10/10
offtopic
mihenike 2023 jan. 16. - 15:52:33 10/10 Előzmény zuzuzu777
(700/900)
Igen érdekel, mert képzeld 20 magyar részt megnéztem belöle, de valami kínszenvedés és nem tudom, hogy érdemes-e folytatni… a trailer alapján teljesen màsra szàmítottam… szóval ha van infód, szívesen elolvasom :-)

ui. mai bölümöt is három részletben nézem :-) haha :-)
zuzuzu777 2023 jan. 16. - 13:45:14 Előzmény mihenike
(699/900)

Allah akaratával és a próféta szakállára (vagy valami ilyesmi) estefelé én is megnézem. Még bort is öntök rá, nem csak vizet!
Tudom, tartozok(m), de nagy volt a hétvégén a habzsi-dőzsi, így lemaradtál:
Amennyiben jól emlékszem, akkor kérdezted, hogy mi a véleményem esetleg a DOGDUGUN EV KADERINDIR-ről, ha még érdekel, összeszedtem egy kis anyagot róla, szívesen megosztom Veled. :-), :-), :-)


10/10
mihenike 2023 jan. 16. - 11:15:48 10/10 Előzmény zuzuzu777
(698/900)

Szia! ma nézem a 152. bölümöt! Te jó ég, ez is kb150 perc :-)
Micsoda?!?! Törpi és Engin?!? na neeeeeeeee :-) megörülök :-)!!!!!!!
Így van, vízöntö :-) és te is :-) de jóòó :-)


zuzuzu777 2023 jan. 13. - 09:37:21 Előzmény mihenike
(697/900)

Jó reggelt, mert már reggel van! Süt a Nap hét ágra!

Vízöntő, az nagyon jó! Én is az vagyok, mindenhol azt írják, hogy ez a világon legszebb, legjobb, legokosabb, stb. Csak szuperlatívuszokban írnak rólunk!
A kedvenc kövünk az ametiszt és a lila.

Törpi a nyári előzetesek szerint miután férjhez megy, ismét elrepül?!
Sajnos visszaeső vagyok és el-elolvasgattam előzetesek. Már valamikor megegyeztünk, hogy ez nem zavar, sőt....
Törpike mindenki legnagyobb megrökönyödésére és bánatára Enginhez megy feleségül. ?!?!?!?

Ez a kék rouge sokkal vadabb, mint a fekete, de kék ruhához kék.
Górcső alá vettem a haját, néha látszik, a vonal, ahonnan a mű kezdődik. Kb váll magasságban. Ezek a póthajak beültetéssel készülnek, a nyaki bőrbe ültetik be ugyanúgy, mint a homlokit, csak alulról.

Tudod, hogy számolgatós vagyok, de minden sacc per kábé:
5 év = 150 bölüm , tehát évi 30. Durván kéthetente egy, mert volt, amikor 2 hónapot is kellett várni a következőre. ezek szerint szerintem áprilisra várható a vége, mert gondolom nem akarják húzni, mint a YEMIN-t, ami 509 bölümöt élt meg és képzeld, már vagy harmadszor ismétlik, de megállnak a 70. bölümnél.

Még ma írok, mert most rohanok, de tartozásom van feléd, kérdeztél egy sorozatról, de most találtam meg a feljegyzést, utánanézek és megírom.


10/10
mihenike 2023 jan. 12. - 22:42:40 10/10 Előzmény zuzuzu777
(696/900)

Szép jó estét :-) se nem a török, se nem a tatàr…, de ha szó nélkül eltünnék egy kis idöre, akkor az azt jelenti, hogy megérkezett az ùj családtag :-) hivatalosan már csak 4 hét :-)

A krumpli és a rizs jöhet felváltva :-)

Én örülök Zeynepnek, vág az esze és jól kiegészítik egymást a butuska Yildizzel :-) Z+Altáj civakodása engem is szórakoztatott :-)

A dupla H - Hilal&Handan - rettentöen idegesítenek! Náluk még Sahika is jobb volt, mert ö igazi gonosz volt, ezek meg csak imitálják a gonoszkodást… gyengék!

Apropò napok óta írni akartam, hogy Ender haja szörnyü! Póthaj… igaz?! és azok a rùzsok!!!! Ez a kék!!!! ennél még a fekete is jobban áll neki :-)



zuzuzu777 2023 jan. 12. - 18:21:19 Előzmény mihenike
(695/900)


Nyugi, ki kerget a török vagy a tatár?
Egy időben abbahagytad a krumplit és áttértél a rizsre, hogy ne kelljen pucccolni?:-) Ismét visszatértél a krumplira?
Szólhattál volna, hogy 145 perc azannyát!

