phoebe46 2009 jún. 13. - 11:29:15
(542/1362)
Köszi szépen :)
phoebe46 2009 jún. 13. - 11:25:52
(541/1362)
Én is sajnáltam a lányt aki elaludt (nem mernék vállalkozni rá, hogy leírjam a nevét :D). Oké, hogy magadra vagy utalva, de azért, annyit bárki megtehet, hogy szól neki, hogy hahó kelni kell.
Nekem Shandi volt a nagy kedvencem ebben a sorozatban, csak SPOILER kicsit csalódtam benne, amikor megcsalta a barátját)...SPOILER vége. De eszméletlen milyen képeket lehet róla készíteni. :)
Hát igen, most sem maradunk bunkók nélkül, nekem Camile és Bethany a legkevésbé szimpatikus, bár abban igaza volt Camile-nek, hogy nyilvános helyen nem illene úgy viselkedni, ahogy tették többen is.
Tegnap April képe lett az egyik, ha nem a legjobb szerintem és Mercedes-é. :)
10/10
mushi 2009 jún. 13. - 00:39:04 10/10
(540/1362)
Hát jó nagy p*csák vannak most is. (bocs, hogy mindig ezt mondom, valahogy ideillõ...) Szegény csaj.. Én táborokban mindig ettõl féltem hogy majd nem ébredek fel pontosan és nem is ébresztenek fel.. Dehát pont az elsõ fotózásnál..
Azon röhögtem/húztam el a számat, mikor meglátták a hadihajót. Tipikus amerikai kiscsajok: Egy hajón fogunk lakni?? közben grimasz.. Ahelyett, hogy bevállalósan azt mondták volna hogy Egy hajón fogunk lakni? De jó! vagy hogy Milyen izgi!
Nekem jelenleg nincs kedvencem, így elrõre mindenki egytucat... Az ezelõttiben ott volt Adrianne meg Elyse, õk kicsit kitûntek..
Amúgy mindig olyan fura megszokni az új arcokat.. Na meg az is, hogy Shannon akkor egy 18 éves kiscsaj volt, most meg már 25 éves... 2003-ban volt az 1. széria.. És most már férjnél is van. :)
Ja, még valami eszembe jutott.. :) Kicsit különöss, hogy ezekben a szériákban mennyi a "meztelenkedés". Szerintem a többiben azért kevesebb van.. Mármint az elsõben fürdõruhás fotó, fehérnemûs fotó, meztelen fotó... Most is egyszerre bele a lányokat a mély vízbe... :)Furcsa.. Amúgy nem nagyon értem, a kiesõ lány miért nem vállalta... Mármint oké, nem olyan már a teste, mint aki nem szült még, de ha egyszer vállalkozott rá, csinálja meg.
Millagro 2009 jún. 12. - 22:42:27 Előzmény phoebe46
(539/1362)
Állítólag nem kapta meg az ígért dolgokat, néhány kimaradt, pl. egy kampány. E! mûsorában kritizálta emiatt Banks-éket, de nem bánt meg semmit, meg valami olyasmit nyilatkozott, hogy akkor naív volt. (Miért nem látható, mire írok választ?) Szóval azóta nem emlegetik a showban Curry-t.
8/10
tygie 2009 jún. 12. - 22:28:40 8/10
(538/1362)
hat a mai reszen teljesen kiakadtam!!!
Az hagyjan hogy egy igazan szep vagy erdekes no nics koztuk...de ennyi szemet csajt egy helyen nem lattam.Mar nem emlekszem a kiscsaj nevere akit otthon hagytak mert elaludt,hat senkinek nem jutott volna eszebe meglokdosni az agyaban hogy keljen mar fel.Mindegyik egy onzo kis ...
En biztos visszamentem vola az egyik helyebe hogy feleresszem.Inkabb kessen mindenki 10 percet,mint egy ember 3 orat.Tudom hogy ez egy verseny,de nekem ehhez nem lenne gyomrom hogy igy kibaltazzak massal.
phoebe46 2009 jún. 12. - 18:04:05
(537/1362)
A második évad még nagyon jó :)
phoebe46 2009 jún. 12. - 17:08:43
(536/1362)
Érdekes egyébként, hogy az angol wikipédián Adrianne és Elyse szócikkénél is van valami ANTM-es balhé. Sajnos nem egészen értem. Elyse a divatbemutatóval kapcsolatban nyilatkozott azt hiszem valami olyat, amit nem kellett volna, Adrianne pedig a nyereményekrõl.
Ezekre gondolok:
Adriannerõl szóló rész:
"America's Next Top Model has dissociated itself from Curry (and vice versa), having not mentioned her in any episodes since Season 6 (although brief shots of her were seen in the Cycle 10 premiere and the Exposed special). This was reportedly due to Curry criticizing Top Model and Tyra Banks for not delivering the promised prizes she won. Banks then retaliated by removing Curry from the show. Curry revealed on the America's Next Top Model E! True Hollywood Story that she has "never regretted anything more in her life, it was very immature".

