true.believer 2009 júl. 24. - 15:09:55
(882/1362)
Tyra-ról honnan lehet beszerezni sorozatbeli képeket? (amiket a kiszavazásokkor mutatnak, pl.: tegnapinál a "kétarcú" Tyra)
true.believer 2009 júl. 24. - 15:07:23
(881/1362)
phoebe46 válaszolt :) ott fent van az összes széria (bár vannak hiányzó képek, úgy emlékszem)
én még a www.hqparadise.hu -ról is szedtem (bár nagyjából azok vannak, mint az all-antm.net -en, csak mind nagyméretû kép (de sajna nekem sincs meg az összes kép nagy méretben, azokra nem tudom hol lehetne szert tenni (meg például a tegnapi rész képei nem csak kisméretben vannak meg, hanem homályosak is, scannelt képek vagy nem tudom, mindjárt berakok egyet és megnézitek
phoebe46 2009 júl. 24. - 14:41:26
(880/1362)
semese 2009 júl. 24. - 14:32:05 Előzmény true.believer
(879/1362)
Szia! A képeket honnan lehet megszerezni ? Valamikor régen nekem is voltak, de mikor új gépet kaptam, elég sok mindenem a régin marad, és az öcsém jófej volt és mindent törölt... Szal légyszi áruljátok el a forrás helyét! elõre is köszi :)
true.believer 2009 júl. 24. - 13:08:04
(878/1362)
:: spoilergyanús képek is lehetnek ::

egyéniségekrõl, viselkedésekrõl nem tudok beszélni (viasat-on eddig nem néztem ezt a szériát), de képeim vannak, azok alapján összeválogattam pár (számomra) jó képet, mely alapján Tatiana-t is nagyon jónak tartom (fõleg a kutyás képen)

most néztem meg a tegnapi ismétlését...
Naima vmiért nagyon komoly és visszahúzódó volt vagy vmiért szomorú, a széria vége felé fejlõdést vélek felfedezni a képeken, mert az elsõ képei annyira nem tetszenek, de lesznek nagyon jók
Michelle-t picit sajnáltam, mert a lányok közül páran valóban túlreagálták, egyébként pedig érthetõ és természetes az undor... ettõl függetlenül egy modellnek nem szabad így összezuhannia és kimutatnia... a sebei mellett lehetett volna jobb is, ha mást tükröz (ennek a lánynak nagyon nem lehet önbizalma, ráadásul elég maximalista, könnyen kiborul), nekem amúgy nem tetszik M.
Brittany képe lett az egyik legjobb, a viselkedését pedig csak erre a részre tudom "elemezni" - úgy látom, hogy életrevaló, energiával teli személy (kicsapongásokkal... de a modellek között rengeteg ilyen van, Naomi Campbell is híres a botrányairól)
Christina-nak szép, érdekes arca van (de a szemeit, arckifejezését õ is váltogathatná) ::spoiler:: a következõ utáni epizód "párnás képei" közül övé lesz az egyik legjobb ::spoiler::
Kahlen sztem tehetséges, remek képei vannak, (de) nagyon hasonlít Carmen Kass-re
Keenyah tegnapi képe is remek lett, de magában véve annyira nem különleges
Lluvy, mikor bekerült, csúnyának találtam (lóarca van... majdnem mint Amy Winehouse), de igazából különleges arca van, csakh többre lenne képes, egyedül a kutyákkal készült képe tetszik
Noelle se volt rossz, de majdnem minden képen ugyanolyan arcot vágott
Rebecca tegnapi képe lett a másik legjobb
Tatiana-ról már írtam, sztem szép arca van, kiváló képei (kutyás, horoszkópos, tejes, párnás :)) de amikor a zsûri elé állnak, nem elég különleges, nem tûnik ki a többiek közül
Tiffany nem különleges
Millagro 2009 júl. 24. - 11:05:35
(877/1362)
Félreolvastad, amit írtam. Az egész példa arról szólt, hogy a saját vizedbe köpsz bele, így ha beleinnál, semmi olyan nem jutna a szervezetedbe, ami egyébként ne kerülne bele, mégsem tudod megtenni.

A kerülõs, leprás dolog meg tömeghisztéria volt.
8/10
Belhelmel 2009 júl. 24. - 10:45:27 8/10
(876/1362)
Nos nekem akármekkora is az "undorösztönöm", én sosem sértenék meg valakit annyira, hogy bár tudom, semmi komoly bajom nem lehet belõle, mégis látványosan kerülöm szegény lányt, mintha leprás lenne. Azért sem tenném ezt, mert ha velem tennék, nekem biztos rosszul esne, így valószínûleg neki is.
Viszont egy olyan vízbõl amibe beleköptek tuti én sem innék, mondjuk undorodnék is tõle az biztos, de bizony igenis vannak betegségek amelyek nyállal is terjednek, mint pl. a Hepatitis B és C.
Marcipáncica_ 2009 júl. 24. - 10:10:13
(875/1362)
hát egyik sem egy IQ-fighter. nem azt mondom hogy ez alapmûveltség, de annak aki modell akar lenni, annak talán illene ismernie az ilyen kifejezéseket.
Marcipáncica_ 2009 júl. 24. - 10:09:02
(874/1362)
nekem csak az a bajom, hogy néha úgy érzem egy-egy lányt maguk a sminkesek/jelmezesek csúfítanak el.
pl. volt a 12 jegy fotózása, akik bikák, oroszlánok, szûzek stb lettek azok teljesen jól néztek ki, de könyörgöm milyen volt már az a halas jelmez??? alapból ronda volt, betakarta az egész arcát a csajszinak. jó hogy rossz fotók születtek belõle!
no mindegy, lehet csak én vagyok ennyire berágva a maszkosokra. néha olyan ez az egész, mint amikor anno a megasztárban (az elsõ szériát láttam csak) az énekeseket kritizálták a ruhájuk miatt, holott mindenki tudta hogy õket a stylistok öltöztetik, még csak bele sem szólhatnak nagyon abba hogy mit adnak rájuk.
almatlanka 2009 júl. 24. - 08:56:37
(873/1362)
Észrevettétek, hogy egyikük sem tudta megmondani, hogy mi az 'haute couture'?
10/10
mushi 2009 júl. 24. - 01:24:19 10/10
(872/1362)
vattalabda: ha lenne merszem és szépségem hozzá, én is megtettem volna ezt a félpucér futkosást. Elég álszent dolog ezt elutasítani.. Hiszen szép, fiatal, van önbizalma, és ha azt mondja hogy õ a legjobb nõ, azt komolyan kell venni? Csak hülyült õ is, jól érezte magát...