1. Azért van egy kis feszkó, mert nem mindenki olyan okos, mint mi és egyből kitaláljuk, hogy Y. nem halhat meg!!!
Hilal-Halál, már a végét járja a 155. bölümben elmegy, de addig még ….

5. A lényeg, hogy H. azt akarja, hogy a testvére ne Endert válassza, hanem csábuljon el az új titkárnőtől. (szép a neve Melódia)
Szegény Handan itt is rúgott egy öngólt! Jó az öreg titkárnő-tábornok!

7. Ez a Y. nem nyugszik, most akkor szerelmes v. nem D.-ba?
Dupla spoiler, tegnap írtam, hogy fognak még ők utazni BiH-be!

8. H-H bebeszéli D. bácsinak, hogy azért csinálta ezt Y. mert vissza akarja szerezni azt a pénzt, amit D. elvett a három gráciától. D. bácsi arca eltorzult a dühtől. Látszott, hogy nagyon elgondolkozott!

9. Olyan jókat kacarásztam, amikor törpi ott ült Altay kocsijának motorháztetőjén és penge – ki! Na meg a taxis jelenet!
Nem lesz szerelem, mert Altay megy a süllyesztőbe.
Törpi magassága most nem is olyan feltűnő, mint amikor Góliát mellett állt.
Y. azannya már megint kombinál, először Y.-t akarja rávenni, hogy menjen vissza D.-hoz, utána meg törpinek keres udvarlót.

12. E. rájön a turpisságra, de szerintem Altay átverte (vagy nem) Miért kell frufrut is "kivégezni" ha csak D. a bűnös? Lehet - megtudjuk vagy nem!

13. Azért érdekes Y., de hogy mit esznek rajta a férfiak, azt tőlük kellene megkérdezni.
E. nyíltan felajánlja magát Enginnek, hogy nála jobbat, szebbet és okosabbat úgyse találna magának.
Hogy mire készül D.? Mi győz: a bosszú (H-H jól felhúzta) vagy a szerelem?
Engin - Y. szerelem első látásra!
Erről jut eszembe:
-Kisasszony, ön hisz a "szerelem első látásra" –ban?
-Nem!
-Akkor nézzen rám még egyszer! 
96.096! Jó, mi?


Ide írd a spoileres tartalmat


10/10
mihenike 2023 jan. 12. - 14:07:20 10/10 Előzmény zuzuzu777
(694/900)

Szia! Most jutottam odáig, hogy írjak :-)

Magyar szinkronnal volt olyan, hogy egyedül voltam itthon és 5-6 részt megnéztem, de ezzel a felírat olvasàssal eltelik ám az idö és nem lehet mellette krumplit pucolni 😀 szóval minden elismerésem a tiéd, hogy te évek óta így nézed öket :-) Le a kalappal :-)

152. a teljesség igénye nélkül…

1. a két kis pizsamás elrablásànak és hullazsákba tételének nagyobb volt a füstje, mint a lángja… ugyanis Zeno se perc alatt aláírta a papírokat és otthon termett, Yildiz pedig nem, hogy nem halt meg, hanem ismét jól átvert mindenkit… Pedig én kis naív azt hittem, hogy lesznek jó kis akció jeleneteket, hogy kiszabadítsák a Yilmaz lányokat :-)

2. Tehát Zeno megjelenik pizsamában otthon, de Yildiznek se híre, se hamva. A nök Doganhoz fordulnak segítségért, aki mindent eldob, hogy megtalálhassa élete szerelmét!!!! - Hilal, Kumru és Handan egy percig sem hiszik, hogy Y-nek baja esett…, így Hilal és Mete el kezdenek nyomozni…

3. Dogan eljut Safret emberéhez, de Safret már visszarepült az USA-ba. Akiket megtalál, azok mind azt mondják, hogy Y. meghalt…

4. Közben láthatjuk, hogy Seday bátyám, Zeno és Asuman elindulnak vhova … -Hilal ezt is meglátja és nyomoz…

5. Öszintén szólva A Handan vs. régi titkárnö vs. ùj titkárnö vs. Ender -szálat nem
figyeltem annyira, mert ettöl a Handantól frászt kapok :-) Lényeg, hogy Engin kapott egy fiatal, dekoratív titkárnöt, de a régit nem akarta kirùgni, így öt megnyerte Handan magának :-) És Ender ùgy kitanította Engint, hogy vége a spórolàsnak és a férfi el kezdte szórni a pénzt :-)

6. A semmiböl Yildiz is hazakerül, tiszta pizsamában…-haha :-) Endernek feltünik, hogy itt vmi nem stimmel…., de látszólag a többiek beveszik Y. meséjét…

