10/10
mihenike 2023 jan. 25. - 13:47:09 10/10 Előzmény zuzuzu777
(740/900)
158… Az annyát! :-)
Megnéztem!!!
Ezek nem normálisak
és meddig lehet még hùzni? :-)


[spoiler]

Nekem világos volt minden, nem éreztem, hogy összecsaptad! Ja persze, én tudom, hogy Seday miért adta elö, hogy fél a vértöl, de csodàlkozom, hogy Zeno nem ismeri a pasi mùltját…??? na mindegy :-) A cimit vs. lazac-evésen én is jót nevettem :-) Viszont mennyit változott Fufru is azóta, amióta elöször megjelent… akkor olyan nagyvilági volt, most meg ilyen kis szerencsétlen… majdnem olyan mint anno Halit nagylánya… mi volt a neve?!?


Nem sokára folytatom a 158 elemzésével
PS csudaklassz, hogy megvártál és együtt haladunk :-) Az elözeteseket én is szoktam látni, mert feldobja a youtube…

[spoiler]
zuzuzu777 2023 jan. 25. - 10:07:22
(739/900)
Azokhoz, akikhez most szólok, az az 5. ponttal kapcsolatban van. :-(
Mivel nem a török, nem a tatár, hanem a 23.00 órai találkozó kergetett - egy "kicsit" összecsaptam. :-(
Amennyiben van igény rá, szívesen kijavítom a "hibámat"
Csak szólni kell! Természetesen mással kapcsolatban is válaszolok ! :-)
zuzuzu777 2023 jan. 24. - 22:55:41 Előzmény agika912
(738/900)

Kérdés?


zuzuzu777 2023 jan. 24. - 22:55:03 Előzmény mihenike
(737/900)

Amennyiben Allah is úgy akarja, akkor holnap ugyanitt ugyan ebben az időben!


zuzuzu777 2023 jan. 24. - 22:53:14 Előzmény mihenike
(736/900)


Figyelmeztettelek, hogy pusztító ez a rész!
1. Frufrunak az a mondata nagyon tetszett, hogy:
-Y. miért is haragudtam rád, hisz már én is profi hazudozó lettem!
„Véletlenül” futottam bele abba a jelenetbe, amikor találkozik frufru, azannya és a doki egy autó ajtajánál egymásra csodálkoznak, mert nem ismerik egymást. (lehet, hogy nem így van, ezért nem szeretek belenézegetni előre)

Ezen kívül szintén „véletlenül” láttam a 164. bölümből 30 mp-et, ahol a doki valamilyen nagy nyilvánosság előtt, de szmokingban megkéri „Ezgi” kezét, ha tényleg Ezginek hívják, erre frufru elpirul. Valószínű, hogy doki már sejti az igazságot!
Még mindig frufru Dzsenárnak:
-Egész nap csak szimitet ettem, biztos meg fogok hízni, visszatérek a lazachoz!
- Nem ehetsz lazacot, mert te szegény vagy!

2. bocsánat, de Seday azért tettette, hogy fél a vértől, hogy átverje törpit, mert kell az eü. bizonyítványhoz.

3. A „ruhásboltban” az a cirkusz, az minden pénzt megért!

5. Azt mondja E.-nek, hogy étterembe fognak menni D.-al, meghívta, mert fontos dolgokról akar vele beszélgetni, biztos benne, hogy még mindig vonzódik hozzá és többet szeretné látni.(persze ez csak azért volt, hogy feldühítse E.-t, mert tudta, hogy ezzel mit ér el)

6. Engin Y.-be szerelmes, a tábornok-titkárnőjének bevallotta, amikor a nő rákérdezett, hogy akkor miért veszi el törpit, azt mondta, hogy ezzel szívességet tesz Y.-nek, mert a testvére és E. nagyon rászálltak.

7. KABARÉ

9. Mea culpa, délután félreírtam a nevet, természetesen Emír ment a klinikára hamisítani.
A leletek negatívak, de Emírnek hála amikor E. ellenőrzi a telefonján az eredményt, ott van, hogy pozitív, tehát terhes, ezt a nővér is megerősíti. Utána visszacseréli az eredményt, mert így le tudja buktatni E.-t D. előtt. Legalább is ezt mondta azannyának.

Ott tartunk, hogy a fk. író már megint hülyének nézi a nézőket, mert ne mondd nekem, hogy amikor olyan utálattal nézek egy nőre és akit érdekből ill. bosszúból vettem el, majd nemzek neki egy gyereket! Azért írtam, hogy úgy nézett E.-re amikor azt mondta neki, hogy terhes, mintha azt kérdezte volna, hogy KITŐL ???


