatás,itt lassan véget ér az 5.évad és talán jövőre mi is láthatjuk a 6-at.😀

10/10
mihenike 2022 okt. 01. - 13:42:22 10/10 Előzmény zuzuzu777
(565/900)

Sziaaaaaaa, jaaaaaj, most mär en is azt mondom, amit Cenar szokott, hogy ezt mär nem lehet epp esszel kibirni :-) Lassan nekem is elmegy az eszem ennyi ärmänykodäs utän. Sahikänak mindenki elhisz mindent, mindenkit az orruknäl fogva vezet ...

1. Azokutän, hogy elerte, hogy Ender es Kaya elväljanak, Yildizt es Endert is egymäs ellen forditotta, amilyen olyan lavinät inditott el, hogy csak 5-6 resze mulva ertettem meg, hogy Sahikänak megis mi volt a celja ...

2. Yildizhez elment Ender, Y. el akarta magyaräzni Endernek, hogy ö csak azert taläkozott Kayaval es Sahikäval, hogy kideritse mi ällhat a szakitäsuk hättereben, de Ender nem hagyta, hogy elmondja, inkäbb a fejehez vägta, hogy nem is szereti Halitot, mert Kerimet szereti es csak a penz es hatalom miatt välasztotta Halitot ... (na a forgatokönyviro megint nem tudja, hogy mit akar, hiszen Ender hatäsära szakitott Kerimmel 24 ora utän es mondott igent Halitnak ... szoval itt mär a fogatokönyviro is elveszitette a fonalat ... haha) Ekkor väratlanul betoppan törpapa es Erim, de "elvileg" nem hallottak semmit, csak annyit, hogy a ket nö összeveszett ...

3. Yildiznek toväbbra is tartozäsa van, de Mert-töl nem kapta meg/vissza a teljes összeget, igy a hiänyzo összeget ugy tudta kifizetni, hogy eladta az ezüstöket ... Gonodlta, hogy Halitnak nem fog feltünni ... ja es persze mär a behajtok is järtak a villäban, akik elvittek 2 festmenyt es Y. ugy gondolta, hogy Halitnak az sem fog feltünni... tudod, a kis butus.

4. Ahogy gondoltam Yigit es Lila elkerültek egymäst, mert mire Yigit eldöntötte, hogy akarja a Pärizsi esküvöt, addigra Lila csak ugy elrepült Amerikäba az anyjähoz ... Yigit emiatt összehivja "elbeszelgetesre" a szüleit, hogy jo kis büntudatot csinäljon nekik, hogy bizony miattuk szakitottak Lilläval. Kesöbb Yigit es Cenar elmennek berugni, ahol Cenar azt javasolja neki, hogy repüljön Lilla utän. Nos igy is lett, Yigit elrepült es megint több resz ota meg sem emlitettek öket ... talän ott maradnak örökre...????

5. Mivel Ender es Kaya elvältak, Lila es Yigit leleptek, igy Halit el kezdi gözerövel szervezni az esküvöt... A szervezes közben kiderül az ezüst-ügy, vagyis Yildiz kenytelen bevallani, de Halit nem haragszik rä. Söt megertöen viselekedik vele ... Yildiz, csak nez, mint Rozi a moziban es el van äjulva, hogy Halit mennyit vältozott es milyen kedves lett...

6. Ekkor jön a fekete leves, amit a nezök szämära most tärnak fel, megpedig, hogy Halit es Erim mindent hallottak es Halitnak esze ägäban sincs elvenni Yildizt, hanem bosszubol, amiert megcsalta Kerimmel, el akarja venni töle a gyereket ... Szegeny Yildiz .... :-( Pedig elvileg nem csalta meg a törpapät, mert a Kerim-ügy hamarabb volt es Halit csak räeröltette magät Yildizre ... na mindegy, itt mindenki tulkomplikäl mindent ... De ugye szegeny Yildiznek mär penze sincs, szoval ha Halit tenyleg kidobja, akkor megint nincstelen lesz ... :(

7. Közben Sahikänak köszönhetöen volt meg egy kellemetlen jelent, amit ugy ällitott be, mintha Halit, Yildiz, Kaya, Ö es egy ismeretlen nö együtt mentek volna el vacsoräzni, hogy Kayänak szerezzenek egy uj nöt. Az etterembe követi öket Ender es Cenar es ekkor Ender vegervenyesen bosszut esküszik Yildiz ellen ... Pedig szegeny Yildiz nem tehet semmiröl. Sahika kihallgatta, hogy hova mennek Halittal vacsoräzni es a sajät vacsoräjukat is oda szervezte, majd az etteremben a sajät asztalukhoz invitälta a "friss jegyespärt" Ender kiborult, räboritotta Yildizre az etelt es kezdetet vette az uj häboru, amiert csak Sahika a felelös, de senki nem lätja ezt, mindenki bedöl Sahikänak, meg Halit is ... :-(

