offtopic
Elhaym 2022 szept. 14. - 18:09:25 Előzmény mihenike
(540/900)
Már nem. Rövid sorozat. Szereted az ilyen romantikus vígjátékokat is?
Elhaym 2022 szept. 14. - 18:08:20 Előzmény zuzuzu777
(539/900)
Szívesen.
Elárulva (Sadakatsiz)
Az én lányom (Kizim)
Fazilet (Itt az eleje gyengébb, de aztán egyre izgalmasabb és fordulatosabb lesz végig. )

zuzuzu777 2022 szept. 08. - 11:48:38 Előzmény Elhaym
(538/900)

Köszönöm! Ami a linket illeti, hát csalódtunk mi már Mihivel, mert a HERCAI-nál is volt, de más lett a történés! :-(
Kíváncsivá tettél, leírnád azt az ajánlott hármat és megnézem a wikin.
Előre is köszönöm! :-)


10/10
offtopic
mihenike 2022 szept. 08. - 06:33:56 10/10 Előzmény Elhaym
(537/900)
Köszönöm szepen, akkor ott megprobälkozok ... arra räjöttem, hogy az 50. reszig lättam... szoval mär nem is lenne sok hätra belöle ...
offtopic
Elhaym 2022 szept. 07. - 15:12:22 Előzmény mihenike
(536/900)
Nagyjából ott tart most a Life TV, így lehet a Life TV honlapján pont megtudnád nézni a végét. Péntek este kerülnek le a részek.
offtopic
Elhaym 2022 szept. 07. - 15:08:24 Előzmény alanis
(535/900)
Teskilat akció sorozat, nagyon jó, de ennél is beleestek abba a hibába, hogy nem hagyták abba időben a magas nézettség miatt. Le kellett volna zárni a 2. évad végén.
Elhaym 2022 szept. 07. - 15:05:18 Előzmény mihenike
(534/900)
Nem hiszem. A Life tv szinte mindenhonnan leszedette.
Elhaym 2022 szept. 07. - 15:03:43 Előzmény zuzuzu777
(533/900)
Köszi. Majd megnézem miről szól.
Elhaym 2022 szept. 07. - 15:02:49 Előzmény zuzuzu777
(532/900)
Köszi a választ. Szerintem ne mondj végleg búcsút a török sorozatoknak, a rövid és lezártak között akad pár jó. A rövidségük miatt nem áll fenn az a veszély, hogy a végére csalódsz benne. Nekem most 3 is tetszett, pedig előtte 13 csalódás után azt hittem soha többé nem nézek törököt, azt hittem egy sem tetszene már. A link működött, de csak kimásolva.
zuzuzu777 2022 szept. 06. - 18:02:07 Előzmény mihenike
(531/900)

Köszönöm az információt!
OFF
Múltkor írtál Tarzanról és eszembe jutott, hallottam, hogy M.o.-on forgat és állítása szerint a nők meg vannak bolondulva érte!!! :-)
Úgy emlékszem, hogy tavaly(?) olaszban volt tarzanozni és ott meg is nősült, elvett egy szőke színésznőt.


10/10
mihenike 2022 szept. 06. - 06:42:51 10/10 Előzmény zuzuzu777
(530/900)

szerintem ez azt jelentheti, hogy mi felülmulhatatlanok vagyunk, igy mäs nem is ir ide ... haha :-) PS. a heten nem lesz idöm nezni Yildiz kalandjait :(


zuzuzu777 2022 szept. 03. - 13:07:23 Előzmény mihenike
(529/900)

No, még csak annyit, hogy a fórumot több, mint 62.000 ember olvasta el, de csak 527 hozzászólás van! :-( Ugye mond ez valamit?) :-)


zuzuzu777 2022 szept. 03. - 10:37:11 Előzmény mihenike
(528/900)

1. Erre emlékszem, azt hiszem, hogy órát vett neki, meg valami tortadobálás is volt!
3. Azért írtam, hogy a legmegosztóbb, mert nem lehet ( a 146. bölümig) megmondani, hogy mennyire naiv v. buta, okos v. fifikás, mert mindent eljátszik. Lehet én nem értek hozzá, de nekem még a kínai is világosabb, mint az ő viselkedése, haja, testsúlya, ruhái, stb.
4. Z. nekem nem volt szimpatikus az első perctől kezdve, majd meglátod, ill. megérzed, amikor megjelenik (a neked most kínai): Kumru és az apja Dogan :-)
Szerintem vannak hullám völgyek és hegyek, de a hegy több! A butaságuk megéri a sok nevetést és izgulhatsz a sok ármánykodáson! Ugye nem hagyod abba?
Jó pihenést az újból megjelenő melegfront hatásaitól (hú, de magyar).


