Téma: Titanic

1/10
candy_floss 2011 ápr. 13. - 20:12:16 1/10
(650/1110)
nagyon remélem, hogy klasszikusok lesznek.. az üzenetük miatt :)
nem is nagyszám ;D
1/10
candy_floss 2011 ápr. 13. - 18:59:55 1/10
(649/1110)
az már egyéni probléma.. sajnálom, hogy te ezt naivságnak gondolod.
van mire alapoznom a véleményem, és szerintem ez így is marad, szóval nyugodj meg, ilyen maradok :)
1/10
candy_floss 2011 ápr. 13. - 16:42:23 1/10
(648/1110)
vagyunk még pár millióan ezen a bolygón, célszerû, hogy van másik.
baszki, ha õ a másik felem, akkor nem hagy el, nem talál jobbat és csak engem szeret ..szerintem ez elég nyilvánvaló) de valószínû, hogy errõl nagyon más a véleményünk.
ajj leírtam, hogy élhet tovább, lehet családja, de akkor sem lesz már ugyanolyan.. és ha tudja és annyi évtizedet képes abban a tudatban élni, akkor egészségére. ne gyere már ezzel a lenézõs dologgal, hogy majd rájövök, mert kezdelek téged sajnálni és remélni, hogy majd te jössz rá.

csak bízni tudok abban, hogy léteznek értelmes emberek is..

amúgy meg.. rómeó és júlia.. természetesen elõször lefikáztam õket, hogy hogy lehetnek ilyen szerencsétlenek, és élhettek volna tovább (mikor; már amelyik..) de aztán megértettem. és az a befejezés.. sokkal szebb.

és mondtam, hogy oké ez is, de nem ezt kéne közvetíteni és annyi emberrel megnézetni..
1/10
candy_floss 2011 ápr. 13. - 16:39:06 1/10
(647/1110)
azért, mert sokan nem ismerik õket, de ha azt mondom nekik, hogy titanic, elájulnak..
1/10
candy_floss 2011 ápr. 13. - 16:38:33 1/10
(646/1110)
én sem közlöm veled 10x, hogy mekkora hülyeség amit írsz, de van bennem annyi, hogy még ha fizikai fájdalom is, de elolvasom.

lehet más a gondolkodása egy 16 és 30 évesnek- értettem amit írtál, nyugodj meg, fel tudok dolgozni információkat.. de benne van a pakliban, hogy mondjuk a 16 évesnek lesz érettebb véleménye.. ja, és ezt nem úgy közölted, mintha talán elismernéd..

nem tudod hova tenni a gondolkodásom, csak a koromra kenni.. csak arra nem gondoltál, hogy el kéne gondolkodni, hogy miért írom amit írok.. hm talán nem csak úgy leteremtem, hanem van is mögötte valami értelmes dolog? de erre nem gondolnál..

ha nem akarsz, nem kell válaszolni, de akkor is itt írogattad a mondanivalóját, hogy van neki.. meg kértem, hogy írd le, de már mindegy. biztos írtad, csak olyan rövid volt, hogy fel sem tûnt.

sok minden elmondható rólam, de az "érzelemhiány" szerintem pont nem. még az 1.ben sem, mert leírtam, hogy mit kellet volna tenniük, amikkel nem értettem egyet.

szerintem nem vagyok egyedül azzal, amiket leírtam.. könnyû arra fogni, hogy "bekajáltatom" és lenézni ezzel azokat akik értik amit írok. úgy érzem más embereknek is van saját véleménye és ha azok hasonlítanak, akkor egyetértenek. ennyi.

nem éri meg semmi miatt felidegesíteni magam, szal mondhatjuk, hogy élvezem és nevetek rajta.. fõleg komolyan leírt, de komolytalan dolgokon :D meg ha lenne is ami felidegesít, az meg sem közelíti ennek a 'fontosságát'.

igen, általában így szállnak ki dolgokból, hogy közlik, hogy húú én most nem süllyedek le erre a szintre.. de már megtetted, és most valahogy ki kell szállni, mert gondolom jobb érvet nem tudsz felhozni ezekkel szemben, csak ezt, meg a korom.. és könnyû erre fogni.. de az igaz, hogy valahogy be kell fejezni, és ez kicsit sem klísés mód.

