10/10
pepeninho 2010 jan. 14. - 03:27:31 10/10
(86/386)
Nekem nagyon tetszett a film. Foxx( a Ray miatt nagyon megkedveltem már) ismét nagyon nagyot játszott benne és most Butler is felkerült azokhoz a nevekhez akik miatt érdemes bármilyen filmet megnézni amiben Õ játszik.
Nem tudom mi a baj a film végével. Én beleélve magam Clyde szerepébe csak arra tudok gondolni, hogy nem akarta megölni Nicket, csak mocskos mód megleckéztetni. Ezt az utolsó párbeszédbõl vontam le és abból ahogy a film végén elgondolkodva nézi az ügyész a lányát amint csellózik. Azt már lehet ,hogy csak én képzelem a filmbe, hogy meg is akart halni. Leül, fogja a karkötõt és ott van az arcán az a bizonyos" és most megyek a feleségemhez és a lányomhoz" tekintet.
Azért jó film mert vitáztok róla!!! ezt lehet ,hogy Clyde is így akarta. :)

Nálam felkerült a TOPLISTÁRA a film.Minden ismerõsömnek ajánlani fogom és a hétvégén újra megnézem. Kíváncsi vagyok ,hogy mennyire fogják majd elb@szni a szinkronnal. Nálam 10bõl 9et érdemel a film. Csak azért nem tízet ,mert úgy vagyok vele,hogy 10es soha nem lesz.akár a nõkben, akár a kajákban..........hupsz, lehet ,hogy egy kicsit pesszimista vagyok? :)
ww95 2010 jan. 13. - 23:24:28 Előzmény Kennedi
(85/386)
Nem. nincs mindkettõnknek igaza. nekem van kzárólag igazam.aki ezt kétségbe vonja,azt határtalan technikai és entelektuális lehetõségeimet kihasználva felkutatom, lassan forró nyársra húzom,szépen lassan megsütöm és megeszem.mindezek után felkutatom általános iskolai oszt.fõnökét,és miután kinyomtam mindkét szemét,elmeccem a nyakát. utána következik a házmestere,akit egyszerûen leöntök benzinnel és meggyújtom. s mivel már tele a tököm az egész kurva rendszerrel,és oly mértékben nem vagyok törvénytisztelõ,bemegyek a legközelebbi pláza moziba,és oly mértékben büdöset szellentek a legközelebbi Butler film alatt,hogy mindenki ríva rohan ki a faking moziból,miközben elvetemült módon szétdobálják a kukoricákat,és a kolát egymásra öntik. kb ennyi.
7/10
zolibtr 2010 jan. 13. - 12:44:28 7/10
(84/386)
Nem rossz film, de:
SPOILER:
A sztorival nincs baj, csak a fõhõsünk nem bosszút , akar állni, hanem pszichopata gyilkos lesz és ártatlan embereket öl!
Tulajdonképpen nem tudod kinek szoríts a filmben, nem igazán tudsz állást foglalni ki a rossz illetve a jó!
Egyszer nézze meg mindenki, aztán döntsön!
Nálam 7/10!
10/10
fokonel 2010 jan. 11. - 10:52:16 10/10
(83/386)
Nagyon izgalmas, fordulatos film! Mindenki nézze meg.
10/10
Kennedi 2010 jan. 07. - 18:03:47 10/10 Előzmény ww95
(82/386)
ww és hillo .Mind a két velemenynek igaza van...en is biztos leolnem a gyilkosokat...de a tobbit nem biztos...nem kell egybol veszekedni ha nem ertek egyet...
10/10
Kennedi 2010 jan. 07. - 17:54:10 10/10
(81/386)
**SPOILER PÓTOLVA**

Hello.En mar 2x megneztem es nagyon tetszett.A befejezes tenyleg kicsit furcsa.Sajnalom hogy a vegen meghalt...en neki drukkoltam :) az is igaz hogy ha megol mindenkit az se lett volna Happy End...
Szerintem a legjobb az lett volna hogy ha odaviszik a bombahoz hogy hatastalanitsa de o kezileg aktivalja es mindenki meghal ...o is.
Ez csak egy velemeny nem kel leszidjatok...

