1/10
K. Zsuzsi jan. 20. 21:01:30 1/10 Előzmény Magenta99
(2625/2625)
Nekem csak az nem tetszik, hogy olyan végletesen gyönyörűséges, szenvedélyes, gyűlöletes, kalandos, agyon gondolt vagy meggondolatlan, ábrándos vagy síró-rívó-nyafogós szerelmeket ragoznak ezen az adón soriról-soriról, ami a valóságban ritkán fordul elő, és azt sugallhatja az ifjú hölgyeknek, hogy más dolguk sincs a világban, mint a szerelemre készülni vagy szerelmesnek lenni. Ugyanolyan hamis illúziókat keltenek a nézőkben, mint a lányregények a maguk idejében.
Magenta99 jan. 20. 17:47:20 Előzmény K. Zsuzsi
(2624/2625)
Ezt akár a magyar "mesterművekben" is láthatod. :)
A történet nekem tetszik, életszagú, simán előfordulhat, hogy a férfirokon beleszeret a fiatal feleségbe.
1/10
K. Zsuzsi jan. 17. 19:50:33 1/10 Előzmény Magenta99
(2623/2625)
Viszont nagyon zavaró, ha egyidőben több soriban is látható ugyanaz a színésznő vagy színész. Pláne, ha a két sori között mindkettőt reklámozzák. És még inkább, ha a nőbutító szerelmi maszlag köré kanyarított történet is jócskán mesterkélt.
Magenta99 jan. 17. 16:33:40 Előzmény helvecia
(2622/2625)
Egyetértek... :)
Magenta99 jan. 17. 16:33:19 Előzmény K. Zsuzsi
(2621/2625)
Ezzel a színész azonossággal nem értem, mit akartál mondani. Minden ország sorozataiban szerepelnek időnként ugyanazok a színészek. Főleg a híresebb és népszerűbb emberek miatt is néznek többen egy-egy sorozatot.
1/10
K. Zsuzsi jan. 17. 14:55:45 1/10
(2620/2625)
Más sorozatokkal való színész azonosságok és a huza-vonák miatt számomra nézhetetlen sorozat!
10/10
helvecia 2019 nov. 21. - 10:30:16 10/10
(2619/2625)
Nagyon jó igazi török sorozat!!
Magenta99 2019 júl. 26. - 11:35:34
(2618/2625)
Ezt a sorit nem nézi senki?
Pedig szerintem a tévén futó török rémségek között egy felüdülés, nincsenek gyilkosok, maffiózók, nem bőgnek és üvöltöznek állandóan.

Más...
A török sorik főcímzenéi nagyon tetszenek.
Eddig a Szerelemben, háborúban volt a kedvencem, de mostanában folyton a Piszkos pénz... és a Tiltott szerelem zenéjét dúdolom. :DDD
Magenta99 2019 jún. 26. - 13:27:20
(2617/2625)
Ez a Hazal Kaya nem lehet valami nagy színésznő. Ebben a szerepben is pont olyan pofákat vág és pont úgy vonul, mint Ferihaként.
Biztosan azért bíznak rá mindig ilyen hülye, hisztis szerepeket, mert ezt tudja eljátszani.
El sem tudom képzelni kedves, mosolygós lánynak.
southwind 2019 jún. 19. - 20:42:47
(2616/2625)
az Ezel nem férfinév? hogy hogy ebben meg nő?
southwind 2019 jún. 19. - 20:36:37
(2615/2625)
nem a szívem csücske ez a sorozat...azért a 14 résznél már kellene valami feeling ami miatt egyik másik szereplő iránt pozitív vagy negatív érzés alakul ki, az öreg bölcselkedő, de kicsit élettelen figura biter kezd anipatikussá válni, nem igaziak az érzései, kicsit kétszínű...eddig talán a madmasel a leghitelesebb....
8/10
Berenim 2018 máj. 10. - 14:37:27 8/10
(2614/2625)
Szerintem meg ne beszélje ki senki Bihtert
reay 2014 okt. 25. - 11:35:27
(2613/2625)
Nem hittem volna, hogy ezt írom, de Hajrá Hilmi!! :) Igazán megtoldhatta volna még a bizonyítékokat egy Bichter ruhadarabbal, tekintettel Adnan lassú felfogására. Gondolom persze majd ebbõl is kimagyarázzák magukat valahogy, Adnan meg elhiszi. Bichtertõl olyan mértékben eltávolodtam, hogy már sajnálni sem tudom semmiért, pedig régebben volt hogy empatikus voltam vele. Sõt, szívesen megkínálnám egy péklapáttal a pofavágós, arrogáns, kényeskedõ stílusáért. :D Nihal meg tovább erõsödött nálam, szerintem a legõszintébb ember ott a házban, nem álnok és nem jópofizik. És van benne tapintat is az ex-sofõrrel szemben, mióta megtudta az igazat kedves vele, de mértékkel.
iriszke1 2014 okt. 23. - 21:13:31 Előzmény Szabina Ninaa Lócska
(2612/2625)
Köszönöm, így nézem de napközben jól ment ma is de 19.00 óra után már akadozott. Még 5 részem van hátra azt már megnézem napközben most a hosszú hétvégén. Mondhatom nagyon izgis.
’SPOILER”
Fõleg az utolsó részt látva már tudom mi a végkifejlet sajnos.
Most kezdem már érteni miért és hogyan lett az a vége, bár már 30 résszel ezelõtt is borítékolható volt. Az önzõ ficsúr miatt. Mert azt hittem õ majd él mint Marci hevesen Nihállal, miután belebolondította magába azt a buta nõt, mármint Bichtert.
’SPOILER” VÉGE

De szó se róla nagyon jól megkomponált történet, és nagyon jól játszanak a szereplõk.

