Marcipáncica_ 2009 júl. 01. - 11:49:09
(642/1362)
elég szókimondó lány. a többi is gondolja, csak nem mondja ki.
persze ezzel nem védem, mert bunkó és bántó dolog ez... csak õ legalább nem sunyizik mint a többi.
amúgy nagyon szép arca van.
Marcipáncica_ 2009 júl. 01. - 11:48:10
(641/1362)
talán magának akar ezzel bizonyítani. egyfelõl ez becsülendõ, és szép dolog. (megjegyzem teljesen biztos vagyok benne hogy a betegsége "plusz"-t jelent a zsûrinél) másfelõl viszont igazad is van, sosem tud majd dolgozni a szakmában, max pár évet... ilyen szempontból értelmetlen a dolog. (hacsak nem tudnak valamit csinálni a szemével addig)
G.Era 2009 júl. 01. - 10:53:31
(640/1362)
Engem Eva beszólása annak a karcsú csajnak nagyon felbosszantott, mégis mit képzel magáról, h ilyeneket mond?!
Én is hasonlóan nézek ki (ugyanilyen karcsú vagyok), és nekem se esett volna jól, pláne, mert nem vok se anorexiás, se bulémiás...
Nem szabad mások külseje felett ítélkezni, fõleg ha nem is ismerik az illetõt.
8/10
tygie 2009 júl. 01. - 03:03:43 8/10
(639/1362)
rettenet a felhozatal.Az ugyeletes boszorkany az tetszik,aztan majd kiderul a vegere.A vak anyukan teljesen padlot fogtam.Most nem akrom bantani,de most kb 22-24 eves.Akkor miert jelentkezik ha tudja hogy par even belul megvakul,es akkor mar ugysem tudja csinalni?
Ne vegye el masok elol a lehetoseget.
Szep tole hogy ilyen kitarto,de ez nem errol szol...
10/10
mushi 2009 jún. 30. - 23:27:22 10/10
(638/1362)
Hátttt... érdekes a felhozatal most is.. Jelenleg még nincs kedvencem, de majd meglátjuk.. Azt hiszem, Tyrának igaza volt, most is lesz egy boszorkány a házban.. Ez az Eva nagyon durván mutatkozott be..
Magdalenán csodálkozom, hogy bekerült, szerintem csúnya.. De nem olyan érdekesen csúnya, hanem amúgy is.
Toccara a másik, akit én nem szavaztam volna be, a mellei nagyon nem topmodellesek.. Egy feka hiphop táncitáncinál teljesen oké, oda illene, de ide szerintem túl nagyok a mellei. Egy topmodellnek vagy kicsi legyen, vagy olyan átlagos.
Ann-nek örülök, hogy bekerült, na talán õ lesz a kedvencem.. x)
Azt meg, hogy Amanda elmondta a betegségét, szerintem csak azért tette, mert látta, mennyire el vannak keseredve, akik nem jutottak tovább. Egy kis vigasztaás akart lenni talán, hogy ne szomorkodjanak mert õk legaább egészségesek.. Amúgy õ nagyon ismerõs volt nekem, de nem tudom, honnan..
Van egy lány, aki fogszabályzóval ment oda (ha jól emlékszem, õ Norelle), hát én csodálom az önbizalmát! :) Nekem is volt, és akkor nem hogy ilyen helyre, de legszívesebben sehova nem mentem volna...
Most néztem viszont képeket Toccaráról, és nagy cicik ide vagy oda, nagyon jók! Szép az arca, érdekesen fest a képeken -jó értelemben-, mivel nem az a csont lány.. Az tetszett, hogy úgy ment be, majdnem 80? 90? (passz) kiló, de õ így szereti magát, õ így szép. Irigylem.. :)
Ahogy végignéztem a képeket, az egyik fotózás olyan, hogy még így is kiráz a hideg, ha ott lettem volna, inkább nem vállalom az egészet..

Amúgy nem bírtam magammal, és megnéztem a végeredményt... Wááá... x) Nem gondoltam volna..

Na kb ennyi a véleményem.. :)
phoebe46 2009 jún. 30. - 21:16:38
(637/1362)
Ezt az oldalt ismerem, párszor bemásoltam már ide, de köszönöm szépen. :)
Én is kedveltem Shandi-t, fõleg régen, amikor elõször láttam ezt az évadot. Nekem személy szerint nem tetszik, a megváltozott külseje, de ha õ így érzi jól magát, hát lelke rajta. :)

Mit gondoltok a mostani felhozatalról?
pathfinder 2009 jún. 30. - 20:59:39
(636/1362)
Csak röviden volt szó mindenkirõl...
Ha érdekel, szerintem nézz utána név szerint neten - biztos bõvebb infót találsz, mert azóta évek teltek el. Én egyébként a legtöbb lány nevére sem emlékszem :) Számomra Shandi volt kiemelkedõen érdekes. Az olvasottaknak köszönhetõen még most is az valamiért...pedig ez a téma tõlem nagyon messze áll. De hát a személyiség úgy látszik nem témafüggõ. :)

