Téma: Trancsírák

7/10
julcseee 2012 jan. 11. - 09:07:28 7/10
(25/85)
Tegnap megnéztük, hát nem tudom. Mivel mindenki azt írta, hogy "sírva röhögõs" és hogy húdenagyonjó volt, én is erre számítottam, de azért annyira nagyon nagy durranás nem volt szerintem. Egy 7-est azért kap, mert amúgy egyszer nézhetõ kategória, és azért tényleg voltak vicces jelenetek, de semmiképp sem 10-es nálam.
10/10
Pszichoapu 2012 jan. 11. - 03:05:05 10/10
(24/85)
Nagyon örülök, hogy megnéztem, mert amúgy ki nem állhatom a horror-paródiákat, de ezen több helyütt besírtam, annyira ültek a poénok! Mivel a paródia mûfaj is kezd már klisésedni, kifejezetten üdítõ volt, hogy ez a film a paródia szétrágott hagyományait is maga mögött hagyta. Számomra kifejezetten élvezetes szórakozást nyújtott és egyetlen percig sem untam, nálam ez 10-es.
lippije 2012 jan. 03. - 23:50:10
(23/85)
Kellemes csalódás, fõleg a (nekem) kicsit bugyuta trailer után. Amolyan jó kis stílusparódia. Rövid kritika : http://www.filmkocka.hu/2012/01/trancsirak-tucker-dale-vs-evil/
10/10
frufight 2011 dec. 31. - 01:34:12 10/10
(22/85)
Nem csalódtam a filmben, tényleg sírva-röhögõs, szórakoztatóan vérengzõs volt! Párommal néztük meg, és bár õ erõsen ódzkodott ettõl a filmtõl (se a horrort, se horrorparódiákat nem szívleli túlzottan), mégis végignevettük az egészet!

Viszont a magyar címe tényleg tragikus.

Kategóriájában nálam 9,5 volt a 10-bõl, de mivel még a film hatása alatt vagyok, felfelé kerekítettem :) Régen szórakoztam már ilyen jól moziban!
Xenomorph92 2011 dec. 30. - 00:16:39
(21/85)
Mint ezt már elõttem is sokan elmondták: Ne tévesszen meg senkit a cím! Tény, hogy elég gyengére sikeredett. Utálom ezt a magyar szóvicces baromságot (Mézengúz, Pirosszka, Gnómeó és Júlia, Hajó a vége). Viszont csak ezért kihagyni egy egészen klassz filmet szerintem badarság. Én tegnap néztem meg és teljesen jól szórakoztam. Olvastam, hogy ez egy paródiája a Zs-kategóriájú tinihorroroknak. Engem a paródia szó az, ami igazán megrémített, ugyanis a Bazi nagy film, a Superhero Movie és társai félelmetesen erõltetettre sikeredtek. Én személyszerint a Horrora Akadva filmekért se vagyok oda, de ne térjünk el a tárgytól. Ennél a filmnél nem éreztem semmi erõltetettet, teljesen korrekt volt minden. Arénába néztük egy meglehetõsen kicsi terembe, de még így se sikerült megtölteni a termet félig sem. Egy két részen sírásig röhögtem magam. Nagyon vicces film és szerintem bõven megéri az árát, annak aki kíváncsi egy nem megszokott vígjátékra. (:
sundown83 2011 dec. 29. - 23:13:06
(20/85)
A cím fordítójának csak gratulálni tudok...nincs az a pénz, hogy én ezt egyetlen mozipénztárnál is kiejtsem a számon :]
10/10
Bigpapa 2011 dec. 29. - 21:42:47 10/10
(19/85)
Q R V A JÓÓÓÓÓÓ!!!!!!! :)))))))))))))))

Most láttuk a moziban,megjegyzem, alig 5 mozi adja...Az is siralmas, hogy az Arénában kígyózott a sor,azt hittük,nem kapunk majd rá jegyet,erre 10 en ültünk a 20-as teremben.Gondolom mindenki a Táncoló talpakra ment :) vagy a Vámpíros filmre.Sajna a címe tényleg szar,ha nem látom a bemutatóját,nem biztos,hogy beültem volna rá.Ráadásul a plakátja sem adja vissza,hogy ez vígjáték..,csak véres :D

Utálom a horror filmeket,nem tud senki leültetni engem egy Texas-i láncfûrészes elé,mert nem értem,mi jó van abban, hogy halomra gyilkolják a népet a suttyók.
De ez a film :))))))))))) ebben az évben ez a film ütött a legjobban,mint vígjáték.Tényleg sírva röhögõs film.Az elejétõl a végéig pörög,jóízû poénok,nem elcsépelt a film.Nem csak az élvezi,aki horroron nõtt fel.Én,aki kifejezetten utálom ezt a mûfajt, 100%-os szórakozást adott a film. Annyi jó poén van benne, hogy néha már fájt a hasam a nevetéstõl.Tényleg szar,hogy tele vagyunk sztereotípiákkal,mi városiak,aminek sajna néha a vidékiek isszák meg a levét.Tyler Labine és Alan Tudyk nagyon jól adják a suttyó kinézetet és hihetetlen arcok.A kis srác pedig a bekattant tinihorroron felnõtt egyetemistát.