Following her win, Adrianne did not receive the print ad campaign that she claims was the promised reward for whoever would become the winner of the “America’s Next Top Model” competition. Because of this, Adrianne has a very conflict-filled relationship with Tyra Banks and has publicly criticized the established model and the show itself. Adrianne was, however, used as a model in makeup instructional videos for the Revlon Company."
10/10
mushi 2009 jún. 12. - 12:19:03 10/10
(535/1362)
bocsi, rosszul tette be... szal az angol wikipédián meg lehet nézni..
Marcipáncica_ 2009 jún. 12. - 11:56:19
(533/1362)
.
Marcipáncica_ 2009 jún. 12. - 11:52:30
(532/1362)
tudni valamit arról hogy mi lett a késõbbiekben ezekkel a lányokkal?
8/10
natie 2009 jún. 12. - 11:43:51 8/10
(531/1362)
igen, sztem most végigadja a Viasat azokat az évadokat amiket megvettek.
xzibit2009 2009 jún. 12. - 10:19:26
(530/1362)
ez az 1.évad, ami most megy?
8/10
tygie 2009 jún. 12. - 00:03:52 8/10
(529/1362)
En azert orulok hogy Adrienne nyert.Nekem teljesen mindegy volt hogy ki nyeri:-csak Elise vagy az Adrienne legyen.A tobbitol razott a hideg is.Amikor kiesett Elise...na mondom nincs igazsag!Ezek utan biztos voltam benne hogy Adrienne fog kiesni,es gyôz a szoke!:-(
De nem!:-))
10/10
mushi 2009 jún. 11. - 23:00:35 10/10
(528/1362)
Így visszagondolva az utolsó 3 lány volt a legjobb az egészben. *spolier* (hátha ez annak minõsül) Szerintem Adrianne totál megérdemelte, hiszen mégis topmodellt keresnek, és köztudott, hogy a topmodellek nem a tökéletes szépségükrõl híresek, hanem kicsit 'különcök', elálló fülük, túl távol/közel ülõ szemeik, hatalmas lábaik vannak, stb.. Mikor mutatták, milyenek voltak a válogatáson, csak néztem, hogy Adrianne milyen kis nem szép volt... A szemei hatalmasak és kerekek voltak, és olyan kis slamposan ment oda... Aztán mibõl lesz a cserebogár.. :) Shannon meg már túl szép volt.. :) Bár az a vigyor nagyon irritáló volt nála. Adrianne egyszer meg is mutatta a kameráknak, pont mikor a pasikkal találkoztak, hogy hogy is vigyorgott Shannon egész este.. x) Hiteles volt. :) De Shannon tényleg nagyon szép volt.. A kifutón szerintem sokkal jobban teljesített, mint Adrianne...

Mndent egybevéve szerintem nagyon jó indítása volt a Topmodell leszeknek ez az évad. :) Volt benne hülye p*csa, soványka, álszent, füligszáj, különcke.. :)
Let's see the next one. :)
Selena 2009 jún. 11. - 18:55:43
(527/1362)
De jó volt látni, hogy ebben az évadban részletesen mutatták ahogy megvitatták ki nyerjen. A másik meg, hogy nem tudom ti hogy vagytok vele, de ez az évad tûnt nekem a legõszintébbnek, nem igazán voltak elszállva már attól hogy benn vannak a versenyben.
G.Era 2009 jún. 11. - 15:40:54 Előzmény rehina22
(526/1362)
Ok, köcce, mindenki nevében sztem!!!
Nekem az "teccik", h Mr.J még "csak" egy smineksfiú, és hogy bánnak vele, és a következõ részekbe meg hogy fogják tisztelni, meg Tyrát is... Am sztem most még Tyra se tiszteli Jay-t, pedig megérdemelné:S...Én attól még szeretem, de ez a hajszín nem áll jól neki, és remélem a kövi évadtól már fehér haja lesz:P
Millagro 2009 jún. 11. - 10:34:42
(525/1362)
Nem értem, minek megy modellnek, aki nem csinálja meg a szalagos "akt"-ot? Könnyen elõfordulhat, hogy a kifutón szétnyílik, átlátszik, elcsúszik a ruhája; akkor talán sikítva lerohan?

Robin álszent, õ a nagy keresztény, folyton Bibliát olvasó, asszonyomozó, uramozó, de egyébként önzõ, kompromisszumra képtelen, Adrienne anyjának, Ebony barátnõjének semmi tisztelet, még bemutatkozni sem volt hajlandó. Rázza a fenekét, ha azt hiszi, nem látják, a melleit is, viszont állandóan a szûzies életrõl beszél. Azzal a bibliai idézettel nagyon túllõtt a célon, és még utána azt mondta Elyse-nek, hogy nem akarta megtéríteni...

Elyse egyébként keresett modell Ázsiában.
8/10
tygie 2009 jún. 10. - 23:57:06 8/10
(524/1362)
hat a mai egy nagyon bena resz volt.Minek kell ez az osszefoglalo?
Remelem a heten vege lesz,mert jovo heten nem tudnam nezni.:-))
Remelem most a szôke esik ki.Nagyon szep a foga neki,csak az a bibi amikor teli szajjal vigyorog.Sokszor ugy erzem ezt gyakorolta a tukor elott kicsi kora ota,meg mintha egy lovat latnek.Amugy szep lenne a csajszi.A masik ketto kozul mindegy ki nyeri,mert mindketto nagyon szimpatikus.
10/10
rehina22 2009 jún. 10. - 20:11:25 10/10
(523/1362)
Sziasztok!
Most tudtam kicsit géphez ülni...Nagyon sajnálom,hogy még nem küldtem a részeket de mint írtam mindenképp küldöm 2 héten belül. Õszintén sajnálom... Ami pedig Robint inleti örülök,hogy kiesett nem bírtam azt a megjátszós stílusát,megnéztem volna Mr Jay arcátXD Amúgy én is nagyon szeretem õt sznpatikus
Üdv!