Az általam linkelt oldalon a többi versenyzõrõl ( és a többi évadról) is vannak fotók, kommentek.
phoebe46 2009 jún. 30. - 19:58:56
(635/1362)
Pont ezen gondolkodtam, hogy milyen részt adhattak tegnap (nálunk sajnos ma délutánig nem volt kábel tv). Meglepõdtem amikor ma a 3 évad elsõ része volt, sajnálom, hogy a tegnapi rész kimaradt, érdekelt volna, hogy kivel mi történt. Valaki leírná esetleg? :)

Amanda...nem tudom. Végülis nem a zsûrinek mondta el. Lehet volt benne önsajnáltatás, lehet nem. De melyikünk ítélkezhet felette, nem éltünk még át egy ilyen nehéz helyzetet. Az pedig, ha együttérzésre vágyott érthetõ végsõ soron. Az is lehet persze, hogy csak tiszta lappal akart játszani, ahogy mondta.
Rika 2009 jún. 30. - 19:32:14
(634/1362)
Elnézést kérek, ha sértettelek a kommentemmel, de a betegséghoz való hozzáállásom különbözik a legtöbb emberétõl. Nem szeretem, mikor valaki a korával/ a rossz tapasztalataival/betegségével/bármi mással szimpátiát csikar ki a többi emberbõl. Lehet, hogy nem teljesen tudatosan, de valahol legbelül mégis figyelemre vágyik.
Nem csak magával kéne törõdnie, hanem a környezetével is, mert betegség ide vagy oda: az élet megy tovább.
Bár anélkül választották be, hogy tudtak volna a betegségérõl, a lányok és a zsûri akkor is kivételezni fognak vele a verseny folyamán, mert õk lennének a gonoszak, ha kiejtenék. Ezt így nem fair. Sem a be nem került lányokkal, sem a már bent lévõkkel szemben.
pathfinder 2009 jún. 30. - 19:32:05 Előzmény G.Era
(633/1362)
Semmi probléma. Ezek szerint a múltjával kapcsolatos információk lehettek félreérthetõk abból a szempontból, hogy vajon ez jellemzi-e a mostani életét is. A feltöltött képek pedig látszólag talán ezt a múltbéli képet támasztják alá. Én úgy gondoltam, hogy ismered azokat az infókat, amiket true.believer is leírt a hozzászólásában, ezért kérdeztem csak rá, hogy mibõl gondolod azt, amit korábban írtál.

Egyébként a tegnapi (hétfõi) adást én is megnéztem, ugye arról volt szó benne, hogy kivel mi történt a show után. ( 2. évad) Érdekes volt látni Shandi-t a Walgreens-es 'egyenruhában',de neki még az is jól állt. :) ( Azóta már nem ott dolgozik) Tény, hogy gyökeresen megváltozott a külseje, de szerintem ez így van jól, hiszen õ tudja, mi jó neki és ezt most már büszkén vállalja.

A myspace adatlap mellett ezen az oldalon található néhány frissebb fotó(2008-2009) Shandi-rõl:

http://www.all-antm.net/index.php?cat=143

Érdekes lehet elolvasgatni pár kommentet a fotókkal kapcsolatosan, ott is elõjön ez az 'átváltozás' téma. Van, aki szerint a tetoválások/frizura és a nem 'megszokott' viselkedés-személyiség lehet az oka, hogy nem úgy alakult a modellkarrier, mit ahogyan azt sokan várták volna a mûsor után. Vannak, akik csalódásuknak adnak hangot, másoknak tetszik, hogy azzá vált, ami. Szóba kerül az is, hogy Shandi-t nem érdekli már úgy ez a dolog, mint korábban, de van, aki szerint a szépségipar 'mondott le róla', mert egy modellkarriernek nem tesz épp jót a tetoválások sora.

Itt egy kiragadott komment, amivel én is egyetértek:

"Who are you all to judge her! I so happy for her that she's finally found a lifestyle thats making her happy. She has become what she wants to become. Nothing in life should be like others want it to be. I say thumbs up for Shandi. I think she is cool!!!!!"