10/10
mihenike 2023 jan. 24. - 22:01:25 10/10 Előzmény zuzuzu777
(735/900)
Bocsánat! megint elírtam! már a 158. jön! 🥳
10/10
mihenike 2023 jan. 24. - 21:00:23 10/10 Előzmény zuzuzu777
(734/900)

Háttal nem kezdünk mondatot, de hát nem is tudom hol kezdjem…
Holnap nézzük a 157-et?!? hátha valaki igazat mond benne? :-)

1. Ezgi/Kumru gyorsan elillant a jótékonysági eströl, ahol Selim uram díszvendég volt a kedves apja helyett… Nem lesz ennek jó vége! a doki jószívünek tünik, szerintem az autóimádó azannyàval bosszùból fog kavarni, miután kiderül EzgiKumru csalàsa… de ezt csak én gondolom :)
Akkor maradok Fufrunàl, aki kölcsönkéri Ezgi lakásàt, ahova elhívhatja a dokit is! Természetesen Cenarkám segítségével!!!! Szegénykém az örök pincsikutya! Remélem kitart a végsökig és nem távozik a sorozatból idö elött!
Mivel Kumru soha nem dolgozott, īgy a virágboltban is csak veszteséget csinál…

2. Asuman, Emír és Seday kerítenek egy igazi anyakövvezetöt és még azt is elérik, hogy a jegyespár elvégezze a szükséges orvosi vizsgálatokat! Megáll az eszem! még, hogy Seday fél a vér látványától… mielött Yildiz gyerekeinek a babysittere lett volna, elötte maffiózó volt :-D

3. Handan, hogy bevágódjon Enginnél, elmegy Zeyneppel+Yildizzel ruhát vàsàrolni!!!! erröl nem is tudom, hogy mit írjak! inkább semmit! ezt látni kell! én sírtam a nevetéstöl!!!!
De hála Allahnak, hogy Asuman vett egy normális ruhát Zenonak!

4. Zeno már megvette a repülöjegyet az USA-ba és az esküvö után vissza akar repülni!
Persze erröl tudomást szerez Ender és szól Handannak is!

5. Jaj hát mielött elfelejteném, Endernek sznapja van, amiröl Dogan nem tud és Cenar világosítja fel… Gyorsan megszerveznek neki egy meglepi bulit. Mit ad Allah, Ezgi mellett megjelenik egy második szobalány is :-) ezek figyelnek ránk :-) Tehát Y. tudomást szerez a buliról és a buli elött jól felhergeli Endert, aki amikor hazaér morogva, akkor jól leégeti magát a rejtözködö vendégek elött :-) De mit is mondott neki? azt hazudta, hogy Dogannal találkoznak este, a kislány miatt? HELP! nem értettem :-)

6. Lezajlik az esküvö Engin házában, ahol egy pillanatra azt hittem, hogy Zeno felkeltette Engin figyelmét…!!!! Neked nem
volt ilyen érzésed? :-) Aszumán kiugrik a böréböl!!! Borzalmas az a nö!!!!

7. Másnap reggel Zeno elindul a reptérre, Y+azannya ezt nem hagyhatják annyiban és felhívjàk a repteret, hogy nem indulhat el a gép, mert bombát helyeztek el rajta! Ezek teljesen idióták!!!!
Tehát Zeno nem utazik el, de a rendörség is megjelenik a villánál, mert lenyomozták a tel.számot! hát mindjárt megörülök :-) :-)

8. A rendörségre siet Engin is és mit ad Allah, a hivatalos papírokból kiderül, hogy az esküvö valódi volt! azannyuk lebukik! a lányok kiakadnak!!!!

9. Emír késöbb követi Endert a klinikára és kiderítik, hogy mire készül… Y-vel meghamisítják az adatokat… Endert hívják, hogy terhes!!!!! Mi van?!? ezt hogy is mondhatja el Dogannak?!? egyáltalán voltak BIH-be?!? megörülök :-D

+1 Yildiz elöadásàn a rendörségen és HalitCan iskolai projektjén halálra röhögtem magam :-)


zuzuzu777 2023 jan. 24. - 15:35:59 Előzmény mihenike
(733/900)
persze, volt köztük, a pizsama meg az ágynemű!
10/10
mihenike 2023 jan. 24. - 15:34:29 10/10 Előzmény zuzuzu777
(732/900)

Estefelé jövök a regénnyel…, de ezt én sem
értem, hogy esehetett így bele Yildiz csapdájába!!!! Ezek szerint volt köztük valami?!?