7. Tehát mi is történt Y-vel…
A betörés éjszakáján Seday is felébredt és követte az emberrablókat! Zeno aláírja a papírokat és közben Seday megfenyegeti Safet emberét, aki mindenkinek azt mondja, hogy Y. halott…, pedig ö él és virul… Miután meggyözödnek arról, hogy Zenot elengedték, S. indulna haza, de Y. ùjabb cselhez folyamodik, mert kíváncsi D. reakciójára…, így nem megy haza, hanem egy fél napot Seday házában bùjkal… és ekkor láthatjuk, hogy S. oda viszi Asumant+Zenot… /ez az amikor Hilal el kezd nyomozni/

8. Dogan boldog, hogy Y. hazatért és meghívja vacsorázni, mert látszólag békülni akar, de Y. nem tudja, hogy ez csak csali, mert közben Hilal megszerezte a biztonsági kamera felvételeit… ezek alapján olyan, mintha Y. mindent eltervezett volna… pedig ugyebár az elrablását nem tervezte meg, „csak“ utána éppenséggel nem haladt hazafelé, hanem mindenkit megtréfált…

9. Altay es Törpi többször egymásba szaladtak màr és mindig veszekednek-ebböl talán szerelem lesz?

10. Cenar átadja végre az ajándékot Kumrunak és este elmennek 3-asban bulizni, Cenar+Kumru+Emír, ahol ùgy buliznak, mint valami félörültek… :-) és Tarcan is felbukkan a színen :-) Egy kis karaoke, amelyröl a felvétel másnap már fel is kerül a világhálóra :-) no komment - idöhùzás

11. Zeno közben találkozott Leyläval is, aki Safret régi barátja

12. Ender rájön, hogy Altay hívogatja eltorzított hangon és a férfi elmondja neki, hogy egy olasz család (Tehät ismét igazad volt!!!!) bérelte fel, akik Dogan ellenségei. - kicsit gyanùs, hogy ilyen könnyen bevallotta Endernek ezt a dolgot, ùgyhogy vàrjuk ki a végét :-)

13. Endernek sürgösen ki kell fizetnie a hoteles (?) hitelét, így ráveti magát Enginre - kérem szépen a kék rùzsától meg is ijedtem :-) Az étteremben, ahol vacsoràznak, felbukkan Dogan és Yildiz és amikor Engin meglátja, azonnal bele szeret :-) - de mit eszik mindenki Yildizen?!?!? :-) és mire készül D!?

Vàrlak


zuzuzu777 2023 jan. 11. - 22:32:21 Előzmény mihenike
(693/900)
:-( :-( :-( Mondtam, hogy különbség van a 40 perc és a 120 perc között :-)
Várlak!!!
10/10
mihenike 2023 jan. 11. - 21:55:31 10/10 Előzmény zuzuzu777
(692/900)

Allah!!!! Harmadik nekifutàsra sikerült végig nèzni ezt a bölümöt …. kökemény! több mi t 2 óra … és olvasni kell meg figyelni … haha :-) ùgyhogy alszok rá egyet… hátha segït àlommanó feldolgozni a látottakat és holnap írok :-) :-) :-)


zuzuzu777 2023 jan. 11. - 10:04:51 Előzmény mihenike
(691/900)

Lehet ma du. lesz időm megnézni, de holnap reggel biztos, úgyhogy holnap dél körül már lehet meg is szülöm a választ! :-)
Jobb, amikor megkapom a Te leveled, kinyomtatom és úgy nézem a filmet, hogy jobban odafigyeljek arra, hogy Te mit írtál.
Magyar helyesírással: dezsavű - HERCAI

Nem tudtuk meg, hogy miért vált el törpi és góli, szerintem soha nem fogjuk megtudni. Úgy gondolom, hogy góli megcsalhatta, mert emlékszem, hogy azelőtt azért ide-oda utazgatott BiH-be.

Safet se szerepel a résztvevők között, tehát már neki sincs sok hátra.

Hilal buktatja le főtáyt, és mit gondolsz ki fogja lebuktatni Hilalt?

Y. azannya bűnei? Amiről mi tudunk az első, hogy két leánya van, akiknek két apja van, csalás a lakással ott vidéken, a sok hazugság és "lopás", az ékszerek, összeesküvések stb.