Mindenkinek ajanlom a filmet...nagyon jooo

min 9.6/10
tibarol 2010 jan. 07. - 10:07:18
(80/386)
hát itt mindenki oltja a film végét... rendben, nem mondom hogy tökéletes befejezés, de szerintem elég jó lett.
arra lennék kíváncsi, hogy aki oltja a befejezést, az írja le ide hogy Õ milyen befejezést tudott volna ennek a filmnek kitalálni? Kiirtja az összes embert a városba, vagy mit?
9/10
BladesOrsi 2010 jan. 05. - 22:21:30 9/10
(79/386)
Nekem nagyon tetszett a film, mondjuk a szokásso hollywoodi klisé nem kellett volna a végére. A rosszfiú mindig meghal, és a jó gyõzedelmeskedik. (Mondjuk itt feltehetnénk a kérdést, hogy valójában rossz a rossz, és jó a jó?)
De nálam akkor is 10/9 :)
3/10
SlyCool 2010 jan. 03. - 17:34:43 3/10
(78/386)
Igeretesen indul de a vegere egy szokasos hollywoodi zsenge blodlive valik a film. Nem ajanlom.
ww95 2010 jan. 03. - 17:08:09
(77/386)
Könnyû neked. A te családod legyilkolták a szemed láttára,és megadatott neked a bosszú édes íze,szétmarcangolhattad a rossz arcú rút gonosztevõt. /Remélem a gyilkos mellett sikerült legyilkolnod néhány családanyát,pár járókelõt is. Ott dögöljenek meg ahol vannak. Egy rendes törvénytisztelõ polgár így áll bosszút. Hulljon a férgese./ Ezzel a hendikeppel könnyû neked megítélni engem,mert nekem még nem adatott meg a bosszú,így hát nem tudjuk,mit is fogok tenni,amikor 2 szép gyermekem leölik. Illetve te tudod. /mindamellett vannak olyan nézetek is,hogy a bosszú csakis a Nagyfõnök dolga. de hát akinek még nem végezték ki a családját,annak könnyû ilyenek mondania./
Az is kérdés,hogy ha az erkölcsi ítélet a Nagyfõnöké,akkor te minek az alapján állát bosszút családod gyilkosán? /+néhány ártatlan arra járó/ Netán erkölcsi ítéletet hoztál? ejnye-bejnye! hát azt nem szabad!
offtopic
Hilo 2010 jan. 03. - 16:22:56 Előzmény ww95
(76/386)
kedves ww95!
Talán lehet erõs egy kínzás talán nem, de te mit tennél, Semmit...
Van aki tesz is valamit, van aki fülét farkát behúzza. Te a második vagy, de nem mindenki az.
Erkölcsi ítéletet meg nem áll jogunkban mondani, az csakis a Nagyfõnök dolga.
9/10
andris758 2009 dec. 31. - 00:47:41 9/10
(75/386)
Jó kis film ez, ugyan a vége valóban összecsapott.

SPOILER
Arra kíváncsi lettem volna, hogy akkor mit csinál az ürge, ha nem ebben a börtönben szállásolják el. :D :D
A megkínzós rész szerintem kicsit hajazott arra a filmre, ahol a végén megmikrózzák a faszi fejét (talán az Utolsó ház balra?)
7/10
Tomute 2009 dec. 30. - 14:18:02 7/10
(74/386)
Közhelyesen: sokszor a kevesebb több tud lenni. Jól indul, ötletesen folytatódik, de sajnos a vége nagyon el lett túlozva, blõd befejezés, szokásos amerikai klisékkel.
Kár érte, több volt benne.
gangyi 2009 dec. 29. - 21:30:28
(73/386)
Hát véres az egyszer biztos, izgalomból sincs hiány, a szereplõk is jól alakítottak, a befejezés is tetszett, dehát nagyon másként nem is érhetett volna véget. Összességében jó film, de nem kasszafilm, nem nagy durranás, de mondom jó, és érdemes megnézni, csak legyen felkészülve az ember. :)
Jó szórakozást.
ww95 2009 dec. 27. - 19:21:17 Előzmény Dius
(72/386)
ki nem nyúzná meg élve a gyilkost,aki gyermekét,feleségét,anyját,stb szadista módon megöli? én is ezt gondolom. ez egy dolog. lehet csinálni filmet erre az érzésre apellálva. sok ilyen bosszú film készült már. ez is egy ilyen bosszú film féle,lehet szeretni,lehet nem szeretni. nekem spec ez a film az elképesztõ blõdségeivel /börtön alagút stb, nem ragozom/,erõltetettségével egyáltalán nem tetszik. ez egy dolog. A másik oldala a dolognak etikai:én nem tudok drukkolni egy elmebeteg gyilkosnak,aki ártatlan embereket gyilkolászik . ha kiirtották a családját,ha nem. ha ilyet tesz,ugyan olyan,mint az, aki az õ családját ölte meg.
9/10
tiadam 2009 dec. 25. - 01:56:42 9/10
(71/386)
Tetszett a film, ilyen sztorit sem láttam még. Semmiképp nem lehetett volna más vége számomra. Jó a mondanivalója. 10/9
9/10
slaven 2009 dec. 25. - 01:05:18 9/10
(70/386)
Rég láttam ilyen jó filmet! A végén én sem ezt a befejezést vártam, ezt leszámítva minden teljesen OK!
Ádesz 2009 dec. 22. - 02:48:49 Előzmény bobo78
(69/386)
--SPOILER--

Teljesen igazad van ezzel a ki ér elõbb a börtönbe c. kérdéssel, de azért szerintem nem nagyon vagyunk meglepve ezen a hollywood-i logikátlanságon vagy "fordulaton" ahogy tetszik hiszen sajnos tipikus fogás. Igazából kár érte, mert a film véleményem szerint remek, a végét leszámítva.
9/10
bobo78 2009 dec. 21. - 02:35:13 9/10
(68/386)
Azt azert nem mondanam h rossz a befejezes, mindenesetre nem ezt varta az ember. Vagyis nem is tudom mit vartam. :)

Az osszegzest es a tanulsagok levonasat a nezore bizzak.
9/10
bobo78 2009 dec. 21. - 02:32:35 9/10 Előzmény Gabriella54
(67/386)
bocsanat! :)