8. Mäsnap Ender taktikät vält es bocsänatot ker Yildiztöl es keri, hogy beküljenek ki es Yildiz bedöl neki (is) ...

9. Halit teljes gözzel azon dolgozik, hogy legyen bizonyiteka Yildiz es Kerim ellen es olyan szituäciokat teremt, hogy a ket fiatalt kettesben le tudjäk fenykepezni es ezt fel tudja majd kesöbb hasznälni Yildiz ellen ... Halitnak egyszer sem sikerül a terve, viszont ezt Sahika megszimatolja es a koräbban ältala keszitett kepet hasznälja fel, hogy megzsarolja Halitot ... Megpedig, hogy a kepekert cserebe a tervezett esküvön, nem Yildizt, hanem öt kell elvennie ... oh Allah! hova kerültem????? Talän ez lesz az a bizonyos eküvö, ahol mind a 3 vipera esküvöi ruhäban värja Halitot?????

10. Mindezek mellett Zehra es Asumän oda adtäk a penzüket Mertnek, aki most lätszolag a penzböl több penzt csinält, hogy ezzel is elnyerje a bizalmukat, de gondolom kesöbb minden penzüket el fogja sikkasztani ... Zehra mär bele is szeretett Mertbe, viszont Asumän azt sem tudja, hogy a penzügyi "tanäcsado".

11. A sok ärmänykodäs mellett volt meg egy vicces jelenet is, amikor megerkeztek a menyasszonyi ruhäk a villäba, hogy Yildiz felprobälja öket, de nem csak ö, hanem Zehra, Asumän es Asyel is felvettek 1-1 ruhät es a nappaliäban täncoltak, amikor is Halit betoppant egy ügyfellel es a nök ismet szegyenbe hoztäk a törpapät .... haha :-)

12. Erim nem tudja elviselni Yildizt, igy ätköltözik az anyjähoz, de Halit megkeri, hogy ne mondja el Endernek, hogy az apja mire keszül Yildiz ellen. De mivel Endert minden häjjal megkentek, igy megis kiszedi a fiäbol az informäciokat, aminek rettenetesen örül, hiszen ö most Yildizre ellensegkent tekint ... Szoval ebböl is gondolom, hogy közeledik a "3Menyasszonyos-Esküvö" ... :-)


zuzuzu777 2022 szept. 30. - 17:00:39
(564/900)


Dávid és Góliát eddig nincs benne előzetesbe, tehát olyan lesz, mint a 2 videó, amit feltettem, amiből a fele se igaz!
3 nap és jön a következő!


10/10
mihenike 2022 szept. 30. - 09:09:58 10/10 Előzmény zuzuzu777
(563/900)

Szep jo reggel :-) Igen, ez tenyleg igy van. Van, amikor semmi idöm sincs, aztän hirtelen ugy alakul, hogy van idöm nezni es akkor räkapcsolok ezerrel :-) Ez neked tenyleg kihiväs, föleg, amikor neha beleolvasok kettötök beszelgetesebe es senkit nem ismerek belöle, szoval nem is jegyzek meg belöle semmit. Mire en oda erek, addigra mär se kep, se hang :-) Szoval amiket en irok neked azt te mär nagyon regen läthattad, de te megis kitartasz mellettem :-)
A citromos vizen nagyon jot nevettem. Ez az Asuman borzalmas :-)
Tenyleg visszajön Törpi es Alihan vagy az csak valami ätveres volt?


zuzuzu777 2022 szept. 29. - 20:24:45 Előzmény mihenike
(562/900)


[spoiler] Tudod, most én 3 felé szakadtam:
1. Te (a közepe táján)
2. Alanis (közel a végéhez)
3. én. (a legújabb)
Teljesen különböző idők és bizony én is összekeverhetem néha-néha a kronológiai sorrendet.
Érdekes, de a török nők állítólag meg vannak(voltak) bolondulva a fehér hajúért! Alacsony is, csúnya is, na meg az ajkai....pfuj!
1. A. szája soha nem lesz kisebb, csak nagyobb, úgy, mint a hátsója! Eszembe jutott egy nagyon jó pofára esése, soká lesz, de le kell, hogy írjam:
Amikor hozzámegy Y. Dohanhoz és annak a volt feleségével vacsoráznak, ( most ő a 3. szőke) akkor behozzák a citromos vizet, amit ugye hal evés után ujj öblítésre használunk, de Y. azannya fog egy kanalat, elkezdi szürcsölni, hogy ilyen levest még nem evett, egy kicsit fura. No ne tudd meg (ill. majd látod) azt a blamát, amit el kell viselni azannya meg alányának, hogy nem ismerik az illemszabályokat.
5. Jaj, az az óvoda is, olyan aranyos volt a picur.
10. Y. hát ezért nem lehet tudni, hogy tényleg teljesen lökött v. nagyon okos! annyira ellentmondóak a cselekvései.
Idézet Tőled: komolyan mondom, ennyi marhasägot ki tud kitaläni .... ?????? :-) Válasz: PÉNZÉRT mindent!!!
Érdekes, Te is hol megnézel vagy 10 részt, hol pihenteted 1 hónapig!