Ez a mondás (hogy a gyerekek fizetnek szüleik bűnéért) szerintem nem török, hisz az egész világon használjuk . Sok helyen találkoztam vele.
Ide írd a spoileres tartalmat


10/10
mihenike 2023 jan. 11. - 09:15:28 10/10 Előzmény zuzuzu777
(690/900)

Szia! igen, muszáj volt velük letisztàznom, hogy várjanak meg, ha már 5 évet 5 hónap alatt behoztam :-) haha.
Ma nézem a 152.-t! Több mint 2 óra!!!!! Allah!!!!Allah!!!!
Nagyon örülni fogok ha Altay és Hilal eltünnek!!!Bosszantóak, nem is gonoszak… csak kellemetlenek :-)
Az évszámokkal nem is foglalkozom már, csak „költöi“ kérdés volt :-) de az biztos, hogy a forgatókönyvírók sem tudjäk, hogy ki hány éves :-) Törpi vs. Alihan vs. Safret no komment!!!! Nagyon kiábrándítò, hogy Alihannal elváltak… :-(
De miféle bünökért fizet?! ez valami török közmondás lenne?


zuzuzu777 2023 jan. 10. - 10:57:27 Előzmény mihenike
(689/900)

Szia! Már azt hittem, hogy megbeszélted velük, hogy majd, amikor utolérjük őket, akkor folytathatják! :-)
Az éjjel lement a 161. bölüm, véletlenül nyitottam meg 15 mp-re, frufru az új orvossal BiH!
Ez a bölüm nem is volt annyira komplikált, de nyugtával dicsérd a Napot!

1. Nem biztos, hogy Y. tudott Törpi viszontagságairól, mert akkor - szerintem – tudta volna hogy hívják a férjét és már eleve nem ment volna bele az átverésbe. Viszont Törpi honnan tudta, hogy Zeynepként kell aláírni a papírt. (egész törökben csak egy Zeynep van?)
Törpi: „sokkot kaptam, amikor elváltam Góliáttól, megfogadtam, hogy soha senkihez nem megyek feleségül, mert tudom – anyánk bűneit fizetjük.” (volt neki vagy ezer)

6. Halit Can élőben nem ismerhette törpit, mert: Y. terhessége alatt már Amerikában voltak, hisz a szülés után a kórházból a fiúk lakására ment (ugye szemben törpi lakásával).
Y. Su-t miért nem látta facsén, hisz amikor visszajött, a pici mát 1 éves volt, tehát mutogathatta volna a két gyereket! Hasogassam tovább a szőrszálat?

Amikor sátánka meghalt, akkor volt 2 éves Halit Can, de az igen-nem-helló-bay szavakon kívül semmi mást nem tudott mondani, a helyzet most 2 év múlva sem változott. A sorozat szerint már 6 éves kell hogy legyen, mert iskolába jár, viszont ha HC 2 éves korába esett teherbe azannya, akkor most 4 éves kellene hogy legyen (2 év + 1 év terhesség (!) + most 1 éves YS = 4 )
Mindegy, emlékszel, a HERCAI ugyanezeket a problémákat vetette fel! Ott is fejfákról olvastuk le a születési és halálozási dátumokat, közben kiderült, hogy nem is haltak meg.
Milliomodszor írom, törökben ne keress logikát és folytonosságot!

8. Handan minden 10 szavából 9 az AUTÓ
Most figyeltem meg Dogan bácsi arcát, hát van az 60 éves is! (bocsi, hogy ellenkezem Veled: fiatalember)

9. Engin és Y. most találkoznak először, de Engin első látásra belebolondul Y.-be (nem olyan rossz a pasi, de a szája szélei vékonyak)
Dupla spoiler: a 160. bölümben Y. és D. csókolóznak!

11. Altaynak meg vannak számlálva a napjai (a szereplista szerint: első az énekes, utána Főtáy és nagy kedvencünk : HILAL alias Sahika mennek a süllyesztőbe! (természetesen Hilal leplezi le főtáyt)

12. Hilanak megint nem sikerül összeugrasztani apa-lányát, D. természetesnek veszi, hogy a lánya 400 ezret „kidobott” a fiúkra.

13. Lehet, hogy Főtáy és Hilal „parancsolója” egy és ugyanaz? Valamikor „lehet”, hogy kiderül, de lehet, hogy nem!!! Lehet, hogy D. még olaszból húzza maga után a bűnét?
Ugye a fontos dokumentumok ott voltak, hisz frufru utazott ki értük, de Handan is megjegyezte, hogy nem jó ember, sok a bűne, jobb ha távol tartod magad tőle.
Szerinted Handan élt vele olaszban, vagy már előtte elváltak? Nem is fontos, csak kombináció!