zuzuzu777 2023 jan. 24. - 15:34:28 Előzmény agika912
(731/900)

Szia! NEM terhes, csak Y. átveri, (éjszaka elküldi Dzsanert, hogy cserélje ki a leleteket, miután E. megkapja, majd vissza fogják cserélni negatívra, hogy D. előtt lebukjon, mert Y. magának akarja a vén kecskét! Szerelmesek egymásba, csak nem mutatják!
E. jól pofára esik, mint írtam, a tanítvány túltesz a tanítón!
Azért várjuk meg Mihit, akkor bővebben!


agika912 2023 jan. 24. - 14:26:21 Előzmény zuzuzu777
(730/900)
Komolyan terhes? Eszem megáll... nem értem ezt a túlzott ragaszkodást Doganhoz. Gondolom a pénz miatt megy az egész..
Láttam egy előzetest,megjelenik majd egy másik nő is( csak tippelem,egy nő D. múltjából).
Köszönöm szépen a részletes tartalmat,ismét jobban látom,mi is történt valójában.😊
zuzuzu777 2023 jan. 24. - 14:05:31 Előzmény mihenike
(729/900)

Nekem az volt a csúcs, amikor E. mondta D.-nak hogy terhes - olyan volt az arckifejezése, mintha kérdezné : KITŐL???
Képzeld, megtaláltam malvint az olvasóid között!


10/10
mihenike 2023 jan. 24. - 13:52:39 10/10 Előzmény zuzuzu777
(728/900)

Oh te jó ég!!!! Egyelöre szóhoz sem jutok, mert ezek nem normálisak!!!! Ebben a bölümben senkinek sem hagyta el egyetlen igaz szó sem a száját!!!!! Mindenki csak hazudott… A forgatókönyvíró is terhelt agyù… vagy nem volt gyerekszobája?!?! :-)


10/10
mihenike 2023 jan. 24. - 07:49:19 10/10 Előzmény zuzuzu777
(727/900)

:-) tyüha, akkor ma igyekszem én is megnézni :-)
Az beszámolót is köszönöm a 156-hoz, mert valóban voltak homályos pontok és szerintem is vannak itt-ott ferdítések az angol fordításban :-) de a lényeg, hogy Yildiznek Oscart :-)!!!!! haha


zuzuzu777 2023 jan. 23. - 22:54:47 Előzmény mihenike
(726/900)


Jelentem: MEGNÉZTEM!
Kategória: tragikomédia !
Erre szokták azt mondani, hogy a tanítvány túlszárnyalta a tanítóját!
Fenomenális!
1. helyezett -Y,
2. -Y. azannya,
3. E.
de mindenki nagyon jó volt!
Egy nagy átverés show!!!
V Á R L A K !


zuzuzu777 2023 jan. 23. - 17:05:57 Előzmény mihenike
(725/900)

Cselédek? Mindig is csodálkoztam, hogy 10-15 szobás házak és csak 1-1- személyzet van. Lehet, hogy unják a házi kosztot és azért, vagy kimenőjük van .

Úgy tudom, hogy az a ház, amelyikben D. él, azt Y. örökölte sátánkától, de bérbe adta D.-nak, hogy közelebb lehessen a kislányához.

Honnan van pénze? Azt szerintem senki nem tudja. Még Allah se, hát még a fk. író! :-)
OFF
azért majd valamikor, amikor végignézted, kíváncsi lennék a véleményedre!
OFF


zuzuzu777 2023 jan. 23. - 16:55:34 Előzmény mihenike
(724/900)

Akkor itt a Nagy Víz(bor)öntő, aki lehet holnap megnézi a 157. bölümöt! (lehet ma)

Már sokszor írtam, hogy fordító-ferdítő! Többnyire nem Te vagy a hibás, hogy nem világos a szöveg, mert a ferdítők nem is nézik meg a filmet, csak a szöveget ferdítik.

1. A nőgyógyásznál én is jókat nevettem, mert a dokinő a kartonja alapján tudja, hogy E. hány éves, ezért kérdez rá a menopauzára. Mondja, hogy semmi sem lehetetlen, mert egy 52 éves is szült már! E. tagadja az éveit – ó, én sokkal fiatalabb vagyok! Az IVF-hez nem kell a saját férj, de ha terhes lenne, akkor kitől, mert Dogánkám nem nyúl hozzá, nemhogy elutazzanak BiH-be. Itt megint a fk.író a gondtalan.

2. Nem akarják D.-t megbüntetni, hanem az a gyanújuk, hogy meg lett babonázva E. által és leveszik róla az átkot, ha lemossák ecetes vízzel. Mivel lemosni nem tudják, ezért le akarják önteni! Természetesen kötelező volt a baki!

