Téma: Toonami

Szikora Kati 2006 okt. 31. - 17:19:23
(105/185)
Ha esetleg nem tudtad volna leírni a TF Fórum címét:
<a target="_blank" href="http://forum.sg.hu/forum.php3?azonositó=TransFormers" title="http://forum.sg.hu/forum.php3?azonositó=TransFormers">forum.sg.hu</a>
Szikora Kati 2006 okt. 31. - 06:12:12
(104/185)
A jövõheti számban:
hétfõ 25.o. közvetlenül a Minimax/A+ alatt.
kedd 29.o.
szerda 33.o.
csütörtök 37.o.
péntek 41.o.
szombat 45.o.
vasárnap 49.o.
andrew1 2006 okt. 31. - 05:39:31
(103/185)
egyébként hol írta ezt a tvr hét?
andrew1 2006 okt. 31. - 05:36:57
(102/185)
Ehyébkén ttélleg lesz változás ezen an oldalon is meg lehet nézni a tv mûsorokat és megnéztem csak a kétszer lessz a tini titánok kétszer a saolin leszámolás és kétszer a juniper lee Ez nem kapcsolódi kide de nem látok néhány hozzászólást csak 116-ig közbe sztem már 120-ig van
Szikora Kati 2006 okt. 30. - 19:30:41
(101/185)
Egy biztos, a TVR-hét szerint a jövõhéttõl változások lesznek a CN-en. Ez adhat bizakodásra okot. Ha jól olvastam, a Tini titánokat 16:00-ra tették be hétköznap.
Remélem a TF ügyében is lesz + változás.
andrew1 2006 okt. 30. - 17:45:42 Előzmény Optimus Prime 2006
(100/185)
kiváncsi leszek hogy mi lessz ezzel hogy ha télleg újra lessz a cn-ön az nagyon cool lenne :D
Optimus Prime 2006 2006 okt. 27. - 20:09:48
(99/185)
Szerintem kár küldeni bárkinek is e-mailt. Vagy nem érdekli õket, vagy nem olvassák õket sosem, vagy csak nem tudják, hogy kell.
Amiért abbahagyták a Cybertron vetítését szerintem, az, hogy a vetítési jogot valószínûleg csak 1 évre vették -&gt; 2005.szeptember-2006-szeptember, vagy csak nnyire adták. Az már más hiba, hogy össze-vissza adták a részeket és nem lett befejezve a sorozat.
Szikora Kati 2006 okt. 26. - 08:04:28
(98/185)
Egyet értek veled!!!
Én sem szeretném feladni a reményt.
Ismerve a TV2-t vagy az RTL Klubbot több esélyünk van ezeknél a csatornáknál, mint a CN-nél. Azért még piszkálom a CN-t is természetesen. Már csak bosszúból is.
Vrahno 2006 okt. 25. - 21:35:53
(97/185)
Más okot nem tudok én sem, mint a Ben 10-et. De mindig nem értem, hogy miért nem valamelyik másik mûsort vették le. Igaz, hogy a TF-et már számtalanszor leadták, de sosem végig. Azt mondom, hagyjuk a CN-t, majd akkor térjünk vissza hozzá, ha valami értelmes lépést tesznek majd.
Hogy a TV2/RTL Klub le adhatja-e? Hát, végül is, mind a ketten leadtak már sorozatokat, filmeket más csatornáktól, néhány esetben új szinkront készítettek hozzájuk a már meglévõ helyett. Sõt, egyszer olyan mûsort kértem tõlük, aminek addig nem is volt magyar változata, de mégis mûsorra tették, magyarul. Noha kétlem, hogy ha TF-et kérünk tõlük, akkor a mi kedvünkért leszinkelik és leadják.
A reményt nem adom fel, de túl sokat sem remélhetek ez ügyben.