10/10
mihenike 2022 szept. 02. - 17:42:07 10/10 Előzmény zuzuzu777
(527/900)

hahaha :-) örülök, hogy tetszett :-)
A Dolunayra rätalältam a LifeTV-n, de az nälam nem müködik, hogy a tv-ben nezzem es online meg nem sikerült megtalälni .... de, ami kesik, az nem mulik ...
Ma egy db. Yasak Elmät neztem.
1. Ender es Cenar beegetik Sahikät az uj szepfiu elött, mert valahogy elhitetik vele, hogy Kerimnek születesnapja van. S. vesz neki ajändekot es az egesz ceg elött leszerepel :-) na mindegy. semmi erdekes. a szokäsos.
2. Yigit megkeri Lila kezet, aki boldogan igent mond ... na kiväncsi leszek, hogy meddig tart ez a nagy boldogsäg :-)
3. Yildiz is bele szeretett Kerimbe, de egyelöre csak kerülgetik egymäst mint a forro käsät ... Apropo, ez a szinesznö egyre rosszabbul nez ki. A hajät ugy festik be, mintha le lenne növe a szöke festese, a sulyät pedig kb heti szinten vältogatja ...
4. Zehra esze teljesen elment, annyira fel a szegenysegtöl, ezert most eladta az összes ruhäjät es elment Aysellel a piacra väsärolni :-) haha :-) kesz kabare. A sorozat elejen nem volt ennyire ostoba ez a läny, de mostanra ö az ügyeletes bohoc Cenar es Emir mellett ....


zuzuzu777 2022 szept. 01. - 20:22:25 Előzmény mihenike
(526/900)

Először is bepisiltem, mert amit Alanisnak írtál......az mind igaz, de visszaemlékeztem.....egyszóval: bugyit kellett cserélnem!!! :-)
Egy szó, mint száz, Te miattam nézted, én meg miattad! :-)
3. S. kígyó az kitesz magáért, amíg él, senki nem tudja felülmúlni, sajnos Kaya is a csapdájába esik milliószor, legalább a testvérét kímélné, de nem, még annak fiát se. Majd meglátod, hogy milyen a fifikájának a csúcsa, amikor elválasztja őket.
Még nagyon sokáig fogsz "szenvedni" a három grácia tettei miatt. Tudod, úgy fognak össze, hogy kettő mindig a harmadik ellen van, csak a nevek cserélődnek!
4. Z. összejön valami "földönkívüliekkel", de az -okos- Y. megmenti.
Sikerült a DOLUNAY-t megtalálnod?


10/10
mihenike 2022 szept. 01. - 18:30:15 10/10 Előzmény alanis
(525/900)

Hercai ....
Az eleje meg elfogadhato volt es sejtelmes is, de kesöbb mär csak azert neztem, mert jokat diskurältunk Zuzuval ...
viszont röviden összefoglalva

Miran: az apäm az aposom, a felesegem apja es az en apäm
Gül: a bätyäm es a növerem összehäzasodtak es gyerekük született
Azize: egesz eletemben azon dolgoztam, hogy az unokäm megölje az apjät, aki vegülis az en edesfiam :-) Szoval aki ezt a sorozatot kitalälta az betegebb, mint, aki a Yasak Elmät irta/irja :-)


10/10
mihenike 2022 szept. 01. - 18:26:54 10/10 Előzmény zuzuzu777
(524/900)



Szia!
1. Halit hetedhet orszägra szolo visszaterö partyt ad, ahol mindenki elött ismet megkeri Yildiz kezet, de Y. ismet kikosarazza.... Ezt a kellemetlen szituäciot 3 äl-rendör megjelenese fokozza toväbb, akik elviszik Zehrät.
2. Mivel Sahika ilyet mär tett Yigittel, igy mindenki Sahikät vädolja, de häla Allahnak Zehra fel orän belül elöl kerül .... A ket uj rosszfiu "talälja" meg öt az utca szelen... (ahogy irtad, az egyik lesz majd a ferje)Es persze amig a nezök szämära kiderül, hogy az akcio mögött a ket rosszfiu (Kerim+Mert) äll, addig a többiek azt hiszi, hogy Sahika banya volt.
3. Sahika es Ender ugy összevesznek, hogy S. bosszubol kinyögi, hogy kapott töle Ender 10%-ot, amiröl Kaya nem tudott, ezert most Kaya is összeveszik Enderrel ... nem tudom, hogy ez a harag meddig fog tartani, mert nagyon kedvelem öket igy együtt... :-(
4. Zehrät annyira megviseltek a törtentek, hogy most nagy sporoläsba kezdett :-) meg fordräszhoz sem ment el a buli elött, hanem Aysel festette be a hajät :-) es inni sem iszik, mert az is dräga :-) hät mindjärt megörülök. De a haja annyira borzalmas lett, hogy meg Halit is arra kerte, hogy menjen el fodräszhoz. haha :-)
5. Yildiznek prezentäciot kell keszitenie a munkehelyen es Halit papätol ker segitseget, aki meg Kerimet küldi el hozzä, hogy az segitsen neki :-) Mivel ezen a napon dolgoznia kell, igy nem tudja elvinni Halit Cant a jätszohäzba, helyett pedig Asuman es Halit mennek el ;-)
6. Cenarkämnak születesnapja lesz es Yildiz szervez neki partyt, ahol Yigit meg akarja kerni Lila kezet :-) ugyanis mär Halit is elfogadta Yigitet, igy Yigit felbätorodott es mostmär mindent helyesen akar csinälni :-)


zuzuzu777 2022 aug. 31. - 18:46:54 Előzmény mihenike
(523/900)

