vizinyúl 2006 okt. 09. - 09:09:12 Előzmény sixfeetunder
(4/164)
Láttam a kreatív ctrl-c + ctrl-v fórum-hozzászólásaidat...

És, ha ajánlhatok valamit... Videotéka a belvárosban, egyszeri 2500 forintos tagsági díj, és azt veszel ki, amit csak akarsz... ezek a filmek zömében mindenhol megvannak, vagy ha mégsem, akkor pedig a Vígszínháznál (tudjuk melyik tékában) biztosan megtalálod :)
sixfeetunder 2006 szept. 24. - 08:37:14 Előzmény Timke
(3/164)
Nekem nagyon tetszett a film, az egyik nagy kedvencem. A legjobban azt sajnálom, hogy a kazi, amin megvan már rongyá van nézve:)-így elég rossz minõségû már a felvétel. Tud valaki arról valamit, hogy itthon kiadták-e valamilyen formában? Mert most ez hirtelen nem ugrik be, mintha láttam volna egyszer DVD-n itthon, de nem mernék rá mérget inni. Akinek megvan a film valami jobb minõségû formátumban, "ne adj'" Isten még magyar hang is van hozzá( de ha nincs az sem a világ vége) azt szépen kérem, hogy keressen meg a mail címemen, hogy valamit bizniszelhessünk esetleg:)
segaosbourne@freemail.hu
Timke 2006 jún. 11. - 17:26:10
(2/164)
Hihetetlen, hogy vannak még olyan emberek, akik ezt nem látták. Ez olyan klasszikusnak mondható film, mint a Dirty Dancing, a Flashdance... Kb az utolsó jó Kevin Costner-film. Jó a történet, a zene (!), s szerencsére nem ül le a film. Nõknek mindenképpen ajánlott, de szerintem ezen felül sok férfi élvezi. :)
fannid 2006 jún. 11. - 11:25:59
(1/164)
nekem is nagyon bejött ez a film :))