tündemamusz 2009 júl. 02. - 12:05:49 Előzmény G.Era
(662/1362)
Mindenki azt szajkózza (a buszon, a munkahelyen, a suliban, a boltokban, stb.) hogy mennyire rondák a modell alkatú csontsovány lányok.
Csak röhögök rajtuk. :)
Tanácsolom neked is.
;)
phoebe46 2009 júl. 02. - 11:16:06
(661/1362)
Ehhez még annyit tennék hozzá, hogy, ha megnézzük a lányok életkorát, jelentõs részükre rá lehetne fogni, hogy eleve késõn kezdik/kezdenék a modelszakmát...
Millagro 2009 júl. 02. - 11:09:43 Előzmény Rika
(660/1362)
Nem lehet valakit úgy sminkkelni, hogy serdülõ lánynak nézzen ki az arca és a teste is. Modellek kb. a harmincas éveik elején "öregednek ki", így ha nem lenne semmi baja Amanda szemének, akkor is kb. ugyanaddig használhatnák. Ez van.
8/10
tygie 2009 júl. 02. - 00:27:45 8/10
(659/1362)
Huu,tenyleg sokat fogyott ez a Toccara.Nagyon jol nez ki.De amig duci volt addig volt benne valami vadsag,most meg tok atlagos.Semmi nincs benne ,semmi plusz.
8/10
tygie 2009 júl. 02. - 00:20:33 8/10
(658/1362)
Hat szerintem nem ennek a csajszinak kellett volna kiesnie,nem?
sztem nagyon helyes volt.Volt az ovenel sokkal rosszabb foto is.
En is megneztem hogy ki fog nyerni,es nem lepodtem meg.
DE ez a Kelly(?) tenyleg egy sznob.GUCCI bugyi???Nem mondom!!!Mennyit kostal egy darab?Biztos egy havi fizum sem lenne ra eleg.Pfff...
10/10
mushi 2009 júl. 01. - 23:09:14 10/10
(657/1362)
Ann nálam nagyon leírta magát ezzel a mai hülye viselkedésével. Eva hol vagy? Jaj, Eva Eva... Mintha az élete függne tõle. Amúgy a legtöbb lány olyan "egytucat", még alig tudom egymástól megkülönböztetni õket... x) Toccara meg csak úgy sugárzik. Amit yvie belinkelt, azon az oldalon a második képen (a fehér címlapos) tényleg nagyon szép és nagyon vékonynak tûnik. Egyébként engem Toccara emlékeztet Queen Latifah-ra.
phoebe46 2009 júl. 01. - 21:01:59
(656/1362)
Tudom, hogy ismétlés :) Láttam már az összes évadot, amit leadtak itthon. :) Ha már évadok, ez a harmadik szerintem még egész jó, de a negyedik nagyon lapos, az ötödik viszont ismét jó. Sõt a személyes kedvencem az 5. évad végi divatbemutató, ha valakit esetleg érdekel: http://www.youtube.com/watch?v=HMGqBvHJfms . Iszonyat jó a hangulata, a zene, a megoldás (idézetek), smink, fizura, ruhák.... :) oh és nem utolsó sorban a két döntõs.
kabala 2009 júl. 01. - 21:01:01 Előzmény G.Era
(655/1362)
Miért nem? Azért ment oda, h mutogassa magát, akkor meg viselje el a kritikát. Amúgy meg tök jól kezelte a beszólást.
kabala 2009 júl. 01. - 20:56:21
(654/1362)
Amúgy ez ismétlés, kb egy éve már ment. Majd meglátod, mennyire meg fogják változtatni a lányokat. Egyik-másik gyönyörû lesz!
Rika 2009 júl. 01. - 20:36:07
(653/1362)
Sajnos áldozata vagy ennek a mostani õrületnek, ami azt mondja az embereknek, hogy nem elég soványak, nem elég vonzók, nem elég jók. De az emberek sem hülyék, tudják, hogy õrült célokat kergetnek és becsapják õket. Épp ezért keresik a nagyon negatív példát, pl. a sovány lányokat, hogy bebizonyíthassák maguknak, hogy nem kell olyanná válniuk, mint a modellek, és hogy nem is akarnak olyanokká lenni. (Pedig a média nyomása miatt olyanok akarnak lenni.)
Ha valakinek olyan szerencsés genetikája van, és nem betegség okozza a soványságát, azzal senkinek sincs gondja.
Mellesleg a csaj simán lehetett "természetesen" sovány is, egyszerûen nagyra nõtt és ez kihozza a törékenységét, így elég groteszk látványt nyújt, nem feltétlenül tehet róla.
phoebe46 2009 júl. 01. - 19:51:14
(652/1362)
A mostani mezõnyrõl zanzásítva:
Amanda: szimpatikus, karakteres (valamiért egy olyan ember jut eszembe róla, aki az õserdõben él, és mondjuk majmokat fotóz és a visekedésüket kutatja :D-->a szemüveg miatt+mutattak róla egy régiesített képet)
Ann: túl szögletes, önbizalom hiányos
Cassie: valamiért szimpatikus, bár annyira nem egyedi
Eva: karakteres
Jennipher: olyan, mint a neve, unalmas
Julie: szintén unalmas
Kelle: tisztára, mint Dion a 9. évadban, tucatnyi ilyen lány van, de a bõre és az alakja gyönyörû
Kristi: tucatszépség
Leah: érdekes arca van/volt, nem tudott élni vele
Magdalena: nem túl szép lány, de mûködhetett volna a képeken, nem láthattuk meg mire lett volna, hosszabb távon képes
Nicole: szürke, de nagyon fotogén
Norelle: esetlen, de újszerû, karakteres arca van
Tocarra: nem tudom, van-e benne bármi különleges, a többi lányhoz képest, az alakján kívül, néha túl sok
Yaya: szép, de nem túl egyedi, kimért
yvie 2009 júl. 01. - 19:31:22 Előzmény Millagro
(651/1362)
Egyébként azóta rengeteget fogyott :) Nézzétek a képeket:
http://abagond.wordpress.com/2007/10/08/
G.Era 2009 júl. 01. - 15:35:56 Előzmény Millagro
(650/1362)
Mondjuk abban vmi, amit mondasz, de attól még, h vki (mint én) ilyen alakú, attól még nem kell elítélni, és most nem rád célzok, hanem arra a többi öhm. túlsúlyos emberre a világban, akik leszólják az ilyen embereket, pedig sokszor nem is tehetnek róla...(mint én sem)
Rika 2009 júl. 01. - 15:06:49
(649/1362)
mármint szállj
Rika 2009 júl. 01. - 15:06:25 Előzmény tygie
(648/1362)
Én is ezt mondom, szálj be a vitába:))
Rika 2009 júl. 01. - 15:05:24 Előzmény Millagro
(647/1362)
Máshogy gondolkodsz, ennyi, a legtöbb ember veled értene egyet.
Egy, hozzám közel álló, súlyos betegségen átesett barátomnak is elmondtam, hogy a csaj betegen jelentkezett.
Hát õ volt a leginkább felháborodva.
Remélem azért te is érzed, hogy amit mondasz az nem teljesen helyes, ahogy van (pl a csaj tudt, h beteg és úgy jelentkezett, míg a késõbb nem a modellkedést választók nem tudták mit várjanak a szakmától).
Lehet, hogy túlkorosak, de egy túlkoros modellt rengeteg sminkkel be lehet állítani fiatalnak és szépek, egy vak modellt viszont nem lehet kifutóra állítani. Nema kor a alényeg, hanem hogy mire beindulna a karrierje, már vége is van.
Millagro 2009 júl. 01. - 12:34:23
(646/1362)
Toccara egyébként sikeres USA-ban, õ azóta is rivaldafényben van.
Millagro 2009 júl. 01. - 12:30:40
(645/1362)
Az a csaj tényleg beteg volt, nem karcsú, hanem sovány. Ha nem anorexiás, akkor komoly anyagcserebetegsége lehet, de azzal gyerekként diagnosztizálták volna. Én is vékony vagyok, de ennyire nem, ha olyan lennék, rögtön orvoshoz mennék.

