10/10
mihenike 2023 jan. 03. - 22:45:18 10/10 Előzmény zuzuzu777
(680/900)

Jaj hát csudaklassz vagy :-) a 150. bölümböl kb 30 percet làttam. Szóval BOCSÁNAT!!!!


10/10
mihenike 2023 jan. 03. - 22:39:33 10/10 Előzmény zuzuzu777
(679/900)

149. +150-böl egy kicsi… nem volt idöm azt is végig nézni… :-)

Nagyon fog kellenni a te beszámolód, mert azért angolul sem értek mindent és ugyebár közben több dolgot is csinálok, nem ülöm végig a hosszù bölümöket :-) ùgyhogy együtt a nagy csapatunk :-)

Köszönöm a villás magyarázatot is!!!! Nagyon jó vagy!!!!!!

1. Tehát miután Murat meghalt Hilal próbálja a 3 gráciát egymás ellen ugrasztani. még hazugságvizsgáló gép is bekerül a képbe :-)

2. Cenar és Emír börtönbe kerülnek… - de ezt a lopás-ügyet nem értettem…

3. Dogan felveszi a céghez a böröndös fickót, aki ugyebár telefonon kapja vkitöl az instrukciókat :-)

4. Ez a Hilal is csak össze-vissza kavar… Mivel Kumru hazaköltözik, így el kell hitetni, hogy a jegyességük valódi. de D.-t abszolût nem
érdekli, mert Y-t szereti … :-)

5. ez a 2 villa egymás mellett valami csùcs :-) kinézik egymás szájából a kaját is :-) Yildiz a kislány miatt sokat megy àt és persze sok marhaságot összehord

6. Y. és az énekes együtt mutatkoznak, a baràtnö pedig az egyik talk-showban szapulja Yildizt :-)

7. D. kijátsza a 3 gráciát, akik az elmùlt években eltapsolták a pénzét… nem tudom pontosan, hogy mit írat velük alá, de végül Handan és Ender ismét nincstelenek lesznek, csak Yildiznek hagyta meg a villát, mert Ö a lánya anyja.

8 Ender beköltözik Y-hez, Handan pedig a Fufru nélküli lányához, azaz Doganhoz…. haha így D+Hilal megnyerte maguknak Handant

9. Endernek nincs annyi pénze, hogy kihozza a fiùkat a börtönböl, ùgyhogy még mindig ott dekkolnak… Enderünk Engintöl várja a megoldást, ami Handant rettentöen idegesíti … :-)

10. de az egyik „legjobb“, hogy Sedayból babysittert csinältak :-)

Nos körülbelül ennyit sikerült kihàmoznom… Várlak :-)
Jó éjszakàt


zuzuzu777 2023 jan. 03. - 22:32:31 Előzmény mihenike
(678/900)

Halló! Hát ki vagyok én? Az utolsó, amit láttam 149. Arról volt szó, hogy bevárlak. Betartottam az ígéretemet! :-)
A 161. bölüm még nincs kiírva, hogy mikor lesz! Lehet belefutottunk a bayramba? :-(
Azt láttam a szereposztásban, hogy ekkor jelenik meg 5-6-7 új szereplő + azt is, hogy a doki, aki frufruval csőrözött, most azannyával is! :-(


10/10
mihenike 2023 jan. 03. - 21:42:45 10/10 Előzmény zuzuzu777
(677/900)

Szia! Ollállá :-) köszönöm szépen :-) Te most pontosan hanyadiknál jársz? A link is müködik!!!!! 149-et már felírattal néztem :-)


zuzuzu777 2023 jan. 03. - 12:11:19 Előzmény mihenike
(676/900)

Még most se írták ki, hogy mikor lesz a 161, ami elvben tegnap kellett volna hogy legyen. Jó olvasást, várom a kérdéseket! :-)
147. bölüm
1. Tarcan, aki nem bírja Y. nyomulását, hisz van neki „szerelme”, de Handan és Hilal minden képpen össze akarják boronálni őket azért, hogy D. azt higgye, együtt vannak. (Hilal mindenre, de mindenre képes D.-ért (még álterhesség is)

2. E, D, pénzéből vette a hotelt. REDNE

3. D. nincs benne, de Hilal is „olyan”, aki telefonon kapja az utasításokat, hogy mit csináljon, mint Altay, a bőröndös. D. nagyon sok ember bögyében van, sokan akarják kicsinálni, mert bizonyítottan rossz ember.

