Illiona 2012 máj. 10. - 20:55:38
(330/2630)
Peyker ideális feleség, de szerintem azért is van Hilminek kifogása ellene, mert az apa a gazdasági válság miatt tönkrement, és teljesen pénztelenné váltak. Lehet hogy gazdagon Firdeusz is elviselhetõbb volt?.
Letty72 2012 máj. 10. - 19:56:42 Előzmény Illiona
(329/2630)
Egyetértek veled Nihat családjából nekem egyedül az anyukája szimpatikus. Peykernek szerencséje van, hogy ilyen anyós jutott neki.

Ilyen szempontból Firdeusz maga a borzalom. Nekem úgy tûnt, hogy magával Peykerrel Hilminek sincs semmi baja a házasságot is inkább Firdeusz miatt kifogásolta.
antsa10 2012 máj. 10. - 17:03:09
(328/2630)
Nézd meg ezt a videót a YouTube-on:

http://www.youtube.com/watch?v=Yj0Wit4pgHk&feature=youtube_gdata_player


Itt kicsit másként nézett ki!
10/10
csilla0223 2012 máj. 10. - 16:11:10 10/10
(327/2630)
De igen játszott, méghozzá Sekiz Karaeski néven.Az öreg Ramiz unokáját alakította, és csak egy pár részben volt benne.
Itt is megnézheted:
http://hu.wikipedia.org/wiki/Ezel#Szerepl.C5.91k (a szereplõknél megtalálod,illetve itt a fórumon a 258-as hozzászólásban Letty72 egy képet is csatolt róla Sekizként)
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 máj. 10. - 15:55:40 10/10
(326/2630)
Kivanc Tatlitug , azaz Behlül nem játszott az Ezelben!!!
Illiona 2012 máj. 10. - 15:08:39
(325/2630)
A török társadalom még mind a mai napig egy családközpontú értékrendet valló közösség, ahol a nõnek nincs olyan szabadsága, mint pl a nyugati társadalomban. A nõ az elfogadó, csak a családnak élõ, tökéletesen alkalmazkodó. Peyker szerintem ezt a török társadalmi elvárt viselkedési típust személyesíti meg. Ezért nem vállalja fel, hogy Hilmiékkal minden kapcsolatot megszakítson, pedig hogy megalázták a családját Bihter esküvõjén. Szerintem Peyker úgy van Behlüllel és a szerelemmel, mint mi a mesékkel. Jó hogy volt, de már nincs jelen az életében.
9/10
lilei 2012 máj. 10. - 14:21:10 9/10
(324/2630)
és szted Peyker nem szereti még mindíg Behlül-t? Az is furcsa, hogy megõrizte azt a levélkét. De lehet csak azért mert az õ férje is egy "savanyú Jóska"...hiányzik belõle minden érzelem.
Behlül játéka sztem nagyon jó.Igazából nem volt szimpi nekem maga az ember az Ezel-ben látottak miatt, de itt annyira hitelesen játszik, hogy teljesen megfordult a véleményem.
***SPOILER****
...azért azzal a rövid hajjal nem fog tetszeni a végén! ;-)(sztem akkor játszott az Ezelben és azért kellett levágnia a haját.)
Illiona 2012 máj. 10. - 14:00:32
(323/2630)
Nekem nagyon bejön Behlül karaktere. Az hogy eddig kicsapongó volt az igaz , de olyan lányokkal is jött össze, akik maguk is kalandorok voltak. Fiatalon szerintem nem bûn megélni a kicsapongást. A mostani menyasszonya nem ilyen ugyan de nem is szereti olyan lángoló szerelemmel. Mint ahogy Bihter testvérét sem igazi szerelemmel szerette. Nem is értem hogy irhatta azt az érzéki levélkét. Behlül és Bihter azért illenek össze, mert mindkettõ képes a mindent felperzselõ szenvedélyre. És ezt csak egymással tudják átélni.
És Behlül tud dolgozni ha akar, és tud a család irányába kötelességtudó, és szeretetteljes is lenni. Szerintem õ mélyen egy jó ember. Õ az egyetlen akinek van humora, aki egy kis színt vitt abba a besavanyodott házba addig, amíg Adnan meg nem házasodott.
(Szenvedély nélkül pedig lehet élni ugyan, de minek!?)
9/10
lilei 2012 máj. 10. - 08:59:53 9/10
(322/2630)
Amúgy...Behlür karaktere hogy tetszik?....szted van ilyen, hogy ennyire tud szerelemmel szeretni egy nõt egy ilyen kicsapongó , nyughatatlan fiú? Vagy ez egy imádat?...remélem igazi érzésû szerelem...
9/10
lilei 2012 máj. 10. - 08:50:25 9/10
(321/2630)
Igazad van, jól látod a dolgod.:-)
Illiona 2012 máj. 10. - 08:29:12
(320/2630)