Ahh, Primus, vagy Mata Nui, vagy Yoda, vagy akárki - segíts!
Szikora Kati 2006 okt. 24. - 20:31:33
(96/185)
Mi az az ok, ami miatt levették a Cybertront a CN mûsoráról?
Ha esetleg az a nevetséges Ben 10 az, akkor kimondom, hogy nem normálisak.
A TV2 pedig nem elõször csinálná meg azt, hogy a CN palettájáról "kölcsönöz " sorozatot. Egy idõben, talán 5 éve, külön Cartoon Network blokk is volt a Matinéjukban.
Az is biztos, hogy a nézettségért bármelyik csatorna, bármit megtenne...
Optimus Prime 2006 2006 okt. 24. - 19:50:50
(95/185)
Az RTL vagy a tV2 sohasem fog olyan rajzfilmet adni, mint a Transformers. Cybertron biztos nem, mert annak többnyire kizárólagos sugárzója a CN világszerte. Habár Kanadában YTV, ami azelõtt pl. BM-et adott. A CN csak az Armada-Energon-Cybertron triót vetítette eddig. Igaz tavaly az Ausztrál CN leadta a G1-et is.
Címek után érdemes az adók honlapját, esetleg fórumát nézni: <a target="_blank" href="http://www.rtlklub.hu" title="www.rtlklub.hu">www.rtlklub.hu</a> és <a target="_blank" href="http://www.tv2.hu" title="www.tv2.hu">www.tv2.hu</a> viszont a CN-nek kár levelet írni úgysem válaszolnak, de legalább az okot közölnék.
De van még egy érdekesség, amit találtam. Az angliai Metrodome cég, aki ott a TF-et adja ki a TV Loonland AG nevû cégtõl vette a jogot, aki viszont egész Európában forgalmaz médium, illetve vetítési jogokat.
<a target="_blank" href="http://www.tvloonland.de/" title="http://www.tvloonland.de/">www.tvloonland.de</a>
Vrahno 2006 okt. 24. - 18:51:35
(94/185)
Az RTL Klub már vagy 2 hónapja várat engem egy válasszal, ezért a TV2-ben jobban megbízok, mivel az leadta az általam kért mûsorokat egykor. Ugyanakkor meg az RTL szokott hasonló rajzfilmeket adni (pl. TMNT, míg a TV2-n kissé más stílusúak vannak). Ahem... öö, tud valaki adni e-mail címet esetleg? :P Eddig nem találtam...
Szikora Kati 2006 okt. 24. - 16:01:15
(93/185)
Én már írtam az RTL Klubbnak, de fogok írni a TV2-nek is. Ha több helyen is próbálkozunk, talán lesz eredménye is.
Remélen legalább az egyik hallgat a szavunkra.
andrew1 2006 okt. 24. - 15:17:09
(92/185)
Azt hiszem hogy ezt én is meg fogom próbálni hogy írok a tv2-nek
Vrahno 2006 okt. 23. - 21:15:06
(91/185)
Tegnap reggel én is pont erre gondoltam. Ha már van ott Tini nindzsa teknõsök, akkor miért ne lehetne TF? Ezért ha a CN nem hallgat ránk, akkor próbálkozzunk valami mással! Már írtam az RTL-nek más ügyben, de azóta sem válaszoltak, viszont a TV2-sök hamar válaszoltak nekem egy másik alkalomkor. Próba szerencse...
Szikora Kati 2006 okt. 23. - 20:08:14
(90/185)
Talán akkor lenne esély, ha az RTL Klub, vagy a TV2 mûsorára tûzné. Emlékezzünk csak a Dragon Ball-ra, vagy a Pokémonra. Mekkora sikerük volt. Sõtt a Pokémont azóta is sugározzák.
Én írtan az RTL Klubbnak. Indítványoztam, hogy mûsorra tûzhetnék. Leírtam, hogy nem esztelen verekedés van benne, hanem értelmes a sztori.
Próba, szerencse. Ha a Dradon Ball-nak és a Pokémonnak sikerült, talán a TF-nek is.
Vrahno 2006 okt. 23. - 19:00:07
(89/185)
Tehát végül a Transformers is arra a sorsra jut, mint oly sok más jó rajzfilm/sztori. Egyszerûen az ország igénytelensége miatt. Hajh... Már furcsálom, hogy a Star Wars-t meg behozták ide.
andrew1 2006 okt. 23. - 12:32:41
(88/185)
én is teljesen egyet értek veletek mind igaz amit itt lemondtatok
Szikora Kati 2006 okt. 22. - 17:41:44
(87/185)
Igazad van sajnos. Mármint abban amit az emberek gondolkozásáról írtál.
Pedig én pl. sokat tanultam a Cybertronból.
Pl.: Riadó sok idegen szavat használ. Soknak utánna kellett néznem szakszótárban. Így akarva akaratlanul tanultam.
Vagy vegyük csak az Autobot szellemet:
"Mégha saját érdekednek ellentmond is, neked akkor is segítened kell azoknak, akik bajban vannak."
Ez olyan szép szerintem. Vagy csak én vagyok ezzel így?
Optimus Prime 2006 2006 okt. 22. - 16:40:53
(86/185)
Magyar 20. évfordulós DVD nem lesz. Ez 100%. Hogy kiadtak egy VHS-rippes változatot csupán a véletlen mûve. A szinrkonért sem kell így aggódni, mellesleg a régi nem lenne jó hozzá, mert az UK változathoz van, a 20. pedig természetesen a US változat. Amúgy az okok Magyarországon miért nincs Transformers DVD:

1. Meglehetõsen sok stúdió készítette a 22 év alatt, sok megszünt vagy nálunk egyszerûen nincs forgalmazója - vagy igény rá
2. Meglehetõsen ismretlen hazánkban a sorozat, a TV egy dolog, ámbár az sem magyar adó
3. A legtöbben mégcsak nem is ismerik a sorozatot, ide értve az embereket és az itthoni forgalmazókat
4. Mégis melyik sorozattal kezdjék?

Az igazság az, hogy a legtöbb ember azonosítja azt a 10-12 sorozatot eggyé, ami nem áll ásból, mint bazi nagy robotok ütik egymást és kész. Ergo erõszakos, vagyis ne legyen ilyen, mert rossz hatással van a kiskorúakra.
Aki igazából ismeri a Transformers-t az tudja, hogy ez hülyeség.