Ez magyarul nyagyjából ennyit tesz:
"Kik vagytok, hogy elítéljétek õt?! Nagyon boldog vagyok, hogy végre megtalálta azt az életstílust, ami boldoggá teszi. Azzá vált, amivé válni akart. Az életben semminek nem kellene annak lennie, mint aminek mások akarják. Gratulálok Shandi-nek, úgy gondolom nagyszerû!"
Rika 2009 jún. 30. - 19:17:44
(632/1362)
Az eddigi évadokról beszéltem, most látom ezeket elõször (de úgy látszik a kezdetek kezdetén is volt ilyen betegségsorozat, nem csak a késõbbiekben).
Én annak érzem, bármennyire is sajnálatos, hogy beteg, de most 25 éves, max 5 évig ha használhatnák, de valszeg még addig se. Ez egy verseny, másoknak egy álma vált volna valóra ezzel, bármennyire is rossz kimondani, ekkor félre kell állni, és helyet adni másoknak.
Millagro 2009 jún. 30. - 19:12:59
(631/1362)
Második évadban volt Mercedes, aki Lupus-os volt, csak akkor mondta el, amikor Janice Dikinson rákérdezett, majd a nõ mondta el mindenkinek, nem sajnáltatta magát. Semmi drámai szétkürtölés, önsajnáltatás, egyszerûen azért nem mondta el, mert a munkában sem számít majd, csak a minõséget nézik.

Egyáltalán nem érzem gusztustalannak (ami egyébként sem a jó szó arra, hogy leírja az ellenérzésed), hogy Amanda megpróbálkozott a dologgal, hiszen most van még esélye rá, késõbb már nem lesz. Egyébként bárkit érhet olyan dolog a versenyzõk közül, hogy nem tudja miatta folytatni.

Elsõ évadban ki is volt, aki drámaian szétkürtölte a betegségét?
Rika 2009 jún. 30. - 18:50:36
(630/1362)
Ebbe az Eva-ba nagyon beleszerettem:))
És jó a rucija is.
Rika 2009 jún. 30. - 18:47:29
(629/1362)
Ami nem tetszik:
Minden szériában van egy beteg csaj, aki bár azt mondja, hogy nem akarja terhelni vele a többeiket, elárulja a betegségét, sõt, drámaian szétkürtöli, ezzel is magáravonva a figyelmet. Alantas húzás. Arról nem is beszélve, hogy a csaj max pár évig csinálhatná a modellkedést a vaksága miatt ezért gusztustalan elvenni másoktól a lehetõséget, akik aktívan modellkedhetnének.
G.Era 2009 jún. 30. - 12:47:25 Előzmény true.believer
(628/1362)
Köszi szépen, így legalább tudom, mi történt!
true.believer 2009 jún. 30. - 11:46:06 Előzmény G.Era
(627/1362)
Tudom melyik hsz-ra gondolsz: "Shandi was known for her troubled past that involved drugs, burglary, and a troubled childhood."="Shandi zavaros múltjáról volt ismert, ami drogokkal, betöréssel, és egy nyugtalan/gondterhelt gyerekkorral járt." Ez nem a jelenre vagy a show utánra vonatkozik, hanem a múltjára: "A manökenkeresõ program egyik favoritja, a huszonegy éves Shandi Sullivan a február 10-i adásban elismerte, hogy korábban kábítószerezett valamint, hogy egy régi bûncselekmény miatt rendõrségi nyilvántartásba vették." (mondjuk most nem követem a sorozatot, mióta újra adják az elsõ évadokat, pedig azokról régen lemaradtam). Egyébként itt egy magyar cikk: http://www.origo.hu/teve/20040213priuszos.html [2004. 02. 13., 12:40]. Ezt is találtam még: "Since appearing on the show, Shandi reportedly has gone back to working as a DJ in New York." (állítólag a show után visszament New York-ba DJ-nek) /forrás: http://www.buddytv.com/shandi-sullivan.aspx/
A feltöltött képek (rövid haj, tetkók) csak azt mutatják, hogy váltogatja/megváltoztatta a stílusát (amit egy modellnek egyébként kell is), bár zenei stílusából is adódhat.
phoebe46 2009 jún. 29. - 11:23:32
(626/1362)
Yohanna nyerte meg. :)
G.Era 2009 jún. 29. - 10:06:25 Előzmény pathfinder
(625/1362)
Elnézést szeretnék kérni az elõzõ hozzászólásom miatt, mert azt kérdeztem h Shandi qva lett, vagy mi...
Helyesbítenék: Ezt azért írtam, mert -nem itt-, egy hozzászólásban azt írta vki, h drogos, piás "egyén" lett belõle.
Azért kérdeztem itt is meg, csak lehet, h durván fogalmaztam.
Szal mindenkitõl elnézést kérek mégegyszer
rainbow27 2009 jún. 29. - 09:51:07 Előzmény phoebe46
(624/1362)
....Sajnos lemaradtam a pénteki adásról:( Szóval Shandi nyerte meg... Én April-nek jobban szurkoltam...na mindegy: )
pathfinder 2009 jún. 28. - 21:40:27
(623/1362)
Akinek nincs, csináljon egy profilt, hogy meg tudja nézni...