A mérgezés: Hilal tudja, hogy a kicsi Y. allergiás a dióra és összebeszélnek, Murattal, hogy előidéznek egy allergiás sokkot, hogy Y. rossz kórházba vigye a lányát, ahol is majd Murat lesz a mentő angyal és Y. kegyvesztett legyen D.-nál. – Sikerül!
Az eredeti ok, hogy a kicsit elvegyék Y.-től, bebizonyítva, hogy rossz anya.

6. A villák: Az utcáról nézve a baloldaliban lakott azelőtt Y. és sátánka, melléjük, a jobb oldaliba költözött frufru azért, hogy sátánka közelébe lehessen. Utána megérkezett D. apuka, aki szintén a lányához költözött. Miután elvált Y. és sátánka, Y. beköltözött a jobb oldaliba D. és frufruhoz, sátánka maradt a bal oldaliba, ahova a halála után beköltöztek a kuruzslók, majd a filmesek D. pénzéből, utána D. marad a baloldaliba a pereputtyával.

Csak egy szó, milyenek ezek a milliókat érő villák, ahol még egymás tányérjába is bele tudnak nézni???

7. Az eljegyzés (D. és Hilal) után Hilal kiadja Muratnak a parancsot, hogy ellenőrizze le a főkönyveket, hogy mit csinált a 3 grácia a 2 év alatt, amíg D. a börtönben volt. Kiderül, hogy mindent elvertek, kocsik, szálloda, ruhák, taxi vállalat, stb.
Murat számon kéri Handant, és elviszi tőle a 2 kocsiját, de hagy neki egy „szuper” járgányt cserébe. Itt volt majdnem besza-behu!

8. Altay, a bőröndös beszervez egy „beteg” ál anyukát, hogy jobban behálózza frufrut. (ugye nem felejtettük el, hogy ő is telefonon kapja az utasításokat???)

9. E. bebújik Engin bőre alá, amit Handan nem néz jó szemmel, de Enginnek nem kell E. inkább Y. felé kacsingat.

10. D. és Murat is megfenyegeti a 3 gráciát, hogy el kell hagyni a holdingot és a szállodát.

11. Összeül a 3-as és eldöntik, hogy meg kell fenyegetni Muratot és el kell távolítani. Tervezik, hogy egyenként mennek be hozzá, E. kezdi.

12. E. fenyegető telefont kap: eljött a véged, már nem tudsz semmit csinálni! E. azt hiszi, hogy Murat a titkos telefonáló, bemegy hozzá és megfenyegeti: ha még egyszer felhívsz, akkor neked véged! Murat tagad (tényleg nem ő a hívó)

13. énekes kellemetlenül érzi magát, hogy össze akarják hozni Y.-el, a menedzsere 1 nagy Q, keveri a kakit! ( ő is Hilal embere)
14. Y. udvarán beszélget a 3 grácia, amikor megjön Hilal és közli, hogy itt a rendőrség: Muratot megölték!!!
Ide írd a spoileres tartalmat


zuzuzu777 2023 jan. 02. - 22:59:47 Előzmény mihenike
(675/900)

Jó reggelt!
Remélem, hogy meg tudod nyitni, de válaszolok (tudod, hogy kedvellek :-))
Hirtelen csak a 2.-re válaszolok, igen vett nekik egyet és a neve: ENDER fordítva, tehát a szálló neve: R E D N E ha-ha-ha (no ott is milyen gubancok lesznek még?!
Eddig vártam, de nincs fent a 161., tehát megint ugrottak egy hetet.
Az alábbin megvan 160. bölümig!
Allah seg(g)edelmével kedd dél körül jövök!