Amúgy tényleg szegény Michelle.. Eddig se volt szép, ezekkel a bacikkal meg végképp nem, de azért nem kellett volna így viselkedni vele..

Amúgy Kahlennel kapcsolatban én is arra a modellre gondoltam, aki abban a szempillafestõs reklámban van, csak nem tudtam a nevét.. Nem vagyok nagy szakmabeli.. x)

És így utólag is amúgy, ez a mai fotózás nagyon ötletes volt. Mint az ezelõtti is. Ezek tetszenek, nem úgy mint pl. egy vizestartályba merülés, meg ilyenek.
true.believer 2009 júl. 23. - 22:24:54 Előzmény vattalabda
(871/1362)
egyelõre idáig olvastam a hsz-okat... a link mellé tényleg jó lett volna egy spoiler (de ezek a szériák már ismétlések, csak sokan nem látták, ezért a fejed nem kell leharapni, de mindegy, majd legközelebb spoiler-ezel)
a link mögött pedig elég ronda képek bújnak meg, bár nagy része sztem nem most készült, hanem fiatalabb korában
az antm mostani széria beli képein jól néz ki, de nem néztem eddig ezt a szériát, így az egyéniségéhez és máshoz nem tudok mit hozzáfûzni
10/10
Barbie24 2009 júl. 23. - 20:39:27 10/10 Előzmény phoebe46
(870/1362)
Köszi =)
Millagro 2009 júl. 23. - 20:24:36
(869/1362)
Különben teljesen normális dolog, hogy undorodtak tõle, csak mûködött az undor-ösztönük, ami egy nagyon erõs ösztön. Az az egész lényege, hogy minden fertõzõnek tûnõ vagy ahhoz kapcsolódó dolog undort vált ki, ez fontos a túléléshez. Olyan erõs a hatása, hogy akkor sem tudsz megtenni valamit, ha tudod, hogy semmi baj sem lehet belõle. Pl. ha beleköpsz egy pohár vízbe, utána nem tudod meginni, pedig semmi olyan sem került pluszban bele, ami nem lenne benne, ha csak egyszerûen meginnád a vizet.

Szóval az undor normális, de a kimutatása már túl sok volt.
Millagro 2009 júl. 23. - 20:00:29
(868/1362)
Michelle-es dologról:

Asszem Noelle volt, aki elkezdte ezt a halálos kór dolgot; mert elmondta a telefonba, hogy az egyik lánynak bõrproblémái vannak, erre kapta azt a választ, hogy a tévében épp a húsevõ baktériumról volt szó; aztán úgy adta tovább, hogy õ nem is mondta, hogy a lány beteg, az anyja? magától hozta szóba a bõrbetegséget. Természetesen rögtön elkezdtek pánikolni, hogy jujj, fertõzõ, haldoklik...

Azt viszont nem értem, miért nem vitték az elején orvoshoz, már egybõl szólnia kellett volna, hogy mi történt.
7/10
vattalabda 2009 júl. 23. - 19:20:46 7/10
(867/1362)
volt valami medencés buli, ahol szó nélkül levetkõzött félpucérra, majd hangosan hirdette, hogy õ a legjobb nõ, és így rohangált. ez csak 1 példa. nálam ez nem úri hölgyes, de még csak nem is nõies viselkedés. és igen, az ilyennek a szemébe is simán megmondom, hogy irtóra túllõtt a célon. nem egyszer volt már ilyen. mindbõl harag lett és sértõdés. könnyebb bedurcizni, mint végiggondolni...
phoebe46 2009 júl. 23. - 19:04:01
(866/1362)
Noelle
10/10
Barbie24 2009 júl. 23. - 19:02:39 10/10
(865/1362)
Ki esett ma ki?? Sajnos lemaradtam
8/10
Belhelmel 2009 júl. 23. - 18:59:50 8/10
(864/1362)
Valóban szemetek voltak, de hát ez mindig így van. Az emberek többsége mindig abba rúg bele aki amúgy is padlón van, hiszen az könnyû (tisztelet a kivételnek).
De gyereket én sem adtam volna a kezébe. Fertõzõ betegségekre a kölykök amúgy is fogékonyabbak.
Rika 2009 júl. 23. - 18:35:37
(863/1362)
Hogy lehetnek ilyen szemetek...
undorodtak tõle, fújjoltak, cikizték, elküldték orvshoz, nem engedték babával fotózni és még irigykednek rá...