14. Safet bolond? Miért is segítene neki D, hogy móresre tanítsa a két exét (ugye E. is gyűrűs menyasszony volt) Safet jobban járna, ha odaadná a 10 milliót, mert nem tudja, hogy mi vár rá! (most ismét ott tartok, hogy belenéztem az előzetesbe, de nem merem elmondani, mert eddig számtalanszor félrevezettek és én maradok a kakiban)

18. Y. mindent túlél, mert ha nem, akkor vége lenne a sorozatnak! Amennyiben összeszámlálnánk Y. hazugságait és átváltanánk pénzzé, akkor milliárdosok lennénk!
VÁRLAK!!! :-)


zuzuzu777 2023 jan. 09. - 22:44:13 Előzmény mihenike
(688/900)
Kedden dél körül jövök! Nagyon jó vagy! Tehát mindent megértettél! JÖVÖK !!!
10/10
mihenike 2023 jan. 09. - 22:28:55 10/10 Előzmény zuzuzu777
(687/900)

Szia! 151. bölüm… a teljesség igénye nélkül, amit sikerült megérteni :-) Volt itt minden, mint a piacon :-)
1. Elvileg Yildiz&Zeynep tartották Facetime-on a kapcsolatot… :-) és Y. tudta, hogy Góliáttal elváltak…
2. Törpi nem tudta, hogy Y. küldte a „taxisofört“ a reptérre… A férjével azt tervezték, hogy töröko-ban bemutatják egymást a családjaiknak. Zeynep életében elöször akart vmit spontán tenni és 1 hónap után férjhez ment :-)
Y. pedig felvilágosítja, hogy a kedves Safet ùr válni akar! Azt is elmeséli, hogy felbérelte öt+Endert…
3. Ender azt hazudja Safetnek, hogy elvesztették a kis feleségét, így nincs meg az aláírás… Nem mondhatta el neki, hogy Y+Z. testvérek… de, ami késik, az nem mùlik :-)
4. Zeynep és Asuman találkozása nagyon meghatóra sikeredett.
5. Cenar&Emír kijutottak a börtönböl, immár mindannyian Yildiz villàjàban laknak :-) csodálatos :-) Yildiz, Zeynep, Asuman, Aysel, Seday, Cenar, Emír, Ender és a két gyerek. De vajon ki tette le az óvadékot….???? hamarosan kiderül :-)
6. Érdekes, hogy HalitCan ismerte Zeynepet… - gondolom vele is Facetime-on „találkozott“, de a kislányt most látta elöször…
7. Ender neki kezd Engin àtalakítàsàhoz… szabó és fodrász illetve Fitnessterem :-) Persze ez Handant rettentöen idegesíti, de csak kapálózik Ender mellett.
8. Handan meghivatja Engint Doganhoz! ez igen vicces volt! Dogan felvilágosïtja a balféket, hogyha Enderrel és Handannal fog együtt dolgozni, akkor hamarosan mindenét elveszíti… Handannak autó kell és csak Allah tudja, hogy Ender mit akar :-)
9. A szomszédból leskelödik Yildiz és Ender, de Dogan észre veszi öket… Yildiz ismét össze-vissza hablatyol
10. Vacsora után Handan követi Hilalt, hogy lebuktassa, hogy külön szobában alszanak D-al, de ezzel csak azt éri el, hogy Hilal bemegy D. szobájába és együtt töltik az éjszakát… de D. egész végig Y-re gondol!!!!! Ezzel párhuzamosan pedig Yildiz Dogannal álmodik…. haha :-)
11. Altay megint hazaviszi Fufrut a beteg „azannyához“, ahol a „nagynénje“ is jelen van (aki egyébként a testvére) és porig alázza Fufrut… mindez a színjáték része és Altay késöbb „eléri“, hogy a nö bocsànatot kérjen Fufrutól, ami nagyon imponál neki :-) - szegény Kumrunak nincs szerencséje a férfiakkal…
12. Dogannak feltünik, hogy Kumru egy nagyobb összeget vett ki a számláról és így kiderül, hogy ö tette le az óvadékot a fiùkért… Miután ezt Cenarék is megtudják C. meg akarja ajándékozni a lányt. Ender is el kezd kombinálni, hogy Kumru biztos szerelmes C-ba, így „feláldozza“ az egyik ékszerét, hogy C. azt adja oda K-nak… Szegény C. az étterembe siet, ahol Kumru és Altay vacsoráznak és C. -nek leesik, hogy együtt vannak, ùgyhogy C. szomorùan elkullog!
13. Endert tulajdonképpen Altay hívogatja, de nem tudjuk, hogy ki a megbízója…
14. Y&E. tanácsára Törpi találkozik Safettel
és azt mondja neki, hogy 10 milliòért aláírja a papírokat és elválhatnak!
15. Safet felkeresi Dogant és elmond neki mindent, mert közben rájött a kapcsolatra Yildiz és Zeynep között :)
16. Endert is figyelmezteti a barátnö, hogy ne szórakozzannak Safettel, mert kapcsolatban áll a maffiával….
17. Dogan számonkéri Y-t a Safetes kavarás miatt, majd azt mondja neki, hogyha bajban vannak forduljanak hozzá… persze Y-nek sem kell több, hiszen D. miatt került a nagy „banda“ nagy része utcára és emiatt kellett nekik a plussz pénz!!!!
18. Safet felbérel vkit, hogy rabolják el Zenot, de Yildiz felébred az éjszaka közepèn. Mindenki mást elkábítanak a házban, kivéve Y-t, aki meglátja a férfit Z. szobájában. Dulakodni kezdenek és leüti Y-t! Tehát amíg a többiek édesen alszanak, addig a két testvért hullazsàkba teszik és elviszik! A támadó szerint Y. meghalt… értesíti Safetet! de ök nem tudhatják, hogy Y-nek 9 élete van :-)
Vagyis azt mondja, hogy egyikük meghalt, de mivel mi látjuk, hogy Z. felébredt, így azt hihetjük, h. halott, de ö mindent is tùlél :-)