https://www2.turkish123.org/yasak-elma-episode-147/
Ide írd a spoileres tartalmat


10/10
mihenike 2023 jan. 02. - 22:38:32 10/10 Előzmény zuzuzu777
(674/900)

Szia! nagyon Köszönöm :-) így hozzá tudom képzelni hogy mit hablatyolnak :-) azt sajnálom igazán, hogy nem értem amikor Yildiz vagy Cenar sziporkáznak és nagyokat lehetne röhögni :-)

148. bölüm…
1. Yildiz bemutatkozása és az énekes is meg volt :-)
2. Milyen hotelben „dolgozik“
Cenar és Emír?! Ender vett egy hotelt?
3. Sajnos nem tudom, hogy D. és az ügyvédnö miben sàntikàlnak, de Murat is meg van még és àtmennek Hillal Y-hez, ahol megmérgezik a kislányt… ez most komoly?!?!? :-(
4. Böröndös fiù is akcióba lendült
5. Engint is körbeugrálja mindenki…
6. Yildiz melyik villában lakik? mert most ugyebár Dogan+H. beköltöztek melléjük… de melyik-melyik villa? az egyik Sátáné volt… nem?
7. A 3 grácia látszólag nagyon jóban vannak és a bölüm végén Y-nél pletykálnak, amikor is megjelenik Hillal és mond nekik vmit, amitöl megáll bennük az ütö! Segítség!!!! Mit mondott nekik?!?!?!?

Jó éjszakát
Allah legyen veled :-)


zuzuzu777 2022 dec. 31. - 12:19:24 Előzmény mihenike
(673/900)


Azt hiszem, hogy sikerült kielégítően válaszolni, ha nem, tudod hol keress!
Maradjunk annyiban, hogy abban a pillanatban (?) ahogy felteszed a következő kérdéseket rögtön visszanézem és válaszolok. Gondolom ez így fair!
1. Y. bemegy D.-hoz, hogy elmondja: terhes, de kihallgatja a beszélgetést Murat és D.között, ekkor tudja meg, hogy D. megbízta Muratot, rontsák el sátánka autóját, de azt, aki elrontotta meg kell ölni, mert hátha beszél.
börtön:
Frufru (igaz, hogy már nincs, de az egyszerűség kedvéért maradhatna) azonnal el kell menjen Toscanába, mert ott nagyon fontos iratok vannak – „egyik lábad ott – másik lábad itt” D. szeretné látni az 1 éves kislányát.

Itt meséli el azannya, hogy megtalálta az öccsét, amin frufru elcsodálkozik, mert jóformán otthon soha nem beszéltek eddig róla. de azannya megnyugtatja, hogy „nyugi, milliárdokat örökölt.

Toscanaból visszaúton jelenik meg a bőrönd tolvaj, akinek nagy szerepe lesz a D. család „lebuktatásában” (felbérelték, hogy közelükbe jusson, fru-fru be is kapja a horgot)

2. Ekin elment Hollandiába!

3. Gamzet sztem a 146. bölümben keresd, ott tűnt el a süllyesztőben.

4. E. Y és H. élnek., mint hal a vízben. Költik nyakra főre D. pénzét, de majd visszanyal a fagylalt, mert a gonosz ügyvédnő Hilal közbeszól és egy darabig nála lesz a gyeplő.

5.Sátánkát nagyon elítéltem és utána már nem tudott a szívemhez közel kerülni-

6. Sedo ott maradt Y. mellett, hogy a „testvére” (sátánka) gyerekére vigyázzon

7. l. 4.. pont

8. Rájöttek, hogy a „jósnő” átveri az embereket és pénzt csal ki belőlük! Persze hogy Y fő okos és ő leplezte le a bandát, aki az ő ill. fia örökölt házában voltak bérlők. Rendőrség - kilakoltatás!
Új bérlőt talál, aki filmet akar forgatni a villában, itt jön a képbe az énekes, akinek egy kis jó félreértést is köszönhetünk majd!
Y. a következő néven mutatkozik be: Yildiz Yilmaz Argun Kuyucu Yildirim :-)

A villában eljegyzés lesz, ahova Y.-t is meghívják.