Aki tudja,nézze meg,mert ha szeret jókat röhögni,itt biztos szakadni fog :)Mi meg majdnem a Jack és Jill-t néztük meg,csak szerencsére,az utolsó pillanatban megnéztem a kritikáját :D

10/10
wareszport 2011 dec. 28. - 12:31:52
(18/85)
Sírva röhögõs pocsék tinihorror utánzat.
8/10
stomachh 2011 dec. 28. - 00:46:45 8/10
(17/85)
Nem igazán az én mûfajom ez, de piszok jól szórakoztam! Nagyon eredeti horrorparódia, a rendezéstõl a filmezésen át minden a helyén volt. A magyar cím meg... ne ilyesszen el senkit, tessék szépen elmenni a moziba! 8/10.
9/10
sushi 2011 dec. 27. - 00:52:37 9/10
(16/85)
Szééét röhögtem az agyam a filmen, potyogtak a könnyeim:D régóta nem nevettem ilyen jót egy filmen:D
XDX 2011 dec. 25. - 22:59:52
(15/85)
Ezt még csak most adják Mo-n moziba? :D Máshol már rég dvd-n is kiadták :D Ahogy látom egy év alatt még szinkronizálni se tudták, mondjuk még jó, ha úgy szinkronizálnak, ahogy filmcímet választanak. Trancsírák nem tudom milyen csíra találta ki, de nagyon durva. :D
Amúgy nem rossz film, végre vmi "új", ennyi félreértést:D
10/10
offtopic
Kendy 2011 dec. 21. - 20:06:45 10/10 Előzmény Dius
(14/85)
:)
Örülök,hogy sikerûlt megnézned a filmet!
:)
Szuper!
Ahogy olvastam tetszett is a story.

SPOILER!
Igen az a srác volt az a házban aki a film végén bennt ég!
De nem hal meg hanem tovább nyomja a gyilokot!
:)
Dius 2011 dec. 21. - 14:32:32 Előzmény Luke Ryan
(13/85)
spoiler!!!
..ja, az égett arcra már nem is emlékeztem, látod...:)) Ezek szerint akkor õ nem murgelt meg az eséssel fenn a házban..? csak azért értetlenkedem, hogy megértsem, persze nincs jelentõsége. :)))
ercypici 2011 dec. 21. - 12:20:52 Előzmény Luke Ryan
(12/85)
én,ezt még nyáron láttam, nem gondoltam h. ilyenkor fogják vetíteni... és a magyar cím borzalom:D
amúgy nekem nagyon tetszett,jókat nevettem Dale nagyon ari volt benne!:)
8/10
Luke Ryan 2011 dec. 20. - 17:02:07 8/10
(11/85)
Válasz: ***SPOILER*** Igen, Chad van az elején a házban, látszik is, hogy félig le van égve az arca. Az a hát Tucker és Dale leégett nyaralója. ***SPOILER VÉGE***
Dius 2011 dec. 20. - 10:20:06 Előzmény Kendy
(10/85)
Tegnap bepótolták a vetítést.
Szerintem is egész vicces volt, nem egy átlagos, megszokott horor-vígjáték, szerencsére. Bár elég gusztustalan volt sokszor... :)
Spoiler:
A film eleje úgy kezdõdött, hogy bemegy a riporter a házba, leütik a társával együtt, majd 3 nappal azelõttre váltunk.... aztán kiderült végül, hogy az ki volt?? Vagy csak poén volt az Ideglelés alapján?
8/10
Luke Ryan 2011 dec. 18. - 14:49:30 8/10
(9/85)
nagyon vicces film :D nálam simán 10/8
10/10
offtopic
Kendy 2011 dec. 17. - 13:01:36 10/10 Előzmény Dius
(8/85)
:(
Óóóóó ezt igazán sajnálom!
:(
Ez nagyon nagy pech!
:(

Többször i voltam ilyen vetítésen és nekem akkor szerencsém lehettt mivel soha nem fordult ilyen elõ velem.
:(

Bízom benne majd be tudod pótolni.
Online nagyon sok helyen fent van a neten egyébként a film.
:)
Dius 2011 dec. 16. - 11:45:29 Előzmény Kendy
(7/85)
Bombariadó volt a Mammutban, elmaradt az elõadás... brühühüüüü! :(((
10/10
offtopic
Kendy 2011 dec. 14. - 20:54:35 10/10
(6/85)
Gartulálok a nyereményjegyhez!
:)
Ez szuper!
:)

Szerintem tetszeni fog a film leaglábbis bízom benne nagyon!
:)

Ha gondolod majd jelezd milyen volt!
Szerintem nem fogsz csalódni benne!
:)