Ide írd a spoileres tartalmat [/spoiler]
10/10
mihenike 2022 szept. 29. - 17:23:31 10/10 Előzmény zuzuzu777
(561/900)

Szia! Jaj arra nem is reagältam, hogy Halit apot kiirtäk a sorozatbol a boträny miatt ... pedig undorito egy ember ... kinek tetszik????

1. Asumän most sem egy topmodell es ha ennel is köverebb lesz, akkor mär felelmetes lesz :-) Most is akkora a szäja, mint a becsi kapu, pedig ostoba, mint a föld es megsem szegyelli magät :-)

2. Sahikänak megiscsak sikerült elernie, hogy Ender es Kaya elväljanak, megpedig ugy, hogy mindkettövel elhitette, hogy a mäsik megcsalta ... Nem is ertem öket, hogy csak igy elhiszik, hogy a mäsik megcsalta ... ennek igy semmi ertelme .... De amit meg inkäbb nem ertek, hogy azok utän, amiket Sahika tett az elözö evadban, azok utän is itt jär-kel fel-s-alä es többen ujra bedölnek neki ...

3. Yildiz a penzet Mertre bizta, amikor ez kiderül, akkor Kerimmel összeverekszenek, ennek Halit is szemtanuja lesz es Yildiz talpa alatt ismet forro lesz a talaj, hiszen ö mär visszaköltözött Halithoz es Halit megint ugy kezeli mint valami tulajdontärgyat ... Na persze Kerimnek igaza volt,amikor összeverekedett Merttel, hiszen a "sertes" ätveri Yildizt.

4. Mivel Yildiznek sulyos büntetest kell fizetnie, igy ki akarja venni a penzet, mert egyedül akarja ezt a problemät megoldani es nem akar Halittol segitseget kerni. De Mert nem adja neki oda a penzt ...

5. Zehranak ismet vilägmegvalto ötlete tämadt, megpedig, hogy "elit-ovodät" nyit a villäban. Asumän, Aysel es Zehra tehät gyermekfelügyelet közben elveszitenek egy gyereket (häla Allahnak, csak az emeletig jut a kicsi) de az anyja kihivja a rendörseget, ugyhogy Halitnak ismet a rendörsegröl kelll összeszendie a felnotäs länyät es a többieket ... haha :-)

6. A väläs miatt Yigit elhalasztja az esküvöt, erre Lila pedig kitalälja, hogy utazzanak el Pärizsba, es häzasodjanak össze csak kettesben ... na ez sem tetszik Yigitnek, ugyhogy megint összevesznek .... szoval a törtenelem es a forgatokönyviro ismetli önmagät .... Lilla hivja az anyjät, Yigit otthon gondolkozik es csomagol .... gondolom ennek megint az lesz a vege, hogy elkerülik egymäst :-(

7. Sahika lätvänyosan szakit Kerimmel, hiszen eddig kamu-kapcsolatban voltak. De igen, ahogy irtad, Mert beleszeret Sahikäba, egy ejszakät együtt töltenek, de Sahika senkit sem tud szeretni, mindenkit csak kihasznäl.

8. Yildiz mindenäron ki akarja nyomozni, hogy mi törtent Kaya es Ender között, ezert meg Sahikät is meghivja magukhoz vacsoräzni, mert ugy sejti, hogy S. äll a szakitäs mögött. Ezt Ender felreerti es azt hiszi, hogy Yildiz a häta mögött összejätszik Sahikäval, igy Ender ismet Yildiz ellen fordul. Pedig szegeny kis Yildiz csak segiteni akar nekik es ujra összehozni öket ... Szegeny kis butus ... :-(

9. A ket bohoc, Cenar es Emir munkät keresnek. El is mennek egy älläsinterjura, ahol el kezdik meselni, hogy Yildiz Yilmaznak milyen munkäkat vegeztek el ... en akkorät nevettem .... :-) Termeszetesen ugy kidobjäk öket az irodäbol, hogy a läbuk sem eri a földet :-)

10. Jaj volt meg egy nagyon vicces jelenet. Zehra összeszedett ket hippi uj barätot magänak, akik ismet hülyre vettek. De Yildiz kezebe vette az iränyitäst es megszabaditotta Zehärt tölük. Nem tudom, hogy emlekszel-e, elmentek egy etterembe enni, ahol Yildiz körülbelül mint leevett az etlaprol, majd ott hagytäk a ket hippit, hogy ök fizessenek, mert elötte mindent Zehra fizetett nekik. Na ezek utän meg milyen rosszul lett Yildiz ... komolyan mondom, ennyi marhasägot ki tud kitaläni .... ?????? :-)