Közben megérkezik E. első fenyegető hívása (Altaytól -persze ő is valakinek a csicskája, de még nem tudjuk, hogy kitől kapja állandóan az utasításokat- de ezt csak mi tudjuk, E. – nem!)

9. Handan „valami Engin nevű pasija” az az öccse, akivel 20 éve szakított, (még D. felesége volt, de nem illett a képbe a sofőr testvér) de most megtudta, hogy a milliárdos sofőrje E. örökölt a gazdájától, azonnal felkereste és ajánlatot tett neki, hogy majd lesz a pénzügyi tanácsadója. Persze erről nem szól a többi lánynak és kezdődik a találgatás., hogy a férfi kicsoda-micsoda.

10. HAlil az, akivel lesz az eljegyzési party aki kihozta D. a börtönből annak tudatában, hogy nem csak falazni kell D.-nak, hanem igazából szerelem! (dupla spoiler) D. csak Y.-t szereti, de azért elutazik BiH-be Hilallal.

B. U. É. K ! ! !


10/10
mihenike 2022 dec. 29. - 22:06:36 10/10 Előzmény zuzuzu777
(672/900)

SZIA
Két vendégsereg között befejeztem az 5. évadot és megnéztem a 147.bölümöt (6. évad 1. bölüm) törökül a youtube-n mert valamiért az alanis àltal ajánlott angol feliratos verziót nem tudom lejàtszani… ugyan marhára idegesít a török hablaty, de gondoltam, hogy majd még próbálkozok és te majd fordítasz :-) :-) :-)

Tehàt az 5. évad végén a hotelben Yildiz teljesen feleslegesen sértödik meg és távozik Enderrel meg Sátánkával… Azt gondolta, hogy Dogan ùr cölibátusban élt és senkije sem volt….?!??
Cagatay megásta a saját sírját a nagy leleplezéssel és Ekin a gyilkos lebukik a kedves kis felesége elött… Asuman és Emír elveszítik HalitCant a játszótéren… Gamze pedig megkéri Cenarkám
kezét … micsoda fordulatok :-)!!!!!!

147. bölümböl amit megértettem nagyjából…Mennyi idö telt el?
1. Y. teherbe esik Dogantól de amikor be akarja neki jelenti, akkor kihallgat egy beszélgetést … és feljelenti a férjét?????
2. Hova tünt Ekin????
3. Hova tünt Gamze????
4. Ender&Yildiz élnek és virulnak… ezeknek több életük van, mint a macskáknak… Sàtàn pedig meghalt?!?
5. Én öszintén szólva jobban örültem volna, ha Cagatay marad és kibékül Y-vel, mert ezt a D-t sosem bírtam … igaz, hogy Cagatay csùnyán bánt Y-vel az 5. évad elején, de az 5. évad végére ùjra megkedveltem és valljuk be öszintén, h. Y-t nagyon nehéz lehet elviselni :-) Szóval sajnálom!!!!!
6. Sedo Y-nek dolgozik?
7. Ender+Y+Handan vezetik a céget?!?! Szegény Halit Argun, ha ezt làtnà… :-)
8. A nagy csapat hippinek öltözve àtment a szomszédba valamilyen szeánszra… miért? ennek van jelentösége?
9. Handan behozott valami Engin nevü pasit a storyba! Ö ki? :-)
10. a bölüm végén megjelenik Dogan egy partyban egy növel kézen fogva és mindenkinek leszakad az álla :-)!