De azért így beszólni nem kellett volna.
Millagro 2009 júl. 01. - 12:16:17 Előzmény Rika
(644/1362)
Neki is ez volt a nagy álma, ezért ragadta meg a lehetõséget. Az, hogy nem használhatják sokáig, mindenkire igaz, a modellek hamar kiöregednek; egyébként minden jelentkezõ túlkoros. Azután mondta el a beteségét, hogy bevállasztották, tehát ez nem befolyásolta a döntést; és késõbb tuti kiderült volna. Többiek nem lesznek jobbak attól, hogy valaki nem megy el a válogatóra.
SPOILER Nem kap majd elõnyöket, emlékszem, hogy nem engedték neki, hogy egyszer végigmenjen a kifutón, hogy tudja, merre kell mennie. SPOILER VÉGE

Különben több olyan lány is volt, aki nem folytatta a modellkedést, ilyen alapon õket is el lehetne ítélni. Kevés lánynak sikerült közepesnek mondható karriert befutnia.

Eddig 10 évadot láttam, nem emlékszem olyanra, aki a betegségével akart elõrébb kerülni.
Marcipáncica_ 2009 júl. 01. - 11:52:25
(643/1362)
Jennifer is szép.
Evat amúgy megszivatta Tyra azzal hogy utoljára mondta a nevét... hmm.. talán nem véletlen :DD