RoKKfish 2011 júl. 02. - 19:37:16
(196/496)
A "szerelmi szál" nem számít, a húsnak viszont valszeg bevételben mérhetõ jelentõsége van, fõleg mert látványmoziról van szó. A recept kötelezõ része.
Vrahno 2011 júl. 02. - 19:19:18
(195/496)
Ha engem kérdeztek, inkább hagyjuk is ki teljesen a filmekbõl az ilyeneket. Mi szükség szerelmi szálra, ha semmit se ad a filmhez?
RoKKfish 2011 júl. 02. - 18:45:37
(194/496)
Nem is rossz gondolat. Ezek a kirakatbulák amúgy is csak a díszlet elemeként funkcionálnak, tehát miért ne lehetne lecserélni õket filmenként...
8/10
vedder 2011 júl. 02. - 18:41:10 8/10
(193/496)
Mérgezéses tünetekkel távoztam a moziból a látványtúladagolás miatt. Sajnos a film egyéb tekintetben hasonlóan az elõzõ részhez elég felületes. Persze pontosan azt kaptam amit vártam.
7/10
herculess1 2011 júl. 02. - 18:22:39 7/10
(192/496)
A fõszereplõ csaj megérdemelne egy Arany málna díjat.
Még unszimpatikusabb volt mint Megan Fox. Nem bántam volna, ha az Álcák végeznek vele,
többször is megtehették volna, de a forgatókönyvíró nem így gondolta:(
7/10
herculess1 2011 júl. 02. - 18:16:45 7/10
(191/496)
Én rendszeresen járok moziba és elmondhatom, hogy számomra a 3D egy nagy átverés,
nem ad olyan sokat hozzá a filmhez mint ahogy az ember gondolná:(
nostromo 2011 júl. 02. - 17:59:15
(190/496)
Tényleg van , de leírtam, szart se ér rendes hang nélkül. Vegyél egy mozijegyet!
szibag 2011 júl. 02. - 15:53:15
(189/496)
nem tudjátok honnan lehet letölteni?
StephenJFry 2011 júl. 02. - 14:08:00
(188/496)
acdp 2011 júl. 02. - 13:59:31
(187/496)
Nem csalódtam Bay-ben, azt adta amit kellett, bár az 1/2-es részek után kissé meglepõ volt amikor Chicago elfoglalása során csak ugy szétlõtték az embereket (hasonlóképpen mint a Világok háborújában), ennyi "vér" nem volt az elsõ 2 részben összesen.
Normál moziban 8/10 gondolom IMAX-ban ennél jobb is. Az uj csajszi kicsit gyönge volt, de a trükk ahogy Megatront átverte tetszett. Viszont a 3D nem adott semmit. Féluton le is vettem a szemüveget, de ugy meg szellemképes volt. A youtube-on van egy BAY vs Cameron beszélgetés a 3D-rõl már ott sejtettem hogy 3D-ileg azért nem várhatok Avatart. Szóval nekem 8/10.
nostromo 2011 júl. 02. - 12:48:25
(186/496)
Na tényleg rakjunk rendet a fejekben! A finyákolók az orosz verziót nézték román felirattal. Erre a filmre bizony jegyet kell venni , nem lehet 15 " -ban élvezni a kamerás torrentet. A story nem jó, de annak idején Tarzan se volt elgondolkodtató , nem beszélve Jane -rõl. Aki egy nyári este szórakozni akar nézze meg,majd bontson ki egy üveg bort és tegye boldoggá a párját! A többieknek meg ott van Tarr Béla.
10/10
offtopic
Lacika_ 2011 júl. 02. - 11:06:17 10/10
(185/496)
Sziasztok!

33 vagyok
és
8 pontosra tettem ezt a filmet....

Egy szar nap után beültem a moziba, remélvén, hogy kicsit ki/lekapcsolok, arra vágytam, hogy ne kelljen gondolkozni csak bambám bámulni ki a fejembõl.....ezt a film elérte, vannak benne jó és rossz jelenetek, de én kikapcsolódni mentem oda és ez sikerült is... sok felesleges nyálas rész van benne, az nem tetszett nekem sem, sõt én úgy ahogy van kihagytam volna a csajt is belõle, mert a formás popóján kívül egy nagy nulla.
Az igazság az, hogy nem értem miért akarja itt bárki is a másik véleményét megváltoztatni azzal, hogy ráerõlteti a saját véleményét.
Nekem az utolsó 30 perc alapján a legjobb rész volt,pörgõs akciós.... az elõtte lévõ részek meg a töltelék... :)

Úgy gondolom, amúgy ha egy korosztályt megszólítasz azzal, hogy õ biztosan 8 és az feletti pontot ad a filmre akkor véleményt alkotsz egy csoportról, ezáltal kritizálod is ....Papa.... Ezért csodálkozom rajta, hogy furcsállód, hogy téged is megszólítanak.