minek mindig határt szabni dolgoknak? és amúgy is amiket írtam, azoknak épp elég határ volt az, hogy legalább megindokoltam õket, és nem a levegõbe beszéltem.

nem azért csinálták ezt a filmet, hogy a negatív kritikát kikerüljék. erõs bácsik õk, fõleg hogy jól megvastagodtak ebbõl a 'remek' filmbõl. :D
10/10
atis840 2011 ápr. 13. - 01:25:02 10/10 Előzmény candy_floss
(645/1110)
Azaz igazság, hogy nekem egyszer bõven elég elolvasnom a több oldalt is elérõ hülyeségeidet, hogy rájöjjek hány értelmes mondatot írtál már, és arra elõzõ levelemben ugye válaszoltam is!
Nevetséges, hogy mennyire félre tudod értelmezni a mondanivalómat!
Amikor azt írtam neked, hogy 16évesen más egy lánynak a gondolkozása, mint egy 30 év körüli nõnek, fõleg ha negatív az a vélemény, akkor én nem értem mi a jó istent tudsz ezen vitatkozni. Talán te nem így érzed vagy mi? Ennek a mondatnak szó szerint ez volt az értelme, és nem az, hogy egy 16 évesnek nem lehet véleménye, és az feltétlenül éretlen is egyben! Az más kérdés, hogy én nem tudom hova tenni a sok baromságaidat másra, mint egy 16 éves, vagy annál is kevesebb életkort megért gondolkozásúra. Remélem így már megértetted az elõbbi levelemben írt véleményt, és annak értelmét! A többi hülyeségre már nem vagyok hajlandó válaszolni, mert mint mondtam nem azért írtam erre az oldalra, hogy bebizonyítsam egy rosszindulatú nõnek, hogy miért hülyeség amit ír, hanem azért, hogy segítsek egy 16 éves kissé érzelemhiányban lévõ lánnyal érzékeltetni, hogy mennyi minden van ebben a filmben amit szeretni lehet. Most már hogy tudom több vagy mint 16(legalábbis életkorban), és ilyenek a véleményeid, hát köszi inkább nem akarok újabb vitákba keveredni veled, mert csak olyanokat hallanák, amik számomra nem jelentenek semmit sem.
Ahogy elnézem amúgy már elég nagy a rajongótáborod. Mindig elgondolkozok ilyenkor ki lehet a nyerõ, mert tutira addig hajtod a hülyeségedet másokkal szemben, amíg nem sikerül mindenkivel bekajáltatnod az összes baromságodat! Az a sok kettõspont-nagy D meg arról tanúskodik, hogy te ezt élvezed,fõleg, ha visszaírogatnak neked de hogy mért?? A lényeg, hogy igen valószínû, ha kitartasz, akkor nem csak a véleményeiddel lesz itt tele ez az oldal, hanem még nyersz is néhány párharcot a hozzászólókkal, eme nemes versenyben. Biztos vagyok benne, hogy izgalmas lesz, úgyh. sok sikert!:) De én úgy döntöttem inkább kimaradok, és nem süllyedek le erre a veszekedõs-nevetséges szintre, és abban bízok, hogy amikor majd legközelebb erre nézek, akkor ha nem is lesz minden rózsaszínû, mint írtad, legalább nem a te véleményedet látom itt virítani, hanem olyanokét akik TISZTELIK ezt a gyönyörû alkotást! Mert mint írtam, a te negatív véleményeid egyenesen szembeköpik, azokat az alkotókat, akik igen is sokat tettek azért, hogy kiérdemeljenek annyi tiszteletet, hogy ne köpködjék õket mínuszos pontozásokkal..Ez számomra undorító /persze biztosan nem vagyok egyedül/...
Ez nem azt jelenti, hogy nem lehet negatív véleménye senkinek sem, de az legalább adott határokon belül legyen, úgy néz ki neked ez nem megy!
1/10
candy_floss 2011 ápr. 12. - 23:19:56 1/10
(644/1110)
páratlan, mi? :D
pölö?
am nem mind kedvenc, szeretem õket, de ezek mellet még biztos, hogy lenne több, ha összeszedném. de példáknak ennyi is elég szerintem.
írtam, hogy vegyesen akartam õket írni.. régi-új, mozis-tévé alig adta 2x, meg a témák is mondjuk.. de akkor is jobbak mint ez :D
10/10
sanjust 2011 ápr. 12. - 22:46:21 10/10
(643/1110)
hm furcsa ízlésed van ,némelyik altató helyett is príma lenne:)
1/10
candy_floss 2011 ápr. 12. - 22:27:57 1/10 Előzmény miénkittatér
(642/1110)
jéé, más is érti? mégsem olyan feldolgozhatatlan dolog.. tisztelet a kivételnek :D
1/10
candy_floss 2011 ápr. 12. - 22:26:09 1/10
(641/1110)
javaslom, olvasd vissza amiket írtam, most már nincs kedvem újra leírni vagy beillesztgetni..
olvashatnál figyelmesebben is, vagy vond le jobban a következtetéseket.
sok sikert hozzá.
1/10
candy_floss 2011 ápr. 12. - 22:24:55 1/10
(640/1110)
én ezt már kifejtettem a 2.ban, hogyan értettem, de sebaj..
1/10
candy_floss 2011 ápr. 12. - 22:24:20 1/10 Előzmény sanjust
(639/1110)
biztos nem mondják majd a fölnõttek, hogy szánalmas, már csak azért se, mert az túúl éretlen lenne.. :D