Várlak :-)


10/10
mihenike 2023 jan. 08. - 12:32:11 10/10 Előzmény zuzuzu777
(686/900)

Szia! huuuuu!!!!! köszönöm szépen!!!! Jól gondoltam, hogy nélküled nem megy :-) Akkor Holnap nézem a 151-et :-)



Kíváncsian várom Zeynep hùgom magyarázatát a történtekröl :-) meg, hogy imádott növérével évekig tartottäk-e a kapcsolatot vagy sem? :-) Mennyi idö is telt el, hogy ezek leléptek Amerikàba?!? talán akkor még Halit Can sem született meg… szóval 6-7 év?! na nem tudom, ezek az évszámokkal amùgyis hadilábon állnak :-) Yildiz is évek óta 29 éves…. haha :-)


zuzuzu777 2023 jan. 06. - 11:08:13 Előzmény mihenike
(685/900)

Az iccaka elszállt a mondanivalóm, de velem nem lehet (mindig) kitolni, először megy a wordra, utána átdobom a fórumra!
Úgy gondolom, hogy így lesz a legjobb: megnézed, felteszed a kérdéseket, rögtön nézem és válaszolok, mert közben tudok jegyzetelni, hogy hűbb legyen az irományom.
1. Frufru tényleg jobb, de mit szólsz E. hajához?
2. Ugye E. pénz és vagyon nélkül marad, „csak” a kocsija van meg, tehát gondolkozik. Beajánlkozik (ráerőlteti magát) Enginre, és lesz a pénzügyi tanácsadója és ezenkívül az életmód tanácsadója. Egyenlőre fizetés nélkül, mert hát nem alacsonyodunk le néhány ezresért, amikor neki 400.000 kell. Engin eldicsekszik a nővérének, természetesen ő is ott akar dolgozni és ő is pénzügyi tanácsadó lesz. A balfék találó, de : alamuszi macska nagyot ugrik! :-)
3. A nő nem ajánl pénzt, mert az neki sincs, de van 250 g. aranya, ami viszont nem ér 400 ezret, de kezdetnek jó.
4. Ez a börtönös dolog - nem is tudom – A HERCAI-ban és a YEMIN-ben is voltak hasonlók, hogy mindig van egy cella felelős, (maffia vezér???) aki semmit nem csinál, de jók a kapcsolatai és ő a kapocs a kinti és benti élettel. Ő fenyegeti és szedi be a pénzeket a raboktól. Az öreg be akarja szervezni a fiúkat, hogy kint végezzék el a sötét munkákat, mert a 2 bolond (amikor kérdezik, hogy miért zárták be őket, akkor csak hebegnek-habognak). Természetesen nagyon jól játsszák el a bekakilt fiúkat, de ebben a részben nem fogunk többet megtudni az öregről. Lehet, amikor kimennek, akkor az öreg is megszűnik, mert végül is nem maradtak lekötelezettjei. Csakhogy a törököknél ezt sem lehet tudni.
5. Miért ment be frufru Cenarhoz a börtönbe – kérdezi Handan, de a válasz az, hogy amikor neki rossz volt, akkor ott volt neki a fiúk segítsége!
Akkor miért nem látogattad meg a másikat is? Azért mert egyszerre csak egyhez lehet bemenni!
Óvadék: Frufru – nem, E. – nem, maffia főnök – nem, senki sem, akkor KI?
6. Tehát megkapták a 250 g. aranyat, de az nem elég, kell még ( nem tudom, az arany olyan olcsó, az árfolyam nem jó, osztottam, szoroztam, de valamit nem jól számoltak ŐK!!! :-)
7. Nem lett számomra se világos az öreg, de lehet, hogy lesz szerepe, de az is lehet, csak a besza…..fiúkat akarták ábrázolni……..:-(
11. Ez mind így van, de kérdés: Törpi elvált (de miért?) hozzáment a hosszú kimondhatatlan nevűhöz Las Vegasban, akkor erről Y. (akivel már-már betegesen szerették egymást) hogy nem tud erről? (de azannya se!) Törpi miért kétféleképpen írta alá a papírokat? Honnan tudta, hogy Y. áll e mögött és azért írta a második lapra, hogy Zeynep, hogy jelet küdjön Y.nak Van néhány kérdés, amire vagy kapunk válaszokat v. nem. :-(
12. Igen, Törpi a feleség, csak amint láttad, sokan váltottak frizurát Y. és azannya, frufru azannya, tehát hármukon kívül.
Lehet valahol nem vagyok világos, de csak kérdezz!