Jó éjt

B.Ù.É.K.


zuzuzu777 2022 dec. 23. - 22:58:33 Előzmény mihenike
(671/900)
Nagyon szépen köszönöm és ugyan azt kívánom neked, amit Te nekem!
A vendégekhez sok erőt, egészséget és türelmet kívánok!
10/10
mihenike 2022 dec. 23. - 22:11:55 10/10 Előzmény zuzuzu777
(670/900)
:-)
10/10
mihenike 2022 dec. 23. - 22:08:39 10/10 Előzmény zuzuzu777
(669/900)

Szép jó estét :-) pontosan!!!! Tehàt 3 magyar részem maradt, kb1 bölüm… és én is csak ünnepek után tudom ezt a 3 maradék részt megnézni, mert holnaptól folyamatosan vendégeink vannak :-)
1. Handant lebuktatja Ender egy hangfelvétellel,amelyen bevallja, hogy Feedoo az ö embere volt…Tehàt a saját lànyàt is àtverte… ejnye-bejnye Handan!
2. Mivel mindenki azt hiszi (Dogant kivéve), hogy Seday és C. testvérek, így most mindenki öt akarja … :-) haha
3. Y+azannya csak esznek és híznak… :-) Asuman mindent megtenne, hogy Y. teherbe essen… még egy „gyógyítót“ is felkeres… persze kiderül, hogy a gyógyító inkább mérgezö, de ezeknek az is mindegy :-)
4. Yildizböl majdnem színésznö lesz, de Dogan ezt nem engedi …. - pont olyan mint Halit … haha


zuzuzu777 2022 dec. 23. - 17:34:24 Előzmény mihenike
(668/900)

Nagyon szépen köszönöm.
Van egy nagy problémám, mivel láttam az új évadból is azt hiszem 3 bölümöt, most nekem egy kicsit összemosódnak a határok, de az az érzésem, hogy Neked még 1 ülésed maradt és kivégezted az 5. évadot.
Majd megtapasztalod, hogy mennyire más amikor 35 percenként visszaidézheted azt, amit láttál, v. 120-135 perc után jutsz levegőhöz. (HERCAI)
Ez most az én olvasatomban azt jelenti, hogy ünnepek után rögtön nekiesek gyorsban a 6. évadnak. (91.201)


10/10
mihenike 2022 dec. 23. - 14:23:05 10/10 Előzmény zuzuzu777
(667/900)

1. Yildiz kihallgatja amikor D. és embere arról beszélnek, hogy Feedoo egy csaló… Y. szól Endernek és ùjra együtt a nagy csapat!!!!! Kitalálják, hogy összehozzák Handant a férfivel, hogy Handant verje àt… Tehát Yildiz és Ender abban a tudatban élnek, hogy csöbe hùzták Handant… közben pedig Handan volt az aki felbérelte Feedoot, hogy verje át Endert :-) Örület :-)
2. Seday és Cagatay megcsinäljäk a DNS vizsgálatot és kiderül, hogy a nagynéni hazudott és nyilvánvaló, hogy D. fizette le… :-) a két férfi barátságát ez sem ingatja meg és mindenki elött eljàtszàk, hogy összevesztek … :-)
3. D. lefizeti a kirùgott szobalányt, aki feljelenti Cagatayt zaklatásért …
4. Ender+Yildiz még nem tudják, hogy Handan+Feedoo összejátszanak, ïgy beleesnek a csapdába… Handan eljätsza, hogy Feedoo lelépett a pénzével és emiatt öngyilkossägot kísérel meg … Fufru bedöl neki! Megsajnälja az anyját és neki adja a részvényeit!!!! és persze mindenért E-t+Y-t hibäztatjäk
5. Ekin megint kinyírt vkit, de konkrét bizonyítékok nincsenek!
6. Handan krétaporral mérgezi HalitCant, aki folyton lázas, ezért egyre több idöt töltenek együtt Sátánnal…
7.Y. részt vesz C. tàrgyalàsàn, hogy segítsen neki tisztàzni a nevét!
8. Ender békét köt Gamzéval a kedves öccse kedvéért :-)


10/10
mihenike 2022 dec. 22. - 19:07:40 10/10 Előzmény zuzuzu777
(666/900)