Szerintem érdemes megnézni a filmet és én ajánlom mindenkinek aki szereti a Transformers-t.
10/10
Pinkmoonflower 2011 júl. 02. - 02:03:20 10/10
(184/496)
Ma láttam moziban, és nekem nagyon tetszett!! :) Egyetlen hibát fedeztem fel benne...a hõsnõ hol laposban, hol magassarkúban menekült! Gondolom a hatás kedvéért!! Nekem ez a film 10-es! Az Eredet és az Avatar mellé sorolnám! :) Ajánlom mindenkinek! A filmzenéje nagyon jó!!
Marcipáncica_ 2011 júl. 02. - 00:17:23
(183/496)
Nem igazán értem a sok szarozós véleményt. Aki az elsõ ket rész után beül megis mire számított? Hát én kb erre. Jol szorakoztam es tetszett, annak ellenere hogy persze nem lehetett nem észrevenni a szembeszökõen amcsis filmes hibákat, ( sorolhatnám, de mar megtettek elõttem páran úgyhogy tök felesleges), és egyes jelenetek lehettek volna rövidebbek, de egy melós vacak hét lezárására pont megfelelt! A 2. rész kevésbé volt kellemes, ennek simán adok most egy 8-ast.... :) ciki hogy nem vagyok 18 éves mi?? :D
offtopic
tdiosi 2011 júl. 01. - 23:55:52
(182/496)
Hát én többet reméltem ettõl a több mint 2 és fél órától, de azért john malkovich-nak igaz kicsi szerep jutott de azt is nagyon jól eljátszotta...... de azért ebben xtem sokkal jobbak voltak a robotharcok mint a 2. részben meg az efektek is, de ez lehet hogy csak a 3D miatt de akkor is nagyon jó volt, és a legjobb az szerintem az volt ami eddig minden Transformers filmek végén a Linkin Park dal hát azt minidig jól meg tudják csinálnide xtem a film maga az ilyen 6/10
5/10
Horcsogg 2011 júl. 01. - 22:54:46 5/10
(181/496)
Igen, teljesen egyetértek a bigpapa kommentjével, az egymást ölõ nagy robotok nekem nem elég ha egyszer ilyen tré a történet :(
Gyenge volt mint a 2, nem értem miért csinálták ezt is ilyen gyerekesre. Balfaszok :(
10/5
Ford Mustang 2011 júl. 01. - 19:23:33 Előzmény skynet18
(180/496)
Akkor ajánlom figyelmedbe a 'Visszaszámlálás' c. dokufilmet, abban nem fogsz csalódni.
nostromo 2011 júl. 01. - 18:57:50
(179/496)
Hát ez a film olyan mint az egy éjszakás kaland! A nõ jó, tud is, de másnap a nevére se emlékszel. Viszont visszagondolva eszméletlen látvány és élmény nem több ! Igényesebbeknek ott van a Super 8 de a vége annak is gagyi. Addig is várom a District X -t, már csak két év!
bitor 2011 júl. 01. - 14:58:48
(178/496)
Üdv!

Tegnap volt szerencsém látni a filmet, hozzáteszem - de csak a sznobság miatt, mivel vannak akiknek ez az audiovizuális technológia non plus ultrája - IMAX-ben.

Szerintem az év leglátványosabb filmje. (A Tron is szép volt csak dögunalmas)
Az elsõ 3d film amiben nem 3db 3mp-es jelenet van a 3d-re kihegyezve. Amikor épp kezdem úgy érezni normál filmet nézek, mindig jött valami jelenet, ami visszazökkentett a 3d világba. Ha valaki sokallja a 3d-s jegyárakat, - köztük én is - akkor erre talán azt mondhatja, megérte.

A sztori olyan, amilyen én nem török pálcát fölötte, A 20 év alatti korosztály a célközönség bugyuta poénokkal, amin a mögöttem ülõ célcsoport mindig nagyon jól mulatott. Én nem figyeltem rá, mert logikátlan volt.
Azért azt hozzá tenném, hogy ilyen és ennyi látványorgiát csak kevés akció filmben látni és amikor ilyen filmre ülök be én azt várom el - a film lényegébõl adódóan - hogy a szemet gyönyörködtessék. Ezt most meg is kaptam , talán túl sokat is belõle, mivel az utolsó fél óra a végig akció dús, látványos jelenetei ellenére is már sok volt. Ha csak 2 órás lett volna a film az is elég lett volna.

+ pörgõs, látványos, nagyon "élethû"
- stori van de minek, viccek gagyik

Szóval mese habbal.
offtopic
Charles Foster Kane 2011 júl. 01. - 14:31:30
(177/496)
Az ertelmi szintet nem en kotottem ossze a latvany megitelesevel, hanem Bigbapa, en csak reflektaltam ra (nem akartam az ertelmi szintet idezojelek koze rakni, a biztos felreertes elkerulese vegett). Szerintem aztan rohadtul semmi koze nincs a kettonek egymashoz. De sztem ezert felesleges ennyire lehuzni a filmet. Persze, hogy szar, de az eleje igenis vicces, Malkovich kivalo, a 3D meg unnep a szemnek elejetol a vegeig.

Miert van az, hogy az Avatarban k*b*sz*tt*l senkit nem zavart a szar story, itt meg megy a siras? Abszolut egy szinten vannak minden tekintetben, eltekintve attol, hogy ez vicces, az meg meg veletlenul sem.