Téma: Törésvonal

10/10
tazmanch 2015 jún. 08. - 01:15:01 10/10
(6/86)
Rendben volt a film. Beülsz, kóla + chips és nézel = látvány. Nyilván nem kell (és nem is szabad) minden jelenetnél realitást elemezni, de alapvetõen jó volt a sztori és a tálalás.
A szereplõk is hozták amit a film megkívánt, Rock tökös volt mint mindig, anyuka és lánya bögyös-dögös volt és amikor említettem a látványt, na ahhoz õk is hozzátartoztak masszívan :)
Egyszer mindenképpen mozinézõs, aztán még otthon a 7.1-ben párszor be lehet tolni.
frenchbullie 2015 jún. 07. - 18:31:20
(5/86)
Üdv! A Törésvonal hozza azt, amit kategóriájában ígér, valódi katasztrófafilm. A látvány igazán 3D-ben jön át, és a színészi játékra sem lehet panasz, úgy vélem. Rock olyan jól tud szomorúan nézni, s amikor még könnycseppeket is produkál, ez a nagy, erõs ember, hát egészen összeszorul az az érzõ szívem, de tényleg:-)
Ráadásul itt-ott még egy-egy humoros beszólás is akad...

Idõnként azért megfordult az agyamban, hogyha Ioan Gruffudd ezen filmben is birtokolná azokat a különös-különleges képességeit, amelyeket a Fantasztikus négyes-ben, milyen remek segítõtársa lett volna Rock-nak... De, ez nem az a történet, persze...
S nem is amerikai filmet láttam volna, ha a befejezés nem az lett volna, ami... Az a néhány zárómondat olyan amerikás volt, hogy csak na!:-)
Vasárnap délutáni szórakozásnak remek választás volt...
bbenjoe 2015 jún. 06. - 23:09:07 Előzmény Tomiiii
(4/86)
Láttam a filmet :)

Kedves szuperhõs megmentõ Dwayne Johnson! Nincs véletlenül a "lányáról" képe meztelenül? Nincs? Kér egyet?
1/10
Tomiiii 2015 jún. 03. - 00:01:46 1/10
(3/86)
Az elsõ hasonló témájú film, amit láttam, az Earthquake (1974-es) volt, parádés szereposztással. Az nagyon tetszik a mai napig. Ez pedig nagy csalódás lett....
7/10
_Freddy_ 2015 máj. 31. - 21:27:49 7/10
(2/86)
Láttam a filmet, a 3 trailerben az összes jobb jelenetet ellõtték sajnos. A film nagyon klisés, tipikus katasztrófafilm a szokásos nagy és nagyobb túlzásokkal. Több jelenet hasonlított a Holnapután és a 2012 filmekben látottakra. Egynek viszont elment a film, a 4 fõbb karaktert játszó színészt mind kedvelem, és szeretem a katasztrófafilmeket, csak ne legyenek katasztrófálisan rosszak, ez közepes volt, de nagy szívvel nyomok rá egy 7-est. :D
somersby 2014 dec. 09. - 21:37:08
(1/86)
Megérkeztek az elsõ hivatalos képek a San Andreas címû 3D katasztrófafilmhez, aminek fõszerepét az akciófilmek rajongóinak egyik kedvence, Dwayne Johnson lesz látható és szétcsapnivaló emberek híján valószínûleg a drámai oldalát fogja nekünk megmutatni.
/ http://filmtrailer.hu/wp-content/uploads/San-Andreas.jpg / http://filmtrailer.hu/wp-content/uploads/San-Andreas-1.jpg

A film középpontjában egy helikopterpilóta (Johnson) áll, aki egy pusztító földrengés után Kalifornába repül, hogy megtalálja/megmentse lányát, akivel egy ideje már elhidegedtek egymástól.

A film rendezõje Brad Peyton, akivel a Szikla az Utazás a rejtélyes szigetre c. filmben már dolgozott együtt, és úgy tûnik meg is kedvelték egymást. A további fontosabb szerepekben Alexandra Daddario, Carla Gugino és Art Parkinson lesz látható.

Official Teaser Trailer #1 [HD] - http://www.youtube.com/watch?v=yftHosO0eUo

Bemutató dátuma: 2015. június 5.