3. Félek a dokitól, mert láttam csókolózni frufru azannyával is, meg frufruval az ágyban is!

4. Frufru összejátszik azzal a dokival, akit E. küldött. Dzsenár kérte az időpontot a sárga házba, minden a véletlen műve!

10. Azért a jóból is megárt a sok, de ez a mennyiség nasi még egy boltnak is sok.

11. E. zsarolja meg frufru azannyát, - ha nem hazudik, nincs kocsi!

12. Ez a frufru azannya tényleg beteg – autóbeteg – Mi az, hogy „csak” új autóba tud beülni? Egész életében egy szalmaszálat se mozdított meg, de elvárásai azok vannak!

13. Itt lehet, hogy megint ferdítés lett, mert miután hosszú rábeszélésre törpi beleegyezik az álházasságba, a Q Y. azannya megbeszéli Emirrel és Sedayal, hogy átverik törpit és nem ál, hanem valódi lesz a házasság, amit természetesen nekik kettőjüknek kell elintézni.

15. Lebukik vagy sem, azt nemsokára megtudom, mert ezt hiszem, ha „csak” 2 órás, akkor belefér a mai napomba!


10/10
mihenike 2023 jan. 23. - 15:08:53 10/10 Előzmény zuzuzu777
(723/900)

+1 Azon mindig jókat nevetek, amikor Yildiz ordít Ayselnek, Kumru/Ender pedig Ezginek és azok mint valami marathoni futók hiperszuper sebességgel jelennek meg :-)

+2 Ezek a mákviràgok mostanában szoktak rendelni ételt futàrral… ezt nem értem! Hát Aysel meg Ezgi nem föznek?!?

+3 Yildiznek honnan van pénze és a ház kié? övé vagy Dogané?!?


OFF
Bele-bele néztem a másik sorozatba, ami után nyomoztál… elvileg igaz történet alapján készült… na ha ez igaz történet, akkor én vagyok a Dalai Láma
ps. amùgy igazad volt, nekem valò :-)

OFF


10/10
mihenike 2023 jan. 23. - 14:43:43 10/10 Előzmény zuzuzu777
(722/900)

Szép napot! A kis vízöntö nem hagyott nekem nyugtot, ùgyhogy csak ma délelött néztem meg a 156-ot!

1. Ender miután végzett az orvosnál, otthon szépen lesokkolja Cenarkámat! Oscar-díjas alakítások :-) a doki néni beszélt valami 52 éves korról. na akkor Ender 52 éves avagy volt olyan paciense, aki 52 évesen esett terhebe?! majd világosíts fel :-) De akàrhogy is, az IVF-hez is kell a kedves férj… na nem megyek bele a részletekbe :-)

2. Yildiz+azannya meg akarják bünteti Dogant, miután meglátogatta a kis Suet… Aysellel kevertetnek egy vödör vízet és azzal kellene leönteni D-t, de végül Emír és Seday kapnak belöle… na ezt sem értettem, hogy ez mi volt… Ezek nem normálisak! Ahogy Ender anyánk mondaná, a szomszéd olyan, mint egy Ghettó :-)

3. Kumru-Ezgi egyre nagyobb kalamajkàkba keveredik. Szüksége van egy munkahelyre, ahova Dr. Selimet elhívhatja, de azonnal ki is kell, hogy rùgják… hát persze, hogy Cenarkám segítségét kéri… Adott egy étterem, ott lesz pincérnö és Dr. Selim szeme láttára fogják kirùgni!!!! oh Allah! Allah!!!


4. Ender szerez egy pszichiátert Kumrunak, aki el is jön a villába. ott K. elmondja, hogy ö teljesen normälis, de ùgy akar igaz szerelmet talàlni, hogy a másik fél ne tudja, hogy Ö gazdag :-) K. bepöccen és Cenart megvicceli, azzal, hogy be kell menniük a pszichiátriàra és neki kell elkísérnie :-) Szóval K-nak is van agyturkász ismeröse. Vagy talán évekkel ezelött itt kezelték?!?

5. Mit ad Allah, a dokibácsi és Dr. Selim ismerik egymàst :-) Mesélnek egymásnak a „két“ nöröl, tehát Ezgiröl és Kumruról…Beszélgetés közben kiderül, hogy Selim és az apja a Kórház tulajdonosok, de ö sem mondja el Ezginek, mert nem akarja elijeszteni a lányt!