Beshir jellemét azért nem tudom elfogadni, mert a szegény sofõr karaktere, aki lelkesen tanul, megkaphatná a királylányt, lehetne nagyon pozitiv szereplõ is, De a mi Beshirünkbõl hiányzik az a spiritusz, az a jó értelembe vett törtetés, ami a szegény emberbõl csinál sikereset, gazdagot. Ha ilyen többre vágyó lenne, akkor nem tudna megalázkodni még akár az öreg Szulejmánnak is. a megalázkodás nem ugyanaz, mint tisztelettudónak, illetve alázatosnak lenni. Nihál meg is fogalmazta, hogy unalmas.
9/10
lilei 2012 máj. 10. - 07:41:44 9/10
(319/2630)
Nekem meg Beshir....na az valahogy egy pipogya alak azzal a bárgyú arcával...Nihállal pont egy jó páros lennének!:-)
9/10
lilei 2012 máj. 10. - 07:40:03 9/10
(318/2630)
...sztem meg észreveszi csak nem vesz tudomást róla, amikor el akart menni a házasságkötésekor, akkor is családi jóbarátként emlegette akire az elhunyt felesége a gyerekei nevelését bízta, mert nem akart belebonyolódni abba az érzelmi szálba amit Deniz kisasszony szövögetett:-)
Firdeus tényleg egy ocsmány dög...de jól játszik nagyon!:-)
10/10
luna20 2012 máj. 10. - 00:01:27 10/10
(317/2630)
Egyetertek! Szamomra meg mindig Nihal a legidegesitobb, szerintem az is fog maradni. :P
Illiona 2012 máj. 09. - 23:19:46
(316/2630)
Miközben Deniz asszony nem tudja eldönteni, hogy a cselédséghez tartozik-e vagy a fentiekhez, addig fülig szerelmesen Adnanba gondoskodik arról, hogy a ház többi lakója ne fogadja el Bihtert. Ott van mint társ a gyerekeknek, és mint fõnök a cselédeknek, így tökéletesen tud gondoskodni Bihter kirekesztésérõl. Számomra már nem olyan pozitív szereplõ, mint volt az elején. Rajta átlátni csak az utált Firdeusz tudott. Adnan részérõl is érdekes, hogy évek óta nem veszi észre a nevelõnõ rajongását.
antsa10 2012 máj. 09. - 19:18:14
(315/2630)
Hogy ez a Firdi mekkora egy ocsmány dög!
Most jól bekavart Bihternek, meg a "hátulról" jövõ dumájával ki akarja rugatni Deniz asszonyt, csak mert az nem hagyja magát és beszólt neki!
Remélem Adnannak van annyi esze, hogy nem szopja Firdi sza* dumáját és átlát rajta!
9/10
lilei 2012 máj. 09. - 11:01:58 9/10
(314/2630)
...húúú...nagyon köszönjük az információáradatot...és a videóáradatot4:-)
Azért aki nem akar elõre nézni jeleneteket, annak SPOILER MINDEN VIDEÓ !!! :-)
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 máj. 09. - 09:04:29 10/10
(313/2630)
Szereplõk [szerkesztés]
Színész(nõ) Szerepnév Megjegyzés Magyar hang
Beren Saat Bihter Yöreoğlu Firdevs és Melih lánya, Adnan felesége Vágó Bernadett
Kıvanç Tatlıtuğ Behlül Haznedar Adnan unokaöccse Makranczy Zalán
Nebahat Çehre Firdevs Yöreoğlu Peyker és Bihter édesanyja Bencze Ilona
Selçuk Yöntem Adnan Ziyagil Nihal és Bülent édesapja, Bihter férje Kertész Péter
Hazal Kaya Nihal Ziyagil Andan lánya, Bülent testvére Lamboni Anna
Batuhan Karacakaya Bülent Ziyagil Adnan fia, Nihal testvére Boldog Gábor
Zerrin Tekindor Deniz Decourton (a.k.a. Mademoiselle) Nihal és Bülent nevelõnõje Götz Anna
Nur Aysan Peyker Yöreoğlu Firdevs és Melih lánya, Bichter testvére Mezei Kitty
İlker Kızmaz Nihat Önal Peyker férje Magyar Bálint
Ufuk Kaplan Katya Melinkov Alkalmazott a Yöreoğlu-házban
Recep Aktuğ Hilmi Önal Nihat édesapja Német Gábor
Zerrin Niºancı Aynur Önal Nihat édesanyja Hirling Judit
Baran Akbulut Beºir Elçi a Ziyagil háznál dolgozik, Nihal barátja Varjú Kálmán
Rana Cabbar Süleyman Cemile édesapja Gyürki István
Fatma Karanfil ªayeste Cemile édesanyja Rátonyi Hajni
Evren Duyal Nesrin Alkalmazott a Ziyagil-házban Hullan Zsuzsa
Pelin Ermiº Cemile Alkalmazott a Ziyagil-házban, Süleyman és Sayeste lánya Csuha Bori
Eda Özerkan Ezel Elif Behlül barátnõje Bálizs Anett
Gülizar Irmak Sevil Firdevs barátnõje Szórádi Erika
Gülsen Tuncer Ahsen Adnan testvére Tímár Éva
Münir Akça Melih Yöreoğlu Firdevs férje, Peyker és Bihter édesapja Szokolay Ottó
Burcu Yasa Pelin Nihal barátnõje