Ide írd a spoileres tartalmat


10/10
mihenike 2023 jan. 05. - 15:33:03 10/10 Előzmény zuzuzu777
(684/900)

Szia 🙂 tehát a 150. bölüm… ha még nem làttad, akkor ne olvasd el… meg ki tudja… lehet, hogy vmit félreértettem 🙂 🙂 🙂




Ide írd a spoileres tartalmat

1. Ender beköltözik Yildizhez, Handan pedig a kedves kislányához, aki Fufru nélkül sokkal jobban néz ki 🙂
2. Engin felveszi Endert… de pontosan milyen pozícióba….????? talán stylistnak mert rosszul néz ki?!? jaj ezt nem értettem 🙂 de a lényeg, hogy Endert is és a kedves hùgát is alkalmazza. Egyelöre nagyon balfék a pasas!de Allah tudja, hogy mi fog még róla kiderülni :-)
3. Valamiféle állófogadáson egy „barátnöjük“ panaszkodik Y-nek+E-nek, hogy a férje megcsalja és kvázi „felbéreli“ a 2 gráciát, hogy tüntessék el a szeretöt a képböl, aki szintén résztvesz a rendezvényen és Yildiz Yilmaz Argun Kuyucu Yildirim, mint többszörösön megcsalt és elvált nö be is dobja magát… :-) haha. A nö pénzt is ajánl nekik, ùgyhogy Cenar és Emír miatt elvállalják a feladatot… - na nem mintha annyira a nehezükre esne, hiszen ök profik az ilyesmiben… haha
A küldetés fedöneve „Mission Impossible“ - végre értettem és jókat röhögtem
4. Közben a börtönben egy „nagykutya“ a szárnyai alá veszi Cenart+Emírt és megígérteti velük, hogyha kiszabadulnak, akkor öt kell szolgálniuk vagy valami ilyesmi :-) - ezt majd te kielemezed még jobban :-)
5. Cenar+Kumru olyan jóban lettek, hogy K. bejár látogatni C-t, de az óvadékot Ö sem tudja letenni…
6. Tehát Mission Impossible:
Asuman elmegy a luxus boltba, ahol a szeretö dolgozik és elöadja, hogy mennyire gazdag és hogy a fia feleséget keres (Seday) és a szeretö ráharap a csalira és résztvesz a „gazdag adanai fiù“ „születésnapi“ buliján :) Itt készítenek róluk képeket Y+E, így a szeretöt kidobja a férj… a pénzt megkapják a nök … de jön a következö megbízatás… Nyithatnának valami irodát is, ahol a fötevékenység az ármánykodás :-)
7. Cenar&Emír kiszabadulnak és az öreg ismét duruzsol nekik, hogy innentöl kezdve neki kell dolgozniuk… de miért is?!? hiszen nem is ö fizette ki az óvadékot!!!! Help!!!!!
8. Közben már Kumru volt a „betegazannyánàl“ is látogatóban, aki ugyebár csak egy színésznö és kiszagolja, hogy Kumru nem rossz ember és figyelmezteti Altayt-Feltájt, hogy az apja miatt ne bántsa a lányt…
9. Dogan féltékeny Tarcanra, de ö Kumruba szerelmes és Y. nem érdekli…
10. Hilal felfogad vkit, hogy támadja meg D-t Tarcan nevèben… mindent kitalál csak, hogy D. kiábránduljon Y-böl… de ezt az ügyet viszonylag gyorsan sikerül tisztàzni D-nek+Y-nek és végül H. is ùgy intézi, hogy ùgy tünjön mintha Tarcan egyik örült rajongója támadott volna.
11. És az ùj küldetés: egy férfi házasságot kötött Las Vegasban és nem készült házassági szerzödés, így a 2 grácia feladata, hogy a friss arából kicsikarjanak egy aláírást…/Remélem nem írtam nagy hülyeséget! Nyugodtan javíts ki!/
12. másnap érkezik az ara Isztambulba és Seday várja a reptéren … csak a lábát látjuk… Seday meg ugye nem ismeri a hölgyet, hiszen S. késöbb jött a képbe…Seday mint „taxis“ aláíratja a papírokat, és itt màr mutatják nekünk, hogy ùgy írja alá, hogy „Zeynep“… S. átadja a papírokat Y-nek+E-nek és Y-nek is feltünik az aláíràs… ezután pedig betipeg Törpi Y. villájába!!!!!!
- kérdésem, hogy tényleg Zeynep a feleség vagy öt csak csalinak küldték? :-)