6. megtörténik a 3-as pont. Dokikánk megsajnálja Ezgi-Kumrut és a másik doki segítségével talàlnak neki egy virágàrusi munkát :-) Elötte még elviszi a motelbe, ahol „lakik“ és nagyon aggódni kezd, amiért ilyen helyen lakik a lány… Ahhoz képest, hogy sikeres orvos mennyi szabadideje van… elképesztö :-D

7. Ender ismét tele van feladattal, nem elég, hogy a férje rá sem néz, így nem tud teherbe esni, még Kumruval is foglalkoznia kell és le kell buktatni a Y+Z+Engin hàrmasát :-) Egy autóért (haha) cserébe szövetkezik Handannal! H-nak be kell költöznie a bátyjához, hogy gyüjtsön ellenük bizonyítékot!

8. H. elhívja Enginhez Y-t és Ender küld egy paparazzit…, de mivel Y. tanítómestere Ender volt, így Y-t már nem lehet olyan könnyen átverni. Viszi magával Zenot, így Engin házába nem
Yildiz, hanem Zeno megy be és Y. lefényképezi a paparazzit… A képpel rohan D-hoz, hogy újabb kellemetlen helyzetbe hozza Endert! Megint egy megbeszélés kellös közepére ront be, de D-nek ez sem gond, ha Y-röl van szó :-) Ender tagad mindent :-)

9. Cenar és Kumru elmennek a pszichiátriára, ahol K. ugye csak meg akarja viccelni C-t. Kéri, hogy várjon rà, de egy orvosnak álcázott beteggel elmegy C, azt hiszi, hogy Ö is pszichológus és el kezdi neki mesélni az élettörténetét :-) elöször én sem tudtam, hogy ez egy beteg és nagyon jókat nevettem, hogy ezek mindjárt C-t fogják bezàrni miután mesélt Halitról, Sahikáról, Hassan Aliról és Sátánról :-) Végülis megtaláljàk C-t és az àl-dokit, aki a hallottak után ki akart ugrani az ablakon :-) haha :-) nem is csoda… :-)

10. Yildiz+azannya ismét fogyózni akarnak és Y. felfogad egy személyi coacht, akivel reggelente sportolni fognak menni és aki megtisztította a villát az egészségtelen ételektöl :-) Persze Asumannak ez egyáltalán nem tetszik… Y. pedig egy lusta disznó és utál sportolni… :-)

11. Ender és Handan kitalálják, hogy azt kell hazudniuk, hogy H. bérelte fel a paparazzit, mert aggódik a bátyja miatt… Ezt Kumru közli az apjával, aki bocsánatot kér a drága kis feleségétöl :-) A friss házaspár azt gondolja, hogy lesz egy nyugodt estéjük, de Yildiz ismét bulizik a szomszédban, mint egy gettóban :-) ott van Engin is Zenoval, hogy hihetöbb legyen az ál-jegyesség! Érdemes megnézni, ahogy Yildiz dobálja magát+a haját+a másnapi instagramos posztjait… haha :-)

12. Handan másnap megkapja az autót, de nem tetszik neki, mert nem vadiùj :-) Enginnek azt hazudja, hogy hitelre vette, majd szalad Enderhez reklamálni :-)

13. Asuman legùjabb csodás terve, hogy Zenonak+Enginnek egymásba kell szeretniük :-) A terv Y-nek is tetszik és hogy még hihetöbb legyen a jegyesség, ïgy össze is kellenne házasodniuk :-) oh Allah!!!!!

14. Y-nek sikerült 1 edzést tùlélnie az erdöben, de már második nap alig bír felébredni és Cenar is akcióba lendül! A trainer garázsät blokkolja egy teherautóval, aki nem tud elindulni, így az erdöben Engin jelenik meg, akivel Hadan elhitette, h Y. eltünt az erdöben es megy, h. megkeresse a nöt … Y. máris összerakja a képet és rohan haza, h. telebeszélje Zeno fejet a häzassägrol :-)

15. Dogan meghívást kap egy kórházi estélyre, ugyanis rákos betegek szämära adomänyozott. Viszi a kedves feleségrt és länyät is. persze ott van DrSelim is és a nagy kérdes h lebukik vagy sem :-)

Värlak




zuzuzu777 2023 jan. 21. - 22:43:37 Előzmény mihenike
(721/900)


Tehát nem a török, nem a tatár, hanem a vízöntő kerget ha-ha-ha!
Nem ígérem, de hétfő délre lehet kész leszek!
Ami a dokit illeti, tényleg jó vágású és nekem bejönnek azok a férfi színészek, akik szemhibásak, csak Don Johnsont vagy Nagy Ervint említsem (most láttam a Kincsemet)
Nekem jó éjszakát, Neked meg jó reggelt!