2. Sahika ne sündörögjön az új fiú körül, hisz úgy emlékszem, hogy lefeküdt a barátjával, aki később Zehra férje lesz. Persze majd itt is hozza a bajkeverő formáját, hű marad önmagához, a viperához! Igen, nagyon gyorsan átveri a barátja(Aki lefeküdt S.-ával és Z. férje lett) és börtönbe küldi, mert összekeveri a munkát a szerelemmel.
5. Tényleg egy nagy áldozat Kaya, mert mind a két nőt szereti, de inkább az álnok kígyó húgának hisz. Balfácán! Érdekes, ahogy a törökök egyik napról a másikra halálosan szerelmesek lesznek, azután egy pillanat és azt se tudják hogy hívták az előzőt. Mi volt Ayse v. Leila?
OFF
A Dolunay-ról írtam, hogy egy nagyon rövidített változatát néztem, de vannak pillanatok, amikre visszaemlékszem, pl. arra, amikor bezárták a halas mélyhűtőbe, ott volt órákig, de amikor kijött seperc alatt meggyógyult és akkor volt az esküvő.
No, ennek a picur fiúnak a kedvéért néztem meg a HADI BE OGLUM-ot, amit soha nem felejtek el! Annyit reklámozom, hogy azt hiszitek a törökök fizetnek nekem ezért! :-), :-), :-)


zuzuzu777 2022 aug. 31. - 18:28:28 Előzmény alanis
(522/900)

A HERCAI című előadásról annyit, hogy Marx és Engels is olvasták a Bibliát, gondolom a sok pápa is M. és E. műveit. Majdnem azt írtam, hogy tökeit!
2018 márciusában kezdtem el nézni és ez volt az első török sorozatom. Allah is azt akarta, hogy nézzem végig és többé ne nézzek törököt.
Mihivel volt "szerencsénk" végigszenvedni. Mindegy, a lényeg, hogy vége! Az unokát mi puffogó pofájúnak hívtuk!
Köszönöm a friss infókat, mert bizony már lassan elfelejtettem, de ti Mihivel visszavisztek az emlékeimben.
Ugye olvastad, hogy szőke ciklon már a 147. bölümben vissza se jön, de addig....
Hiába akarták elvenni a kedvem az utolsó pár résztől, nem sikerült, megnéztem 146-ot, már kibírom azt az egy hónapot (novembert) gondolom én, mert ha október közepén kezdik forgatni, akkor lesz november közepe amikor elénk kerül.
Ami a most elkezdődött sorozatodat illeti, hát nem lehet tudni mikor és hogy lesz vége, de bele fogok nézni.


10/10
mihenike 2022 aug. 31. - 17:38:09 10/10 Előzmény zuzuzu777
(521/900)

1. Halit apänk visszaszerezte a vagyonät es Yildizzel tärsulva elhappoltäk Sahika orra elöl a regi villät :-) nagyon vicces volt.
2. Az uj vezerigazgato ( a fiatal sräc, aki tetszik Sahikänak, de neki Yildiz tetszik ... :-) egyelöre nem tudtam megjegyezni a nevet. De nem is kell, mert szerintem nem lesz itt sokäig... ugyanis ö azert jött, hogy tönkre tegye a ceget ... ) teljesen beleesett Yildizbe....
3. Szoval Halit gazdagabb, mint valaha es akkora villät vett, hogy szerintem 1 het alatt sem ernek a szobäk vegere ;-) Mivel Yildiz egesz vegig kitartott mellette, igy ujra megkerte a kezet, de Yildiz nemet mondott neki ...
4. Az uj villähoz, uj gyereket is kaptunk, ugyanis uk-muk-fuk lecsereltek Erimet ... oh allah!
5. Ender es Sahika csatärozäsänak soha nem lesz vege, meg a jämbor Kayät is kihoztäk a sodräbol, ugyanis Yigit elkapott valami virust, de Ender szentül meg van rola gyözödve, hogy Sahika megmergeztea fiät ... na mindegy ezzel nagyon kiakasztottäk Kayät ...



OFF

1. Dolunay/Telihold/Szerelem ize: köszönöm, majd utäna nezek, hätha szerencsem lesz ... igazäbol valami olyan remlik, hogy ott hagytam abba, hogy Nazli es Ferit a kis Bulut erdekeben összehäzasodnak .... de mär a reszletekere nem emlekszem ... de ez az egyetlen ertelmes sorozata Tarzannak :-)

2. Cukorka: sajnos a 4. evad olyan borzalmasra sikeredett, hogy abbahagytam, pedig nagyon jol indult... vagyis 3 evadon keresztül, a sok haläl eset ellenere is, fenn tudtäk tartani az erdeklödest, de mivel a 4. evadra mär csak egyetlen alapszereplö maradt, igy szämomra nezhetetlen lett ... nagyon sajnälatos, hogy igy tönkre tettek ezt a sorozatot ...