Vàrlak :)!!!!! ha megnézted szólj :)

zuzuzu777 2023 jan. 04. - 13:04:43 Előzmény mihenike
(683/900)

Estefelé meg tudom nézni a 150. -gondolom én- de erre vonatkozóan felteheted a kérdéseket. Esetleg holnap dél körül válaszolhatok is, de még az is lehet, hogy ma is belefér.
Tudod konferencia beszélgetéseim vannak Távol kelettel és Távol nyugattal, én vagyok a közepén, tehát nekem kell alkalmazkodnom a másik kettő időzónájához!
Még most sincs se híre, se hamva a 161.nek, nem lehet vége, mert előzetesben adták. Látod, ezért nem lehet bízni a törökökben!?
Nyugodt a lelkiismeretem, figyelmeztettelek, hogy van különbség a 35 perc és a kb. 2 óra között.


zuzuzu777 2023 jan. 04. - 12:54:41 Előzmény mihenike
(682/900)

Igaz, egy picit megorroltam, de elmúlt, tekintve hosszú éves „együttműködésünkre”
1. Hilal nagyon jól tudja, hogy nem a hármas ölte meg, hanem „infarktus”, de kapóra jött neki, hogy egymásnak se hisznek és „röhög a markába”.
2. Emir rájön, hogy egy heti 3x ott alvó vendég ellopta az összes szőnyeget és függönyt. Szembesítik tettével, de nem tudják bizonyítani, ezért cselhez folyamodnak.
Ender tanácsára feltörik a nő széfjét, de ő feljelenti őket -tárgyi bizonyítékkal- és bekísérik a rendőrségre lopás vádjával. Felhívja E.-t, hogy az isteni szikrád miatt a rendőrségen vagyunk. (eddig van a 149-ben, amikor megnézem a 150. akkor folytatom) :-(
3. D. azért veszi fel Altáy v. Feltáy, mert frufru beprotezsálja, t.i. el kell tartania a „beteg azannyát”
6. Y és az énekes azért ülnek le, hogy tisztázzak, egyik se szerelmes a másikba, maradjanak barátok, de Hilal, mint írtad kever-kavar, lefizeti a fiú menedzserét, hogy a TV-ben nyilvánosan valljon szerelmet Y.-nek., a fiú természetesen nemet mond Ő frufruba szerelmes.
7. Az elváltoztatott hangú telefon: -Tudom, hogy hamis aláírással szerezted meg a meghatalmazásokat sátánkától.
D. összehívja a hármast és szembesíti őket azzal, hogy a két év alatt olyan nagy károkat okoztak a holdingnak, hogy a bankok befagyasztották a számlákat, ami azt jelenti, hogy senkinek semmije sincs. E.: D., Te miért vagy nyugodt? – Azért mert nekem vannak más befektetéseim is, de kitaláltam valamit. Adtok nekem meghatalmazást, hogy kezeljem a pénzügyeiteket, természetesen csak egy kis ideig és akkor visszakapjátok, miután rendbe szedtem azokat.
Visszaemlékezés a bankárokkal: Tehát ahhoz, hogy hozzájussak az egész holdinghoz, először csődbe kell, hogy vigyem, ebben fogtok ti segíteni nekem, utána visszakapom az egészet! Tehát blokkoljátok le a holding egész vagyonát!
Nagyon jó a hármas arckifejezése, de az önelégült ravasz róka se kutya!!!
Ide írd a spoileres tartalmat


10/10
mihenike 2023 jan. 04. - 11:39:38 10/10 Előzmény zuzuzu777
(681/900)

szia! ha megnézted a 150. bölümöt, akkor szólj! addig én sem nézem tovább! Végignéztem, nyugodtan és olvastam, szóval jòl el is fáradt a szemem, ùgyhogy ma többet nem is nézek!!!!de mostmár értek mindent… csak muszáj figyelni… nem tudok mellette másik 3 dolgot csinálni :-)
PS. a bölüm végén megérkezett Törpi!!!!!!
Olyan zenei aláfestés volt, hogy azt hittem
Sahika feltàmadt … ez volt az „Ö“ zenéje korábban :-)