Szép estét :-)
1. Tehát D. abban a tudatban él, hogy Cetin elintézte Ekint. Írj a nevében Fufrunak egy szakító smst és kész… :-) Handan ki van akadva a „szakítás“ miatt, mert Ekin jó party volt a kislànyànak.
2. Yildiz ûj völegényt akar találni Kumrunak, hogy minél elöbb elmenjem a szülöi házbòl… haha :-)
3. Endernek el kezd udvarolni egy furcsa nevü arab sejk vagy herceg, aki ùgy tünik, hogy rettenetesen gazdag, de ha jòl értem, akkor csak Ender részvényeit akarja… egyelöre ezt nem értem :-)
4. Ender és Handan harcolnak egymással, mint az óvódàsok…
5. Ekin visszatér a halálból és elülteti a bogarat D. fülébe, hogy Cetin hagyta öt futni, így D. kirùgja Cetint, de talán nem öleti meg… ez nem volt világos!
6. Catagayhoz érkezik egy ùj bajkeverö szobalány.
7. Ekin és Kumru kibékülnek és titokban összehàzasodnak! Juhu! Yildiz és Handan kiugranak a börükböl, Dogan örjöng!
8. Kiderül, hogy Sàtànka mentette meg Ekint és mostmàr együtt dolgoznak D. ellen!
9. Ekin elmondja D-nek is, hogy Sátán mentette meg, így feleslegesen rùgta ki Cetint.
10. Ekin és Kumru lagzit tartanak, ahol Ekin le akarja buktatni a kedves apósát, de após megzsarolja a nagymamájával…
11. Ekin és Fufru beköltöznek D. villájába… ùjabb szürreàlis jelenetek Yildiz és azannya között…
12. Dogan szervez egy címlap fotózást Yildiznek, hogy boldog legyen… most épp megint meg van hízva szegény pára, de az anyja állandóan dícséri és ajnározza… már nagyon unalmas …
13. Ender és Cenarkam összevesznek Gamze miatt…
14. Cenar és Emír beköltöznek Sátánhoz…
15. Seday balesetet szenved és az adanai nénje azt mondja neki, hogy ö is Hassan Ali fia… mint kiderül ez csak Dogan tervének a része Sátánka ellen… -egyelöre no komment - nem értem :-)

405. rész


zuzuzu777 2022 dec. 20. - 22:41:47 Előzmény mihenike
(665/900)

Nyugi, Handan még eddig nem is csinált semmit!!!
D. bácsi min. 55 éves és K. tényleg a lánya.
D. nem ölte meg Ekint és Ekin se Dogant, de lesznek még ezzel kapcsolatban fura dolgok!
dupla spoiler: Após-vő lesznek., t.i. titokban összeházasodnak és mindenki dob egy hátast, amikor megmutatják a házassági anyakönyvet. :-)
Olvastam kommenteket, már nagyon sokan unják és nagyon várják a végét.
Úgy gondolom, hogy még kb. 15-20 bölüm lesz a 160 után! :-(
Látod, én már ötödik éve nézem, Te pedig 5 hónap alatt utolértél!
Nem fogom folytatni a nézést, amíg nem kapok jelzést Tőled! (90.645)
Ide írd a spoileres tartalmat


10/10
mihenike 2022 dec. 20. - 20:21:06 10/10 Előzmény zuzuzu777
(664/900)

Ez a Handan elviselhetetlen! Idegesítöbb, mint Ender&Sahika együttvéve… :-) Egyébkènt Dogan és Fufru valóban apja-lánya?!? alig van köztük korkülönbség!!!!

Az ünnepek alatt nem lesz idöm nézni, ùgyhogy a héten igyekszem megnézni annyi részt, amennyit csak tudok :-)

1. Yildiz, hogy segïtsen az anyján, eladja az egyik nyakláncát, de persze a dolog visszajut Dogan fülébe… mint anno Halit esetében is… az ékszerész hívja D-t és D. beszél Y-vel… Ahelyett, hogy leszidná, ad neki egy gyürüt meg egy aranykártyát… ennek a Y-nek mindig szerencséje van… eszméletlen!!!!!