"agresszíven támadod" ..ez még semmi nem voolt :D

mindenkinek más miatt jó egy film.. valaki szereti nézni egy hajó elsüllyedését (én erre már nem mondok semmit..:) van aki szeret csak úgy szórakozni, (....)

ajj jó, próbálok írni párat amik szerintem megérdemeltek volna néhány díjat..
jane austen magánélete
vágy és vezeklés
veronika meg akar halni
adam
a csúf igazság
gettó milliomos
egy nap new yorkban
utóirat: szeretlek
fehér leander
a szív bajnokai
szerelmünk lapjai
a boldogság nyomában
hét élet
eden lake.. most úgy ennyi jött.. próbáltam nyálasabbakat is írni, meg hogy vegyesebben is legyenek.. de ezeknek én inkább adnék díjat.
1/10
candy_floss 2011 ápr. 12. - 22:21:15 1/10 Előzmény sanjust
(638/1110)
pontosan pontosan..:)
de ne higgyétek, hogy sokkal vagyok több.. és örüljetek, még konkrétabb leszek, adjatok hozzá egy kemény évet.. júúj most majd kapom az elismerõ vállveregetõs helyesléseket, hogy de akkor mégis éretlen vagyok.. nem csak a számoktól függenek dolgok, és vicces, hogy pont én látom ezt érettebben..
1/10
candy_floss 2011 ápr. 12. - 22:18:39 1/10 Előzmény sanjust
(637/1110)
azért még tudok ennél sokkal elvetemültebb lenni :)
1/10
candy_floss 2011 ápr. 12. - 22:17:52 1/10 Előzmény atis840
(636/1110)
gond, ha egyet találtál értelmesnek :D olvasd el megint akkor xD

célszerû, ha elveszíti, nem találja meg újra, mivel nem lehet pótolni.

igaz, hogy páran megfagytak, de jó tudni, hogy van néhány olyan optimista szellemû emberke aki bízik benne, hogyha valaki elsüllyed abban a hideg vízben, túléli. ezjo :D

írtam már, hogy igen, õ döntött.. én nem tudtam volna tovább lépni fõleg úgy, hogy akit szeretek elõttem hal meg.. durván emészthette magát miatta, ha még öreg korában sem lett öngyilkos(tudom hogy ez erõs) és élte tovább a kis boldog életét. a végén bele kellet volna ugornia, és akkor lett volna valami drámai tetõfokos zárása az egésznek..

tudod, ha összejössz valakivel (akit nem is ismersz) és együtt vagytok kemény mondjuk 1 hónapig és miután szakítotok célszerû, hogy nem fog fájni és lépsz tovább a következõhöz.. de ismétlem, aki tényleg tudja, hogy mi az a szeretet és azt veszíti el, akit tényleg szeret.. van különbség.. és inkább ezt kéne mutatnia, hogy azzal maradjunk akit szeretünk.