Nálam még mindig 10-es minden.
Szabina Ninaa Lócska 2014 okt. 22. - 11:28:51 Előzmény iriszke1
(2611/2625)
Én a sorozatbarat - on nézem. Ott is movshare van, de ha letöltesz egy programot, akkor a sorozatbarat oldalán megtudod nézni a filmet. Igen gyorsan tölt az ottani lejátszó, csak java vagy mi kell hozzá és amikor behozod a filmet, mindig rá kell kattintani a java oldalára. Macerás picit, de sokkal gyorsabban tölt be, mint a movshare. Próbáld ki. :) Én csak a 114. résznél járok, nekem bevállt és imádom a sorozatot. Kíváncsi vagyok a végére, de nem sejtek túl jót!
iriszke1 2014 okt. 15. - 19:49:06
(2610/2625)
Sziasztok!

Mankos... nézted már tovább? Én már a 148.-nál tartok, de eltávolítottak a sorozatokonlinerõl néhány lejátszót, csak a movsare maradt ami még a mi gépünknek is rohadt rossz, nem akarok ettõl durvább kifejezést használni. Állandóan leáll, tölt. Még jó hogy megnéztem gyorsban a többi részt. A 132-tõl már szenvedek vele. De valahogy csak kibírom már ezt a 11 részt. Pedig nagyon izgalmas minden rész. Még mindig tetszik nagyon.

Ti nem tudtok valamilyen jó oldalt ahol normálisan lehet nézni- ingyen? Köszönöm a válaszokat.
Üdv mindenkinek.
reay 2014 szept. 13. - 17:13:15
(2609/2625)
Deniseben nekem az nem tetszik, hogy tud a csalásról, mégsem tesz semmit, persze Besírt sokkal jobban elítélem ez miatt. Ha nem meri elmondani, akkor egy kis furfanggal simán lebuktathatná a BB párost, Adnan elõtt is maradhatna névtelen, ha jól csinálná. Azért se lenne nehéz, mert elég bután csinálják ezt a titkos viszonyt. Bichter totál megdöbbentõ, hogy pár nappal azután, hogy megerõszakolták, odabújik meg puszilgatja ugyanazt a férfit. És erre nem lehet az sem magyarázat, hogy hát féltékennyé akarja tenni Behlült- szerintem nem komplett az a nõ. Közben már alig van, akit kedvelnék, Adnan is kiverte a biztosítékot azzal, hogy bocsánatot se kért normálisan a viselkedéséért. Úgyhogy továbbra is Nihalt meg Firdeust tudom csak elviselni :D
Alicante 2014 szept. 13. - 11:26:30 Előzmény reay
(2608/2625)
Nihal és a Madmazel nekem is szimpatikus egyenlõre aztán majd meglátjuk milyen húzásaik lesznek.

A Behlüllel való házasság mindkét szerelmes nõ számára katasztrófa lenne, de ezt se Nihal se Bihter nem ismeri fel. Az is érdekes, hogy a titkos légyottokat soha senki nem veszi észre...
Alicante 2014 szept. 13. - 09:30:12
(2607/2625)
Nézem a sorit, amit képtelen vagyok megemészteni az Nihal és Behlül viszonya. Hosszú évek óta élnek egy házban mint testvérek akkor hogy jött Nihalnál ez a hirtelen mindent elsöprõ szerelem? Behlült megértem, hisz õ csak a gazdagságot, pompát akarja, mert dolgozni azt utál ez a macskajancsi!
Bihteren is csodálkozom...ha már megunta kissé öregecske férjét miért nem egy másik fiatal pasit keres magának? Tudja Behlülrõl, hogy nem házasságra termett, egy szélhámos, határozatlan gyenge jellem, amit már Peykernél, Ezelnél is bizonyított...akkor elítélte most meg halálosan szerelmes belé. Behlül külsõre sem férfias, nem egy Casanova!
Ez az eljegyzés is röhej mindkét fél részérõl! Csók nem volt, Behlül elhúzza a kezét ha Nihal megfogja...és a kis naív lány úgy gondolja félénk a võlegénye! :-D

Ettõl függetlenül tetszik a sorozat.
reay 2014 aug. 30. - 20:26:13
(2606/2625)
Továbbra is Nihalt kedvelem a legjobban, na meg olykor Firdeust. :)) Aki viszont idegesítõ, az Suleyman, egyszerûen borzasztó, hogy mindenbe beleszól. Az hogy a cselédség pletykál, szerintem természetes, mivel be vannak oda zárva minden nap, valamivel el kell ütniük az idõt. Besirt már majdnem elkezdtem csípni, de csak a "Takarodj"-ra futotta neki, aztán vissza is esett mélabús állapotába. Azt meg csak én látom úgy, hogy Behlül nagyon sokat ölelgeti meg puszilgatja Nihalt? Valaki írta, aki olvasta a könyvet, hogy abban állítólag B. mély érzéseket táplál Nihal iránt. Fura mindenesetre, mert nekem is van unokatestvérem, de soha nem viselkedett így velem, pedig jóban vagyunk, és együtt nõttünk fel.