2. Ekin a részbényeket átadja Fufrunak, majd Fufru meghívja haza hozzájuk vacsorázni, ahol elszabadul a pokol! Ekin elhagyja a házat, Fufru is elrohan… D. elmegy Ekin häzäba és E. azt hiszi, hogy megölte D-t, majd D. leüti E-t!

3. Cenar és Gamze között kezd vmi kialakulni, ahogy írtad :-)

4. Aysel szerelmes lesz az uzsorásba… :-) de hol van az igazi férje? :-)

5. Ender összejátszott Ekinnel C. háta mögött, lebuknak C. elött, így Ender és Cenar elhagyják Sátàn házàt.

ui. azt még nem tudom, hogy Dogan megölte-e Ekint….?????


holnap folytköv :-) Jó éjt


zuzuzu777 2022 dec. 20. - 16:18:42 Előzmény mihenike
(663/900)

Ezt nevezem, már "csak" 5-6-7 bölüm maradt. :-)
Tegnap lement a 159., írják, hogy dec. 26-án lesz a 160. (megálltam és nem néztem bele, csak az előzetesben láttam, ahogy az új doki K.-val csőrözik.
Ne feledd, hogy 1 bölüm az kb. 125.145 perc! :-(
K. azannya is olyan, mint Y. azannya, a jég hátán is megél és mindenhonnan jól jön ki! :-(


10/10
mihenike 2022 dec. 20. - 15:03:33 10/10 Előzmény zuzuzu777
(662/900)

folyt.köv.
6. Yildiz esze vág, mint a borotva! Kitalálja, h az uzsorás Aysel völegénye, csak, hogy Dogan gyanùját elaltassa…
7. Handan összejön egy bankár pasival és Dogan aláírását meghamisítva kölcsönt vesz fel…
8. Kumru és D. összevesznek Y. miatt, ezért Ekinhez menekül és együtt is töltik az éjszakát… Ez a Fufru most itt játsza az elesett kislányt, amikor megjelent a sorozatban, pedig egy nagyvilági nöt játszott…
9. Dogan villájánal lövöldözés volt és D. Endert vádolja meg, akit be is visznek a rendörök!
10. Ami Sedait illeti… nekem olyan semleges… ahogy meghalt Hassan Ali, máris C-t kezdte szolgálni és olyan, mint C. árnyéka!


395. rész… :-)


10/10
mihenike 2022 dec. 20. - 14:20:40 10/10 Előzmény zuzuzu777
(661/900)

Szia!!!!
1. Cenarkam
ùj szerelméröl még nem tudok semmit, de jó lenne, ha kilépne Ender àrnyékábòl :-) Mert, ahogy írtam, az 5. évadban E. elviselhetetlen!!!! Itt csak Kaya segíthet :-) Gyere vissza Kaya :-)
2. Handan rájön, hogy Ekin egy modern kori Robin Hood, ezért ùgy kezdi beállítani a dolgokat, mintha Dogan verné Fufrut… illetve azt mondja neki, hogy gyerekkorában verte a lányàt…
3. Ender kiszimatolja, hogy Yildiz és Cagatay meg akarnak szökni, így küld C. nevében egy szerelmes smst Fufrunak, amiröl Y. máris tudomást szerez… így bosszùból beadja a derekát D-nak és C-t váratja a repülötéren… szegény Sátánt meg is sajnáltam …
4. Y. ugyan szembesíti C-t az sms-el, de nem tudják a dolgokat tisztázni…
5. Asuman az adósságát ùgy pròbálja kifizetni, hogy kicsempészi a házból Fufru táskáit, amit Cenar és Emír àrulnak online… de mire összejönne a pénz, addigra kirabolják öket… szóval nincs pénz!!!! Ekkor jelenik meg az uzsorás… :-)