és élhet tovább persze, de nem érzem helyesnek, hogy ilyen szép kis életet kellet volna kialakítania.. picit gyászolhatott volna jobban.. az is más, hogy tudja, hogy meghal.. olyan is van, hogy valami miatt elengedik egymást, de élnek tovább, és akkor ott van a remény, mert élnek, de így, hogy meghalt..

nem azért, de nem csak úgy leszóltam a filmet mint fiatal paraszt, hanem leírtam, hogy miért gondolom úgy..
és mint máár oly sokszor leírtam.. nem, nem érzem át és nem fogom sajnálni meg a sok satöbbik..

vicces, hogyha azt írtam volna mint sok emberke, szóval már csak megszokásból is.. hogy szuper film 10/10- és akkor nyugodt szívvel tartanál engem egy érett 16 évesnek. helyette viszont van véleményem, és akkor már mindjárt éretlen vagyok, mert szembe merek szállni egy 'társadalmilag eléggé nagyra tartott' filmmel szemben.

korához képest biztos jól meg volt tervezve a film/hajó, de én nem ájultam el tõle, csak elaludtam.
milyen "alternatív befejezés"? én alátámasztottam érvekkel a gondolataimat, sajnálom, ha neked az túl kevés.. de hidd el, nekem is ez a film.

kifejthetnéd, hogy mi a mondanivalója, mert amit én leszûrtem, az elég kevés annak, hogy mondanivalónak nevezzem. az üzenete pedig, hogy élj boldogan attól, hogy elveszítetted azt, akit szerettél, hát szomorú tényleg, hogy ennyien megnézték.
offtopic
miénkittatér 2011 ápr. 12. - 04:44:19
(635/1110)
Érzelem és csöpögõs szerelem kell! Ez a világ rendje még számomra is mint az ügyeletes vérnácinak:)))
offtopic
miénkittatér 2011 ápr. 12. - 04:38:56
(634/1110)
Azért leszel a sírig boldogtalan, mert azt a szintet már mással nem tudod elérni.Sajnos van ilyen.
10/10
sanjust 2011 ápr. 12. - 01:23:54 10/10
(633/1110)
Igen,egyet is értettem vele.A helyzet az az,hogy a mások lenézése,ill értékelése a vagyoni helyzetük alapján,egyébként meg az empátia teljes hiánya általában érzelmi sivárságot tükröz.Dehát ezt látja maga körül a feltörekvõ új nemzedék,sõt egyes feltörekvõ politikusok ezt nem szégyenlik be is vallani,méghozzá úgy hogy az általuk felmuttatott "eredmény " sokszor nem tiszta úton lett megszerezve.Egy felmérés szerint acsaládok nagy részében a tagok nem szólnak egymáshoz ,nem beszélgetnek ,agyerekek a valóságsókból választanak példaképeket.
Namármost akkor hogy várhatnánk el tõlük ,hogy átérezzék egy hajdani tömegkatasztrófa tragédiáját?
Szakmailag afilm remekül lett megcsinálva,én még a sziruposságot sem osztom teljesen.Ill a film világa lehet érzelmes is ,ugyanúgy ,ahogy egy regény .Nem sziruposabb ez a film ,mint a minden idõk egyik legnagyobb sikere pl az Elfújta a szél.
Az Oszkár zsürije néha téved,de azért annyit nem, hogy egy teljesen csapnivaló filmnek ennyi Oszkárt adna,de ez csak zárójel.
10/10
sanjust 2011 ápr. 12. - 00:20:43 10/10 Előzmény candy_floss
(632/1110)
A film a maga mûfajában klíváló ,és élethûen mutatja be a megtörtént tragédiát.A szerelmi sztori is akár megtörténhetett volna .Mondjál már akkor egy szerinted jó filmet hamár hivatkozol rájuk,és ezt ennyire agresszíven támadod .Az ellentábor valószínû nem fogja azt mondani ,hogy "szánalmas ",még ha úgy is gondolja.
10/10
sanjust 2011 ápr. 12. - 00:14:34 10/10
(631/1110)
16 éves csak szeretne lenni..újra:)